PDA

View Full Version : edin film ama nemoga da si spomiq imeto mu! HELP!!!



MAFIOZO
01-29-2006, 19:14
значи тои не е много стар излезнал е някуде 99-та година (поне според мен не е стар) значи разправя се за някакво отровно вещество което е открито и трябва да се дуржи на минъсови температури иначе когато са положителни започва да се разгражда и отравя ксората в голям радюс! филма започва със сцена рано сутринта кам 6 часа в 1 кафе мисля че киану риивс участваше НО не сам мн сигурен! само си спомням че накрая завур6ва като последните запаси са вув добрите и те бягат от лошите а те ги преследват и влизат в 1 тунел а от едната сртана има катастрофа и неможе да се излезе а немогат да се вурнат щото онея са там и ги чакат с хеликоптер и вутре от катастрофата има пожари и се повишафа температурата и този вирус замалко да се разложи обаче намират лед в някаф селяк които има много бира и така идват ФБР и там убиват лошите и блокират хода и онея добирте излизат през няква стулба от тунела и така оставят вируса вутре в тунела запечатан и се разлага само там! мисля че сущо участваше и морган фрииман незнам! много ми помогнете че много го обичам тоя филм ама не мога да се сетя името му! мисля че беше нещо от сорта на ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА или нещо такова МНОГО ВИ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ! П. С. САМО ИМЕТО МИ ТРЯБВА АЗ 6ТЕ СИ ГО НАМЕРИЯ!