PDA

View Full Version : VlEzTe,PrO4eTeTe,PoMoGnEtE!!! :(



Ot4aivam se ot sebe si...
01-29-2006, 20:18
Zdraveite hora :smt010
Pi6a Vi ,za6toto sym stra5no obyrkana :|
Az se zapoznah v kraq na lqtoto s edno mom4e M. ,koeto v posledstvie stana gadje s moqta priqtelka G.,a az stanah gadje s negov priqtel.
Obi4ame se s moeto gadje,ve4e sme 4ri meseca zaedno.
Az stanah nai-dobra priqtelka s vyprosniqt M. i daje s nego se razbiram pove4e ot kolkoto s G.Obi4am go stra6no mnogo i toi men(govorim kato priqteli).
Pregry6tame se s M. i se celuvame po ustata(4isto priqtelski) hva6tame se za raka,karame se,pomagame si,po4ti po cql den sme zaedno,spodelqme si...Toi i moqto fr. G. postoqnno se karat.Daje sega sa skarani.
Na men vinagi mi se e iskalo....edna celuvka :smt008 ,no istinska s M. :smt009 Super mnogo me privli4a.Iskami se samo edna celuvka.G. znae i makar da mu e gadje odobrqva tova da si pusna edin ezik s nego,za6toto znae,4e go iskam mnogo.M. sy6to znae,no postoqnno kazva "Ima6 si priqtel i az priqtelka" i s tova prikliu4va.Kogato sme s tqh se pravi na nedostapen,a ostanem li sami stava po svoboden i si pozvolqva pove4e ne6ta,no si mislq,4e nqma da go sklonq samo za 1 celuvka...
Moeto gadje edva li podozira,4e go haresvam ,oba4e znae,4e go obi4am kato priqtel i znae,4e postoqnno se celuvame(priqtelski) i nqma ni6to protiv,za6toto ni ima vqra.
Sega gadjeto mi zaminava v 4ujbina...M. i G. sa skarani..?Ako moga da deistvam li?Stra6no mnogo iskam...
Znam,4e vyob6te ne e 4estno sprqmo moeto gadje ,oba4e tova me izmy4va.to si li4i ,4e s M. pone malko se privli4ame...
Kakvo da pravq?Da se borq li za tazi taka jelana ot men celuvka ili da se primirq s faktite...?

mistery__
01-29-2006, 20:32
hii...amu..spored men netrqbva da si pyska6 ezici s vaprosniq M...za6toto moje bi taka samo 6te si razvalite priqtelstvoto...e vse pak ti re6ava6...edna{} ili...pr...no vse pak mislq 4e e po odbre da ne pravi6 ni6to...pravi tova koeto i do sega...a dr e vaprosa 4e moje da go predizvika6 toi teb da celyne i..pak stava samo deto nqma ti da si vinovna.... :twisted: ...nz..pone az taka mislq...samo ne razbrah ti haresva6 li go za gadje ili vaprosa e v celyvkata?....

MAFIOZO
01-29-2006, 20:36
posle mom4etata bili s 1 momi4e samo zaradi seksa e kak nqma da sme!?

priti_kiti
01-29-2006, 20:46
ne razbrah,ti samo 1 celuvka li iska6 ot M. ili ne6to pove4e?! puk i mislq 4e vaob6te ne se zimate na seriozno...kvo zna4i priqtelska celuvka :shock: taa 6tom izpitvate nqkvo privli4ane s toq M. i ako iskate da ste zaedno no vi pre4i edinstveno i samo tova,4e si imate dr gajeta-nema kvo da mu mislite...stavate si i tova e :-D

GreenLadyM
01-29-2006, 21:01
Ako se celunete shte si razvalite otnosheniqta!Zashto ne se primirish i ne ostavish neshtata taka kakto sa!Ti si imash gadje,tvoqta priqtelka sushto e s gadjeto si,ti kak shte reagirash ako nqkoq se nahvurli "samo za 1 celuvka" na tvoeto gadje!Dori i da kazvash 4e nqmash nishto protiv edva li shte e taka!...spored men ne trqbva da pravish gluposti i v kraina smetka da se skarash s vsi4ki zaradi nqkakva celuvka s CHUJDO mom4e!

Kianna
01-29-2006, 21:17
Hm...osuznawash li,che ne oprawdawash "wiarata" na priatelia si?Zamisli se kogo iskash..predwit tazi "Edna celuwka" rabotata ti nikak ne e chista,ne luji priatelia si,nito sebe si..

LoLLiNa
01-29-2006, 21:45
Скъпа, действай и гледай на теб да ти е кеф! Гони и не се отказжаи от целите си! Но недеи да лети6 в облаците, за6тото после 6те падне6 ло6о!(когато вси4ко излезе наяве няма да ти е мн кеф [-X )

[-X
01-29-2006, 21:57
Pa kat si otchaqna odi si tegli kurshima i mri...

01-29-2006, 23:02
:smt097 :smt066 :smt068 :smt070 :smt063 :smt065 :smt067 :smt069 :smt071 :smt059 :smt072 :smt078 :smt074 :smt075 :smt064 :smt117 :smt098 :smt097 :smt046

ht_7j
01-29-2006, 23:36
Kak moje izobshto da hodish s nqkoi i da go lyjesh tzeli 4 mesetza sled kato si vliubena v negov priqtel? A i toi da nqma nishto protiv da se tzeluvate "priqyelski"???? Po-skoro nqma izbor. Zashto ne se razdelish s priqtelq si i mu dai svoboda i ne go lyji ot razstoqnie?

MAFIOZO
01-30-2006, 09:45
da verno prestavi si gadjeto mi se celuva PRED MEN s nqkaf moi frend!!! dori i tova da mi e nai-dobriq priqtel 6te go spukam ot boi a neq 6te i kaja da go d**a

Fallen_angel
01-30-2006, 11:50
Obi4ame se s moeto gadje,ve4e sme 4ri meseca zaedno.


Ти изобщо знаеш ли значението на думата "любов"?!Не можеш да обичаш един човек, а да искаш друг.И какво ще ти донесе тази "така желана от теб целувка" ..?!Ще те удовлетвори ли..?!Не мисля.Ще искаш още и още.Ще съсипеш връзката си(а уж се обичате), ще загубиш приятелката си.. (ако изобщо държиш на нея) ..
а и момчето е казало, че не иска такава целувка,изтъквайки факта, че си има приятелка.Значи все пак държи на нея ..

Сънчо
01-30-2006, 11:56
OMFG...Една целувка? и от къф зор?... Моето мнение е че това би било голяма грешка.Или всичко или нищо.. една целувка?..още се чудя :shock: :shock: Няма никакъв смисал от 1 целувка..Така предаваш Г. или скъсай с него и бъди с М. или остави нещата така...

Worthless
01-30-2006, 12:05
а не мислиш ли, че ще е доста... как да го кажа... нагло ако все пак се целунете?
ебаси то не може само за кефа си да мислиш, а малко да си дадеш сметка и за последствията след това.
само си помисли: ще се целунете с тфа момче, всичко ще е ОК, приятелката ти няма да има нищо против случилото се... а след това? ти искаш още, защото знаеш, че тя няма нищо против... знаеш, че той след като се е съгласил ще се съгласи пак... ще се целунете втори, трети, десети път... и приятелката ти още ли няма да има нищо против? 100% че ще се ядосва, че се е съгласила един път ](*,) а гаджето ти? нали уж го "обичаш"? в такъв случай трябва да помислиш и за чувствата му. мислиш ли, че ще му е приятно неговото момиче да се целува с негов приятел?
я не прави глупости, че после само ще си трошиш главата [-X

DeSiTo0o
01-30-2006, 12:07
Ako se celunete shte si razvalite otnosheniqta!Zashto ne se primirish i ne ostavish neshtata taka kakto sa!Ti si imash gadje,tvoqta priqtelka sushto e s gadjeto si,ti kak shte reagirash ako nqkoq se nahvurli "samo za 1 celuvka" na tvoeto gadje!Dori i da kazvash 4e nqmash nishto protiv edva li shte e taka!...spored men ne trqbva da pravish gluposti i v kraina smetka da se skarash s vsi4ki zaradi nqkakva celuvka s CHUJDO mom4e!
I az taka mislq :-k
Po-dobre ne pravi gluposti [-X

Avtorkata
01-30-2006, 12:24
Zdraveite :-k Mislih si cql den i re6ih,4e e po-dobre da ostavq ne6tata taka kakto sa.Ako toi zapo4ne da nastoqva za ne6to pove4e togava e drug vypros,no az nqma da pravq ni6to pove4e =;

SneJna_
01-30-2006, 13:30
em kato mu e tolkova akyla na priqtelq ti..

KOTKATA_17
01-30-2006, 13:59
Da deistvai ako e samo tova i go iska6 go napravi NO povqrvai mi tazi celuvka 6te ti kostva mnogo muka.Shte se vlubi6 no ne samo po priqtelski v M vnimavai mila uspeh :?

LiLeNcEtOoO
01-30-2006, 14:10
boje boje sram za jenite 4esno kak taka ima6 pr ot 4 meseca obi4a6 go i kvo iska6 da se natiska6 s obiknoveniq ti priqtel koito ima dostoinstvo i te otrezal lelelel ne te razbiram o6te po malko toi si ima gadje i ti q poznava6 e ti si edna tupa kurva v moite o4i i tva mi bilo mladejta a we ti na kolko si ta s toq akula 10 11 12 13 kolko ?????????????sram i pozor :oops: :oops:

MAFIOZO
01-30-2006, 16:01
boje boje sram za jenite 4esno kak taka ima6 pr ot 4 meseca obi4a6 go i kvo iska6 da se natiska6 s obiknoveniq ti priqtel koito ima dostoinstvo i te otrezal lelelel ne te razbiram o6te po malko toi si ima gadje i ti q poznava6 e ti si edna tupa k***a v moite o4i i tva mi bilo mladejta a we ti na kolko si ta s toq akula 10 11 12 13 kolko ?????????????sram i pozor :oops: :oops:mnogo e prava!!!

fresh4e
01-30-2006, 20:36
nqma kakvo da misli6 za gadjeto si i za priqtelkata si.moje da ti e guzno i da ne iska6 da predava6 vqrata im ama v toq jivot vseki gleda sobstvenite si interesi.qvno mn se privli4ate s M i trqbva da ste zaedno.vse pak luovta e nai vajna i stoi nad vsi4ko..pone za men e taka

incheto
01-30-2006, 22:14
atakuvau naprao go naitsni na tzeluvki i izob6to ne go pitai iska li ne iska li!!!!

IKisseDAGirL
01-31-2006, 06:46
nqma kakvo da misli6 za gadjeto si i za priqtelkata si.moje da ti e guzno i da ne iska6 da predava6 vqrata im ama v toq jivot vseki gleda sobstvenite si interesi.qvno mn se privli4ate s M i trqbva da ste zaedno.vse pak luovta e nai vajna i stoi nad vsi4ko..pone za men e taka
а любовта към приятелите?! тя не е ли най-важна? за мен е.. щото с тва момче може и нищо да не стане,но ще е загубила приятелството и ще се почувства предателка... :roll:

IdontGiveaFuck
01-31-2006, 06:52
Скъпа, действай и гледай на теб да ти е кеф! Гони и не се отказжаи от целите си! Но недеи да лети6 в облаците, за6тото после 6те падне6 ло6о!(когато вси4ко излезе наяве няма да ти е мн кеф [-X )

Да...давай и си прецакай приятелката,нали ? :?
Е, тва сме ние момичетата...прецакай другата,която ти се пише приятелка само и само на теб да ти е кеф.
Бъди сигурна,че ако направиш нещо по въпроса ще се скарате с приятелката ти и после горчиво ще съжалявате...Това да не е единственото момче на света ,че не можеш да се въздаржиш ?Защо трябва да търчиш покрай гаджето на уж приятелката ти ?Рано или късно с този М ще скъсате и не се знае дали изобщо ще си говорите след тва...а приятелството ако е истинско остава за цял живот !

santRi
01-31-2006, 08:14
груба си... ще е наистина много гадно ако постъпиш така с гаджето си. ако толкова много харесваш М. еми скъсай с приятеля си няма смисъл да го лъжеш... а ако и М те харесва толкова много нямаше да ходи с твоята приятелка а щеше да я остави. ПОмисли добре преди на направиш някоя глупост :smt006

santRi
01-31-2006, 08:15
груба си... ще е наистина много гадно ако постъпиш така с гаджето си. ако толкова много харесваш М. еми скъсай с приятеля си няма смисъл да го лъжеш... а ако и М те харесва толкова много нямаше да ходи с твоята приятелка а щеше да я остави. ПОмисли добре преди на направиш някоя глупост :smt006

DevilWish
01-31-2006, 12:55
Bati otgovorite :mrgreen: Edni i vikat davai ;-) ,drugi ti si.... :-& :-# nedej :-s
Vij kvo mili4ka az ako sym na teb...moje bi ako tozi M. mi dade 6ans 6te mu pusna edno ezi4e,6tom tvyrdi6,4e priqtelkata ti nqma da ima ni6to protiv(koeto az te razbiram,za6toto i pri men se e slu4valo podobno ne6to) oba4e ako gadjeto ti razbere :smt009 krai na love-to... :smt010