PDA

View Full Version : maska na elseve-kak da q polzwam



01-31-2006, 14:02
днес си купих маска за коса на лореал-елзев(или там квато се води)но никъде няма опътване как да се ползва.Колко време да седя с нея и къде да я нанасям-само в корените ,по цялата дължина или и в корените и по цялата дължина на косата?моля помогнете или поне кажете вие как позвате маски за коса

pipi`e`golqma
01-31-2006, 14:27
Ами трябвало да питаш още в магазина като си си я взела. Аз не сам ползвала такава маска и не мога да ти кажа как да я ползваш,апак и то зависи от самата маска някой се измиват др. не ....някои се мажат само по върховете др по цялата коса. Иди до магазина от кадето си си я взела и попитаи как да я използваш :roll:

02-01-2006, 10:44
razbrah kolko da sedq i kyde da q nanasqm
wyprosa mi e kato si q slova(kosata mi e dylgi`ka) i q hwana s [nokla dali da i slagam nqkfa kyrpa ogore ili naelon ili ne?molq kavete
spe6no e

pipi`e`golqma
02-01-2006, 11:50
Не закфо са ти ...аз не слагам .. :roll: ама нз може да има и такива маски... но мисля че не ти е необходимо

TheNewReligion
04-30-2008, 23:59
Ами маската за коса е нещо като балсам , но малко по-различно . Ползваш я както ползваш балсам - нанасяш по дължина на косъма и измиваш . :)

Mademoiselle
05-01-2008, 04:52
nanasq6 q varhu vlajna kosa i iz4akva6 5-7 minuti,sled koeto q otmiva6 s topla voda.