PDA

View Full Version : Kakvo da pravq??



Edno Oburkano Momi4e
01-31-2006, 20:01
Moje bi problema mi e dosta klasi4eski i ako trqbva6e da dam suvet az na nqkoi bi mi bilo po-lesno.No sega stava vupros za men i prosto ne znam kakvo da napravq,za da ne sgre6a.
Hodq ot dosta vreme s priqtelq mi.No ot izvestno vreme mi e sku4no s nego i mi e omruznalo da hodim na mestata kudeto hodim,omruznalo mi e vsi4ko.Probvahme da se razdelim za malko,no ne pomogna za dulgo.Ponqkoga kato 4uq tujna pesen i mi stava gadno za NAS i za tova,4e ne6tata ne varvqt dobre.No v su6toto vreme ima i drugo mom4e,koeto haresvam i se 4udq dali da skusam s priqtelq mi.
Osnovniqt mi vapros e-za6to mi e gadno:prosto za6toto v kraq na edna seriozna vruzka e nornalno i vse pak trqbva da go ostavq ili mi e kofti to4no za6toto go obi4am i trqbva da sum s nego??Strah me e da ne napravq gre6ka,za koqto 6te sujalqvam po-kusno. ](*,) :-k :roll: Pls, pomognete mi. [-o< :roll:

LoLLiNa
01-31-2006, 20:12
mi moiat suvet e da iz4aka6 izvestno vreme da vidi6 kak 6te se 4uvstva6 togava. Spored men tova kofti use6tane e dosta momentno i s te4enie na vremeto 6te ot6umi. ako puk gadnoto 4-vo se zadulbo4i nai-dobre 6te e da pogovori6 s nego i da mu kaje6 kak se 4uvstva6. Sigurno dvamata 6te izmislite ne6to. NO purvo iz4akai malko vreme da vidi6 ti samata kak 6te se 4uvstva6 :roll:

бездомник
01-31-2006, 20:15
Ние няма да ти помогнем много. Просто избери човека, който ти се струва по-печен. :wink:

ComiX
01-31-2006, 20:15
Щом ти е гадно... значи все още имаш някакви чувства към него и харесването ти към другото момче е просто
моментно увлечение,понеже и за момента с приятеля ти имате нужда от малко раздалечаване,да свикнете сами... Но щом изпитваш липса и ти е гадно без половинката ти би трябвало да дадеш още малко време на връзката ви и да видиш дали ще продължи така.Нали знаеш с времето тръпката отминава!?Ако е все в същия дух се насочи към другото момче.Но все пак ти най-добре си знаеш към кого от двамата изпитваш по-големи симпатии :roll:

padnaloto_angel4e
01-31-2006, 21:11
emi ... po4akai i vij kvo 6te stane.
no nai-dobre naistina si izqsnete otno6eniqta
govori s nego kaji mu kakvo 4uvstva6 i dano da te razbere
stiskam palci [-o<

Edno Oburkano Momi4e
02-01-2006, 12:46
Ami tam e rabotata,4e e taka ot okolo mesec...I primerno za tozi mesec e imalo okolo 4-5 dena ob6to, v koito mi e bilo hubavo s nego,naistina.Ina4e e tupnq i samo mi e guzno zaradi celuvkata mi s drugoto mom4e,a v su6toto vreme imam 4uvstvoto,4e predpo4itam tova drugo mom4e. I vse pak ne moga da si obesnq dali mi e kofti kato si pomislq,4e moje bi mnogo skoro 6te se razdelq s priqtelq mi,samo 6toto e bilo seriozna vruzka ili imam 4uvstva o6te.Toi o6te me obi4a i mi e jal...no ot jal ne moje da sum s nego,ako nqmam 4uvstva. ](*,) :-k

[PITBULL]
02-01-2006, 13:17
ami... 6tom ti e tapo da hodite na obi4ainite mesta hodete drugate pravete ne6to nestandartno xax kakto pee ivana e ne 4ak takiva a za dr mom4e.. mn kofti 6te stane na priqtelq ti ako skasa6 i tragne6 s dr sled 2 sedmici naprimer ili po skoro...

De_mikke
02-01-2006, 13:56
Ami truden vypros..edna priqtelka mi kazva slednoto:
"Ako ne si sigurna ne go pravi"
no bih kazala che ako ne go obichash i trypkata q nqma veche nqma smisyl da ste zaedno,samo zashtoto taka ste sviknali ili zashtoto moje da go naranish,no ako ne si sigurna nedei.ne bi trqbvalo da ni slushash,zashtoto sme dale4 ot syrceto ti ako moga taka da go kaja
ima edin malko typi4yk na4in da razberesh kvo mislish
ezi-da ostanesh s nego tura-da go zarejesh
i kato hvyrlish kakvoto i da ti se padne shte vidish dali shte syjalish 4e ne ti se e padnalo drugoto ili shte po4ustvash oblek4enie,no v nikakyf sluchai ne sym kazala da postypish spored rezultata ot monetata,prosto mislq che moje da razberesh kakvo tochno iskash...

teenkopele
02-01-2006, 14:10
mi moiat suvet e da iz4aka6 izvestno vreme da vidi6 kak 6te se 4uvstva6 togava...

:wink:

DiabolicAngel
02-01-2006, 16:08
Разнообразие,разнообразие. .. :P

02-01-2006, 18:29
reji si venite... mnogo veselo stava

KOTKATA_17
02-01-2006, 18:57
Ex milata i az sam taka
:( no se pak nemoga da se razdelkq sa pr mi nz za6to obi4am si go haresvam i drug no sudbata mi ne e da sam s nego a s gadjeeto mi opitai se da se razdelite za sedmica minimum i razberi kakvo 4ustva6 dali iska6 da si s tozi 4ovek ili s drugiq ako iska6 da si s drugiq ne pravi gre6ki i trugni s nego :) uspeh