PDA

View Full Version : lape smotano...



cbPguTka
01-29-2006, 21:45
Ima edna pikla 6-ti klas v nashto daskalo deto se prai na mn otvorena,imala mn hora zad gyrba si i nz si kfo...ta naskoro si naprai site i taam v guesbooka celiq grad si izkaza mnenieto za neq (koeto syvpada s moeto ) ne bqh pisala koi znae kvo v smisyl che ne sym kazala nikva glupost i nishto koeto da ne e vqrno i taq vyprosnata i se vkl. v IRC s dumite :kuf ti e problema ma???Shtqla da me bie (btw az sym 8 klas ) i na men prosto ne mi se zanimavashe az sym na mnenie 4e nqma smisyl da se pravqt panairi i sichko moje da se reshi po civilizovano i razbrahme se..tva momi4e obache "e mnoooooo vliubeno " v edno momche ot 11 klas (te hodiha i sq mai hodat ama vryzkata im ne e mn stabilna ) nooo i az mn mu se kefq :smt007 zapoznahme se predi mesec s nego i redovno si chatim i ima himiq taka da se kaje m/u nas...vchera kogato izlizahme s moqta pr go sreshnahme kazahme si s nego 2 3 prikazki i kogato go podminahme az se obyrnah sled nego i toi syshto beshe malko nelovko :oops: i taq negovata pak mi se vkl.v IRC i mikazva da spra da go zaribqvam shtoto mn mn losho shtqla sym da si izpatq...ba*ti piklata sha mi kazva kvo da praa s jivota si...problema e tam che syshtata vecher toi ne mi se vkl...a kogato az go napravih toi ne se dyrjeshe kakto predi i kaza 4e si lqga .., iuff...nz kvo da pravq daite syvet :smt017

Kianna
01-29-2006, 21:50
ami..ili riskuwash i go pitash naprawo shto e takuw,ili si zamulchawash,shtoto ochewidno twa lape mu darpa koncite,ako razbirash kwo ti kazwam..

LoLLiNa
01-29-2006, 21:52
Аз ако бях на твое място 6тях да свалям яко пича!!!! =P~ а оная недораслата "отворка" хич нямаше да я мисля! :wink:
Вярвай 4е ти си по-яка и готина от нея просто за6тото не си като нея пък и си по-голяма! не вярвам тоя да предпочита недораслите :lol:

IKisseDAGirL
01-30-2006, 08:34
ми говориш с момчето, питаш го кво е станало и защо е такъв,като му обясняваш, че няма от кво да се плаши и може да ти се довери :roll: не бъди прекалено настоятелна, дръж се сериозно и спокойно и да се надяваме, че така ще го предразположиш да изплюе камъчето :) от там на татъка действаш както дойде (ма не с бой и ритници де :P )

sunny_smile_
01-30-2006, 13:40
Знаеш ли изобщо не обра6тай внимание на онази а действай с момчето,когато разбере че на теб не ти пука и грам за нея нема да и чуеш повече гласчето и ти ше си победител

VAMP_GIRL
01-30-2006, 13:42
Да търпиш такива кучки-забрави ! Просто хващаш я в някой коридор и готово...Въпреки че виждам, че е под достойнството ти! И в такъв случай-въобще няма да й обръщаш внимание! :-D

gorskata_feja
01-30-2006, 13:51
Emiiiii deistvai :!: :!: :!: Nqma kakvo da gubi6, puk i taq pikla deto e 6-ti klas ne bi mogla da ti napravi ne6to koi znae kakvo :lol:

ProstoAz
01-30-2006, 15:10
Много лошо съдите хората, според възрастта им! :evil: Тя не е критерии! Това, че cbPguTka е по-голяма с 2 години не я прави по-достойна, по-красива, по-умна, по-интелигентна и т.н.! Ако момчета обича шестокласничката едва ли възрастта и ще му прави някакъв проблем.
За реакцията и вече може да я съдите! Никой зрял човек не оправя проблемите си с бой! Това е толкова първобитно и детско, че просто няма накъде.
Също така в повечето случаи някой да говори толкова сигурно, значи наистина има за какво да го прави. Това, че е 6ти клас не пречи да "има хора зад гърба си", но в никакъв случай не отбелязвам това като нещо, от което трябва дасе плашиш. Сигурна съм, че и ти имаш кой да те защити. Само отбелязвам, че явно това момиче не е типичната "шестокласничка".
И още нещо - момчето явно не е нясно с чувствата си, а и с твоите. Направи нещо, за да му подскажеш, че ако предприеме някакви действия към теб има голяма вероятност да му дадеш и зелена светлина. :wink: (естествено всичко това, ако просто не си въобразяваш, че и той изпитва нещо към теб...Не че искам да ви разочаровам, но съм забелязала как адски много хора се подвеждат по този начин и как разчитат всички знаци по погрешен начин)
Успех! :wink:

RoSsY88
01-30-2006, 15:23
Ами занеш ли ся има една от 8 клас дето ми се прави на голямата работа,а аз съм 11 клас...заплашваше ме и се правеше на голямата работа.Викаже,че сам грозна и смотана...жалко нервите ми не издържаха и ми писна от лъжите и`.Имаше час при мойта класна(която ме обожава),влязох в калсната и пред целият клас и забих два шамара и тва беше...Нервен човек съм,пък мн мразя да ми казват че съм грозна,изпитвам комплекси за тва.Ами значе да не ти пука за лапито...то се пак е на 12 години!!!Пак момчето продължавай да го зарибяваш и го покани в точният момент на кафе:)Успех,мила :)

DeSiTo0o
01-30-2006, 15:46
Mi 6tom o6te hodqt taka ti riskuva6 da zagubu6 i nego,za6toto tq moje ne6to da mu nagovori,ili prosto da mu e kazala 4e ne i e priqtno da se zabivate...
:-k

priti_kiti
01-30-2006, 15:52
Много лошо съдите хората, според възрастта им! :evil: Тя не е критерии! Това, че cbPguTka е по-голяма с 2 години не я прави по-достойна, по-красива, по-умна, по-интелигентна и т.н.! Ако момчета обича шестокласничката едва ли възрастта и ще му прави някакъв проблем.
За реакцията и вече може да я съдите! Никой зрял човек не оправя проблемите си с бой! Това е толкова първобитно и детско, че просто няма накъде.
Също така в повечето случаи някой да говори толкова сигурно, значи наистина има за какво да го прави. Това, че е 6ти клас не пречи да "има хора зад гърба си", но в никакъв случай не отбелязвам това като нещо, от което трябва дасе плашиш. Сигурна съм, че и ти имаш кой да те защити. Само отбелязвам, че явно това момиче не е типичната "шестокласничка".
И още нещо - момчето явно не е нясно с чувствата си, а и с твоите. Направи нещо, за да му подскажеш, че ако предприеме някакви действия към теб има голяма вероятност да му дадеш и зелена светлина. :wink: (естествено всичко това, ако просто не си въобразяваш, че и той изпитва нещо към теб...Не че искам да ви разочаровам, но съм забелязала как адски много хора се подвеждат по този начин и как разчитат всички знаци по погрешен начин)
Успех! :wink: mmmmm absolutno sum suglasna :!:

KOTKATA_17
01-30-2006, 16:03
Malee i az mrazq takiva pikli mn sa zle 4estno ti kazvam na taq 6te i s4upq zubkite za kakva se msili q pls mi dai ISQ to i ili nik v mirka da i dam nqkolko pr suveta ne me e strah ot nqkva nedorasla pikla :) ta da se vurnem na mom4eyo-zabivai goo :evil: tq e mn malka za nego ima6 6ansove nali aide 6te 4akam da mi pi6e6 uspeh!

He3HauKa
01-30-2006, 20:37
Abe takiva kato taz gi ima nasqkade .Nali znaesh kuche koeto lae ne hape.. Pove4eto imat mnogo hora zad garbovete si samo na prikazki [-( Tai che qko zaribqvai picha da ne ti puka za taz pikla...Daje na tvoe mqsto ne bih si zatvarqla i ustata shtoto kato i sa ozabish vednaj i tq shi speche i shte spre da te zanimava... :smt016