PDA

View Full Version : Трябва ми и чуждото мнение



hector
01-31-2006, 08:06
Преди време бяхме с едно момиче съученици. Тогава имаше период, в който страшно мн я харесвах, но всички ме смятаха за утрепка едвалине :( , та тогава я харесвах страшно мн, а нямах никакъв шанс да се забия с нея и мн стадах за това.
След това тя се премести и почти две години не се бяхме виждали, оттогава се промених страшно мн и сега общественото мнение(егати израза) за е мен коренно противоположно =D> , та скоро се засякохме не едно парти. Не знам защо реших, че искам да се забия с нея и се забих. Не мога да кажа, че ми беше хубаво, но не беше и кой знае какво(в самия момент на забивката). Но дните след това като си спомня за тогава ми е мн хубаво. ОБАЧЕ няколко човека развиха "теорията", че съм се забил с нея само заради егото си и за да си докажа, че тя тогава е бъркала за мен и т.н. и т.н. Проблемът е че сякаш има някаква истина в тази "теория"... help help help

santRi
01-31-2006, 08:21
естествено че като си станал готин ще искаш да е твоя. винаги се стремим към това което сме искали и не сме постигнали нали така? тогава няма нишо странно. ако ти е хубаво с нея си живей без да ти пука какво говорят, но ако само задоволяваш минали желания... за да докажеш нещо на себе си.. няма смисъл

psycho_girl
01-31-2006, 14:16
естествено че като си станал готин ще искаш да е твоя. винаги се стремим към това което сме искали и не сме постигнали нали така? тогава няма нишо странно. ако ти е хубаво с нея си живей без да ти пука какво говорят, но ако само задоволяваш минали желания... за да докажеш нещо на себе си.. няма смисъл
taka si eee!

ht_7j
01-31-2006, 14:28
Ako beshe samo, za da zadovolish minali jelaniq, nqmashe da chuvstvash nisho kato se seshtash za zabivkata. Shtom ti e mnogo hubavo, znachi moje bi izpitvash neshto. Dokaji oshte vednyj na sebe si kakvo tochno imash kym tova momiche. Pokani q nqkyde na sreshta i razberi.

LP_girl_14
02-01-2006, 14:31
Ами изясни се със себе си.Ако ниастина изпитвашнещо към нея,пробвай да я задържиш до себе си със любовта и да й се посветиш изцяло,а не само аз една нощ или за един купон.Но ако за теб тя е била просто някаква цел,която си искал да постигнеш за да се докажеш на себе си...тогава просто не я наранявай с поведението си,защото едвали го заслужава :smt018

Remini
02-01-2006, 14:36
Виж с Рейтинга идват и По готините мацки...ако мислиш че това е била поредната бройка...давай напред просто и го кажи в очите...без да криеш
ако ти е Гот с нея...Тогава си прави кефа докато имаш възможност.А за теорията на човеците......
....Хубаво е да слуаш съветите на приятели...но не е задължително да ги спазваш нали?

cvety_i_bebeto
02-02-2006, 18:46
ne trqbva da se vliqe6 mnogo ot xorskoto mnenie,ama 6to pak kato si stanal gotin da ne i pokage6 kakvo e izpusnala..a akoq xaresva6 o6te pokaji i go..i moje da stane ne6to pove4e...golqma lubov... :D

nesravnima
02-02-2006, 20:24
help help help

Това и до утре да го повтаряш, пак няма да те спаси.[-X
:idea: Трябва сам да осъзнаеш какво правиш. Каквото и да ти казват, това е нечие мнение, а истината е в теб.