PDA

View Full Version : Moderated: Има ли възможност да сме заедно или просто трябва



Remini
01-30-2006, 14:42
та значи проблема ми е следня...
Преди няколко дни...се запознах с едно момиче лично и се забихме ...не бяхме пияни...просто явно се харесахме...При което....като се разделихме тя ми обеща да се видим пак.пращах и смс-и без отговор...
Обадих и се и я питах какво става и да се видим...тя се позамисли малко и ми каза че ще ми се обади на следващия ден...така и не ми се обади...вечерта се събрахме...напихме се и и се обадих...и я попитах защо така?при което тя ми каза...че сигурно нищо няма да излезе...че при нея нещата стоят по различен начин...така и не разбрах за какво става дума...На следващия път като се освестих много съжалявах...та кажете ми дали има възможност да сме заедно или просто трябва да забравя това момиче?Това е че и двамата се харесахме..просто не разбирам

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

RoSsY88
01-30-2006, 15:14
Не...Забравия я...не я търси,не и звани...ако тя иска нещо ще те отърси...

Slayer
01-30-2006, 15:30
Под забихте се - какво разбираш...
Каквото и да е - не включва секс нали...

Това което ти се е случило - или по-скоро на нея - се нарича "buyers remorse" - угризенията на купувача. С 2 думи го обяснявам - Когато имаш перфектна ситуация с девойка - перфектно емоционално ниво, но избързаш със седакшъна - тоест я натиснеш прекалено рано - ако не я изчукаш същата вечер (примерно няма къде) - след това няма да имаш втора възможност. На другия ден - емоционалното ниво го няма - хормоните са спокойни и тя дори съжалява, че е допуснала непознат толкова близо за толкова бързо (най-лошото нещто за една жена е да има фрейм - "лесна"). Когато и се обаждаш на другия ден - става още по-лошо - тя знае, че ти просто и се обаждаш защото искаш секс (тъй като тя ти е позволила прекалено много предишната вечер)- от тук се чувства още по-неловко и те реже здраво...

-Slayer

ht_7j
01-30-2006, 19:11
Izpolzvala te e. Zabravi q, ne q tyrsi i dori tq da te potyrsi, koeto ne mi se vqrva, otblysni q.

MiLiNkOtO^
01-30-2006, 19:14
moje prosto da e oburkana no nadali spored men nqma nishto kum teb zaebi... [-X

He3HauKa
01-30-2006, 20:17
Ne vijdam kakvo se zanimavash ,ko se izlagash pri polojenie che tq ne ti e otgovarqla na sms-ite i t.n. ](*,) ...Vsi4ko e bilo prosto za edna vecher ... moje bi si ima priqtel moje bi haresva drug ima 1001 prichini da ne iska da izleze s teb .. Tai che zaebi q i davai natatak :mrgreen: