PDA

View Full Version : няма истински приятели...



01-29-2006, 13:37
Животът е мн тежак повярваите ми...За някои още от малки за други в последствие става...Само едно разбрах,че наистина няма истински приятели...До като имат изгода да са с теб те са с теб,но като вече нямат за какво да са с теб...Лъгах се до сега и аз че има някои които ме разбира и които е с мен..Но като се замисля нямам приятели всичко започва и свършва както и при връските само,че тук не страдаме долкоз или просто имаме много и не се забелязва,че един се е махнал...С никои не си заедно вечно в този живот,сам се раждаш и сам умираш...Видял съм мн гадни неща в моя живот и това което аз съм го преживял не го пожелавам на никои...Сега малко съм се здух,а именно в такива моменти осъзнавам каква е реалноста...

anonimen
01-29-2006, 13:41
:( Виж това-Не се отчайвай! (http://www.truden.com/extra/special.html)всеки път ми напомня да не се отчайвам!

p3t3l1na
01-29-2006, 13:44
Виж, аз също съм имала много разочарования от "приятели" и донякъде съм съгласна с теб...Но ти си още млад, не говори, че сам ще умреш...Доста е преувеличено, а и ако много говориш, сам ще си повярваш и няма да допускаш хората близо до себе си...в такъв случай наистина е възможно да останеш сам...По-добре се опитай да преглътнеш разочарованието и да потърсиш приятели...невъзможно е млад човек да не си намери приятели..поне аз така мисля.
Аз също имах подобен случай...имах една много, много, много добра приятелка, която замина да живее в Америка, така и не се върна...Бях съсипана, тя беше единствения човек, на когото имах доверие, с когото се забавлявах и когото обичах като приятел. Една година бях винаги сама, не обръщах внимание на никого, но в класа дойде едно ново момиче, което започна да се сближава с мен...и сега сме НЕРАЗДЕЛНИ! Отново повярвах в истинското приятелство...
Надявам се да съм помогнала!:)

miloto_girl_4e
01-29-2006, 15:01
хъх,това съм го осъзнала отдавна и вече не ми пука да ти кажа :!:
да,прав/а си,вече и с приятелите е като с гаджетата,идват и си отиват, и на тяхно място идва някой нов ,след него друг .. и така до безкрай :!: :?
ама какво да се прави .. в лицемерен и егоистичен свят живеем за съжаление :|
просто не приемай нещата толкова навътре,ако можеш :!:
аз приятели мисля,че нямам ...
просто временни познати,докато ни се пресичат пътищата :roll:

kupondjiikata
01-29-2006, 16:24
Vseki 4ovek e prejivqval razo4arovaniq ot taka nare4enite "priqteli".Li4no men tova me nau4i da ne se doverqvam na vseki i da polagam ne6to kato izpit. :idea: Vednuj izpratih sms na okolo desetina 4oveka s tekst,4e sum v opastnost ili iskam da pogovorq s tqh za savet,da mi zvunnat.Samo okolo 50% mi se obadiha ili mi pisaha,za koeto izob6to ne se i sumnqvah. 8-[ Ne se ot4aivai i ako iska6 probvai tozi nomer i ti :wink: \:D/ :D :D

stop_the_war
01-29-2006, 16:57
а да ви е гадно сега като се занимавате с хората.
хората са дивашко племе.

JaimeL
01-29-2006, 17:33
Венъш даскалката ни по англииски нещо беше станало дума и тя се зачуди защо през последните 10-11 години всеки гледа да засегне другия и че вече няма и пародия на приятелство.Тя не е съгласна с старото значение(идеализиранота)а приятел според нея е човек които да те защити и с които да си говориш.Тя е забелязала че вече и това нема.А ако преди приятелството наистина е било такова ото го описват в бебешки книги а с всяка изминала година то избледнява?Няма истински приятели всеки може да те предаде по всяко време стига да му отърва
П.П не прави на другия това което не искаш да правят на теб,всичко добро или лошо ще ти се завърне троино на психическа основа.Простете че исползвах разни библеиски неща но е така.И аз съм религиозен.Не фанатик а просто човек стремяш се към един идеал за по добър живот.....

IdontGiveaFuck
01-29-2006, 17:41
Има истинско приятелство,стига да го откриеш !
С най-добрата ми приятелка се познаваме от 12-13 години и винаги сме си помагали за квото и да става на въпрос!Много пъти тя си е прецаквала важни неща зарди мен,както и аз зарди нея.Нито си говорим зад гърба,нито си правим някви мръсотии !Ако има нещо-директно си го казваме.Не сме се карали поне от 6-7 години !Преживявали сме страшно много с нея...и хубави и гадни неща..Тя си ми е най-добрата приятелка и аз съм готова на всичко за нея,както и тя за мен ...в това съм сигурна !

strange__
01-29-2006, 18:44
Има истинско приятелство,стига да го откриеш !
С най-добрата ми приятелка се познаваме от 12-13 години и винаги сме си помагали за квото и да става на въпрос!Много пъти тя си е прецаквала важни неща зарди мен,както и аз зарди нея.Нито си говорим зад гърба,нито си правим някви мръсотии !Ако има нещо-директно си го казваме.Не сме се карали поне от 6-7 години !Преживявали сме страшно много с нея...и хубави и гадни неща..Тя си ми е най-добрата приятелка и аз съм готова на всичко за нея,както и тя за мен ...в това съм сигурна !
И аз съм така...само,че с моята приятелка се познаваме от 5 години и никога до сега не сме се карали \:D/ Но тя е единствения човек,на който се доверявам ТОЛКОВА много,единствения човек,който може да ми каже всичко и то искрено :!: Което е показателно,че истонски приятели много,ама много трудно се намират :smt017

DeSiTo0o
01-29-2006, 18:53
Awee kvi sa tiq gluposti 4e nqma istinski priqteli... :shock: Tva izob6to ne e verno!Da,naistina ima hora koito se pi6at za tvoi priqteli,a vsu6tnost te izpolzvat.No pomislete,ima i hora koito dori kogato nqmat izgoda ot vas sa pak do vas,razbirat vi i vi pomagat s kakvoto mogat.Estestveno ne vseki ima istinski priqtel do sebe si za sujalenie :?
Vqrno e,4e kogato 4ovek se e sduhal osuznava razni ne6ta,no ne vinagi se okazva prav nali?

CRaZy_IKTe
01-30-2006, 14:05
To che ima istinski ima-no se namirat kato kyrfici v kupa seno.I naistina "izpita" e edin dobyr nachin da proverish priqtelite si...Az imam edna priqtelka s koqto sme ot okolo 7 godini zaedno i sichko si spodelqme...Abe po dobri priqteli obache sa mom4etata...

01-31-2006, 19:24
da,vqrno e!dosta trudno se namirat istinski priqteli!ponqkoga si mislq,4e sum gi otkrila,no v momenti,kato tozi,osuznavam kolko mnogo gre6a!kogato vsi4ki se oburnat sre6tu teb,razbira6,4e edinstveniq 4ovek,na kogoto moje6 vinagi da raz4ita6,si samiq ti!!!no ako se zamisli6 i tova ne e tolkova malko!dokato pi6a tova,nastroenieto mi malko po malko se opravq,za6toto znam,4e vinagi moga da raz4itam pone na sebe si!:)az nikoga nqma da se predam!i nadejdata,4e moje bi nqkoi den 6te otkriq nqkoi ,koito istinski me obi4a i razbira,nqkoi koito vinagi 6te me podkrepq i 6te bude do men,nqkoi sus su6tite interesi,cennosti i potrebnosti,nqma da umre v men!dotogava oba4e,imam SEBE SI!!!i vse pak ,v dni kato tozi,mi se iska da izkre6tq!ne razbiram kak stana taka,4e nikoi ne me razbira,kak stana taka,4e nikoi ne me podkrepq i nai-ve4e kak stana taka 4e ostanah sama i tezi,koito bqha nai-dobrite mi priqteli,se prevurnaha v nai-golemite mi vragove!v tozi moment mi se iska da gi hvana za gu6ite,za6toto tezi,koito nai-mnogo obi4am i smqtam za nai-blizkite si hora mi pri4inqvat takava bolka,karat me da pla4a i da tursq vinata za nerazbiratelstvata ni v sebe si!kolko sum glupava!za6to se uprekvam?!az ne sum vinovna,4e ne im haresva haraktera mi!az su6to ne haresvam mnogo ne6ta u tqh,no ne im gI natqkvam,za da ne gi nakaram da se 4uvstvat zle,za6toto ne iskam da gi naranq!az gi haresvam takiva,kakvito sa.priemam nedostatucite im,za6toto te sa tehniq 4ar.i moje bi za6toto naistina gi obi4am,a kogato obi4a6 nqkogo,ne se stremi6 da go promeni6,dulboko v sebe si obi4a6 dori i tova,koeto misli6,4e ne haresva6!veroqtno tova,4e iskat da me promenqt zna4i 4e ne me obi4at naistina,zna4i 4e ne zna4a tolkova za tqh,kolkoto te za men!I VSE PAK NE MISLQ,4E TRQBVA DA SE PROMENQM!AZ SUM SI TAKAVA,KAKVATO SUM!NE MOGA DA GI NAKARAM DA ME HARESVAT,NO NQMA DA SLEDVAM TEHNIQ IDEAL,NQMA DA IZNEVERQ NA SEBE SI,ZA DA UGODQ NA DRUGITE,KOITO NE ME OBI4AT I NE DURJAT NA MEN ISTINSKI!TOVA SUM SI PROSTO AZ!PO-DOBRE S MALKO PRIQTELI,NO ISTINSKI,KOITO ME HARESVAT TAKAVA,KAKVATO SUM ,OTKOLKOTO S MNOGO "PRIQTELI",KOITO SE OPITVAT DA ME PROMENQT I GOVORQT EDNO V O4ITE I DRUGO ZAD GURBA MI!PO-DOBRE E DORI DA SUM SAMA,ZA6TOTO PONE NQMA DA SE ZABLUJDAVAM,4E NE SUM SAMA,KOGATO VSU6TNOST SUM!!!E,TOVA E MOQTA PROSTI4KA ISTINA!MOJE BI MNOGO HORA BIHA Q SMETNALI ZA GLUPAVA,NAIVNA I SANTIMENTALNA,NO OT TOZI MOMENT NATATUK NE ME INTERESUVA MNENIETO NA DRUGITE,VAJNO ZA MEN E KAKVO MISLI SAMO EDIN EDINSTVEN 4OVEK-AZ!!!P.S. SUJALQVAM,4E BQH TAKA MNOGOSLOVNA,NO VSE PAK TRQBVA DA ME RAZBERETE,ZA6TOTO DNES IMAH LITERATURA I PSIHOLOGIQ,A TOVA NE E MNOGO ZDRAVOSLOVNA KOMBINACIQ:)))!

egrgergetge
02-01-2006, 17:24
ами има ги...рядко,но ги има.....аз имам само една истинска приятелка и гарантирам за нея...понякога се натъжавам,че другите не ми са истински,но като се замисля трябва да се радвам,че поне си имам 1..някои и такава нямат..

Roxy
02-01-2006, 23:55
Има истинско приятелство,стига да го откриеш !
С най-добрата ми приятелка се познаваме от 12-13 години и винаги сме си помагали за квото и да става на въпрос!Много пъти тя си е прецаквала важни неща зарди мен,както и аз зарди нея.Нито си говорим зад гърба,нито си правим някви мръсотии !Ако има нещо-директно си го казваме.Не сме се карали поне от 6-7 години !Преживявали сме страшно много с нея...и хубави и гадни неща..Тя си ми е най-добрата приятелка и аз съм готова на всичко за нея,както и тя за мен ...в това съм сигурна !
ми с една приятелка се познаваме от бебета постоянно бяхме заедно ама последната 1 година нещо и стана.почна да ходи с някви момчета и само с тях се занимава не отделя време на приятелите си и мен ме заеба.вече ми писна да и звъна.няма кво да си кажем.тя покрай тоя супер много се е издухала а той ме мрази,всъщност той мрази всички.тя почна да се занимава с някви простотии паяци скаутсвто?! кво ли не и никъде не излиза...та мисълта ми е...абе няма мисъл :-D

Master_88
02-02-2006, 07:14
И аз мисля че в днешно време истински приятели няма или са по 1 човек на 1000. Аз също немога да кажа че имам истински приятели

Belov
02-03-2006, 22:08
abe...vij sa teq deto nai mnogo se biqt v gurdite te ne sa nikvi ! tova ne sa priqteli vie se zablujdavate tova sa poznati istinskite priqteli sa roditelite ! kato kajesh neshto hubavo che ti se e slu4ilo ...of are az she trugvam kato im spodelish che neshto lo6o po4vat are kazvai ala bala ! shtaslivi! :-D

нещастник
02-03-2006, 22:21
Животът е мн тежак повярваите ми...За някои още от малки за други в последствие става...Само едно разбрах,че наистина няма истински приятели...До като имат изгода да са с теб те са с теб,но като вече нямат за какво да са с теб...Лъгах се до сега и аз че има някои които ме разбира и които е с мен..Но като се замисля нямам приятели всичко започва и свършва както и при връските само,че тук не страдаме долкоз или просто имаме много и не се забелязва,че един се е махнал...С никои не си заедно вечно в този живот,сам се раждаш и сам умираш...Видял съм мн гадни неща в моя живот и това което аз съм го преживял не го пожелавам на никои...Сега малко съм се здух,а именно в такива моменти осъзнавам каква е реалноста...
Така е за съжаление и винаги ще бъде така! :cry:

02-04-2006, 11:47
Има и още как!
Не правете толкова крайни заключения на базата на опита си с разни пикльовци.