PDA

View Full Version : Депилатоарите. HELP



AssShot
01-30-2006, 21:43
Искам да ви попитам ако знаете нещо за депилатоарите да споделите. Има ли някакви странични ефекти :?: Колко често могат да се използват :?: Вредят ли по някакъв начин :?: Кои са най-така ефикасни :?: На каква цена могат да се намерят :?:

Моля, само хора които са използвали депилатоар или имат някаква докторска степен да споделят каквото знаят :!:

Нека темата да не превръща в някакъв вид спор или нещо такова :!:

daru6a1
09-13-2009, 19:25
Ползвам много често .. Има странични ефекти (зачервяване,обриви и т.н.) Затова първо си купуваш един депелатоар ( на цена не повече от 3 лева на тубичка ) нанасяш на съвсем малка област чрез дадените на опаковката начини на употреба .. чакаш даденото време (пример - 15 минути ) и махаш депелатоара със шпатулката ( която е към депелатоара ) .. Пробвай преди да си легнеш !! :) На сутринта ако областта ( не повече от 2 см ) която си бил/била направил/направила е зачервена или имаш обриви го изхвърли и не използвай !! А ако мястото е в добро състояние можеш да го използваш за целите ти крака , дори за премахване на косъмчетата под носа ( над горната устна ) , ръцете .. и където ти е необходимо !! Внимавай само да не се пръснеш с крема в очите ,защото вътре се съдържа сяра :!: Надявам се да ти помогна с дадената от мен информация :-)

mishaaaaa
09-13-2009, 19:32
Може да получиш странични ефекти, затова изпробрай на малка част от тялото си, измии след необходимото време и след 24 часа ако няма обриви, зачервявания или рани, значи не ти действа зле. Хубавото на крем-депилатоара е, че косъмчетата след употребата му не стават груби и дебели, а са както преди, поне на мен така ми действа. Но от друга страна изрстват доста по - бързо, отколкото обезкосмяване с кола маска или епилатор :)

mishaaaaa
09-13-2009, 19:34
Забавих да добавя, купувала съм си и за 2лв. (но не се сещам за марката) има и по 10лв.-15лв.. Честно казано на мен ми действа много добре и за 2лв. :)))

Дано съм успяла да помогна :))

Neopitom3na
09-13-2009, 19:54
не е нещо кой знай кфо.. ако го използваш това след два, три дена си пак космат :D , така чее.. нещо като самобръсначка е, но нямаш шанс да се порежеш ако питаш мен :wink:

vagarious
09-13-2009, 20:16
Офф хорааа гледайте темите от кога сааа... :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: