PDA

View Full Version : Приятели или пълни идиоти?



др Дулитъл
01-31-2006, 18:20
Здравейте!
Абе въпроса ми е интересен, не мисля, че често се случва на всеки... Ами положението е, че имам двама френда, които постоянно ми правят забежки, обиждат ме понякога(може би ненарочно), но действително често ме засягат, а оня ден (преди седмица горе-долу)си измислиха просто ей така за бъзика и изтърсиха поредната простотия! :---) Викат: "Абе ти нали искаше да ебеш Марги"... (момиче от класа и много добра приятелка)..."и каза, че искаш да ти прай свирки, а после да и се празниш в ухоту"... Естествено аз това никога не съм го казвал, но те за пореден път си направиха адски тъпия майтап:x ... Момичето се убиди, защото беше в компанията(помисли си, че е истина) и вече седмица не ми говори. Аз незная как да и се извиня и да и обясня,[-( че не съм го казвал това... Какво смятате да й кажа? А въпросните "приятели" как да им кажа, че беше адски неприятно? :-s

MorTi6a
01-31-2006, 18:27
priqteli kakvi priateli sa ti tezi hora sled kato te zlepostavqt taka?Mai sa vsi4ko drugo osven priateli 1vo spored men govori sas tqh i gi popitai kakvi takiva priateli sa ti 6tom se darjat taka? a tova za momi4eto ami pogovori s neq i i kaji kakvo se e slu4ilo badi iskren

др Дулитъл
01-31-2006, 18:27
А как мислите, дали тя ще забрави?

Master_88
01-31-2006, 18:29
Ами незнам дали приятелите ти са идиоти или теб те мислят за идиот за да те излагат така. Явно ти нямат нужното уважение

др Дулитъл
01-31-2006, 18:30
priqteli kakvi priateli sa ti tezi hora sled kato te zlepostavqt taka?Mai sa vsi4ko drugo osven priateli 1vo spored men govori sas tqh i gi popitai kakvi takiva priateli sa ti 6tom se darjat taka? a tova za momi4eto ami pogovori s neq i i kaji kakvo se e slu4ilo badi iskren
Проблема идва от това, че тя се връзва лесно и е доста злопаметна. Може да е добър човек, но това наистина бе прекалено... Дори да говоря с нея, може би ще се напраи, че всичко е наред, но всъщност винаги ще помни... :(

4ervenataval4ica
01-31-2006, 19:20
ako momi4eto e naistena pekana triabva da i obisni6 kak stoiat ne6tata no i kali vsi4k tova 4e ot izvestno vreme super mnoo oneia dvamata se ebavat s teb i ia popitai dali spored neia si sposoben da kaje6 takiva ne6ta.a ones idioti triabva mno zdravata da gi izloji6 pred cialata kompania

sladka_blondi
01-31-2006, 19:41
Обясни й как стоят нещата :---) Сам си прави изводи какви приятели имаш :-#

MorTi6a
02-01-2006, 11:11
amii govori s tezi taka "dobri priateli" i gi nakarai te da i obqsnqt 6tom na tebe ne vqrva moje bi na tqh 6te povqrva..

mariella_17
02-01-2006, 17:45
trqbva da obqsni6 na momi4eto vse pak, prosto i kaji tova, koeto naistina misli6.Sigurna sam, 4e 6te te razbere.A 6to se otnasq do tvoite "priqteli"[to mai po skoro sa palni idioti] pogovorete si i se izqsnete, kaji im, 4e tova ne ti e priqtno i ako naistina sa ti priqteli 6te si pomislqt po vaprosa.Skoro i az stanah svidetel na edna takava podobna slu4ka m/u dvama "priqteli" i se za4udih kak taka ako sa istinski priqteli 6te se darjat taka? Togava si pomislih, 4e prosto ne gi razbiram, za6toto priqtelstvoto m/u momi4etata i mom4etata e dosta razli4no, no sega kato 4eta tvoqta tema qvno ne e taka

Обиден
02-01-2006, 18:17
Абе имам чувството, че тоя форум е средище на дебилите в българия... абе я вземете се удавете некаде... толко не съм се смял от мн отдавна ... толкова от мене... колкото и да ме псувате, не ми дремееееееееееееееееееее дгд...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2, 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

02-06-2006, 18:23
тия не са ти приятели! трябва да им го върнеш за постъпката им..така трябва да го направиш че да не посмеят пак да се ебават с теб..проявили са неуважение.а това не е хубаво
а на момичето и обясни за кво стаа въпрос предполагам ще ти повярва а пък случайно ако не ти повярва по добре и кажи да върви на майната си щом вярва на тях а не на теб!
и помни че за да те уважават хората първо трябва да уважаваш себе си !!!и да се обичаш !! :) !!!

02-06-2006, 18:50
и не разбрах само за кво ше и се извиняваш..или да и се молиш :smt018 [-X =; тва си го избии от главата по-добре ..ти не си направил нищо така че ще е доста смешно

expl0de
02-06-2006, 21:09
А как мислите, дали тя ще забрави?Според мен ако не й кажеш,ти ще си идиотът.

Dr. Kazimbutt
02-06-2006, 21:15
Колегата Дулитъл, къде ти е акълът?! Защо движиш с тия типове, след като са такива боклуци? Трябва да се научиш да си подбираш приятелите.

teenkopele
02-06-2006, 21:51
Обясни й как стоят нещата :---) Сам си прави изводи какви приятели имаш :-#

:wink:

maikatanababati
02-07-2006, 13:18
na takiva im se vika oligofriendove. Ako ne drugo pone i kaji 4e ne iska6 da i se prazni6 v uhoto. Edva li 6e pomogne ma pone nema te misli za 4ak tolko izvraten|>

02-07-2006, 13:28
За мен приятелите са много преходно понятие. Моите приятели се държат страшно грубо с мен: опипват ме , бият ме , даже веднъж ме изнасилиха в класната стая. Но те са радостта в живота ми. Те са хората, на които мога да се доверя, които ме обичат(макар и по един изцяло сексуален начин). Те са хората, на които мога да правя свирки, турски чекии, и други извратени неща.Затова мога с гордост да заявя, че винаги ще бъдат в сърцето ми и никога няма да ги забравя.

02-07-2006, 14:34
nali znae6 4e ponqkoga nai-dobrite ni priqteli se okazvat nai-golemi vragove! [-( a teq opredeleno ne sa ti priqteli :smt018

psycho_girl
02-07-2006, 14:38
nali znae6 4e ponqkoga nai-dobrite ni priqteli se okazvat nai-golemi vragove! [-( a teq opredeleno ne sa ti priqteli :smt018
taka si ee

korn___
02-07-2006, 19:00
da ti imam i priqtelite ... as bih im sma4kam 4erepite :!: :evil: prosto govori sus momi4eto...

02-08-2006, 14:05
kaji im na tiq bokluci da si gledat rabotata a na taq Margi i se razkre6ti edno hubavo za tova 4e se vryzva na debili kato tiq dvete laina deto ti bili priqteli
i kato cqlo bratle super zle trqbva da si sys samo4uvstvieto i imiga pred drugite ako si pozvolqvat da te nasolqvat taka
vzemi se stegni i sledva6tiq pyt kogato nqkoi se opita da si pravi byzici za tvoq smetka pone im otvyrni 4e sa ebati kompleksiranite idioti s malki pi6ki, s izkliu4itelno naebano 4uvstvo za humor i 4e sa nai golemite pasivni geiove koito sa se rajdali na zemqta.
ne pozvolqvai da te ma4kat, osobeno puk pred hora na koito dyrji6