PDA

View Full Version : защо сексът ...



02-01-2006, 00:52
... се възприема като някакъв вид жертва от страна на момичето? момчето винаги е готово за секс, а момичето трябва по всякакви начини да бъде склонено да "се навие", да "пусне", и др. какво е тоя начин на мислене, изобщо не мога да разбера. и момчетата и момичетата изпитват еднакво удоволствие от секса, имат еднакво желание и потребност да го правят. секса не е нещо неприятно за момичето, което то прави само за да угоди на приятеля си! момичетата също обичат секса!

02-01-2006, 01:27
за жените е срамно да проявяват сексуалност, а за мъжете е гордост

Да, това е другото.
Едно момиче, което не се срамува от сексуалността си веднага бива обявено за курва.
Момчетата хем се отнасят с омраза и пренебрежение към него, хем в същото време нямат нищо против да се възползват.
От друга страна момиче, което пък се притеснява и не е толкова освободено, бива обявено за смотла, задръстенячка.
В същото време, мъжете могат да бъдат курви и дори да бъдат потупвани по рамото за това.
Изобщо има нещо адски сбъркано в цялата тази работа, в начина по който се възприема секса.
Да не споменаваме за цинизма с който се говори за него.
Едва ли не секса се възприема като някакъв акт на агресия: "изчуках я", "наебах я", "накарах я да ми лапа", "изпразних и се в устата" и всякакви такива, с други думи "аз съм мачото, направих и да и е гадно и съм горд и доволен от този факт".

:smt017

4ervenataval4ica
02-01-2006, 07:41
bili mogal da go raziasni6 na pove4eto ot tvoia pol za6toto ivno malko ste tezi koito go proumiavat.kogato zadade vaprosa mi ide6e mnogo zdravata da te nahrania no 6tom pro4etoh poslednoto napisano moga samo da te pozdravia.sigorna sam 4e vsiako momi4e a na tova mnenie.ako malko pove4e mom4eta si zadavaha tozi vapros jenskia pol niama6e da se pritesniava da se 4ukat navoilia ili da prikazat za polovia si jivot.

GreenLadyM
02-01-2006, 07:45
Jenite obiknovenno pravqt sex s 4uvstva,a pri mom4etata sex-a e prosto udovolstvie...edva li ne vse edno da otidesh da izpiesh edna bira!A i psihikata na momi4etata e dosta po-razli4na,te sa dosta 4uvstvitelni i se optvat da si predstavqt sveta perfekten!E znaem 4e ima dosta momi4eta koito ne im puka s koi shte si legnat i dali go poznavat ili ne,no kato cqlo momi4etata sa mnogo po-sdurjani ot mom4etata vuv vsi4ko!Po-pritesnitelni...i iskat da pravqt neshtata "pravilno" :-k -i do kolkoto znaem e obshto prieto 4e momi4eta koito pravqt sa pravili sex s pove4e mom4eta se vodqt za kurvi,a ako edno mom4e spi s mnogo momi4eta e playboy!...taka 4e samoto obshtestvo e nalojili tova mislene!

pgg
02-01-2006, 08:39
az mislq 4e momi4etata predpo4itat da go pravqt s 4ustva s nejnost i romantika(e pone pove4eto) a mom4eta ne sa tolkova romanti4ni te iskat udovolstvieto ot seksa(e pone pove4eto) nqkoi mom4eta daje biha legnali i s parvata s cici i kraka kolkoto da go izpitat!i e vqrno 4e ponqkoga momi4eta puskat samo za6toto mom4eto iska!no ne vsi4ki momi4eta go pravqt samo zaradi priqtelq si pove4eto go pravqt za6toto im haresva i im e priqtno zatova razli4nite hora gledat po razli4en na4in na seksa!

02-01-2006, 09:01
... какво е тоя начин на мислене, изобщо не мога да разбера. и момчетата и момичетата изпитват еднакво удоволствие от секса, имат еднакво желание и потребност да го правят.

първо да отбележа, 4е на жените удоволствието им е дале4е по-голямао..(само дето за разлика от мъжете не се полу4ава винаги)

врото
вредните културни предпоставки, които мъжете сами са създали- вековното отношение към жената като към собственост е довело до превръшането на секса в признак на ПРЕСТИЖ за мъжа.
вековната анатема върху полигамията при жените от страна на мнотеисти4ните религии
(християнство, ислям, юдейство)пък е при4ина за зената секса(особено секса преди брака) за нещо греховно..

от там и цялата измама и набутка.
от физиологи4на гледна то4ка половият нагон при мъжа се появява по-4есто, но до по голяма степен подлежи на контрол от страна на съзнанието.

В променената социална и културна обстановка на 21 век следва вси4ки мъже да преосмислим този погрешен подход на вла4ене подир жените изадоволяване на вси4ките им прищевки, както и бра4ното обвързване като излишен рудиментарен остатък от средновековието.
По този на4ин смо ги караме да си "вдигат цената"
п.с. заслужава се да наблегнем и на една твърде интересна 4ерта на женската психология.

когато на обществено място привлекателен мъж обърне внимание на някоя по-невзра4на и неособено привлекателна жена, с по ниска собствена"цена", тогава пове4ето "алфа" женски наоколо автомати4но си свалят "цената" от завист..

Мъжете имаме и още едно преимущество- запазваме половата и репродуктивната си функция до зна4ително по-голяма възраст от жените.

п.п.с. тъкмо се канех да пусна подобна тема и братото ме изпревари.. о4евидно и други пи4ове са по4нали да се озъзнават..
стига гюве4 за дамите :mrgreen:
кефа си е кеф, престижа си е престиж, те нямат нищо общо извън нашите инертни мозъци,
и е само въпрос на време вси4ки мъже да забравим какво зна4и думите "издръжка" "брак по сметка" и дори "курва".. заради тези понятия са се ка4или на главите ни

п.п.с. Ъпсурт- "Искам твойто тяло" :mrgreen:

LadyDi
02-01-2006, 09:10
за жените е срамно да проявяват сексуалност, а за мъжете е гордост

Да, това е другото.
Едно момиче, което не се срамува от сексуалността си веднага бива обявено за курва.
Момчетата хем се отнасят с омраза и пренебрежение към него, хем в същото време нямат нищо против да се възползват.
От друга страна момиче, което пък се притеснява и не е толкова освободено, бива обявено за смотла, задръстенячка.
В същото време, мъжете могат да бъдат курви и дори да бъдат потупвани по рамото за това.
Изобщо има нещо адски сбъркано в цялата тази работа, в начина по който се възприема секса.
Да не споменаваме за цинизма с който се говори за него.
Едва ли не секса се възприема като някакъв акт на агресия: "изчуках я", "наебах я", "накарах я да ми лапа", "изпразних и се в устата" и всякакви такива, с други думи "аз съм мачото, направих и да и е гадно и съм горд и доволен от този факт".

:smt017

Много правилно разсъждаваш. И отговора на всичките ти въпроси се крие в това, че ние жените, позволяваме на мъжете да бъдат ловци и ни харесва да ни преследват. Докато това е така, ще бъдем курви, задръстенячки и така нататък. Просто трябва да използваме тяхната тактика. :D Т.е. когато се стигне до секс с някое момче, на което не държите особено, просто на другия ден се обърнете и кажете на останалите: "наебах го... не беше нищо особено". Дръжте се като тях, покажете че не ви е срам от сексуалността ви.
Но знаеш ли, докато всички стоят и мислят върху този факт, той няма да се промени. Бъдете и вие цинични и никак недейте да се срамувате да си поискате секс от някого, ако го желаете. Ако ще да ви тръгне приказка на курва. С какво това ще ви промени :?:

02-01-2006, 11:51
po toq wapros stiga da se znae i da se razglasqwa pred 6irokata ob6testwenost, 4e
"gyltaneto na spermata namalqwa riska ot rak na gardata"


taka 4e lekarstwo ima i se razdawa bezplatno..
:mrgreen: :smt008 :smt005

[PITBULL]
02-01-2006, 11:55
ne e taka 4e kato priznae za seksoalnosta si edno momi4e i vednaga zna4i 4e e kurva! kurva e kogato go prai s cqlata neina kompaniq i s drugi ei taka a momi4e koeto go pravi samo s gadjetata koito ima ne e kurva za men

gboy
02-01-2006, 20:32
mi tova ve4e se promeni i vse pove4e momi4etata po4naha da se pravqt na golqmata rabota 4e pravili mnogo sex , pylna glupost i tova i drugoto nito e jertva nito e gordost :?

[PITBULL]
02-01-2006, 21:32
mi tova ve4e se promeni i vse pove4e momi4etata po4naha da se pravqt na golqmata rabota 4e pravili mnogo sex , pylna glupost i tova i drugoto nito e jertva nito e gordost :?

nqkvi pikli na po 14 godini tragnali s 20 21 godi6ni i si mislqt 4e gi obi4at oniq i se praat na golqma rabota ei takia me draznqt mn posle 6to i kazvali kurva mi kfa si?

WILD__BOY
02-01-2006, 21:39
Е тва си е тъпотия от край време. Винаги са ме кефели жени които си искат секса. :)

!
02-01-2006, 22:23
...

Oyama
02-01-2006, 22:27
Ми мене ме боли хуя какво ще си помислят за мене :lol: секс на екс. Пък жените да се вайкат защо мъжете могат па те не. Лично за мене курвите са дъ бест. 8)

`Death`Whore`
02-01-2006, 22:40
Жертва е, ако не чувстваш нищо, докато те ебат или ако ти е неприятно.

miracul
02-01-2006, 23:04
аз имам своя теория по въпроса..може би защото след като са правили секс, ако някой разбере следва -> момчето е герой а момичето курва ..доста неприятна ситуация за момичето..
може би момичетата ги е страх от факт-а че другите ше ги мислят за леки жени и к*рветини..
немога да си го обясна по-друг начин..ако вие можете давайте! :-k

**EcKo**
02-01-2006, 23:11
Жертва е, ако не чувстваш нищо, докато те ебат или ако ти е неприятно.
И аз съм на същото мнение...не може хем да си жертва хем да ти е приятно...
Тогава-Искам да съм жертва ;)

zlati-kuklata
02-04-2006, 22:12
za6toto pri jenite e po-slojno..pone [pri pove4eto momicheta problema spored men e v tova che prekaleno mnogo se zamislqt-dali trqbva da pravqt seks tochno v tozi moment,dali vsi4ko 6te bade idealno,dali priqtelqt im 6te ostane maksimalno zadovolen,dali momicheto 6te poluchi orgazam,dali nqma sluchaino da se skasa prezervativa,dali cikala nqma da poprechi,i..o6te mn dr ne6ta..i vijte kakvo stana..kolko mnogoo "dali".. :roll:
Momicheta mai trqbva da prestanem da misilim tolkova mnogo i da se pritesnqvame za 6tqlo i ne6tqlo,za6toto to ot tva polza nqma..trqbva da sme po-impulsivni v seksa,za da ima po-golqmo udovolstvie,kakto i momchetata pravqt..i vijte pri tqh deistva..Te za ni6to nemislq,kogat im stane hubavo,osven za tva da im stane o6te po-hubavo :smt007 \:D/ =D> ,za koet moga samo da gi pozdravq!za6toto te se chuvstvat napalno svobodni i premahvat vsichki zadrajki..nqma misli,no ima palno udovolstvie.. \:D/ BRAVO MOMCHETA!!!samo taka!

machoka
02-04-2006, 22:14
Защото за момичетата сексът означава нещо много повече, от колкото за момчето и те влагат далеч повече емоция в този акт.

California
02-04-2006, 23:27
Защото за момичетата сексът означава нещо много повече, от колкото за момчето и те влагат далеч повече емоция в този акт.
За съжаление обаче има и доста момичета, за които секса е просто "чукане"...

freeman
02-04-2006, 23:29
Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!

California
02-04-2006, 23:30
Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?

freeman
02-04-2006, 23:32
Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?
Точно на гордост! На какво друго! Ако ми кажеш друго по-точно определение ще те почерпя с...Ъъъ бисквитка! :P

California
02-04-2006, 23:34
Бисквитки си имам и до мен в момента...
Ами не, по скоро морал, достойнство, принципи...понятия непознати за булшинството 13-14 годишни...

freeman
02-04-2006, 23:40
Бисквитки си имам и до мен в момента...
Ами не, по скоро морал, достойнство, принципи...понятия непознати за булшинството 13-14 годишни...


Морала настрана(няма такова нещо веднъж направи ли го),за едно момиче първо е чувството за страх и несигурност... А за булшинството, кое нричаш булшинство? :lol: Пъпчивите 14 годишни пикльовци, влизащи тук с женски никове и разиграващи ни... Моля те недей! :wink:

California
02-04-2006, 23:50
За тея които влизат тук няма да коментирам...но аз познавам лично доста момиченца които на 11-12-13 духаха на който им свирне!

LadyDi
02-05-2006, 17:46
Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?
Точно на гордост! На какво друго! Ако ми кажеш друго по-точно определение ще те почерпя с...Ъъъ бисквитка! :P

Искам да се кандидатирам за бисквитката :!: Не е задължително да е въпрос на излишна гордост. Може да е нежелание или за секс или към въпросния пич изобщо.

Аз имам друга питанка, която е малко офтопик. Защо, когато откажем на някое момче секс с него, веднага ставаме недостъпни, "горди" (ако щеш) и въобще се надуваме :?:

rowzz
02-05-2006, 19:27
Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?
Точно на гордост! На какво друго! Ако ми кажеш друго по-точно определение ще те почерпя с...Ъъъ бисквитка! :P

Искам да се кандидатирам за бисквитката :!: Не е задължително да е въпрос на излишна гордост. Може да е нежелание или за секс или към въпросния пич изобщо.

Аз имам друга питанка, която е малко офтопик. Защо, когато откажем на някое момче секс с него, веднага ставаме недостъпни, "горди" (ако щеш) и въобще се надуваме :?:
щото е така..

one_touch
02-05-2006, 19:33
abe to si e do jenata.ima takiva deto pyk mn lesno puskat.ama nai - ve4e e za tva 4e jenite gi mislqt za kurvi ako puskat lesno , a mom4etata za "pi4ove" gazari i t.n.puk i ponqkoga trq vi nakarame da se poizmu4ite malko

LadyDi
02-05-2006, 19:36
f0r3v3r]



Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?
Точно на гордост! На какво друго! Ако ми кажеш друго по-точно определение ще те почерпя с...Ъъъ бисквитка! :P

Искам да се кандидатирам за бисквитката :!: Не е задължително да е въпрос на излишна гордост. Може да е нежелание или за секс или към въпросния пич изобщо.

Аз имам друга питанка, която е малко офтопик. Защо, когато откажем на някое момче секс с него, веднага ставаме недостъпни, "горди" (ако щеш) и въобще се надуваме :?:
щото е така..

Така е, ама друг път. И ти си един виден познавач на женската психика. Ако си ми противен, не ме възбуждаш и въобще си смотльо, много ясно, че ще съм надута ако не те изчукам.

kristin_
02-05-2006, 19:52
аз ли4но имам 1 вьпрос за6то пове4ето мом4ета разказват за "подвизите" :?: си не знаят ли зна4ението на думите ли4но интимно :?: ( :!: а м/у другото не са свършили нищо за да задоволят жената :!: ) :arrow: и от там кува развратница.......тфа е SUPER гадно и глупаво :evil: :evil: :evil:

02-05-2006, 19:53
f0r3v3r]



Въпрос на излишна гордост според мен! Момичетата са си просто такива!
Нима е проява на "излишна гордост", ако не си вдигаме краката пред всеки?
Точно на гордост! На какво друго! Ако ми кажеш друго по-точно определение ще те почерпя с...Ъъъ бисквитка! :P

Искам да се кандидатирам за бисквитката :!: Не е задължително да е въпрос на излишна гордост. Може да е нежелание или за секс или към въпросния пич изобщо.

Аз имам друга питанка, която е малко офтопик. Защо, когато откажем на някое момче секс с него, веднага ставаме недостъпни, "горди" (ако щеш) и въобще се надуваме :?:
щото е така..

Така е, ама друг път. И ти си един виден познавач на женската психика. Ако си ми противен, не ме възбуждаш и въобще си смотльо, много ясно, че ще съм надута ако не те изчукам.

Absolutno e taka!

machoka
02-05-2006, 20:50
Аз имам друга питанка, която е малко офтопик. Защо, когато откажем на някое момче секс с него, веднага ставаме недостъпни, "горди" (ако щеш) и въобще се надуваме

Защото няколко простака развалят имиджа на истинските мъже и са насадили тази грешна представа за нас у вас :oops: 8) :lol:

LadyDi
02-05-2006, 20:54
Добре, а ТИ какво мислиш по въпроса :?:

Бате Иво
02-05-2006, 21:52
... се възприема като някакъв вид жертва от страна на момичето? момчето винаги е готово за секс, а момичето трябва по всякакви начини да бъде склонено да "се навие", да "пусне", и др. какво е тоя начин на мислене, изобщо не мога да разбера. и момчетата и момичетата изпитват еднакво удоволствие от секса, имат еднакво желание и потребност да го правят. секса не е нещо неприятно за момичето, което то прави само за да угоди на приятеля си! момичетата също обичат секса!

това е временно явление според мен :) сваляли са ме жени , имал съм приятелка която е искала секс без да съм се сетил ... но е вярно че ние мъжете/момчетата си искаме директно ...

