PDA

View Full Version : hodq s nego ... no celuvam drug i me4taq za pregrydkite mu!



FiRe_LaDy
01-29-2006, 19:09
Zdr!Iskam da spodelq sas vas problema si i da mi pomognete kolkoto mojete vie!
Ta q eto go i nego!Hodq s edno mom4e ve4e po4ti 3 meseca,no ne se vijdame 4esto,nqma q trypkata ve4e!Omryzva mi taka i samo se qdosvam!I sega bqh izvyn grada s priqteli za dva - tri dni!I tam ednata no6t spah s edno mom4e(`` spah `` - naistina bez nqkvi gluposti)samo deto se polu4i taka,4e si4ki zaspaha,a nie ostanahme bydni!Prosto ne ni se spe6e!Gu6kahme se i po edno vreme toi si dobliji usnite do moite i zapo4na da me celuva!Az ne se drypnah,a dori se potdadoh dosta ... taka stana nqkolko pyti!No dnes se 4uvstvam nelovko!Ne moga da go pogledna v o4ite bez da se po4uvstvam vinovna,4e dopusnah da se slu4i tova!Toi e strahotno mom4e i az naistina go haresvam!DO kolkoto vsi4ki vijdat i s nego e taka!Oba4e kato govorihme sled slu4iloto te,toi mi kaza 4e iska da se pomy4im da go zabravim i vse edno ne e stavalo!No az ne moga .... [-X Boje nz ve4e kakvo da pravq!pomognete mi molq viii :roll: :(

DevilWish
01-29-2006, 19:11
Аахх ами...и моя случай е подобен.Виж щом момчето ти е казало,че иска да го забравите изглежда е било просто флиртче ,за което на него не му пука,а ако твоя приятел е сериозен просто недей да си пропускаш :smt011 :smt012 възможността да си с голяма любов :smt007 :smt008 и забрави другия :smt006 макар,че знам,че е мноого трудно... :smt009

Dr. Kazimbutt
01-29-2006, 19:15
Поредната тема, пусната от мацка, на която не й дреме за гаджето й. Освен това не знае как да го разкара.

miracul
01-29-2006, 19:16
ох незнам кво да ти кажа...много лошо си направила като си била с друг...а по въпроса че вече няма тръпка :arrow: опитайте нещо ново което да върне тръпката..понякога разнообразието е начин за преодоляване на такива проблеми! айде успех!

Gravity^of^love
01-29-2006, 19:16
А не си ли се замисляла че ти е казал да забравите понеже знае че ти си с друго момче..вече 3 месеца..от каде да знае тойче тръпката вече я няма. А повярвай ми щом я няма тръпката какво по дяволите правиш с него..ще ти кажа ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО..когато може да си с момчето което искашно в крайна сметка сърцето ти ще трябва да избере един от двамата. Колкото по скоро толкова по добре. Успех!

IKisseDAGirL
01-30-2006, 09:13
А не си ли се замисляла че ти е казал да забравите понеже знае че ти си с друго момче..вече 3 месеца..от каде да знае тойче тръпката вече я няма. А повярвай ми щом я няма тръпката какво по дяволите правиш с него..ще ти кажа ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО..когато може да си с момчето което искашно в крайна сметка сърцето ти ще трябва да избере един от двамата. Колкото по скоро толкова по добре. Успех!
и аз съм на тва мнение. Питай тва другото момче какво означава случилото се за него - ако отзивите са добри му разкрий своята гледна точка. HAPPY END. :P :roll:

FiRe_LaDy
01-30-2006, 12:32
Mnogo qsno 4e mi puka za gadjeto mi!Ama ne6to ne vyrvqt ne6tata!I ako ne mi puka6e 6tqh da mu napi6a edin sms 4e kysame i da sam svobodna!No na men mi e gadno za nego!Znam 4e toi me obi4a i 6te mu e trudno,no ne iskam da go lyja!Az iskam da sam s tova drugoto mom4e!Prosto s nego mi e po dobre!Toi mi pisa sms 4e sajelqva za tova koeto mi e kazal i 4e se e dyrjal gadno,4e ne e bilo vqrno vsi4ko tova!Koeto me navqva na misylta,4e toi dyrji na men ... ili ne6ot takova! :wink: