PDA

View Full Version : отново забравен смс - помощ



01-31-2006, 23:58
Търся нещо (не знам дали е смс или стих) подобно на това.

Какво да ти дам сърцето си ,не върни ми го не ше ти го дам.
Знам ,че звучи много тъпо но оригинала е много як ,а аз не мога да го намеря :(

ChoCoLAte_
02-01-2006, 12:07
Пфууу... е не можах да се сетя за кое спомен-че говориш.. ](*,)

TheMaggie
02-01-2006, 19:54
Po-dobre napishi neshto koeto znaesh shtoto choveka na koito pratish takav sms
shte te se smeedo "ne mai kade". =D>

Phoenix
02-01-2006, 20:31
Търся нещо (не знам дали е смс или стих) подобно на това.

Какво да ти дам сърцето си ,не върни ми го не ше ти го дам.
Знам ,че звучи много тъпо но оригинала е много як ,а аз не мога да го намеря :(
Аз съм чувал "Курви върнете ми парите, аз ше ви върна ебането", ама май не е тоя !

CuNki pO MuCuNki
02-01-2006, 21:46
http://www.4love.hit.bg/start.htm 6to ne probva6 tuk...moje bi..t.e 100% 6te nameri6 ne6to po-stoinostno \:D/ :lol: [/b]

02-03-2006, 18:46
Хора ,ако е тъпо мислите ли ,че ще си правя труда да го търся.То не и смс защото е малко по дългичко ,но наистина е УНИКАЛНООООО.Беше нещо от сорта на това ,че каквото и да даеш на любимия човек ще е малко ,защо ли да не му дам сърцетоси ,но то вече е твое ...... но всичко е в рима и много ама много по ЯКО

lOvERkaTA
02-04-2006, 22:50
Искам нещо скъпо да ти дам,нещо скъпо мое!Дали сърцето да ти дам,но как като то вече е твое?
нещо таккова е маи :D надявам се да съм помогнала \:D/

Aaluran
02-05-2006, 12:58
Искам нещо скъпо да ти дам,нещо скъпо мое!Дали сърцето да ти дам,но как като то вече е твое?
нещо таккова е маи :D надявам се да съм помогнала \:D/"Дали сърцето да ти дам, на как като е вече(не "вече е") твое" - иначе се губи ритъма.

Господ е в детайлите! :wink:

02-07-2006, 16:50
Искам нещо скъпо да ти дам,нещо скъпо мое!Дали сърцето да ти дам,но как като то вече е твое?
нещо таккова е маи :D надявам се да съм помогнала \:D/"Дали сърцето да ти дам, на как като е вече(не "вече е") твое" - иначе се губи ритъма.

Господ е в детайлите! :wink:

Много благодаря за отделеното внимание ,нещо подобно е но е доста по дълго и мноооог по яко :( дано все някога да го намеря.То май направо си е стих не смс :)

voinika
02-07-2006, 16:58
Искам нещо скъпо да ти дам,нещо скъпо мое!Дали сърцето да ти дам,но как като то вече е твое?
нещо таккова е маи :D надявам се да съм помогнала \:D/"Дали сърцето да ти дам, на как като е вече(не "вече е") твое" - иначе се губи ритъма.

Господ е в детайлите! :wink:

Много благодаря за отделеното внимание ,нещо подобно е но е доста по дълго и мноооог по яко :( дано все някога да го намеря.То май направо си е стих не смс :)

Да така е

04-17-2006, 19:49
Kakvo iska6 da ti dam za da te imam?
Nadejda-az q nqmam
Liubov-ne q poznavam
Kakvo iska6 da ti dam za da te imam?
Zvezdite-te sa dale4e
Nebeto-to e za vsi4ki
Kakvo iska6 da ti dam za da te imam?
Eto,vzemi mi syrceto , prosto nqma smisyl da imam nego i da nqmam teb.Ili ne.VYRNI GO!Ta nali vytre si ti , VSI4KO KOETO IMAM!



tva e nali
:)))))))))))))))))))))))))

MrAnderson
04-17-2006, 23:15
Какъв е смисъла да впечатляваш любимата си със стихове, писани за друга?

Danielle
04-17-2006, 23:27
Какъв е смисъла да впечатляваш любимата си със стихове, писани за друга?
dobre go kaza... :roll:

penywise
04-17-2006, 23:32
Какъв е смисъла да впечатляваш любимата си със стихове, писани за друга?

бе например аз не съм се родил много поет...

gangbang
04-17-2006, 23:40
а бе с тея клишенца стават гафчета, вземе че получи два еднакви от различни ухажори :lol:

sexy_dizzy
04-18-2006, 05:55
а бе с тея клишенца стават гафчета, вземе че получи два еднакви от различни ухажори :lol:
...Или да получи някой спомен който отдавна го знае. 8-[

PleasureSeeker
04-22-2006, 00:38
Търся нещо (не знам дали е смс или стих) подобно на това.

Какво да ти дам сърцето си ,не върни ми го не ше ти го дам.
Знам ,че звучи много тъпо но оригинала е много як ,а аз не мога да го намеря :(
Аз съм чувал "Курви върнете ми парите, аз ше ви върна ебането", ама май не е тоя ! имаше нещо такоа...ама не се слъчва...а за любовния смс ми е на езика ама не мога да се сетя