PDA

View Full Version : как да скъсам без да го заболи?



padnaloto_angel4e
01-30-2006, 19:50
Незнам дали вече има такава тема така че пиша на посоки. кажете ми как да скъсам без да го заболи много (и за изясняване ходя с едно мом4е от 2 седмици и той много си пада по мен) и колкото и да е тъпо моля ви кажете ми някакъв начин
PLSSSSSS :roll:

priti_kiti
01-30-2006, 19:53
mi ako ima 4ustva kum teb nqma da ima bezboleznen na4in..no 6tom hodite ot 2 sedmici ne vqrvam da e ne6to seriozno ;) obqsnqva6 mu o4i v o4i kakvi sa pri4inite poradi koito iska6 da skusate iska li da si ostanete priqteli nekvi takia gluposti i gotovo :D

padnaloto_angel4e
01-30-2006, 19:58
ami .. toi mi se kefi ot 2 godini ....
i na 15-ti se zabihme... :cry:

Selah
01-30-2006, 20:05
Здравей!
Виж тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=468004#468004). От личен скорошен опит ще ти кажа, че:
1. Можеш да му кажеш, че не си готова за сериозна връзка и грешката ти е, че не си преценила по-рано нещата.
2. Прояви желание да останате приятели. Това ще му даде някаква надежда /която времето ще убие/ и ще приеме малко по-леко нещата.
3. Важно е да бъдеш внимателна и мила, но и непоколебима. Не му давай напразни надежди занапред, защото после ще го боли повече!

Успех!

priti_kiti
01-30-2006, 20:16
Здравей!
Виж тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=468004#468004). От личен скорошен опит ще ти кажа, че:
1. Можеш да му кажеш, че не си готова за сериозна връзка и грешката ти е, че не си преценила по-рано нещата.
2. Прояви желание да останате приятели. Това ще му даде някаква надежда /която времето ще убие/ и ще приеме малко по-леко нещата.
3. Важно е да бъдеш внимателна и мила, но и непоколебима. Не му давай напразни надежди занапред, защото после ще го боли повече!

Успех! mhm...puk i v kraina smetka tfa si e tfoq jivot i sqko ne6to si ima krai nqma kvo da se zablujdavame...obqsni mu kak stoqt ne6tata..i...toi 6te ne 6te 6e trqq da se primiri :?

NO^Trust
01-30-2006, 21:03
Ако момчето те обича безболезнен начин да го зарежеш няма да има.Каквото и да му кажеш, колкото и мило да е просто безболезнено неможе да бъде!!!P.S. не разбивайте така сърцата на момчетата :smt018
той ще те превъзмогне но ще му трябва...

др Дулитъл
01-30-2006, 21:08
Викаш му: "Аз вече еба майкати защото съм лезбийка, но това далеч не значи, че ти не беше нищо за мен!"

tormozko
01-30-2006, 22:57
др Дулитъл аз пък мисля, че ти заслужаваш бан.. както и да е

--
по темата:
Ми те другите вече се изказаха , а аз мога само да го потвърдя (от личен опит естествено).. Ако момче и момиче се харесват..не, обичат, то скъсването е едно от най-сложните неща в цялата връзка! Момчетата не сме глупаци (е добре де... някои от нас:Р) и можем да усетим също кога нещата започват да тръгват накриво в дадена връзка. Усещаме кога момичето започва да страни от нас и очакваме само най-лошото - денят, в който тя ще каже "до тук бяхме". Но по който и начин тя да го каже - то ще е болезнено - няма как - това е живота.

padnaloto_angel4e
01-31-2006, 18:45
ami... da kajem 4e ...
dobre de priznavam si 4e se zabih s nego za6toto bqh mnogo piqna... :oops:
puk i ve4e tova nqma zna4enie .... dneska skudah s nego ....
i kakto razbirase se o4akva6e ... ne be6e "MNOGO O4AROVAN "
no taka be6e nai-dobre :|

KOTKATA_17
01-31-2006, 18:58
E i az bqh taka su6toto :D i nakraq taka stana 4e sa ne si govorim :( znae6 li kakvo da ne pravi6 ne go kusai po 4at ili sms samo v o4ite ne si zatvarqi tazi vrati4ka ostavi si go kato priqtel kaji mu o6te ne sam gotova za seriozna vruzka tva mn pomaga uspeh :)

scorpiass
01-31-2006, 19:22
Незнам дали вече има такава тема така че пиша на посоки. кажете ми как да скъсам без да го заболи много (и за изясняване ходя с едно мом4е от 2 седмици и той много си пада по мен) и колкото и да е тъпо моля ви кажете ми някакъв начин
PLSSSSSS :roll:
Ами най-лесното е да направиш така,че той да скъса с тебе ,схващаш ли
пРИказвайте каквито баници искате дова е най-гениалния метод!

miracul
01-31-2006, 19:52
НЕМОЖЕШ ДА СКЪСАШ НЯКОЙ БЕЗ ДА ГО ЗАБОЛИ !

бездомник
01-31-2006, 20:02
Виж, ако ходиш с него от толкова кратко време( 2 седмици, както спомена), не мисля, че за него това ще е особен шок! Най много да му стане кофти, че не те е задържал за по-дълго и да търси грешката в себе си! Обяснима, че не по негова вина и така нататък!
Успех! :wink:

padnaloto_angel4e
01-31-2006, 21:03
do kolkoto si spomnqm бездомник napisah 4e toi me haresva ot 2 godini ...
a i nai-malkoto go skusah ve4e (dnes kato se vidqhme)
(i tva go spomenah v gorniqt otgovor )

[PITBULL]
01-31-2006, 21:14
kfoto i da prai6 6te mu e gadno i nai ve4e 6te si pomisli 4e e bilo edva li ne samo za razvle4enie tai 4e govori s nego po skoro pak bez da go boli ne moje