PDA

View Full Version : Ноктите



sidney
02-01-2006, 17:28
Как ги подържате? С какво ги третирате? Пиете ли някакви добавки за тях? Как се борите с чупенето и кожичките? Какъв маникюр си правите?

mariella_17
02-01-2006, 18:21
polzvam edin podhranva6t raztvors vodorasli, krem za omekotqvabne na koji4kite i vtvarditel za nokti, za da ne se 4upqt.Hodq na manikiur i pedikiur dolu gore 3-4 pati v meseca.Ina4e naposledak si pravq samo frenski manikiur

SmiLe_BaBy{P}
02-01-2006, 18:37
Аз пък нямам време и да си погледна ноктите.Ама мисля,че на пръв поглед изглеждат добре 8)

ycMuBkaTa
02-01-2006, 19:02
Ако им обръщам внимание мога да имам перфектни нокти, но напоследък много съм ги занемарила-нямам време, но иначе да са твърди ги мажа с хининова вода. Като си ги оформя им слагам безцветен лак, за кожичките-ами нищо не правя и не съм забелязала да са ми проблем. За маникюр-когато се реша да оставя и имам време да го поддържам предпочитам френския (красиво стои), а иначе слагам лакове, ама най-шантави цветове.

sidney
02-02-2006, 06:58
Хининовата вода помага и за нокти?

ycMuBkaTa
02-02-2006, 07:20
Хининовата вода помага и за нокти?
Да, помага. Прави ги по твърди и им придава блясък. Чак е удивително една водичка колко добре действа и на коса и нокти, но е факт [-X

lainagovna
02-02-2006, 07:23
mi мойте си ги режа с нокторезачката и после минавам с пила дане драпат и накрая с водичкаи тва е \:D/

LiLeNcEtOoO
02-02-2006, 09:25
mi az polzvam zadravitel za nokti i za burz raztej i sum dovolna aine4e edna priqtelka risuva mnogo hubavi i kogato ima vreme idava i mi risuva i stava mnogo hubavo sega sum s edni cvetenca deto samo si gi pravih ama mai ne izlqzoha ot nai spolo4livite :smt010 ama vse pak ne e ki zna ekolko zle

Mystery
02-04-2006, 18:45
Всяка седмица(почти) ходя на маникюрист и основно там се грижат за ноктите ми. Аз им намарявам дължината с неметална пиличка. С кожгички не съм имала проблеми. Ползвам заздравители за нокти. Задължително ако се лакирам слагам основа и топ лак, което защитава ноктите. Предпочитам светлите цветове и фринския маникюр.

Dizi
02-04-2006, 21:04
преди няколко седмици си взех на Perfect матиращ заздравител и съм много доволна...а много е важно и с каква пила ги оформяш щото тва е основната причина да се чупят...вземи си от тея с кристалите те са кат стъклени и са супер фини(малко са скъпи към 7 лева но си заслужава)

DeaD_AngeL
02-05-2006, 11:14
ami v momenta sum na vulna frenski manikur;)) no ot toq stud sa mi mn zle noktite;) napravo se cepqt...otvratitelno e...ina4e osven tova predpo4itam telesen cvqt lak i 4eren:)) a za blqsuk izpolzvam pasta za zubi;) super mn pomaga;))

02-05-2006, 12:53
az sam s noktoplastika i sam vinagi s perfektni nokti!

The Goodbye Girl...
02-05-2006, 12:59
Отделям на ноктите си не повече от подобаващото внимание, което значи, че никога не оставям лакът ми да се олющи или да ми се изпочупят ноктите. Два пъти седмично се лакирам, като ползвам един заздравител на Perfect и съответно някакъв цвят. Лятото много си рисувах ноктите, но вече нямам време.

Софи
02-06-2006, 13:48
На мен пък преди един месец ми цепиха палеца на крака, заради враснал нокът и то два пъти за 6 месеца. Местна упойка-страшно болезнена, хирург-по невъзпитан и груб отвсякога. :evil:
Каза ми, че ноктите на ръцете ми са такива като на краката и не мога да поддържам маникюр, защото могат и ръцете да ми оперират. Кофти работа. Трябва да ги режа и много ме е яд, че не мога да си оставя маникюр. :twisted:

djekityyy
05-24-2009, 20:31
емм аз си ги режа с ножичка и после малко с пиличка а колкото за лака аз харесвам по - ярки цветове и отгоре си рисувам картинки с лак с тънка четка и мн яко става :-P

shell
05-24-2009, 20:37
Заздравител за нокти на Перфект,масло за нокти на Икаров,пила за нокти на Перфект.Маникюр абсолютно всякакъв 8)