PDA

View Full Version : Helloween?



Boot
01-29-2006, 23:14
Някой беше ли на концерта? Днешния концерт?

01-30-2006, 01:28
Q kajete koi pesni pqha!

Boot
01-30-2006, 09:35
Нещо ей такова:
01. Intro
02. The King For A 1000 Years
03. Eagle Fly Free
04. Hell Was Made In Heaven
05. Keeper Of The Seven Keys
06. A Tale That Wasn't Right
07. Loeble solo
08. Occasion Avenue
09. Mr. Torture
10. If I Could Fly
11. Sascha Solo
12. Power
13. Future World
14. The Invisible Man
15. Mrs. God
16. I Want Out
17. Dr. Stein

DarkSanctuary
01-30-2006, 11:30
E, не е като да не бяхме на концерт на Хелоуин снощи, а? Хахах :lol:
Баси как ме болят гърлото и ръцете, абе всичко май си ме боли хах! :lol:
Който не е отишъл просто е изпуснал мега мноооого!

01-30-2006, 11:33
hodih na koncerta im predi niakolko godini.. vie togava sigurno oshte ne ste slushali takava muzika
beshe prostotia
prosto helloween sa si prostotia

JoInTcHe
01-30-2006, 19:34
Аз го пропуснах,заради разстоянието.Но дори и да бях в Сф едва ли щяха да ме пуснат с моите 15-16 годинки,хах :-)
Относно мнението на Гост-а,не съм много съгласна.[-X
Helloween си имат и яките песни

Boot
01-30-2006, 20:51
Е луда ли си, то имаше някфи супер малките хлапета. Пък и мойте годиники не са кой знае колко. Няма такава екстра да не те пуснат :)
Иначееее и мен ръчички ме болят, гърлото ме заболя още не подгряващата група, която не разбрах коя е? Някой има ли идея коя беше, щото аз съм минус тази информация? :)

DarkSanctuary
01-30-2006, 21:21
Е луда ли си, то имаше някфи супер малките хлапета. Пък и мойте годиники не са кой знае колко. Няма такава екстра да не те пуснат :)
Иначееее и мен ръчички ме болят, гърлото ме заболя още не подгряващата група, която не разбрах коя е? Някой има ли идея коя беше, щото аз съм минус тази информация? :)
Габровската прогресив метъл група Pantommind беше подгряваща. :P

anonymous464110
01-30-2006, 22:04
razbrah 4e e imalo 5000 4oveka.az ne bqh,ne slu6am heavy,no tova nqma otno6enie po temata.ina4e az minah prez swinging hall sno6ti (Switchstance i razni drugi gluposti)

Boot
01-30-2006, 22:09
Е луда ли си, то имаше някфи супер малките хлапета. Пък и мойте годиники не са кой знае колко. Няма такава екстра да не те пуснат :)
Иначееее и мен ръчички ме болят, гърлото ме заболя още не подгряващата група, която не разбрах коя е? Някой има ли идея коя беше, щото аз съм минус тази информация? :)
Габровската прогресив метъл група Pantommind беше подгряваща. :P

Ама много смешни бяха. Смисъл аз им се накефих, обаче пича като почна да говори се разбих. И като каза, че следващото парче би трябвало да ни е познатоооо, напрао се сцепих. Тряа да почна да слушам български групи май... :)

EDIT;
Абе, кога излиза DVD-то? НЯмам търпение вече!!!!

Бтв, цъкнала съм си ги на wallp, много ми е яко, все още :)

DarkSanctuary
01-30-2006, 22:21
Ама много смешни бяха. Смисъл аз им се накефих, обаче пича като почна да говори се разбих. И като каза, че следващото парче би трябвало да ни е познатоооо, напрао се сцепих. Тряа да почна да слушам български групи май... :)

Хахах и като изключим проблемите с озвучаването, които имаха се справиха добре! :lol:
Аз също им се изкефих ама по едно време вече си викам "Аре бе бах мааму, к'во стана, нема ли да почват вече наще хора?". :lol: