PDA

View Full Version : Kakvo mislite za disokotekite...?



Sugar_metalka
01-31-2006, 11:06
prosto ei taka vi pitam kakvo mislite za diskotekite... :lol:

theworldleader
01-31-2006, 11:08
Просто ей така ти отговарям.
За дискотеките мисля, че са места в който се събират хора който си нямат работа , гхихииги, базик ! :)
Ми яко нещо са.
Яко купон, музика, жени и пиене :)

`Death`Whore`
01-31-2006, 11:16
Забавна си. :)

DeSiTo0o
01-31-2006, 11:17
Ми яко нещо са.
Яко купон, музика, MUJE и пиене :)
Taka e po-dobre za men :lol: :twisted:

pipi`e`golqma
01-31-2006, 11:42
\:D/ Едно от местата ф който можеш да потанцуваш, да се позабавляваш и да си прекарасш весело с компанията.

Phoenix
01-31-2006, 11:59
Сборище на отрепки (най-общо казано. Включвам мутри, мутреси, "гъзари", селяци, тъпаци, простаци, наркомани и т.н.) !
Място, където може да ти хвръкне главата ! Място, където боя става за нищо ! Място, където наблюдавам деградация и разврат, и което можеш да объркаш с публичен дом ! Място, за доход ! Място за малтретиране на самозабравили се 14-15 годишни пикльовци с големи ланци... и т.н.
С две думи ---->ебати кочината !

LunaTriCk
01-31-2006, 12:08
е, то от дискотека до дискотека има огроомна разлика. Аз си имам определени места, на които съм си казал че няма да стъпя никога !!:smt011 На други обратното \:D/

lina15
01-31-2006, 12:09
diskotekite ne me kefat
obi4am da hodq na partita

lady_M
01-31-2006, 12:27
Сборище на отрепки (най-общо казано. Включвам мутри, мутреси, "гъзари", селяци, тъпаци, простаци, наркомани и т.н.) !
Място, където може да ти хвръкне главата ! Място, където боя става за нищо ! Място, където наблюдавам деградация и разврат, и което можеш да объркаш с публичен дом ! Място, за доход ! Място за малтретиране на самозабравили се 14-15 годишни пикльовци с големи ланци... и т.н.
С две думи ---->ебати кочината !
:wink:

M$M
01-31-2006, 12:48
А кои дискотеки/ клубове ви кефят мах.- стил музика, място,...

lele
01-31-2006, 12:48
kak mojete da vikate 4e diskotekite sa mqsto na utrebki.vie kato ste zauhari i ne iskate da hodite na diskoteki stoite si pred kompa i si slu6aite skapaniq metal.deba i zauharite skapani.

egrgergetge
01-31-2006, 12:52
не обичам...
на такава тъпотия съм ходела най-много 3-4 пъти в живота си и то с огромно нежелание,принудена насила от т.нар. ми приятели...ама това като бях по-малка и бях по-мека душа :lol: сега и да ми се молят на такова място не мога да отида :shock:

sangra
01-31-2006, 13:01
Сборище на отрепки (най-общо казано. Включвам мутри, мутреси, "гъзари", селяци, тъпаци, простаци, наркомани и т.н.) !
Място, където може да ти хвръкне главата ! Място, където боя става за нищо ! Място, където наблюдавам деградация и разврат, и което можеш да объркаш с публичен дом ! Място, за доход ! Място за малтретиране на самозабравили се 14-15 годишни пикльовци с големи ланци... и т.н.
С две думи ---->ебати кочината !

Eeee ne vqrvah ,4e sa ostanali hora po zemqta misle6ti po tozi na4in! Napulno podkrepqm! NO poneje mi trqbvat o6te 2,3 godinki za da prohodq i po no6tni "diskoteki" ,spodelqm mnenieto samo za "detskite diskoteki",kudeto maloletni k**vi4ki se razhojdat po sme6no izrqzani potni4eta i pripadat 6tom "izvestniqt liulinski sme6nik"(ni6to protiv liulin4ani nqmam!!!) vleze! Ii poneje sum si sofiqn4e govorq predimno za Amor i DV..kudeto v rqdkite slu4ai kogato kraka mi e stupil tam..sum bila potresena ot prostotiqta i ciganizma(eeei i nova duma izmislih :D )

cannabinoid
01-31-2006, 13:05
Просто ей така ти отговарям.
За дискотеките мисля, че са места в който се събират хора който си нямат работа , гхихииги, базик ! :)
Ми яко нещо са.
Яко купон, музика, жени и пиене :)

:mrgreen:

egrgergetge
01-31-2006, 13:13
аз живея близо до "детска дискотека"....и моят коментар е:не искам да имам такива деца един ден... :shock: някакви пиклъовци пияни като кирка се правят на мъже...жалка картинка..даже веднъж едно лапе не се държи на краката си ама хванал някаква тухла и я засили към мен... #-o хубаво,че се наведох...не ми се мисли какво щеше да стане.. :-k

GLeZoRanA
01-31-2006, 13:19
Вече до толкова ми е писнало от дискотеки че като чуя за тях ми се повдига #-o

Death_F
01-31-2006, 13:19
Ъъъ...еми таковата на дискотека последно ходих на 15-ти септември в началото на седми клас със целия клас ...като цяло не ми хареса много някакви хора които смърдят на пот и алкохол се клатят в ритъма на някаква песен от типа на гергана и компания или пък някои други дискотеки които пускат техно там съм чувала че ставало яко мазано ама аз лично си предпочитам "Улицата" в търново или на някое концертче на местна баднда и след тфа в тях да се напийш и да си ходиш хахах...от това по яко няма! 8-[

Master_88
01-31-2006, 13:32
Мен лично ме кефят и затова ходя

bulgarche
01-31-2006, 13:52
На дискотека не бях ходил от 7-ми клас (тогава 2-3 пъти де). Малко преди Нова година отидох...на две дискотеки ходих в Пловдив..във всяка по 3 лева и на сичкото отгоре чалготеки...

Сега в Пловдив...понеже компанията там се събират (на детска обаче). Интересно е как хора на по 20 години и повечко и са там :) Ама е добре...момичетата (наще си) се радват, пък после стават боища между българи, турци и цигани ;-)

01-31-2006, 14:00
kfa diskoteka e ........... pffffff .... edno qko 4astttno parti ... e tfa e istinata ... \:D/ hmmm... [size=9] 6to samo edno .... :-k
{{{ **C** **L** **C** }}} ne e neobhobimo da zn kfo pi6e tuka :smt043
a ina4e diskotekite sa mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn ... ama .. mn mn mn qki4ki .. oba4e azzz ne sym za tam ... xaXaXaXa kogo li zablujdavam ... :smt116

white_chik
01-31-2006, 14:03
i az predpo4itam kupon4etata vku6ti no i na diskoteka obi4am da hodq.Verno e 4e ima golemi dupki,no na nqkoi mesta e mnoo qko. :D

party_girl
01-31-2006, 14:03
кво мисля ли?мисля че са супер тъпиЧза кво мие да ходя
някуде където нито музиката нито хората ме кефят

WILD__BOY
01-31-2006, 14:07
Хее е.е.е .е BULL SHIT!

Стеснителната
01-31-2006, 14:16
Дискотеката си е най якичкото място, събират се се готини модерни хора, няма метъли, аутсайдери и задръстени тъпаци които не разбират от купон (е понякога се изтърсват с мечтата и те да се впишат в купона ама най много да ги изкараме навънка и да ги потрошиме) , яко купон до зори, луди танци, пари, пиене, шмъркане, циклене. ](*,) Рай. :smt041 :smt020

XePouH
01-31-2006, 15:00
Хее е.е.е .е BULL SHIT!
въобще не моа да ги трая,някви изрусени чалгарчета са кълчат напити от 2 чашки бира,ДЖ е някъв лиглио.Абе не ме кефят и не ходя :smt012

rosskata
01-31-2006, 15:32
\:D/ Весели местенца да отидеш и потанцуваш с компанията, или да деградираш тотално ако ти се деградира...Също като домашно купонче, само музиката е по-силна,има повече хора... Абе обичам диcкотеките и тва е.

На тая дето ходя напоследък, ходят най-вече студенти- няма мутри, няма сбивания, не е много
фрашкано, дори понякога е почти празно(вчера например).И така.

Стеси
01-31-2006, 15:33
\:D/ Весели местенца да отидеш и потанцуваш с компанията, или да деградираш тотално ако ти се деградира...Също като домашно купонче, само музиката е по-силна,има повече хора... Абе обичам диcкотеките и тва е.

На тая дето ходя напоследък, ходят най-вече студенти- няма мутри, няма сбивания, не е много
фрашкано, дори понякога е почти празно(вчера например).И така.
И аз съм на същото мнение, само че аз ходя в Амор и Дабал вижан защото не ме пускат при студентите. :mrgreen:

Worthless
01-31-2006, 16:02
басиии
мразя дискотеките
едно време ходех, ма ся пари да ми дават няя да стъпя

Стеси
01-31-2006, 16:06
басиии
мразя дискотеките
едно време ходех, ма ся пари да ми дават няя да стъпя
_________________
Лелее много си зле бе, няма по готино място от партито. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moderated by Tiffany
Моля,уважавайте мнението на другите!

01-31-2006, 16:10
ужас някъф...особено чалгадискотеките :shock:
мазни потни гнусни селяни и напарфюмираните
им курви си въртят задници под звуците на някфи
долнопробни цигански инструменти ](*,) ](*,)
ходя понякога на ретро, само защото много мои
познати и приятели ходят там...да се видим:)
пък и поне не пускат чалга, а песни, които не
са хитове-еднодневки

Стеси
01-31-2006, 16:15
Ай лелее супер зле! Кой ти каза че ходят такива, не ходят мазни и потни:mrgreen: :mrgreen: , ходят само супер сладури. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

^BaBy^GirL^
01-31-2006, 16:19
Абе супер местенце за разтоварване от седмицата \:D/ А пък и място дет можеш да се запознаеш с нови хора :-)

Стеси
01-31-2006, 16:30
Абе супер местенце за разтоварване от седмицата \:D/ А пък и място дет можеш да се запознаеш с нови хора :-)
Да и аз съм на същото мнение. И е много яко да си танцуваш. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

midnight...
01-31-2006, 16:58
дискотеките са места където
можеш да видиш само някаква
примитивна форма на общуване :lol:
не не наистина когато видя
понякога вечер групичка която
привидно се е запътила към
дискотека или нещо подобно само
ме избива на смях
хиляди пъти по-хубаво е да си на
някое купонче у някой или нещо
такова отколкото да се кършиш
като невидяла пред погледите на
някакви извратени батковци

`Death`Whore`
01-31-2006, 17:00
Ако присъстващите на купона са селяни, се получава същото, като в дискотеката. И престанете да повтаряте като папагали: "На купон е сто пъти по-хубаво".

midnight...
01-31-2006, 17:05
хммммммм
такааа аз просто видях темата и отговорих
щом всички са го казали че на купон е по-хубаво това говори добре за тях
а и щом мненията ни съвпадат какво лошо има :shock: или задължително трябва отговорите ни да са единствени и неповторими :?

IdontGiveaFuck
01-31-2006, 19:29
Не обичам дискотеките !

бездомник
01-31-2006, 19:42
Някои ги харесват, а други като мен неги намират за особено интересни места! Няма спор все пак, че е готино да ходиш на диско. 8)

HereTodayGoneToHell
01-31-2006, 19:43
1. Детските
а) за момичета - прекрасно място да се направят на к*рви, дори да са на 10 години; да чуят някое момче да им присвирва (ау, какъф кеф :smt013 ), да разтресат малко шкембаци, да танцуват с някой непознат (няма значение дали е хубав или не, важното е да се изгъзари), да се напие като свиня от една бира и да се съблече диби-дюс на някой гюбек.
б) за момчета - прекрасно място малките "пичове" да се изгъзарят с някоя цигара или бира, да фащат сички малолетни "мацки" за дупетата и никой да не им удря шамари. Като отидат почват със заплахите за бой - ще бият оня, после - оня. Общо зето се заканват на сички, но, естествено, нищо не правят.
2. Нощтните
а) за момичета - готино място да отидат и да послушат малко хубава музика, да потанцуват и да изпият един-два коктейла с приятели без никой да ги закача за нищо.
б) за момчета - отиват да изпият по нещо, без да се напиват и да послушат хубава музика

`Death`Whore`
01-31-2006, 19:50
2. Нощтните
а) за момичета - готино място да отидат и да послушат малко хубава музика, да потанцуват и да изпият един-два коктейла с приятели без никой да ги закача за нищо.
б) за момчета - отиват да изпият по нещо, без да се напиват и да послушат хубава музика
1. "Нощен" няма "Т".
2. Значи едно момиче на 17 е курва, а щом е на 18 и ходи на нощна, е пораснала и отива просто за да слуша музика и да се забавлява?

rosskata
02-01-2006, 10:03
имаш леко грешно виждане за нощните...


все пак тия които ходят на детски после ходят на нощни... ;-)

Да, но не са на 13 а на 20- при повечето се усеща разлика...
И аз съм твърдо против детските дискотеки- не е нормално 11-13 годишни деца да се напиват като
говеда, за да се изфукат пред аверчетата. Но пък това не се случва само в детските- в нощните вече
не пускат толкова лесно колкото преди, но когато аз бях на 13-14 си ходехме без проблем... И сега не
е рядкост да срещнеш 13-15 годишни по нощните. :|

`Death`Whore`
02-01-2006, 12:31
Изкарахте цялата българска младеж много културна и непросташка. А далеч не е така.

rosskata
02-01-2006, 13:00
Изкарахте цялата българска младеж много културна и непросташка. А далеч не е така.

[-X Не съм казвала подобно нещо... Просто казах, че колкото и да си тъп, прост и некулуреан, когато
порастваш се оправяш поне малко... Естествено има и изключения :-k

Oyama
02-01-2006, 17:36
Преди ходех яко по дискотеки, главно за да се сбиеме и да зарибявам женски за ебане, :smt008 ама вече ми омръзна (дискотеките де , не ебането :lol: ) вече предпочитем клубове. А хората които казват че в дискотеките има само потни селяни явно през живота си не са били в истинска дискотека защото са доста заблудени :-s .

feromen
03-12-2015, 22:45
Рожденни дни, именни дни, балове, празненства. . .
Все се чудиш къде да събереш цялата компания, но на място, където всеки ще остане доволен!
Е, вече няма защо да се чудиш! CLUB SEPARE PRIVATE PARTIES е чудесно място за Вашето частно парти!
ЦЕЛИЯТ КЛУБ само за твоята компания - напълно оборудван и обзаведен (стерео уредба и тонколони, диско ефекти, столове, маси, сепарета, студена кухня).
Както се казва - мястото от нас, купона от вас!
Клубът се намира на комуникативно място, в близост до центъра-на 5 минути от мол Сердика Център.
Наемът е 190лв за ден или нощ.
Капацитет 50 - 60 човека. За ненавършили пълнолетие договор се сключва с родител.
Депозит 100лв
Можете да го видите на място.
Намира се на бул. Ботевградско шосе срещу Pro Market
Възможен достъп с автомобили или с градски транспорт.
www.facebook.com/separe
Телефон за контакт 0887394102

Rakshy
03-12-2015, 23:05
Suddenly a wild nigga appears