PDA

View Full Version : Баща ми ме нарани



Момиче
02-01-2006, 18:29
Здравейте,искам да приемете това което ще ви напиша без надсмешки,спамене и т.н защото е много сериозно
Започвам...прибрах се сравнително късно,майка ми не беше в града и азь останах с бъщата,в началото той започна да ме пита "къде беше" и го повтори няколко пъти като усилваше тона,аз бях онемяла защото никога не бях виждала баща ми такъв,ясно беше че беше пиян,после тй каза да отидем да поговорим в неговата стая(там е и спалнята),постепенно разбрах,че работата не е на конско и той забочна да ми бие шамари,след което ме бутна на леглото и започна да ме насилва,това продължи дълго.....досещате се какво ми причини....не мога да го кажа,но е ясно.....споделям го с вас за да можете да се предпазвате,когато виждате хора около вас в странно състояние....аз сестрахувам да кажа в полицията защото ме е страх да не го направи отново или да ми направи нещо по лошо.....моля ви кажете какво да правя...страх ме е

Ice_Queen
02-01-2006, 19:33
миличка,1во той генетичен баща ли ти е ? ии мисля ,че възможно най - скоро трябва да кажеш на майка ти!!!!!!!!!!!!

^Pretty{}Girl^
02-01-2006, 19:36
male ujs
ti ne se li saprotivlqva?
na kolko si?
maika ti sq ne sa li e vyrnala?
ujssssss

miss_kiss_sf
02-01-2006, 19:40
абе "4uka4a" що не помислиш малко преди да пишеш,а??? не виждаш ли какво е преживяло момичето??? писна ми от такива гадни,шибани идиотчета като теб!!! НЕЩАСТНИК!
(съжелявам за нецензорните изрази,ама тоя ме вбеси :smt013 )

та по темата: първо се успокой! само не рабрах каде е майка ти? ако е при теб поговори с нея и ако нещата се влушът отиди в полицията и не се страхувай! но аз те саветвам парво да гоориш с майка ти!

RoyTheReaper
02-01-2006, 19:45
ne biva da stoi6 sas skrusteni race. purvo obsadete vaprosa s maika si. ako mislite 4e ba6ta ti e opasen, trqbva da potursite pomo6t. nai dobre togava 6te e da se oburnete kam nqkakav centar za zakrila na jeni ili deca pretarpeli doma6no nasilie. potursi iz internet saitove za tvoq grad ili oblast i se svarji s tqh

Phoenix
02-01-2006, 20:12
Историята нещо куца, ама аз не вярвам, че имам и двойки, така, че не ми обръщайте внимание !

mariella_17
02-01-2006, 20:23
абе "4uka4a" що не помислиш малко преди да пишеш,а??? не виждаш ли какво е преживяло момичето??? писна ми от такива гадни,шибани идиотчета като теб!!! НЕЩАСТНИК!
(съжелявам за нецензорните изрази,ама тоя ме вбеси :smt013 )
saglasna sam s teb egati idiota deto e toq.Momi4eto tarsi podkrepa, a toq....
Iaz kato drugite te savetvam da govori6 s maika si, a ako stane po lo6o varvi v policiqta horata si znaqt rabotata i6te te za6titqt

6matkata
02-01-2006, 21:43
wij kolkoto i kofti da zwu4i trqbwa da pogowori6 naistina s maika ti akkto e posawetwaha po-gore . Moje bi ne siak6tei kato go obi4a i takiwa no...mislq 4e e po dobre da znae s kakaw jiweete ne misli6 li? Sega towa...sledwa6tiq pyt drugo.ako si mal4i6 ne6tata samo 6te se wlo6at!A ot togawa kak sa ob6tuwaniqa wi s nego ? W smisal iska6 ne siak6 ti trqbwa da see wijda6 s nego...
Kolkoto i trudno da tie...badi silna i pogowori s nqkoi nai dobre s maika ti

^Pretty{}Girl^
02-02-2006, 17:57
ne razbrah na kolko si godini

naistina kak si obshtyvate s bashta ti
:?: :?: :-k :-s

ImaNewbie
02-03-2006, 19:42
ти си ебати crazy-то уе,"баща ми ме такова помогнете ми"- да дойда да го погледна накриво ли?Я се стегни и се обърни към полицията/психиатрията

бездомник
02-03-2006, 21:53
Изнасяй се от вкъщи! Да, лесно е да се каже, но просто не мисля, че има друга опция. :(

deni_vd
02-04-2006, 08:10
spored men trqbva da pogovori6 s maika ti i sled tova da otide6 v zakrila na deteto tam 6te ti kajat kakvo trqbva da napravi6 i etc. kolkoto i da te e sram i da ti e tejko trqbva da go napravi6 za da ne prodaljava tozi tormoz

expl0de
02-05-2006, 22:55
Здравейте,искам да приемете това което ще ви напиша без надсмешки,спамене и т.н защото е много сериозно
Започвам...прибрах се сравнително късно,майка ми не беше в града и азь останах с бъщата,в началото той започна да ме пита "къде беше" и го повтори няколко пъти като усилваше тона,аз бях онемяла защото никога не бях виждала баща ми такъв,ясно беше че беше пиян,после тй каза да отидем да поговорим в неговата стая(там е и спалнята),постепенно разбрах,че работата не е на конско и той забочна да ми бие шамари,след което ме бутна на леглото и започна да ме насилва,това продължи дълго.....досещате се какво ми причини....не мога да го кажа,но е ясно.....споделям го с вас за да можете да се предпазвате,когато виждате хора около вас в странно състояние....аз сестрахувам да кажа в полицията защото ме е страх да не го направи отново или да ми направи нещо по лошо.....моля ви кажете какво да правя...страх ме еЗа това родители не трябва да пият,или само 10 пъти в годината,но да не се напиват.Нашите само п празници и то не повече от 200 греама(ама максимум).Ми гвори с майка си,с някой роднина(по-близък).

Azlan
02-05-2006, 23:22
тук в България няма да получиш помощ от никой ако се повтори пак... убии го!!! :evil:

02-07-2006, 16:55
Ot majka ti nqma da polu4i6 nikakwa pomo6t.. tq si znae, 4e ako gykne toj i neq 6te "narani" :twisted:
i ot policiqta nqma da polu4i6 nikakwa pomo6t- toj ti e ba6ta,a kukite i te sa maje- "garwan garwanu oko ne wadi" nali znaj6..

AKO pak go naprawi -antifriz (w kafeto ili w deserta)antifrizyt e sladyk na wkus, i ako izpie primerno 200 grama 6e wleze w bolnica s bybre4na kriza i ako ima kysmet 6e pukne)
ili pyk metilow alkohol w rakiqta, togawa 6e oslepee i ako ima kysmet pak 6e pukne.

drugiq wariant e ako te nakara da duha6 da mu othape[ onaq rabota, togawa 6e trqbwa da izbqga5 byrzo predi da e te e prebil predi da pripadne ot krywozaguba..

ili da si nameri[ gadve-bi4e, da dojde na gosti u was s edna tuhla i

:smt015

DeSiTo0o
02-07-2006, 19:26
Kaji na maika si kolkoto se moje po skoro,a sled tova kajete i na policiata!Taka te 6te go zatvorqt i tova nqma da se povtori pak :shock: :? :smt013

ImaNewbie
02-07-2006, 20:07
Ot majka ti nqma da polu4i6 nikakwa pomo6t.. tq si znae, 4e ako gykne toj i neq 6te "narani" :twisted:
i ot policiqta nqma da polu4i6 nikakwa pomo6t- toj ti e ba6ta,a kukite i te sa maje- "garwan garwanu oko ne wadi" nali znaj6..

AKO pak go naprawi -antifriz (w kafeto ili w deserta)antifrizyt e sladyk na wkus, i ako izpie primerno 200 grama 6e wleze w bolnica s bybre4na kriza i ako ima kysmet 6e pukne)
ili pyk metilow alkohol w rakiqta, togawa 6e oslepee i ako ima kysmet pak 6e pukne.

drugiq wariant e ako te nakara da duha6 da mu othape[ onaq rabota, togawa 6e trqbwa da izbqga5 byrzo predi da e te e prebil predi da pripadne ot krywozaguba..

ili da si nameri[ gadve-bi4e, da dojde na gosti u was s edna tuhla i

:smt015
Смеси метилов алкохол с ракията на баща си и ако пукнеш аз съм трамвай

02-14-2006, 17:16
Вие обаче го започнахте на базик.Момичето има проблем...и я си помислете бихте ли убили баща си?Аз лично не.Щях да потърся помощ първо от маика ми,а после евентуално от полицията(жъпреки че се съмнявам да помогнат).Успех надявам се да си добре и да не се повтори...

stel4eto__
02-14-2006, 17:40
Поговори с майка ти,а ако тя откаже да ти повярва или просто ти попречи да съобщиш в полицията,отиди сама или с някой близък познат,но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕДЕЙ ДА МЪЛЧИШ И ДА КРИЕШ КАКВО Е СТАНАЛО :!: Баща ти трябва да си понесе последствията :!: :evil:

ImaNewbie
02-14-2006, 20:46
не го убивай фе,полицията му е майката,като го опандизят ще му се върне (на)тъпкано,аз ти даам гаранция че на втората седмица не му мърда 19 цолов

flasher
03-11-2006, 19:51
Speshno razkaji istoriata na maikati po nai-byrzia nachin!

aLakaZam
03-12-2006, 01:45
Баща ти осъзнава ли какво ти е причинил? Той е бил пиян, възможно е дори да не подозира, че се е случило. Мисля, че е редно да поговориш с него, когато е трезв.

forrzi
03-12-2006, 12:59
моментално уведоми някой-майка ти,роднини,полиция
тоя човек трябва да се затвори някъде
тфа,което е направил е отвратително и трябва да си полчи заслуженото
успех

KOKOKKK
03-13-2006, 03:45
Ebahti .......naistina ima ebati horata ..... Toq nenormalnik si e za zatvora ....Kaji na maika ti i sled tva zaesno v police...ina4e tva predpolagam she produlji .....

SLaDkO_Mi6Le
03-14-2006, 16:53
мичката:(кажи на майка ти!!:( и аз съм изпадала горе долу в твоя случей само че сама съм си била виновна защото му отговарях като ме питаше каде съм била и от моя си инат тои ме предопреди че ще ме удари ама аз казах не ми пука и даме удариш кво ще постигнеш!!и така после ме хвана ме одари ми един юмрук в окото:( и после 1 сед ме беше кофти да излизам с тази синина!:( ама твоито е бая по сериозно от моито за това гожори с майка ти,ако не си го направила вече де!:)УСПЕХ!!

marche
03-15-2006, 08:19
веднага отивай при майка си.разкажи й вси4ко.аз съм сигурна че вземете мерки.

addictedtou
03-15-2006, 13:49
lele toq e ebati izroda...

chestra_f
03-15-2006, 16:08
lele toq e ebati izroda...
samo s 4udq kak ima o6te takiva gora kaji na maika si!tiq deto gi kazvat za policiqta ne se zalugvai ni6to nqma da napravqt ako ne m puhne6 10000 kinta v sakoto

Composure
03-15-2006, 16:20
moeto reshenie e da si nosish 2 boxa v gashtite s top4eta :) az taka pravq ;) e ne po bashta mi de :) ama :P zza seki slu4ei probvai

Last_kiss_f
03-15-2006, 21:45
Ако все още не си говорила с майка си за това по добре го направи.Тя ще те разбере и двете ще можете да вземете някакво решение как да постъпите.Нз как може да има такива хора или по точно за случая-такива бащи....Да посегнат на собствената си дъщеря и то по такъв начин :twisted: Просто нямам думи.Но горе главата.трябва да бъдеш силна и си мисля че точно в този момент ти трябва най-мн подкрепата на майка ти.

Amateur
08-09-2008, 14:39
Поговори с маита ти!Трее се обърнете към полиция или друго не трее да остааш нещата така!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SabrinaAa
08-09-2008, 14:41
ujasno....na takiva ba6ti mqstoto im e v zatvora...nemogat da se darjat taka s sasbstvenite si deca...tova e yjasno :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

4eere6ka_kiss
08-09-2008, 14:44
TURSI POMO6T VUZMOJNO NAI BURZO !!!!! VUOB6TE NE TRQBVA DA MISLI6 !!

kotenceto_bonbon
08-09-2008, 15:08
predi vreme ba6a mis e napi (na Georgiov den be6e toi po princip ne kysva alkohol samo po praznici) i az mama i toi izpra6ame gosti i az varvq i nablizo imajme varel s voda na dvora i toi me napraska s voda cqlata bqh mokra ama be6e 6ega v smisal veselo se praslkahme :D :D :D

a po temata .... emi tfa koeto e napravil e mn lo6o trqbva da se sdarja da ne pie za da ne pravi problemi na teb i maika ti .Govori s neq tova ne e na maitap

fall_out_girl
08-09-2008, 15:55
Темата е от преди 2 години хора...

Inalcanzable
08-09-2008, 15:59
Мале тва е много гадно!!! Трябва да разкажеш всичко на майка си задължително може тя да измисли по добро решение на проблема ,но ако кажеш на полицията за станалото без той да разбере няма как да те нарани защото предполагам, че те ще го задържат поне временно. :smt021

mirelS
08-09-2008, 19:41
Ako bashta mi napravi tova(nedai boje) shte izbqgam otvkushti momentalno.. edva li shte imam sili da napisha tema za tazi sluchka.. nz mislq che ne kazvash istinata .... ako gresha sujalqvam no tova si znaesh samoi edinstveno ti.. se edno.. govori s maika si (ako ne luje6)

Vikitooo
08-10-2008, 04:28
Не Ви отива да се ебавате с толкова сериозно нещо! Не ви е срам!

Mu7k0
08-10-2008, 05:10
Не Ви отива да се ебавате с толкова сериозно нещо! Не ви е срам!

ForgotN
08-10-2008, 08:31
Кажи на полицията да не ти пука

asasfdf
08-10-2008, 14:51
тема, която започва с нещо тип "не се ебавам, тва не е спам" не ми вдъхва много доверие...

krisiiiiito
08-10-2008, 19:24
хора темата е стара

ама това е доста сериозно .. дано да се е оправило момичето с тоя луд човек които е нейн БАЩА :x :x

pifiella
08-10-2008, 19:45
Хората създават деца за да оставят нещо след себе си,а тоя дето ти е причинил това ще остави след себе си купища клетви от тебе,от майка ти,от мене и от всички.Незнам ккаво да ти кажа,но всичко се връща на тоя свят!!!!!!!!!Всичко дори и това :cry:

machoka
08-11-2008, 06:36
а3