Oyama
02-06-2006, 01:22
аз ли4но имам 1 вьпрос за6то пове4ето мом4ета разказват за "подвизите" :?: си не знаят ли зна4ението на думите ли4но интимно :?: ( :!: а м/у другото не са свършили нищо за да задоволят жената :!: ) :arrow: и от там кува развратница.......тфа е SUPER гадно и глупаво :evil: :evil: :evil:
Ми как що? Къв е смисъла да се ебеш като никой няма да разбере. Се пак тва си е престиж и хич не е гадно кмо ли пък глупаво. \:D/

rosskata
02-06-2006, 09:28
Това и мен много ме е учудвало. Никога не съм била в среда, в която да се срамувам от
сексуалността си- можеби просто приятелите ми са такива-освободени от някои така упорито насаждани предразсъдъци ... 8) .
Много съм се дразнела от това "жената е жертва". :? Жената НЕ Е жертва, когато става въпрос за секс.
Тя може да го иска дори повече от партньора си. :mrgreen: Ако аз искам да правя секс с някой, дори да не го познавам, аз няма да се притеснявам от това дали някой ще ме нарече курва. Просто не се
чувствам като жертва. :-s

Както казваше даскала ми по физика " Как ще кажеш Аз я ебах? Защо ти да си я ебал? Може пък тя да те е ебала... Това си е принцип на механиката... Всяко действие има равно по сила и обратно по посока
взаимодействие! Така че колкото ти си ебал нея, толкова и тя теб!"

Обичах тоя даскал.. \:D/ .

Това поведение на жените (в по-голямата си част) е насадено както и от някакви остарели ценности,
така и от обществото. Но според мен е глупаво една жена да не спи с някой, въпреки че го иска, само
защото щели да я помислят за еди-каква си. Така губи и тя, губи и мъжът... :smt012

Draconis
02-06-2006, 10:11
Ех, че спор се заформи тука, бе няма жена, която да не иска секс, както и няма такъв мъж, поне що се отнася до все още можещите индивиди, но човек, ако съди по името на сайта стига до извода, че тези които са тук трябва да го могат, т.е. не са минали критическата :D , та останалото, щели да я нарекат курва, ако започнела да прави секс с хората, с които иска, WAIT A SEC bro's, нема такова нещо, има хора дето ще я нарекат, има и такива, които няма я нарекат, и най-интересното, няма да я нарекат така момчета, а ще я нарекат така точно момичета, до вчера дори може би нейни приятелки, и защо, ми щото завиждат, понеже тя си прави кефа, прави секс с момчетата, с които иска и съответно и се дигат акциите сред момчетата, вярно е че има някой момчета дето ще я определят като к*рва, но то пак ще е поради това, че искат да са с нея, а тя ги е отрязала и е по-лесно да кажеш, че еди-коя си е к**ва, отколкото да вземеш да се тръшкаш, че те е отрязала, така е, като не смеят да си признаят, че всъщност ако им падне това момиче ... еми какво да се прави, такъв ни манталитета, никой не обича да губи, има и обратната страна, към момчетата насочено, само че там вместо к**ви ги наричат, гейове и така нататък, и като почнат да одумват някого с приятелките си, ама той бил такъв, той бил онакъв, а всъщност вътре в себе си умират да бъдат с него, както и завистта между момчетата е много по-коварна, там заради едно момиче, момчето може много по-лесно да си получи боя, отколкото при момичетата, понеже аджеба някой друг си я бил харесвал, ама тя го отрязала, и тръгнала с някой друг.
Това е самата истина, има много завистливи хора и от тях тръгва цялата работа, че еди-коя си е курва, че еди-кой си е педал,курвар,бройкаджия и така нататък до безкрай.
Какво повече да кажа.
Чакам критика. :)

dEnIsTy
02-06-2006, 12:35
vse pak ne v teb se pronikva nali....vii k`vo vkarvate izkarvate i ste gotovi a nie...:))ima razlika malka ili golqma

Leave`S Eyes
02-06-2006, 13:25
Абе проблема е ,че взеха на мен да не ми пускат иначе никога не ми е пука ло особено за мнението на хората... :-D

kristin_
02-06-2006, 19:22
аз ли4но имам 1 вьпрос за6то пове4ето мом4ета разказват за "подвизите" :?: си не знаят ли зна4ението на думите ли4но интимно :?: ( :!: а м/у другото не са свършили нищо за да задоволят жената :!: ) :arrow: и от там кува развратница.......тфа е SUPER гадно и глупаво :evil: :evil: :evil:
Ми как що? Къв е смисъла да се ебеш като никой няма да разбере. Се пак тва си е престиж и хич не е гадно кмо ли пък глупаво. \:D/
това е не6то ли4но и нямам предвид да не се казва на никои но за6то трябва да става об6тествено достояние

LadyDi
02-06-2006, 22:19
аз ли4но имам 1 вьпрос за6то пове4ето мом4ета разказват за "подвизите" :?: си не знаят ли зна4ението на думите ли4но интимно :?: ( :!: а м/у другото не са свършили нищо за да задоволят жената :!: ) :arrow: и от там кува развратница.......тфа е SUPER гадно и глупаво :evil: :evil: :evil:
Ми как що? Къв е смисъла да се ебеш като никой няма да разбере. Се пак тва си е престиж и хич не е гадно кмо ли пък глупаво. \:D/

Да, те хората са казали :arrow: секса е за престиж, чикията - за удоволствие.

Frank_Lampard
02-06-2006, 23:23
Въпросът е на психическа основа... Едно момиче трябва да се пренастрои на чистота СЕКС, да се почуства готово и с всички фибри на тялото си да го желае, а при момчето ... всички знаем как е ;) Виждаш нещо по-еротично и си готов :twisted:

Oyama
02-07-2006, 01:03
аз ли4но имам 1 вьпрос за6то пове4ето мом4ета разказват за "подвизите" :?: си не знаят ли зна4ението на думите ли4но интимно :?: ( :!: а м/у другото не са свършили нищо за да задоволят жената :!: ) :arrow: и от там кува развратница.......тфа е SUPER гадно и глупаво :evil: :evil: :evil:
Ми как що? Къв е смисъла да се ебеш като никой няма да разбере. Се пак тва си е престиж и хич не е гадно кмо ли пък глупаво. \:D/
това е не6то ли4но и нямам предвид да не се казва на никои но за6то трябва да става об6тествено достояние
Е не съм го слагал в вестника ама като правиме излизане с компанията без гаджетата и си разправяме кой коя ебал къде по колко пъти и други подробности що да не си споделяме. Те съответно си спазват дискретност и няма да разправят аз какво съм казал като съм в компанията на половинката ми :mrgreen: .

02-07-2006, 01:17
... се възприема като някакъв вид жертва от страна на момичето? момчето винаги е готово за секс, а момичето трябва по всякакви начини да бъде склонено да "се навие", да "пусне", и др. какво е тоя начин на мислене, изобщо не мога да разбера. и момчетата и момичетата изпитват еднакво удоволствие от секса, имат еднакво желание и потребност да го правят. секса не е нещо неприятно за момичето, което то прави само за да угоди на приятеля си! момичетата също обичат секса!

СТЕГНИ СЕ !!! ТОВА СА ГЛУПОСТИ. НАУЧИ СЕ ДА ИГРАЕШ THE GAME OF SEDUCTION И КОРЕННО ЩЕ ПРОМЕНИШ МНЕНИЕТО СИ !!!

Ти какво очакваш да идеш при нея и да й кажеш: "ай да та ибъ ма" и тя да се навие ..... ммммм неее помисли може да я накараш тя да те дърпа за колана !!!

Oyama
02-07-2006, 01:19
... се възприема като някакъв вид жертва от страна на момичето? момчето винаги е готово за секс, а момичето трябва по всякакви начини да бъде склонено да "се навие", да "пусне", и др. какво е тоя начин на мислене, изобщо не мога да разбера. и момчетата и момичетата изпитват еднакво удоволствие от секса, имат еднакво желание и потребност да го правят. секса не е нещо неприятно за момичето, което то прави само за да угоди на приятеля си! момичетата също обичат секса!

СТЕГНИ СЕ !!! ТОВА СА ГЛУПОСТИ. НАУЧИ СЕ ДА ИГРАЕШ THE GAME OF SEDUCTION И КОРЕННО ЩЕ ПРОМЕНИШ МНЕНИЕТО СИ !!!

Ти какво очакваш да идеш при нея и да й кажеш: "ай да та ибъ ма" и тя да се навие ..... ммммм неее помисли може да я накараш тя да те дърпа за колана !!!
Е виж че още са на 15 , очакваш да разбират всички номера ли :smt015 ?

voinika
02-07-2006, 01:20
СТЕГНИ СЕ !!! ТОВА СА ГЛУПОСТИ. НАУЧИ СЕ ДА ИГРАЕШ THE GAME OF SEDUCTION И КОРЕННО ЩЕ ПРОМЕНИШ МНЕНИЕТО СИ !!!

Ти какво очакваш да идеш при нея и да й кажеш: "ай да та ибъ ма" и тя да се навие ..... ммммм неее помисли може да я накараш тя да те дърпа за колана !!!

Упс тфа го постнах ас ама забраих да са логнъ

02-07-2006, 07:53
Шимпанзетата, са единствения вид, освен Човека,
при който групи мъжки индивиди периодично, системно и целенасочено преследват и УБИВАТ други мъжки индивиди от същия вид.
Така се съревновават за "правото на размножаване" мъжките шимпанзета-ловци , рожби на патриархата ,на север от река Заир;
по онези места женските шимпанзета най-често биват изнасилвани.


На юг от река Заир шимпанзетата бонобо*(те са по дребни, с по- дълга козина и използват оръдия на труда за да ловят мравки, вместо да убиват други маймуни и да ги ядат), имат матриархат, и там мъжките ходят да търсят цветя и плодове за да направят подарък на женските, които по правило сами си избират партньорите..

Толкова познато звучи.. .... ..


Секс за само за удоволствие(орален такъв) правят и делфините...

Секс за пари правят само хората.(твърде често "работничките" са обект на НАСИЛИЕ от страна на работодателите, на клиентите и дори на "органите")

Нищо ново под Слънцето..

а мацките дето не ги е срам да си поискат не са никакви ку*ви, а просто мацки, дето са наясно със себе си.

LadyDi
02-07-2006, 10:07
Шимпанзетата, са единствения вид, освен Човека,
при който групи мъжки индивиди периодично, системно и целенасочено преследват и УБИВАТ други мъжки индивиди от същия вид.
Така се съревновават за "правото на размножаване" мъжките шимпанзета-ловци , рожби на патриархата ,на север от река Заир;
по онези места женските шимпанзета най-често биват изнасилвани.


На юг от река Заир шимпанзетата бонобо*(те са по дребни, с по- дълга козина и използват оръдия на труда за да ловят мравки, вместо да убиват други маймуни и да ги ядат), имат матриархат, и там мъжките ходят да търсят цветя и плодове за да направят подарък на женските, които по правило сами си избират партньорите..

Толкова познато звучи.. .... ..


Секс за само за удоволствие(орален такъв) правят и делфините...

Секс за пари правят само хората.(твърде често "работничките" са обект на НАСИЛИЕ от страна на работодателите, на клиентите и дори на "органите")

Нищо ново под Слънцето..

а мацките дето не ги е срам да си поискат не са никакви ку*ви, а просто мацки, дето са наясно със себе си.

А така :!: Ако знаеш от кога се мъча да им го набия в кратуните. Ама не, курви сме били... Айде пък да видим, ако всички девойки почервеняват от срам при думата "секс"... има да блъскате чекии до припадък.
Аз като искам един мъж, отивам и си му го казвам. Защо да съм курва :?: Просто съм наясно със сексуалността си и не ме е срам да го покажа.

Leave`S Eyes
02-07-2006, 10:16
Шимпанзетата, са единствения вид, освен Човека,
при който групи мъжки индивиди периодично, системно и целенасочено преследват и УБИВАТ други мъжки индивиди от същия вид.
Така се съревновават за "правото на размножаване" мъжките шимпанзета-ловци , рожби на патриархата ,на север от река Заир;
по онези места женските шимпанзета най-често биват изнасилвани.


На юг от река Заир шимпанзетата бонобо*(те са по дребни, с по- дълга козина и използват оръдия на труда за да ловят мравки, вместо да убиват други маймуни и да ги ядат), имат матриархат, и там мъжките ходят да търсят цветя и плодове за да направят подарък на женските, които по правило сами си избират партньорите..

Толкова познато звучи.. .... ..


Секс за само за удоволствие(орален такъв) правят и делфините...

Секс за пари правят само хората.(твърде често "работничките" са обект на НАСИЛИЕ от страна на работодателите, на клиентите и дори на "органите")

Нищо ново под Слънцето..

а мацките дето не ги е срам да си поискат не са никакви ку*ви, а просто мацки, дето са наясно със себе си.

А така :!: Ако знаеш от кога се мъча да им го набия в кратуните. Ама не, курви сме били... Айде пък да видим, ако всички девойки почервеняват от срам при думата "секс"... има да блъскате чекии до припадък.
Аз като искам един мъж, отивам и си му го казвам. Защо да съм курва :?: Просто съм наясно със сексуалността си и не ме е срам да го покажа.
И аз така правя O:) :D

malchoto_f
02-07-2006, 16:20
mi to si e qsno bre. zamisli se malko. kakvo kazvat za mom4e koeto e imalo mn broiki-"tarikat". a za edno takova momi4e-k....a. a i ne ti moje6 da zabremenee6 taka 4e vaob6te ne mi prikazvai. vie majete znaete samo da ragate. jenite sa po-romanti4ni kakto na men taka i na vsi4ki ne mi se iska da popadam na nepodhodq6ti. prosto majete gonite broika, a jenite- lubovta. :idea:

voinika
02-07-2006, 16:23
prosto majete gonite broika, a jenite- lubovta.

Ти не можеш да знаеш какво гонят мъжете, защото не си мъж.

kolio-ubaveca
02-07-2006, 17:38
ee nai nakraq edna interesna tema v toq taka sku4en naposledak forum..zna4i ne6tata sa takiva kakvito sa.mene li4no me kefat momi4eta koito sa praili sex ama ne sa nekvi super izmarseni..a kolkoto do ostanalite koito si lqgat sas seki sre6nat..mi pileite si jivota..za men e super priqtno 4uvstvoto dokato si s edno momi4e bez da ste praili sex e super qko..a sled tova ako tq re6i da ti se doveri i go napravite e nai qkoto ne6to na sveta.vaprosa e da ima uvajenie kam otsre6niq pol i za tva az sam protiv vodeneto na polov jivot pod 15 god vuzrast 6tot prosto pove4eto na tezi godini gledat ot fizi4eska gledna to4ka a ne ot psihi4eska..

deni_vd
02-07-2006, 18:26
spored men samo decata si mislqt 4e nqkoq kat si ima priqtel i se.... zna4i e kurva e sq ako se *** na vseki agal mnogo qsno 4e e. ai otnosno tva za majete ne sam saglasna 4e mogat da badat sas vsqkakva prosto taka zaradi sporta. a tova 4e tezi det sa na po 15-19 godini spqt s nekoq i biqt tupana kakto se kazva e palna glupost tva go pravqt za da se izdokarat pred drugite i da se pravqt na golemite maje. a v sa6tnost ni6to ne stava ot tqh no kakto i da e.

LadyDi
02-07-2006, 18:31
prosto majete gonite broika, a jenite- lubovta.

Ти не можеш да знаеш какво гонят мъжете, защото не си мъж.

Ахххахаха... Каза ли им го:!: Дае, деца, време е да спрете да мислите "вместо момчетата" или "вместо момичетата". Както и да СПРЕТЕ ДА СЛАГАТЕ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ. Един ви нае*ал и ви зарязал и айдеееееее всички момчета са курвари и мислят за единия секс. Обратното също е в сила :-)

02-07-2006, 19:51
vijte kvo - are stiga s prostotii: "myjete samo za udovolstvie, jenite za 4uvstva"
momi4etata vyob6te ne sa tolkova pritesnitelni - 4esto te za po4vat liubovnata igra, obi4at da pravqt sex samo zaradi sexa i tn
razbira se, ne vsi4ki sa takiva - vinagi 6te ima 14 godi6ni pikli prehlasnati po romanti4nite bozi vyrtqni po kinata i koito mislqt 4e liubovta e samo 4uvstvo
A nadqvam se pove4eto ot vas da sa naqsno 4e liubovta vyob6te ne e samo 4uvstvo nito samo "ebane" - tq e syvkupnostta ot dete i vyob6te kato cqlo mi e pisnalo da slu6am kak nqkoq ligla govri po otdelno za liubov i za sex!!!

SickBoy
02-07-2006, 20:14
Вижте сега,не може мъжете да не са курвари,нали,то това е ясно.Колкото и да съм прриърженик на идеята за секс тип "чикия с путка" не мисля,че съм бил по-задоволен токолкото като правя любов,ако ме разбирате.И не разбирам защо всички се пишете ебати женкарите при положение,че съм сигурен че 90 на сто от вас не са и помирисвали пичка през живота си.Аз съвсем спокойно мога да си кажа,че това да си курвар е по-шибано от това да си влюбен.Просто щото чувството е съвсем различно.не знам,аз така си мисля,поне при мен е така.....(колко малко романтици останахме...)

Worthless
02-07-2006, 21:38
prosto majete gonite broika, a jenite- lubovta. :idea: а за да гонят бройка явно жените така сме ги научили. или те се е*ат помежду си? правят си гей тройка?

Absconding
02-08-2006, 21:41
Както казваше даскала ми по физика " Как ще кажеш Аз я ебах? Защо ти да си я ебал? Може пък тя да те е ебала... Това си е принцип на механиката... Всяко действие има равно по сила и обратно по посока
взаимодействие! Така че колкото ти си ебал нея, толкова и тя теб!"


ААААаааааааа евала на даскала ей!!! =D> :D

abe q
02-09-2006, 14:54
abe vie ludili ste we. kato iskat da se ebat da se ebat s koito si iskat. posle edin den kato si imat da6terq i tq porasne i kato doide i pita "mamo ti kato beshe kolkoto men pravila li si sex" vie taka uvajaemi momi4eta kvo ste im kajete - "ooo mi da 4ukah se kato razprana s koito mi padne probvai i ti" e togava ste vi vida kolko ste otvoreni :smt019