PDA

View Full Version : Revnostta e golqm tormoz



Wan-Dog
01-30-2006, 07:53
Az sum na 17 godini.Imam si prekrasno gadje no prekaleno mn q revnuvam.Tq obi4a da se zaglejda po drugite mom4eta i da vuzdi6a po tqh vupreki 4e az sum do neq.Smqta 4e i nqmam doverie no ne e taka! [-X Prosto me e strah da ne q zaguba :( Probvah da ne obru6tam vnimanie na tezi ne6ta no ne se polu4i.Izdurjah samo edin mesec.Revnostta e golqm tormoz kakto za neq taka i za men.Pomognete mi!

ycMuBkaTa
01-30-2006, 08:00
Много точно си казал, че ревността е голямо бреме. Проведете един хубав разговор, за да се успокоиш по-скоро. Наистина в една връзка доверието е най-важно. Тя се заглежда-добре. Ти не се ли?Не мисля, че има мъж, който да не хвърля поглед в страни. Щом я обичаш и държиш на нея имай и доверие. Поговорете и й кажи, че не ти е приятно да се заглежда и трябва да бъдете по-сериозни и двамата-за общо спокойствие. За ревността лек няма, т.е. има ама сам трябва да се излекуваш от нея...

podivqlata
01-30-2006, 08:01
hei po-spokoino ne se ot4aivai!normalno e da q revnyva6...no trqbva da si postavq6 nqkakvi granici!prosto se opitai da ne obru6ta6 vnimanie na tova,koeto tq pravi.zaglejdaneto i po dr mom4eta e naro4no!tq iska to4no tova da pokaje6-kak q revnuva6!napravi go i ti s neq nakarai q i tq da te revnyva!

IdontGiveaFuck
01-30-2006, 08:06
Ревността 'задушава',нали знаеш ?Не я ревнувай..дай и повече свобода !Наистина се опитай да не обръщаш внимание и да не и правиш някакви забележки,защото така най-много да я подтикнеш към изневяра...Имай и повече доверие,защото ако в една връзка то липсва....просто.. :?

ComiX
01-30-2006, 08:14
Прав си,ревността е в състояние да съсипе и най-щастливите ти мигове и наистина и "голям тормоз" :!: :mrgreen: Иска ми се да се погледнеш във вътрешността на това "зло",защото само така би могъл да се освободиш от него.
Има веоятност приятелката ти да се заглежда по други,защото вижда,че я ревнуваш и така се чувства желана.Вместо да се правиш,че не забелязваш просто и
каже че не ти е приятно!Би трябвало да престане,защото те обича и не иска да ти причинява
болка.Но може и са продължи да го прави,тъй като това я поддържа във форма,дава и възможност да се оглежда в очите на другите момчета и да се чувства харесвана.Я си представи,че никой освен теб не я харесва?! :arrow: Сигурна съм,че самочувствието ти щеше да е в петите ти. :lol:
Сигурна съм,че сега за теб тя е най-красивата на
света,но не можеш да си представиш още колко
хубави момичета има - ти също би могъл да ги
поглеждаш! :wink: Виж как ще реагира приятелката ти,
ако и ти започнеш да се зазяпваш по други.Каквото и
да стане,то по никакъв начин няма да е в твоя вреда,защото вече ще си разбрал,че да харесваш нещо
в някого е различно от това да го обичаш :?:
Успех.

01-30-2006, 08:33
Абе мръсницата щом се заглежда по други докато е с него... представете си какво става докато не са заедно..Пич не се тормози с тая.. хвани си друго момиче

"повече не вярвам на надписи... гледам "Жени" отварям.. то кенеф... "

Karlos
01-30-2006, 09:22
Щом "Tq obi4a da se zaglejda po drugite mom4eta i da vuzdi6a po tqh vupreki 4e az sum do neq", направи си изводи до каква стпен те уважава пич. Нормално е и всеки се заглежда по други, дори и да смята, че е срещнал и любовта на живота си. Въпрос на елементарно уважение и култура е да не го прави демонстративно и в твое присъствие, а върхът на нахалството според мен е да обсъжда момчетата по които се заглежда с тебе. Аз заради това лятото без огледални слънчеви очила не излизам и само аз знам къде си гледам.
Та задай си въпроса във връзка в която партньорката не проявява елементарно уважение може ли да се говори за доверие и има ли бъдеще тя!!
Ако питаш мене покажи известна доза незаинтересованост, направи се, че не ти пука, че се заглежда насам натам, като почне да обсъжда някой готини батковци, ти кажи "Ми аз какво да направя" и има вероятност тя да престане и да започне повече да те цени.
Успех брато и направи това което е най-добре за теб!
Поздрави!

Dr. Kazimbutt
01-30-2006, 10:01
Абе мръсницата щом се заглежда по други докато е с него... представете си какво става докато не са заедно..Пич не се тормози с тая.. хвани си друго момиче

"повече не вярвам на надписи... гледам "Жени" отварям.. то кенеф... "
И аз това предлагам.

Пич, не може гаджето ти да е с тебе и да въздиша по други. :| Явно не те има за нищо.

`Death`Whore`
01-30-2006, 10:24
Ревността ти е с причина. Да погледне някой красив мъж, окей, но да въздиша по други, докато е с теб? Кажи И, че ако е с теб, ще е само с теб и ще въздиша само по теб. Ако не я устройва - чао.

DeSiTo0o
01-30-2006, 11:41
Emi pogovori s neq.Kaji i kak se 4uvstva6 i 4e ne ti e priqtno da se zaglejda i vuzdi6a po drugite mom4eta,kogato e s teb.
Spored men po tozi na4in tq pokazva 4e iska da ne bude s teb,a s drugite....No nz de tvasi e moe mnenie 8-[

losemymind
01-30-2006, 11:49
Naistina revnostta e
ujasno ne6to, no ne
mislq 4e e redno i tq
da se zaglejda po
drugi mom4eta....malko
ili mnogo tq samata te
provokira da izpitva6
revnost;) pogovorete
za tova i da se nadqvame
4e malko 6te se poopravqt
ne6tata =D>

Сънчо
01-30-2006, 11:50
Ахъм леко гаден проблем и на мен ми се е случвало много пъти по простата причина,че съм много ревнива :? Явно много се обичате и ходите от доста време,трябва да и имаш доверие.Както вие мъжете,така и ние жените не можем без да погледнем чуждото,но това далеч не значи,че ще тръгне да тича по друг:)Спокойно,щом е избрала теб значи има защо,та поне не я разочаровай! :wink:

sunny_smile_
01-30-2006, 13:20
Ponqkoga nejelanata rewnost se wrahlita,no ako nqma pri4ina za rewnost,darjite edin na drug togawa lesno moje6 da premahne6 revnostta ot sebesi

InHell
01-30-2006, 14:35
Когато вървим по улицата и двамата се заглеждаме и обсъждаме - коя имала хубаво дупе, или някакъв какви бицепси имал(аз съм 187/60 и нямам :)) ) и т.н. Няма начин да не се загледаш, трябва да си сложиш капаци. Единствено се ревнуваме когато някой от нас двамата е свалян от друг.
А това с ревността да не я загубиш - просто не го мисли. Понеже съм минал през този период ще ти кажа - приятелката ми е невероятна жена с непоправимо излъчване, прави ми впечатление че когато вървим по улицата, или влизаме в клуб, мъжките погледи веднага се насочват към нея. Вероятно и при теб е така. АМА ТЯ Е ИЗБРАЛА ТЕБЕ БЕ ЧОВЕК! Ако отношенията ви са изградени по правилен начин, то тя ще ти каже ако няма желание да бъде с теб.....поне при мен така стоят нещата. Тъй че споко. Горе главата и гледай да си прекарвате добре като сте заедно, иначе няма сми всичко което правите.