PDA

View Full Version : за днешното поколение



XePouH
02-01-2006, 14:05
не ви ли се струва,че днес децата са по-разглезени.вчера са вървя по коридора и си говоря с едно момиче и виждам някви пишлемета 1-2 клас да си показват GSM дет са за по 300-400 лева,аз кат бях 2 клас не бях чувал за такива екстри,а си играех с количките :shock: гледам ги някви с по дрехи от най-яките магазини в Русе и туй не е само единичен слушай,2/3 от децата са тей.Вий ко мислите по тоя въпрос :-k

pipi`e`golqma
02-01-2006, 14:11
Аз също съм сагласна с тебе въпреки че не сам от Русе. Апак освен че са разглезени ами пък са и отракани и мн. важни :evil: Аз като бях малку :roll: и аз играех с кукли,а ся кфо става... Ама тфа си зависи от родителите от никой друг...

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:13
Ами, приоритети имат децата...явно цената на дрехи и телефон е сред най-важните от тях.

GoHardeR
02-01-2006, 14:18
ne sa razglezeni prosto vremenata se meniat i da znaete 4e narkoticite she prevzemat sveta i pokolenieto sled nas v detskata gradina she sa na joint i do kum 3-4 klas she sa na pompa haha a cigarite she gi pushat v iaslata kopeleeeeeee :smt004

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:19
Дете, на което се купува всичко, е разглезено. Майката на братовчедка ми не дава на мен и на сестра ми да И се скараме, а това момиче е за един голяяяяяяям бой! Защото имат пари.

machoka
02-01-2006, 14:23
GSM-а вече не е екстра, а необходимост. Както се досещате, децата не са тръгнали сами да си избират тузарски телефони по магазините, а родителите им дават такива, за да ги чуват постоянно. Евала на такива родители - загрижени за децата си, искащи да са 24 часа 'до тях' при нужда. :idea:

Скъпи дрехи? Какво против това имаш? Някои хора ценят качественото и добре изглеждащото според техния субективен вкус. След като имат финансови условия да си го позволят, нас какво ни бърка? Да ходят облечени както си искат, това не е глезотия.

Мен също /на шега само, радвам се за което/ ме подиграват за някои скъпи вещи и дрехи, които нося, но това само ми показва колко ограничени хора са. /не те, а тези, които го правят не на шега/. Дали ще ходя като сульо и пульо или ще имам представителен вид със 'скъпи играчки' / :shock: / си е лично мой избор и той не е продиктуван нито от глезотия, нито псевдо тузарщина нито от селски манталитет.

Worthless
02-01-2006, 14:24
бе в класа на сестрата на една приятелка има некфи пикли дето имаха ебаси GSM-ите още в първи клас... на една й даваха по 5 лева НА ДЕН (ся може да са й ги увеличили...). и после тфа не били разглезени деца???

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:26
Аз фукам ли се, че пръстенът ми струва 10 лева или че колието ми струва 25? И не само скъпите неща са качествени. Моята шивачка взима евтино, но е правила на концерти на Слави дрехите на всички на сцената, което значи, че е добра.

XePouH
02-01-2006, 14:28
имаше едно момиче дет беше на лавката и извади една банкнота от 20 кинта и вътре имаше още кинти,всички тей я изгледаха,после изкупи лавката и си тръгна :-s

Worthless
02-01-2006, 14:29
ами парадирането със скъпите неща???
Отношението на богоизбрани и т.н.??тфа верно е тъпо... познавам един, който е некъф баси боклука, ма иначе само разправя наляво и надясно "еее, тоя ланец си го взех вчера за 100 кинта, бате" ](*,)
верно, че и сребърните ми гривни (верно, че не ги нося много често) не са от най-евтините, ма ходя ли да се фукам по колко кинта съм пръснала за тях? то даже не съм ги пръснала аз, а майка ми... [-X

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:31
Един мой познат постоянно говори как си бил купил това, как си бил купил онова...даже веднъж каза, че съм се изкефила на телефона му...зле.

machoka
02-01-2006, 14:39
ами парадирането със скъпите неща???
Отношението на богоизбрани и т.н.??


Т'ва да, разбирам и съм съгласен, че е повече от смехотворно за всякакви възрасти. Но като се види на улицата някой по-скъпо облечен примерно, веднага му се слага клеймо. Ето, автора на темата е видял няколко по-скъпи телефона /въпреки, че представям си що за стога е бил за 400 лв/ у малки деца и ги е заклеймил - глезльовчета.. само дето не е така. Скъпите неща не те правят глезен или 'мамино синче, дъщеричка'.

На един интелигентен човек няма да му прави впечатление кой с какво ходи, а ще се интересува от интелектуалния му багаж. Един пример:
Бях се облякъл като последния човек, с анцуг за 2.50 от магазин за втора употреба + такава блуза и някакви продърпани стари кецове, защото слизах за малко пред блока да си оправя колата. Та.. задават се 2 мадами, с които се познавам и имаме еди-каква си свалка на шега по принцип /те са 'кварталните момичета, които ходят с батковците с кинтите/. Та.. нали.. като съм с тях през деня /както и с всеки друг/ - прилично облечен, всички екстри, всичко на 100. Като ме видяха така, както си минаха, така ме и подминаха -> дори им казвам 'здрасти, ко стаа' -> нема братче, правят се че не ме познават.. само ме загледаха и си отминаха както си вървяха.

Ето това е трагичното - хора, които съдят само по външния вид - в единия случай - пълен загубеняк си, ако си облечен евтино, пък било то дори и безвкусно, от друга страна - псевдо тузар и разглезен, ако ходиш с хубави дрехи /говорим за трицифрени суми главно - дрехи, обуща, мобилна техника и дето има една приказка 'от глава до пети, заедно със съдържанието на джобовете да си 4ири цифрена сума, не за 10-20 лв аксесоари, както се спомена по-горе :wink: /

rosskata
02-01-2006, 14:44
Винаги е имало разглезени деца и гъзареещи се тийнове. Просто начините и предметите, обект на гъзария, се
променят. :-k
Когато аз бях 1ви клас не бях виждала нито гсм нито компютър. В бг имаше само мобифони, и те бяха
невъобразим лукс (за 92-93г. става реч). :-s Но малки противни богати глезени хлапенца имаше и тогава.
Плюс това не е задължително като си богат да си разглезен- въпреки че често е така...

De_mikke
02-01-2006, 14:44
ooo tva s drehite i GSM-ite e mnogo otnositelna rabota.Ako roditelite imat pari,normalno da kupuvat na decata si skypi parcalki i gsm4eta ama spored men ne e tva problema,ami chesno kazano napravo mi se draifa ot nasheto pokolenie.Na 16 sym i ne6tata sa nqkaksi sredno polojenie,no po-malkite...nqmam dumi..naprimer komshiikata mi deto e na 10 max 11 lqtoto q 4uh edna ve4er da si govori s drugo komshiiche za sex...smqtaiii...i igraha na nqkakva igra i rugaha ne6to ot roda na "maika ti da eba".Tva e adski zle,shtot az pone na tqhnata vyzrast ne bqh mn naqsno kakvo to4no e procesa "ebane"
Da ne govorim za detskite diskoteki,za koito 4uvam che nqkakvi "macki" na 12 i 13 godini se bieli...kakvo e tova?!?!Kato vlqzoh v gimnaziqta v koqto u4a ot moq klas pusheshe samo edno momi4e,i az propushih no po-kysno,a sega 8 klas oshte malko cqlata paralelka shte izleze navyn.Vyv foruma vseki den se puska nqkoq druga tema za "13 godishno momi4ence,koeto pita:da spq li s 18 godishniq si priqtel" moje pove4eto da sa ebavki,no ima i mn istinski istorii...Rabotata e adski zle i stava vse po-zle

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:46
Добре, но какъв е смисълът хората, които имат пари, да си купуват само скъпи дрехи? Казват, че е, защото дънките за 100 лева са по-добре ушити от тези за 30. Аз преди носех панталони и съм ги носила по 2-3 най-малко, а са били евтини.

e_l_i_z_a
02-01-2006, 14:46
Не виждам НИЩО ЛОШО в скъпите дрехи,бижута,джиесеми и други...лошото е по-скоро във възпитанието!Ама това да гледаш в чуждия джоб е голяма грешка! [-X

`Death`Whore`
02-01-2006, 14:54
А как се прави разликата между скъпа и евтина дреха?

e_l_i_z_a
02-01-2006, 14:56
Не виждам НИЩО ЛОШО в скъпите дрехи,бижута,джиесеми и други...лошото е по-скоро във възпитанието!Ама това да гледаш в чуждия джоб е голяма грешка! [-X

хохохохохо...
ами виж сега ние не гледаме в чуждия джоб, а собственика му го тика под носа ни и крещи: "Виж мееееее аз имам кинтииииии, аз съм гъзаааааааааар, аз съм велииииииииииииииииик" и т.н.
има разлика ;-)
Е нали вече казах че лошото е във възпитанието.Но от темата останах и с друго впечатление-че авторът се възмущава от това колко много деца ходят със скъпи дрешки.Иначе твоето мнение е абсолютно вярно.Съгласна съм. ;-)

e_l_i_z_a
02-01-2006, 14:59
А как се прави разликата между скъпа и евтина дреха?
Например бански-скъпият докато излезеш от водата и си сух.Евтиният половин час едва изсъхва.
Но това е относително.Има и друго-не е задължително една дреха да е скъпа за да е качествена.Също така има преоценени дрехи,които просто са със смъкнати цени. \:D/

`Death`Whore`
02-01-2006, 15:04
Toва се дължи на материята, но се замислИ дали е добре да носиш на тялото изкуствена материя, натъпкана с какви ли не влакна, които я карат да изсъхва за секунди?

XePouH
02-01-2006, 15:11
Не виждам НИЩО ЛОШО в скъпите дрехи,бижута,джиесеми и други...лошото е по-скоро във възпитанието!Ама това да гледаш в чуждия джоб е голяма грешка! [-X

хохохохохо...
ами виж сега ние не гледаме в чуждия джоб, а собственика му го тика под носа ни и крещи: "Виж мееееее аз имам кинтииииии, аз съм гъзаааааааааар, аз съм велииииииииииииииииик" и т.н.
има разлика ;-)
Е нали вече казах че лошото е във възпитанието.Но от темата останах и с друго впечатление-че авторът се възмущава от това колко много деца ходят със скъпи дрешки.Иначе твоето мнение е абсолютно вярно.Съгласна съм. ;-)
и за ко да им завиждам,аз си имам дрехи коит ма кефят и няма да казвам от къде и за колко съм си ги зел,нормални цени(само без маратонките)да им завиждам за GSM де струват 2 колкото моя,напротив,аз написах тая тема заради възпитанието на така наречените газарчета

`Death`Whore`
02-01-2006, 15:12
Това с джиесемите е адски глупаво. Какъв е смисълът да си купиш телефон с камера за 700-800 лева, като за толкова ще си купиш смотан телефон и много добра видеокамера?

MAFIOZO
02-01-2006, 15:23
Това с джиесемите е адски глупаво. Какъв е смисълът да си купиш телефон с камера за 700-800 лева, като за толкова ще си купиш смотан телефон и много добра видеокамера?da i sam ubeden 4e ot si4kite ekstri na tozi telefon za 700 leva pozlavat samo 2-3 ne6ta i si4ko drugo ne znaqt kak i da go pusnat a se pravqt ](*,) ](*,) az imax 1 mnogo qka bluzka na ENERGY da vqrno 4e be6e skupa(podaruk ot baba mi) i mi izdurja 2 godini i ve4e gorkata ot prane sdade bagaja zatova moeto mnenie 4e ako naistina e skupa zna4i e ka4estvena i e dobra! kolkoto do tova s portofeilite nqma lo6o da imat pari razglezenite de4urliga NO sled vreme kogato mama i tate si otidat za6toto te nqma da sa ve4no do teb da ti bur6at g*za kvo kato si sviknal si4ko nagotovo i kato si si kupil vi6eto obrazovanie kvo?Jivota mnogo burzo sma4kva takuv tip xora prosto e malko po kusno ot ostanalite xora.

`Death`Whore`
02-01-2006, 15:27
2 години са нищо. Една моя приятелка има едни обувки, които не са скъпи и ги носи поне 6-7 години и не са се прокъсали съвсем. Едните ми обувки са от поне 4 години...пак евтинки. Да не говорим, че вече година нося една пола, която мама ми уши и абсолютно нищо И няма.

machoka
02-01-2006, 15:31
/офф

Това с джиесемите е адски глупаво. Какъв е смисълът да си купиш телефон с камера за 700-800 лева, като за толкова ще си купиш смотан телефон и много добра видеокамера?

Защото този телефон ще притежава и други неща, които ако си ги купиш поотделно ще дадеш много повече от 800 лева. 8)
БТВ, камера под 1200 лева НЕ Е камера, а глупаво вложени пари, гаранция :)

MAFIOZO
02-01-2006, 15:33
/офф

Това с джиесемите е адски глупаво. Какъв е смисълът да си купиш телефон с камера за 700-800 лева, като за толкова ще си купиш смотан телефон и много добра видеокамера?

Защото този телефон ще притежава и други неща, които ако си ги купиш поотделно ще дадеш много повече от 800 лева. 8)
БТВ, камера под 1200 лева НЕ Е камера, а глупаво вложени пари, гаранция :)mnogo e prav!

`Death`Whore`
02-01-2006, 15:33
Да, но в телефона тези неща са на по-ниско ниво.

х
02-01-2006, 15:33
decata sa nai-zlobnite i jestoki s16testva otkakto svqt svetuva. ima gi vsqkakvi. vqrno e 4e decata na po-zamojnite hora sa po-razglezeni, no pri4inata e ne v parite , a v lipsata na vnimanie ot strana na roditelite. zatova na tqh im se kompensira v predmeti, i t1i kato v u4ili6te, nemogat da kajat 4e mama gi e pohvalila za 6esticata, 6toto mama haber si nqva, t.kato si ima bava4ka za taq rabota, kazva- "vij kakvo mi kupiha"...
no decata bez tiq v1zmojnosti p1k im lipsvat novi drehi i igra4ki, zatova se ozlobqvat v nadutite si s1u4enici. nepriqtno e naistina, no nqma kakvo da se napravi, osven da se v1rne komunizma...a tova ne e variqnt...
na vseki mu lipsva po ne6to. vseki zavijda za ne6to. v1pros1t e 4e trqbva da porasnem i da gi preudoleem tiq ne6ta.
trqbva sami da si izkarvame parite, i sami da si namerim hora, koito da ni obi4at. i nai-vajnoto da si izvadim izvoda, i da ne dopuskame taq gre6ka pri na6ite deca.

machoka
02-01-2006, 15:39
Да, но в телефона тези неща са на по-ниско ниво.

Вярно е, ама пък са на едно място :idea:

Какво по-добре от това камерата, телефона, мп3 плеъра, цифровото фото, органайзера, покет пс-то, нинтендото и преносимото устройство за филми да са ти на едно място, в малко компактно устройство, наречено смартфон :wink: /а и още/

Иначе трябва да си с кола, за да вземеш всичко :lol:

`Death`Whore`
02-01-2006, 15:40
Тук става въпрос за нещо съвсем различно. :)

kvikkk
02-01-2006, 16:24
abe koi kak si se uredi.tehnite kato imat kinti kvo da jivee v mizeria li

`Death`Whore`
02-01-2006, 16:26
Не за всички хора с пари луксът е толкова важен.

Death_F
02-01-2006, 16:27
Сестра ми е същото копеле...има GSM за 300 лева и не знае как с пише SMS (на 9 години е) аз и казах че на нейнит години не бях виждала компютър и тя ми каза "бахти че си тъпа" естествено след това я мацнах ама да бахти лапетата...майка ми ми беше казала че като ме родила си казала "детето ми кат порасне сигурно ще иска да му купя компютър" и се случило :shock: ...а дали моето дете ще иска луноход? :?

theworldleader
02-01-2006, 16:29
бе в класа на сестрата на една приятелка има некфи пикли дето имаха ебаси GSM-ите още в първи клас... на една й даваха по 5 лева НА ДЕН (ся може да са й ги увеличили...). и после тфа не били разглезени деца???

5те лева ли са глезотията ?

BroozY
02-01-2006, 17:25
Абе к'во да ви кажа има ги всекви. Веднага си проличава кой къф е и к'ви са родителите му. Брат ми е втори клас и като гледам съучениците му направо ги съжелявам. Днешните деца са просто некви разплути червеи, нямат ник'во бъдеще. Цял ден си седят пред компътъра(ако имат иначе в клуб) и си джиткат. Т'ва нормално ли е? Ми според мен не е, аз на тяхните години съм тичал и ритал по цял ден и нощ даже :) а те к'во седнали да ми циклят на компа(е за т'ва не давам на брат ми да сяда на компа, като му дойде времето ще му дам). Относно лукса е ясно че неможе всички да са еднакви, просто така е по цял свят, вече отделен е въпроса кой се гъзари с това че има пари и кой не. Моето лично мнение е че за всичко са виновни родителите и ако те немогат да оправят положението трябва ние да го направиме(за всеки който има по-малък/а брат или сестра) =;

teenkopele
02-01-2006, 17:38
Аз също съм сагласна с тебе въпреки че не сам от Русе. Апак освен че са разглезени ами пък са и отракани и мн. важни :evil: ...

...просто ми е супер смешно като някакво пишлеме с 'аки дрешки :mrgreen: ' и нов gsm почне да се прави на 'гъзар'...хахахах :lol:

FrostMaster
02-01-2006, 17:48
Няма нищо лошо в това да се обличаш с маркови дрехи и да имаш хубав GSM, пари и др. Но наистина е много смотано да парадираш с това. Има хора, които носят блузи за по 100 лева, но не го натякват на всички, а има и такива дето като видят някой с дрехи за по-малко от 200 кинта почват да му се подиграват. Всичко опира до възпитанието...

egrgergetge
02-01-2006, 17:48
вече нищо не ме учудва...не знам на 7-8 годишните за какво им са потрябвали GSM-и ..


иначе станах свидетел как 4-годишното ми съседче псува майка си по най-брутален начин,за да отидат някъде...
а майката само:"добре,мама,ще отидем където кажеш.." :shock: родителите нещо яко са изпуснали юздите.. [-X

Worthless
02-01-2006, 18:00
Да, но в телефона тези неща са на по-ниско ниво.даммм...
сори, ама ф едно нещо не може да има мп3 плейър, камера, телефон и нз още какви глупости и всички да са със супер качество...
Цеци Пенев, именно те ще го направят глезено... да де, то вече си е... като я гледам как се държи [-( аре, да си 8-9 клас (бе даже и тогава не е чак толкова приемливо) ОК, ама 1 клас? :/ тфа е 7 годишно ДЕТЕ, което не знае какво прави с парите си... че тя както е свикнала последен модел телефон (ся е 3 клас...), 5 (че може и повече) лева на ден... е утре самолет ше поиска ебаси

Dobrina
02-01-2006, 18:16
Аххх как обичам разговорите за "младото поколение"... ще кажеш че никога преди не е имало деца, които са разглезени и се правят на големи "гъзари" още от началното училище... Нима във вашия клас не е имало някой, който е ходел вечно на екскурзии, имал е видеоигри и каквото там е било модерно и скъпо по онова време? Защо все гледаме да оплюем всичко наоколо?
Съгласна съм, че на тези години като се изтърват децата - става зле, но за това са виновни родителите, а не поколението. Може би в случая най-страшното е, че когато някои заможни родители дават на детенцето 20 лв на ден, един ден то ще започне да ги харчи за наркотици.. защото няма къде да ги харчи!

Dr. Kazimbutt
02-01-2006, 19:04
Мисля, че родителите преспокойно могат да не купуват на децата си телефони за по 400 лева, ама какво да се прави - гъзарията си е гъзария.

Dr. Kazimbutt
02-01-2006, 19:08
хмммм
има разлика между излишната показност и търсенето на качество...

примерно нещата с които се обличам в много случаи са маркови, обикновено не от много известни марки, но не съм тръгнал да казвам копелееееееее виж ми еди кфо си или т.н.
Лошото е, че тези, които са като тебе, тоест не се хвалят, са много малко.

бездомник
02-01-2006, 19:13
Да носиш скъпи дрехи, да идваш с ауди А6 на даскало и да си със супер скъп телефон незначи че си "истински човек". Повечето хора, които видимо парадират с финансовите си възможности са си просто позьори, които не могът да привлекат по друг начин внимание към себе си. Хората разполагащи с парите на мама и на татко изобшо не заслужават възхищение! Евала правя само на онези, които наистина имат нещо свое, продукт на техния собствен труд...

WILD__BOY
02-01-2006, 19:46
ех как ги обичаме богаташките синчета в квартала. И бой ядат ем яко, и томбаш изяждат от мизерните плъхове :D

Много ме дразнят такива хора. Кво като имам 3 блузи на nike и два чивта кецове?! Скъпи са но ми харесват, не парадирам с тях. Някви нормални дрехи просто са здрави, готини и ще ги нося доста време. Имах една много огтина блуза Nike пак. Баща ми я носи 7 годи и бесхе избеляла само на ръбовете на ръкавите и ако беше боклук едва ли щяха да ми я откраднат :cry:

а за лапетата гъзарчета - БОЙ! кво като ми е до пъпа. Дразнят ме да ми говорят така. "кой е баща ми знаеш ли?". БОЙ!

korn___
02-01-2006, 21:05
celiq mi klas po4ti sa taka ... no poznavam i 1 4ovek det e bogat tui da se kaje no nikoga nqma da sedne da se fuka ni6to 4e ima bmx za 700 leva i samo qketo mu e 260 leva na burton i kecove za 150 leva i pove4e dori da ne govorime za drugite mu drehi i za telefona mu no nikoga nqma da sedne da se fuka i tui natatuka ... vupros na vuzpitanie e vsi4ko ... i na sreda na izrastvane 4ovek kato nau4i cenata na parite i kato otkrie vruskata mejdu parite i 6tastieto ... na tva mu vikam as porastvane ... as kat smenqm tehnika ili ne6to drugo ne gledam kolko struva a dali 6te mi svur6i rabota ... kakto kazvat evropeicite po otno6enie na bqlata tehnika ... nie ne sme tolkova bogati za da si kupuvame eftini uredi ... ta i as taka ... imam samo 1 ne6to det e po skoro za guzariq ot kolkoto za funkcionalnost i to mi e kojeniq portfeil ... 6toto e ot koja i e na skupa marka proizvodstvo ... a moje6e da si zema i dva puti po eftin po4ti su6tiq ama as si rekoh da si zema skupiq i hubaviq ...

02-02-2006, 10:45
Както и да е! Оно жреме имаши риспект ама ся...

no_more_pain
02-12-2006, 18:27
v dne6no vreme vsi4ki deca sa mn razglezeni...ni6to ne im se otkazva..tva e tupo,6ot az kato bqh malka si igraeh samo s barbita.ne znaeh kvo e tva kompiutar [-X ama to si e do roditeli de....az li4no mn se draznq na brat mi za tva 4e sedi po cql den na kompa(a e na 7)....ebati piklioto :-k :twisted:

killing_loneliness
02-12-2006, 19:37
не ви ли се струва,че днес децата са по-разглезени.вчера са вървя по коридора и си говоря с едно момиче и виждам някви пишлемета 1-2 клас да си показват GSM дет са за по 300-400 лева,аз кат бях 2 клас не бях чувал за такива екстри,а си играех с количките :shock: гледам ги някви с по дрехи от най-яките магазини в Русе и туй не е само единичен слушай,2/3 от децата са тей.Вий ко мислите по тоя въпрос :-k

Ами мисля си, че си до болка прав...Мн са разглезени и лигави, наистина и то не 2-3 клас само, а и връстниците ми ги гледам...мали кви чалгарки чалгаджии и мн са превземат...и като почнат: "аааах, виж ми блузката, на "Лий" е, не съм ли неотразима, напрао Явката(примерно) така ще ме хареса...ооо"(цитирам една позната)...напрао тъжна картинка са....

Еми не не спадам въобще към тва ново поколение- верно е, имам джиесем, но не е скъп въобще и си няма камера, няма си цветен дисплей...но аз пак му се радвам, защото знам, че съм го заслужила(с оценките от изпитите- 6.00 и 5.625- не съм ли)
А колкото до моите "много куул" съученици-могат да си ми викат "динозавър", "старомодна", "задръстена" и кво ли не..Но истината е, че са едни разлигавени и непораснали деца...За кво да се нервя ?!

i'm so excited!
02-12-2006, 19:47
днешното поколение е абсолютно и тотално деградирало, мисля че и аз отчасти приспадам към него, но май успях да се осъзная навреме. или не. не знам

HereTodayGoneToHell
02-12-2006, 20:12
не ви ли се струва,че днес децата са по-разглезени.вчера са вървя по коридора и си говоря с едно момиче и виждам някви пишлемета 1-2 клас да си показват GSM дет са за по 300-400 лева,аз кат бях 2 клас не бях чувал за такива екстри,а си играех с количките :shock: гледам ги някви с по дрехи от най-яките магазини в Русе и туй не е само единичен слушай,2/3 от децата са тей.Вий ко мислите по тоя въпрос :-k

Така е и аз много се дразня! Супер тъпо е да гледаш някакво пишлеменце с някаква супер скъпа техника!

i'm so excited!
02-12-2006, 20:15
не децата са виновни, ами родителите...

02-12-2006, 20:22
Шо бе? Аз се кефя на хора дето само се фукат кви неща имат. Има поне на кого да се смея.

midnight...
02-12-2006, 20:35
хора които възпитават децата си винаги на скъпото да налитат незнаят какво им причиняват - когато някога се отделят от мама и тати(чичко паричко) как ще се справят като елементарни сметки немогат да си правят
ами отговорът е : никак
това дали имаш блузка от 20 или 200 лева не те прави нито по-уникален нито по-оригинален-все пак е блуза, нали?!

VAMP_GIRL
02-13-2006, 09:34
За мен не децата са виновни , а родителите им . Просто в днешно време всеки се чуди кой от кой да е . То са дрехите , телефоните , на кой да е най-скъпото ... Абе съревнование !

MAFIOZO
02-13-2006, 12:16
e da vse pak roditelite vinagi iskat nai dobroto za decata si .... neznam mn takava tema nqkva ......

MAFIOZO
02-14-2006, 20:54
bolen sam i sam kontuzen :evil: :evil: :evil: :smt011 :smt013 :smt013 :smt013

lainagovna
02-14-2006, 21:09
не ви ли се струва,че днес децата са по-разглезени.вчера са вървя по коридора и си говоря с едно момиче и виждам някви пишлемета 1-2 клас да си показват GSM дет са за по 300-400 лева,аз кат бях 2 клас не бях чувал за такива екстри,а си играех с количките :shock: гледам ги някви с по дрехи от най-яките магазини в Русе и туй не е само единичен слушай,2/3 от децата са тей.Вий ко мислите по тоя въпрос :-k
1.во днешната младеж са големи дупета мама им да еба
2.аз си играх с колички до 7-ми клас, че може би и до 8-9-ти, ти кво знаеш
3.не е хубаво да си от русе, ама тва си е мое лично мнение




@Ogonek&Cooh_21.01.06_HMSU_7th_Birthday@Black_Box_112kbps. mp3

AnnG
02-14-2006, 21:45
To nekvi glezeni pe4lemeta vinagi 6te ima,kvo da se pravi.To ve4e mene me e sram da si pokaja gsm-a.V daskaloto ima edno lape okolo 3 klas i ima super qk telefon s kamera,mp3,awe si4ki ekstri i az mu vikam za kvo tii sq takuv tel,a to kato mi kaza nali trqbva da se haresam na gajeto,napravo me zabi.Az kato bqh 3-ti klas vuob6te ne sum mislila za takiva raboti,eh boje nakude vurvim mi e mn 4udno :roll: