PDA

View Full Version : Мoderated:Мисля,че се влюбвам в гаджето на приятелката ми



portokalkaa
02-01-2006, 12:51
Zdraveite :)imam edin problem!Mislq,che pochvam da se vlubvam v gadjeto na nai-dobrata mi priqtelka!!!Seki den sme zaedno trimata i sym sviknala strashno mnogo s nego...toi se durji strahotno s men!Znam,che e mnogo stranno i glupavo,no chovek ne moje da kaje ni6ty na syrceto si!Toi mi pishe SMS-i,zvuni mi,izlizi sme i samo dvamata...i imam chustvoto,che poshvam mn da go haresvam ne samo kato priqtel...nz kakvo da pravq?Da kaja li na priqtelkata mi...ili?Mislq,che i toi ima nqkakvi chuvstva kym men,6tot se dyrji strahotno! :( :( :( Pomognete mi,pls...

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

`Death`Whore`
02-01-2006, 12:53
Курвенско е да излизаш с гаджето на най-добрата си приятелка!

02-01-2006, 13:19
Курвенско е да излизаш с гаджето на най-добрата си приятелка!...и долно!

02-01-2006, 13:34
Naistina e typo i priqtelkata ti bi se po4ustvala predadena,no pyk na syrceto ne se zapovqdva...razberete se s nego,govorete za tva,no vsi4ko e tvyrde otnositelno :-s

`Death`Whore`
02-01-2006, 13:36
Кажи на онази курва да не се опитва да скарва приятелки, защото е гадно. Все пак, твоите чувства са били неведнъж подклаждани от него!

MAFIOZO
02-01-2006, 14:25
a moje i da si pogovorite i trimata mislq 4e 6te e po-dobre kakvo mislite vie?

HouseMania
02-01-2006, 15:44
Курвенско е да излизаш с гаджето на най-добрата си приятелка!...и долно!

..пък и тъпо щот рано или късно ще се скарат зареди въпросният.

priti_kiti
02-01-2006, 16:01
Курвенско е да излизаш с гаджето на най-добрата си приятелка!...и долно!

..пък и тъпо щот рано или късно ще се скарат зареди въпросният.

DiabolicAngel
02-01-2006, 16:03
Въобразяваш си.Тъпо е да вземаш гаджето на най-добрата си приятелка :!:

ComiX
02-01-2006, 16:30
Не стига,че ще предадеш преятелката си а може и момчето да няма никакви чувства към тебе.Просто намали броя на излизанките с тях,малко да се поотдалечиш и предполагам,че това ще помогне да си изтръгнеш конкретното момче от главата ти!

`Death`Whore`
02-01-2006, 16:48
Тифани, оправИ пак заглавието.

Марзи ме да се рег...
02-01-2006, 17:38
Питай ги дали искате да направите 3ка :) сериозно ти говоря! Изживяването е супер! ;)

BAI-MANGAU
02-01-2006, 17:55
Abe vie ste za lager na smurtta deeeba ebati problemnite deca ima v taq durjava :) zemete se metnete 6e opravite problemite puk i 6e stane po 4isti4ko nema da ima otka4alki

02-07-2006, 12:40
1 vo nemislq 4e e kurvensko kakvo kato e gadje na nai dobrata i priqtelka nikoi ne diktuva pravilata na surceto no nemislq 4e tr da ima ne6to mejdu vas i su6to 4e 1 muj ne mije da se =na 1 priqtelka puk i 6tom te haresva i predava po tozi na4in fr ti taka i utre i tem moje da predade ima 100000000000000 svobodni muje ostaviq da bude 6tastliva ili pone ako vidi6 4e toi ima 4uvstva kum teb i i kaji da ne se zanimava s nego ne 9i go kazvai samo zada trugne6 s nego a za da q predpazi6 :!:

somtimes_
02-07-2006, 12:47
Postavi se na neino mqsto ! Ne bi ti bilo priqtno ako "nai-dobarata ti priqtelka" ti otneme gadjeto,po-dobre se opitai da go zabravish i prekrati sms-chetata,obajdaniqta i izlizaniqta samo dvamata,zashtoto ako stane neshto mejdu vas, priqtelkata ti nikoga nqma da ti go prosti,dori shte te namrazi(ot lichen opit go znam).Ujasno e chuvstvoto da te predade priqtelka...Pomisli nad tova ! [-X

martinka_91
02-07-2006, 13:14
Миличка,попадала съм в твоето положение и знам,че никак не е розово!Ти не си първата,камо ли последната, на която се е случило или ще се случи!Разбери на кого държиш повече-на него или на нея!Помисли какво би направила приятелката ти,ако беше на твое място!Това ти го казвам,защото аз избрах него,свалихме се,той не беше,нито мой,нито нейн в крайна сметка,но поне това ми отвори очите и видях приятелката ми ща за човек е..Сега с нея не си говорим,знам,че вината е моя,но и не съжалявам,защото разбрах,че нищо не съм изгубила.А що се отнася до него-сега сме много добри приятели!замисли се какво всъщност искаш!Но съм длъжна след всичко това, което ти казах,да ти кажа и че ИСТИНСКОТО приятелство е повече от една ``любов``!Ако смяташ,че вашето приятелство е такова,то тогава изобщо не се замисляй и й кажи какво става,тя ще те разбере!Късмет!

AnGeLsKi^O4i^f
02-07-2006, 13:16
oo ne da ne si posmqla da go napravi6 za6toto edna ot moite 2 nai-dobri priqtelki go napravi s men - napravi taka 4e gadjeto mi da q haresa i nakraq kvo-mom4eto me ostavi posle te hodiha i az ostanah s pryst v ustata...i ot togava az ne izlizam s neq...govorq si s neq no ne e sy6toto kakto dobroto staro vreme kavzam ti ne si struva...prekrati smsite obadjaniqta izlzianiqta abe si4ko koeto svarzva s nego!!!haresai si drug i tfa e!!ina4e vse pak ako re6i6 4e ne moje6 bez nego-moje da spe4eli6 mom4eto,no 6te zagubi6 priqtelkata si.... [-X

flying_girl
02-07-2006, 14:58
Ne si i pomislqi daje da ima6 ne6to po ve4e s nego ...postavi se na mqstoto na priqtelkata si kak 6te se po4ustva6 ako nai dobarta ti priqtelka ti vzeme gadjeto....osven tova nqma ni6to ve4no ti vse nqkoga 6te skysa6 s nego...no nqm da moje6 da vyrne6 pritqelkata si...