PDA

View Full Version : Kak da porasna byrzo???



niskiq
01-30-2006, 12:50
Zdr. Predi 2-3 dena stanah na 16. No problema mi e 4e sym 168 cm :(. Kajete na4ini kak da podpomogna rasteja si? da piq li vitamini, kakvo da qm ili dali na 16-17 godini se dyrpa na-mnogo na viso4ina. PLS kajete. Omryzna mi da sym 1 glava po-nisyk ot vsi4ki. ](*,)

Майка ти
01-30-2006, 12:55
Най-добре е да се консултираш с лекар. В момента още растеш и сигурно има препарати, които биха повлияли растежа ти. Витамините също ще помогнат, както и спорт като баскетбол и волейбол.

02-14-2006, 21:17
az sam pital hora i az sam mn nisak i mi kazaha 4e bilo 6tot sam pu6il ama ne e verno cigara ne sam baral prez jivota si i togava te mi kazaha 4e bilo 6tot sam bil obikolen ot hora det mn pu6at i tva si e verno maika mi i ba6ta mi pu6at po 1-2 kutii na den i ve4e mi pisna nai dobriq mi fr go gledam se edno gledam slunceto po obqd oba4e men ne me pritesnqq tui 4e sam nisak daje si se kefa za sega :-k

lainagovna
02-14-2006, 21:18
аз съм почти на 18 и съм 165 мисля са да пробвам с тае-бо



@HMSU radio station

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-14-2006, 21:44
az sam pital hora i az sam mn nisak i mi kazaha 4e bilo 6tot sam pu6il ama ne e verno cigara ne sam baral prez jivota si i togava te mi kazaha 4e bilo 6tot sam bil obikolen ot hora det mn pu6at i tva si e verno maika mi i ba6ta mi pu6at po 1-2 kutii na den i ve4e mi pisna nai dobriq mi fr go gledam se edno gledam slunceto po obqd oba4e men ne me pritesnqq tui 4e sam nisak daje si se kefa za sega :-k

emi shom ne te pritesnqva i daje se kefish shto iskash da porasnesh :-k :-k :-k :-)

Ментор
02-14-2006, 22:18
Пич виж може и повече да не пораснеш, може и пък да пораснеш. За да стимулираш все пак растежа си купи рибено масло(на Актавис), също така си вземи и това ако имаш парички ->http://ultimatenutrition.com/catalog/amino_acids/arginine_ornithine_lysine.html(продава се в SNC на Пиротска 12).
Спортувай... подре е плуване, баскет, волей.
Набавяй достатъчно калции(с млечни продукти) и през лятото си прави повече слънчеви бани.
Това, което можеш да направиш, ако не ти помогне с растежа(защото никой не може да ти го гарантира) поне ще ти подобри цялостното физическо състояние!
Успех! :wink: