PDA

View Full Version : Приятел в тежест?!



anonimen
01-31-2006, 18:40
Случвало ли ви се е едно прияелство за вас да се превърне в тежест? Тоест, да разберете, че човекът до вас търси само лична изгода, натоварва ви с куп нежелани проблеми, обърква ви плановете и понякога да урони престижа ви?

midnight...
01-31-2006, 19:12
не съм имала такива приятели,но всъщност ако ми е в тежест и го чувствам като пречка значи не е приятел :idea:

pinK_Baby
01-31-2006, 19:22
Случвало ми се е да... Момичето ми разправяше само за нейните любовни истории и глупости ,но ми ги разказваше винаги по един такъв много досаден начин.... С най-малките подробности ... Говореше ми за хора , които дори и не знам ,че съществуват и ни най- малко не ме интересуват...След като излизах с нея се чувствах като изтискана !Разговорите ни бяха един безкраен монолог хахаха ... И вече не си говорим ,защото аз мааалко по малко се отдалечих от нея ,а и тя замина ... Пък и майка й ми правеше проблеми... Детска работа... :roll:

portokalkaa :)
01-31-2006, 20:24
Emi...az v momenta imam dve takiva priqtelki(sestri).Te sa malko zle s finansite,a puk az imam finansova vymojnost!i postoqnno im davam pari...puk te nikoga ne mi gi vry6tat!nai-loshoto e,che ponqkoga,kogato strashno mnogo imam nujda ot tqh...te ne pomagat!e...tva e izpolzvane...no nz po kakuv nachin da go kaja,6tot sme mn blizki :(

mariella_17
02-01-2006, 07:49
slu4i mi se vednaj.Az poprincip sam dosta tarpeliva ama v edin moment prosto mi pisna i dadoh da se razbere, 4e ne6tata nqma da prodaljavat taka

Last_kiss_f
02-01-2006, 07:50
Не не сам имала такива приятели,но ако имах определено нямаше да продалжавам да излизам с тях.Човек който те обременява с проблемите си и който говори само за себе си и търси изгода не е истински приятел [-(

Dorianchety
02-06-2006, 09:12
mnogo e gadno,imala sam... :cry:

deni_vd
02-06-2006, 11:24
imala sam dosta takiva priqteli. i to samo i edinstveno za pari ili za nqkakva izgoda sa se vartqli okolo men. no rano ili kasno te se otli4avat ot drugite i si zaminavat tam ot kadeto sa do6li. trqbva da se nau4ime da si zibirame priqtelite za6toto ne vsi4ki sa dobronamereni kam nas

Софи
02-06-2006, 12:05
В момента имам една такава приятелка и наистина е мноооого гадно. Като излизаме говори само за собствените си проблеми не млъква дори, за да си поеме въздух. Също така ми говори за хора, които не познавам както каза pinK Baby, използва ме за емоционално кошче за боклук, ако мога така да се изразя, а най-лошото е, че не мога да се отърва от нея, защото постоянно ми се пречка.
Отгоре на всичко е мързелива, нечистоплътна, получава само двойки и тройки в училище и се мъчи да ме използва като преписва от мен по английски език, само, че аз й, казах, че докато не си напъне кухата кратуна и не седне да учи, от мен помощ няма да види.
Не знам как да се отърва от нея, защото майките ни са приятелки и после ще стане много лошо...

ComiX
02-06-2006, 13:20
За съжаление винаги ще се намерят такива!
И аз имах един случей с едно момиче,което както се казва ме "задушаваше"... Нямаше ден,в който да не се самопоканва у нас и се едно си е у тях.. никакви граници.Нямаше ден,в който да не ме занимава с проблемите си - или семейни,или с приятели или пък с гаджето и.Постоянно ме караше да и върша някакви услуги авее.. гледаше само как да си изтрие ръцете в мене!

MeTaLnO_SlAdKa
02-06-2006, 15:09
[quote="exploitedteen"]е какво ви е близкото...
хората за които говорите не са ви приятели...
приятелството не е само услуги и т.н. използване...


и аз съм имал такива приятели... вече ги нямам просто не заслужават.
opredeleno e taka!!! :roll:

vra4ka
02-06-2006, 18:19
Всъщност това си е доста често срещано явление.
Просто трябва по някакъв начин,без да се карате да се откачиш от нея.
Иначе си обречена само да слушаш глупости.

expl0de
02-06-2006, 21:08
Случвало ли ви се е едно прияелство за вас да се превърне в тежест? Тоест, да разберете, че човекът до вас търси само лична изгода, натоварва ви с куп нежелани проблеми, обърква ви плановете и понякога да урони престижа ви?Еми случва се.На някои хора никога не им стигат парите ти.

teenkopele
02-06-2006, 21:54
не съм имала такива приятели,но всъщност ако ми е в тежест и го чувствам като пречка значи не е приятел :idea:

...и аз така. :lol:

02-07-2006, 17:15
Човек без приятелство в тежест просто не е човек. Лично аз имам над 10 такива образа, които ме затормозяват с различна информация от сорта: какво е правил днес, какво е станало с момичето/момчето което харесва. Но просто обстоятелствата и понякога човешката добрина не ти дава да прекъснеш такъв род 'приятелство'. Но ако говорим за досадни хора.
Разбира се има и образи, които само търсят как да те източат :) Едно време имах една приятелка, която нямаше как да не и се обади по 2 пъти през деня и да не ми каже: Любо, ай та помоля нещо?!
Досадно,а ? Но просто се свиква с времето :---)