PDA

View Full Version : "Революцията изяжда децата си"



BroKeN^DreAmZ`f
01-31-2006, 19:48
хорица тряа ми текст-разсъждение на тая тема :-D да не е то4но есе...да си е свързано само с историята...Плсс помогнете ми тряа ми за четвъртък :mrgreen:

бездомник
01-31-2006, 20:17
А малко по-конкретно? Какво ви казаха, че трябва да съдържа есето? :|

BroKeN^DreAmZ`f
02-01-2006, 19:31
А малко по-конкретно? Какво ви казаха, че трябва да съдържа есето? :| еми въпроса е че въобще не ни каза :-D ама май става въпрос че всички са жертви на революцията....поне аз доколкот разбрах :mrgreen:

бездомник
02-01-2006, 19:48
А малко по-конкретно? Какво ви казаха, че трябва да съдържа есето? :| еми въпроса е че въобще не ни каза :-D ама май става въпрос че всички са жертви на революцията....поне аз доколкот разбрах :mrgreen:

Коя революция? :roll:

BroKeN^DreAmZ`f
02-01-2006, 20:04
Няма конкретна,Революцията като цяло :D

бездомник
02-02-2006, 09:27
Няма конкретна,Революцията като цяло :D
Ами виж, как може да пишеш за"революцията като"?!:shock: To ако няма конкретна революция и да ти е даден пример... Може да говорим за много неща. Сексуална, технологична... Всякаква революция...

BroKeN^DreAmZ`f
02-02-2006, 19:50
Няма конкретна,Революцията като цяло :D
Ами виж, как може да пишеш за"революцията като"?!:shock: To ако няма конкретна революция и да ти е даден пример... Може да говорим за много неща. Сексуална, технологична... Всякаква революция... ам оказаса че трало да е за френската революци.....самоче тва на нас не ни беше пояснено :!: абе както и да е то мин вече но мерси все пакк :-D

ProstoAz
02-03-2006, 09:32
Няма конкретна,Революцията като цяло :D
Ами виж, как може да пишеш за"революцията като"?!:shock: To ако няма конкретна революция и да ти е даден пример... Може да говорим за много неща. Сексуална, технологична... Всякаква революция... ам оказаса че трало да е за френската революци.....самоче тва на нас не ни беше пояснено :!: абе както и да е то мин вече но мерси все пакк :-D

С това считам темата за приключена!
Благодаря!