PDA

View Full Version : Edno momiche... Boje Gospodi



01-30-2006, 19:36
Zdraveite ! Sega sum 8-mi klas v gimnaziq vlqzox tazi godina.Ima 1 momiche ot moq klas, tolkova krasiva, usimvkata i smexa i sa blajenni, prostoujasno mnogo sum se uvlqkul po neq i q obi4am mnogo. Az sum si leko sramejliv, no tova sime savsem normalno. Mislel sum da i praqtya buket rozi po dostvaka vkushti i da si kaja che q obi4am silno, no ne sum siguren kak shte reagira tq. Plus tova lqtoto shte sme na Ekskuriq v Veneciq, florenciq, rim i taka natatuk. Veneciq gradut na vlubenite ako ne se luja. Dali e dobre tam da i kaja. az ne sum ot oniq hora deto kazvat (iskash li da stanem gadjeta i tem podobni. Serizoen chovek sum, tursq seriozni 4uvstva i otnosheniq. Dosega ne sum imal priqtelka. Tova e momiche oshte ot na4aloto na godinata mi vze ochite, po cql den mislq samo za neq :smt007 :smt007 . V chas sum tolkova razseqn che nqma nakude.
Molq vi pomognete mi po nqkaf na4in, obeshtvama po 1 bira Grolsch na vseki :wink:

malchoto_f
01-30-2006, 19:46
evala ti pravq. rqdkost sa takiva seriozni maje kato teb!!!! :) ami da ti kaja nai-dobre opitai pak kakvoto stane, za6toto ne opita6 li nqma nikoga da razbere6 kakvo 6te e reakciqta i. tova s cvetqta e dobro no i gi dai li4no. ne 4akai do lqtoto- prekaleno mn vreme ima do togava a ti gubi6 cenno vreme.i ot men znai 4e edno momi4e ne obi4a da i pravqt predlojeniq s dumite: aide da stanem gadjeta ili ne6to takova /kakto ti sam kaza/. probvai da q vodi6 na kafe i kato q izpra6ta6 do tqh prosto q celuni. :) mn izpipan nomer i vinagi var6i rabota ako i tq ima nqkakvi simpatii. aide gore glavata i da pi6e6 kakvo e stanalo:)) uspeh!!!!!

HopeLesss
01-30-2006, 19:48
Абе как ще чакаш до лятото? До тогава може да си намери някой друг. Кажи и какво изпитваш пък да става квото ще. Можеш само да спечелиш. Успех, стискам ти палци :-D

rusalkata_
01-30-2006, 19:51
[b]уауууу... 8-[ ти си жесток!!!но по-добре наистина не чакай до екскурзията!ще изгубиш много време,тя може да си хване някой друг...а и ако сте гаджета тогава(на екскурзията) ще бъде още по-романтично да й кажеш колко я обичаш на това място... :mrgreen: айде успех и от мен!!! :D

padnaloto_angel4e
01-30-2006, 20:01
dammmmmm evala verno :)) no 6tom e tolkova krasiva i t.n. po-dobre poburzai 6toto edvali si samo ti kandidat... :) davai pi4 :)

ht_7j
01-31-2006, 03:30
Ot nachaloto na uchebnata godina e minalo dostatychno vreme. Ne chakai poveche. Ako i priznaesh sega, tq nqma da si pomisli, che si ot tezi, samo za zabivki. Chakal si dosta poveche ot tqh. A tq kak se otnasq kym teb. Na tova,koeto si zamslil nikoi nqma da reagira otritzatelno. No napravi vsichko sega. Shte e mnogo po-romantichno, ako i kajesh za pyrvi pyt vyv Veneciq, na nqkoq lodka, che q obichash.

Dr. Kazimbutt
01-31-2006, 07:19
Zdraveite ! Sega sum 8-mi klas v gimnaziq vlqzox tazi godina.Ima 1 momiche ot moq klas, tolkova krasiva, usimvkata i smexa i sa blajenni, prostoujasno mnogo sum se uvlqkul po neq i q obi4am mnogo. Az sum si leko sramejliv, no tova sime savsem normalno. Mislel sum da i praqtya buket rozi po dostvaka vkushti i da si kaja che q obi4am silno, no ne sum siguren kak shte reagira tq. Plus tova lqtoto shte sme na Ekskuriq v Veneciq, florenciq, rim i taka natatuk. Veneciq gradut na vlubenite ako ne se luja. Dali e dobre tam da i kaja. az ne sum ot oniq hora deto kazvat (iskash li da stanem gadjeta i tem podobni. Serizoen chovek sum, tursq seriozni 4uvstva i otnosheniq. Dosega ne sum imal priqtelka. Tova e momiche oshte ot na4aloto na godinata mi vze ochite, po cql den mislq samo za neq :smt007 :smt007 . V chas sum tolkova razseqn che nqma nakude.
Molq vi pomognete mi po nqkaf na4in, obeshtvama po 1 bira Grolsch na vseki :wink:
Няма какво да чакаш. Трябва да действаш. Това с розите си го измислил готино - би трябвало им се изкефи адски много. Успех!

kanar4o
01-31-2006, 07:22
fashtash e pod ruka...vodish e na nay blizkata peyka(ta kato i kajesh che q obichash da ne padne) i i kazvcash che e obichash i che strashno mnoo e haresvash.i taka. puk eventualno ako potrugne havata lqtoto vuv veneciq she si iskarate gotino dvamata.

01-31-2006, 08:50
Blagodarq na vsichki za suvetite. Neznam koi me popita kak tq se durji s men, mi govorim si prashtame si meili i tempodobni. V subota shte izlezem nqkude i :) taka.

Mnnnnnnnnnn q obi4aaaaaaaaaaaaaammmm :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055 :smt049