PDA

View Full Version : искам да си направа татус родителите ми са против



мммм
01-29-2006, 22:47
здравйте...значи проблема ми е свързан с родителите ми(отново) :(
искам да си направа татус отзад на врата(слънце)
много съм запален дори си бях уговорил час в едно ателие..ма един ден преди да си я направа поговорих с родителите ми и те не ми позволиха! [-X почти на 17 сам и имам чувството че немога да направа нищо без тяхно разрешение ](*,) ](*,) ..моля кажете ми кво да права :-k !много искам да си я направа !
Благодаря предварително !

anonimen
01-29-2006, 23:01
Ами ако наистина искаш си я направи. Но все пак според мен това е временно увлечение, което ще отмине. Възмможно е дори да съжаляваш за това...

мммм
01-29-2006, 23:07
няма да съжалявам..аз сам луд по татуси..половината ми PC е пълен сас сякви луди татуси..не е временно и не мисля че ше съжалявам..а и няма начин да си я направа без одобрението на родителите ми!мога но не искам!не че ме е страх(майната му)ма че ше ги разочаровам :-k
искам да са съгласни а не да права нещо което неискат зад гърба им
само ако имаше начин да им промена мнението за татусите щеше да е чудесно! :|

ycMuBkaTa
01-30-2006, 07:37
Пробвай да говориш с тях пак, убеди ги, че ти е мания и кажи им примерно, че е временно и можеш да я махнеш, не мисля, че трябва да им се сърдиш, все пак не разсъждават като теб -обясни им пак казвам за манията ти и дано се съгласят

psihooooo
01-30-2006, 08:48
tova "pogovori s tqh" go vijdam vyv vsqka tema svyrzana s roditelite i misla che stava banalno..momche ako iskash da si q napravish tolkova mnogo hodi i si q napravi!neznam inache drugo reshenie shoto vijdam che roditelite ti sa protiv i neznam kak mojesh da im promenish mnenieto

DeSiTo0o
01-30-2006, 16:21
Ami ako tolko iska6 da si napravi6,napravi si.Posle ve4e sled kato slunceto gree na vrata ti im go pokaji :---) ... Ama vij sega,ako roditelite ti sa nekvi strogi po-dobre ne probvai.
Moje da iz4aka6 da stane6 na 18 i davai :wink: Tva mai e po-dobriq variant #-o :-k :wink:

midnight...
01-31-2006, 10:08
изчакай да станеш на 18 и си направи нищо не губиш ако почакаш, нали?

02-01-2006, 18:16
татуирай си оная работа, така няма да разберат.. а за врата по4акай докато станеш на 18, тогава ве4е и на 4елото да си направиш нищо не могат да ти кайат.

lina15
02-02-2006, 16:57
kogato stane6 pulnoletna/en togava si napravi(ako o6te se kefi6) taka pone nqma koi da ti kazva da ili ne

lainagovna
02-02-2006, 18:43
ще напиша мнение след малко

korn___
02-03-2006, 19:13
napravi si tatosa i posle i da go vidqt golqm pras ... malko 6te mrunkat no po edno vreme 6te mluknat se pak nali \:D/

no_more_pain
02-11-2006, 20:35
eeee gadno az skoro stanah na 16 i mi dadoha:)prosto trqbva da im dosajda6 postoqnno i nakraq 6e im pisne i 6e ti dadat...pone pri men be6e taka :smt004

teenkopele
02-11-2006, 21:02
Изчакай да станеш на 18. :mrgreen:

Worthless
02-11-2006, 22:19
постави ги пред свършен факт...
татуирай се без да си им казал преди тфа. най-мноол да ти мрънкат на главата, после ше спрат

02-11-2006, 22:57
Порасни първо. Тогава ще прецениш. Не знам като станеш на 60 тоя татус колко добре ще ти стои, но все пак ти си преценяваш...

flasher
03-11-2006, 18:36
Ами ако наистина искаш си я направи. Но все пак според мен това е временно увлечение, което ще отмине. Възмможно е дори да съжаляваш за това...... da napylno e vyzmojno da syjaliavash posle...izchakai oshte malko i pomisli dali naistina ti e tolkova nalojitelna...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 19:19
здравйте...значи проблема ми е свързан с родителите ми(отново) :(
искам да си направа татус отзад на врата(слънце)
много съм запален дори си бях уговорил час в едно ателие..ма един ден преди да си я направа поговорих с родителите ми и те не ми позволиха! [-X почти на 17 сам и имам чувството че немога да направа нищо без тяхно разрешение ](*,) ](*,) ..моля кажете ми кво да права :-k !много искам да си я направа !
Благодаря предварително !

q glei ti si na 17 i oshte gi slushash za takiva malki raboti . ti kato si si q napraila te nqma kfo da napravat sled tfa . pa i nemogat i da te nakajat ti si pochti pylnoletna i veche trqa se otkysvash ot tqh . eto ti edna stara koreiska pogovorka " roditelite mogat da rajdat deca , no ne i cel za tehniq jivot " . edna tatuirovka e neshto savsem drebno i te ti praat problemi a predstavi si ako imash drugi planove ot tehnite kfo shte stane :shock:

kaka^Rala
03-17-2006, 03:57
здравйте...значи проблема ми е свързан с родителите ми(отново) :(
искам да си направа татус отзад на врата(слънце)
много съм запален дори си бях уговорил час в едно ателие..ма един ден преди да си я направа поговорих с родителите ми и те не ми позволиха! [-X почти на 17 сам и имам чувството че немога да направа нищо без тяхно разрешение ](*,) ](*,) ..моля кажете ми кво да права :-k !много искам да си я направа !
Благодаря предварително !


когато аз реших да си правя татоса който ми е на кръста родителите ми бяха против. и понеже сичко зависеше от баща ми а него знаех как да го обедя му казах че ако не си направя татос ще си пробия езика (нещото което той мрази и в червата си защото мисли че момичетата който имат обеци са лезбийки без да обиждам тези който имат) и седнага се съгласи (друг е въпроса че аз вече имам и обеца на езика и на пъпа и на веждата и на носа :пПпп




кажи им примерно, че е временно и можеш да я махнеш


аз така казах на майками за да я обедя нея. и до ден днешен нашите си мислят че татоса ми ще се махне след някоя друга година




Но все пак според мен това е временно увлечение, което ще отмине. Възмможно е дори да съжаляваш за това...

нямаш си и на представа колко си прав.
татоса ми вече ми е толкова досаден че ти е бедна фантазията. първото което е още когато ми я направиха вече съжалявах защо си я направих толкова на високо.
от скоро време си харесах друга пак за кръста която не мога да си я направя заради тази. а тя много ми омръзна. и да си кажа чесно... найстина съжалявам че изобщо си правих татос. в началото и аз като момчето. голям кеф. гледам навсякъде из нета за снимки на татоси за да си харесам. карах специално един приятел художник за мен да ми направи някой татос който да ми прилича. дадох сумати и пари само за снимки на татоси с авторски права за да няма никой друг като мен такъв татос и за кво... за оня дето с извинение д*ха. сега да се търся от де да си взимам пари да си я махам.
ти си знаеш най-добре де, но щом си решил да пристъпиш към тази крачка трябва да знаеш и за последствията.
ако питаш мен първо варви и найстина си направи временна татойровка (такива правят вече в Търново) виш как ти стой. виш дали ти харесва и гаранция че до де се махне (1 година) ще ти е умръзнала вече и няма да искаш да си правиш постоянна.
и имаи на предвит и че постоянните татоси след време се променя цвета им. аз попаднах на човек който ми прави с добри бой моята и почти не е мръднал цвета, но пак си има едно избледняване. а бялата Штатоса ми е всетен) боя вече не се вижда изобщо.

ПОМИСЛИ ПРЕДИ ДА ПРЕМИНЕШ КЪМ ТАЗИ КРАЧКА

PS: ако се интересуваш от някое саветче драсни едно Л.С.

Ive70
03-17-2006, 13:28
E kvo ti puka. I az iskah da si naprav qobica na pupa n te ne davaha no eto 4e ve4e imam. Pri svur6en fakt nikoi ni6to ne moje da kaje

kaka^Rala
03-17-2006, 17:08
да ти кажа ли има голяма разлика между обица кадето и да е било и татоса.
всяко по себеси носи различни отрицателни черти.
обицата можеш да си я махнеш винаги, докато за татоса ще ти трябват много пари да ти се хахне.
аз лично имах на пъпа обица, но я махнах преди време защото вече е как да кажа тъпо да има обица там! всяко 2ро момиче има обица на пъпа или на носа а да не говорим за езика.
но да продължа по темата. обицата и да си я сложиш можеш да я махнеш когато пожелаеш. и после пак да си я сложиш. единственото което се иска е да е поддържаш някаква хигиена и да дезинфекцираш редовно самата обица. докато при татоса е по опасно. аз например когато си правих моя не бях запозната с факта че е хубаво татоса да се прави зимата да за не се излага на слънце. а аз си я направих... ако не се лъжа юни месец началото на юли. непомня точно, отдавна беше, но след като ми казаха че не трябва да се излагам на слънце вече беше късно.
преди това ходих на море, и единственото нещо което ми "пазеше" татоса беше огромния слой вазелин.
слава богу не фанах рак на кожата, за което трябва да съм благодарна на човека който ми я прави, че не ми я е направил с някакви фалшиви бой!

sk8_dont_h8
03-19-2006, 16:38
Пич...и аз съм в твойто положение - на 16 съм и искам да си направя dreadlocks(раста) и да си направя флеш, но наще са твърдо против. Ся в момента работя по въпроса - ако изкарам 5.40+ успех за годината ще ми разрешат...иначе няма да пробвам защото ме е страх - един приятел си направи гребен(пънк) и техните го остригаха....ако аз си направя дредовете и наще отрежат ей така 2-3 докато спя ще загубя 20+ санта коса...а ако направя флеш може да ме вържат през флеша за възглавницата...мноо ще е грубо :mrgreen: :-D :D
Затова ти казвам - измисли нещо което да изпълниш за да ти разрешат...висок успех, ще се откажеш от нещо лошо, ще им помогнеш в ремонт и т.н.
УСПЕХ !

ledenata_kralicA
03-22-2006, 21:06
mi ima 3 varianta:
1.primirqva6 se s fakta i ti ostava samo da 4aka6.......
2.pravi6 si tatoo bez da im kaje6 i posle te te nakazvat i umartvqvat:)
3.hrani6 gi obilno s "Nestle Lion Pop Choc" i te rano ili kusno 6e se suglasqt
:P :-D

sk8_dont_h8
03-23-2006, 05:20
mi ima 3 varianta:
1.primirqva6 se s fakta i ti ostava samo da 4aka6.......
2.pravi6 si tatoo bez da im kaje6 i posle te te nakazvat i umartvqvat:)
3.hrani6 gi obilno s "Nestle Lion Pop Choc" i te rano ili kusno 6e se suglasqt
:P :-D
Хех, много правилно !
Да ти кажа само - ако си направиш татус без да знаят 1-2 седмици ще се правят, че те мразят - ще ти спрат дожобните, нема да ти говорят и т.н. :wink: Но мине ли време ще им писне да се правят на лоши и ще ти простят защото каквото и да си направил си им дете. Ей го тоз френд с гребена баща му каза, че ще се откаже от него, спря му джобните и спря да му говори. На другия ден му се обади да му се извини и да му честити именния ден. Прибра се и доброволно се съгласи да му отрежат гребена защото баща му го убеди, че може да има проблеми с :
Нацита
Полицаи-полицаи, наши родни самураи
училище
и дори му даде 100+ лв компенсация за да си купи машинки за скейт.
Та става дума - дори и да им хареса татуса в началото ще се правят на зли само защото си престъпил забраната им....после ще се умилостивят и вс. ще е ОК...
И все пак не познавам родителите и по-добре се опитай да ги убедиш по гореспоменатия от мен начин....ИЛИ С LION POP CHOC :lol: :lol:

hamilcar
03-23-2006, 10:54
Изчакай да станеш на 18.

tremal
03-23-2006, 14:49
RUSALKATA E LAYNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOO Y LAYNARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA

terry
03-23-2006, 14:52
mi i mama ne mi dava da si napravq nito tatos nito piersin ama az 6te si napravq ne mi puka

03-23-2006, 15:00
Moite roditeli sa nito protiv nito za te nqmat dumata :) as sam si na 18 kvo she mi kagat :P

MaPuXyaHa
03-23-2006, 17:12
Абе изчакай още мъничко като станеш самостоятелна тогава мисли за татуси и тем подобни!Докато живееш с тях и докато те издържат мисля ,че трябва да се придържаш към тяхното мнение!!!За да не си усложняваш живота повярвай ми...аз се озъбих един път на баща ми направих нещо което не трябваше да правя и ми беше ЗАБРАНЕНО..и след тва си чупих главата една седмица.....такива лишения имаше...,че да ти умре коня!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ThePainIsReaL
04-01-2006, 14:32
Имам същия проблем , ама ми омръзна да се съобразявам с тях .. вече и сама мога да си преценя някои неща. Така че първо ще си направя и после ще им съобщя . Айде Успех и на тебе

04-02-2006, 20:51
ax i az imam s16tiq problem ama az iskam da si probiq ezika. maika mi q e strah da ne se vaspali a ba6ta mi uj e neutralen p1k mi izvika 1000 lekarq da mi govorqt kolko bilo opasno p1k az ot 10-na 4oveka s obeci na ezicite ne poznavam i 1 det da ima problem nqkakaf :( i nz kak da gi naviq

sk8girL
04-03-2006, 13:17
Иди и си направи, пък после ако ваште тръгнат да ти викат и т.н им обясни, че вече не си малко детенце и че не трябва всяка твоя постъпка да зависи от тях.
Аз искам пиърсинг на езика , ама и наште не са много навити.За тва ще изчакам още мъничко (в момента съм на 15) и ще си направя пък после квото ще да става:)

stanislafchety
07-20-2009, 17:26
според мен из4акаи да станеш на 18 и прави каквото искаш
а ако можеш да ги убедиш да си направиш това е друго
Успех 8)

EJI4eTy
07-20-2009, 17:42
a почти на 17 си ? начи на 15 и половина , ми прави си , не вярвам да ти отлепят кожата и да ти забранят да излизаш и да дишаш докато не навършиш 18 (без купон за рд разбира се)

teenems
07-20-2009, 18:42
стани на 18
и тогава им кажи
пълнолетна съм и ще правя каквото си искам

lipsvashh_mi
07-20-2009, 19:28
изчакай да станеш на 18 и тогава ако още го искаш си направи не 1 ,а 1001...ваще пък няма как да те спрат понеже ще си пълнолетна и сама ще носиш отговорност за действията си..
аз на наще им казах,че стана ли на 18 ще си направя тятус..в началото реакцията не беше особено добра,но пък няма как да ме спрат :)

sweety_blondy
07-26-2009, 21:38
в повечето случай родителите са прави и не напразно те спират. когато станеш на 18 сам поемаш отговорност и си прави ако искаш 10 татоса - тогава и да съжаляваш - твоя е вината

lovec
07-27-2009, 09:18
ми и аз да съм и аз няма да позволя...

RiseGirl
07-27-2009, 11:32
темата е от 2006 :-o