PDA

View Full Version : no comment..



I^VaMpIre
02-01-2006, 18:27
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=839041

theworldleader
02-01-2006, 18:30
... ужас...

тия където са го направали да ги хванеш и с боцове в главата, мамка им гадна!

mariella_17
02-01-2006, 18:58
malee, vseki den stavat vse po ujasni ne6ta, 4ovek da goe strah da izleze ot ka6ti

бездомник
02-01-2006, 20:27
:cry: Лека им пръст (http://www.data.bg/f.php?fid=10542495) :cry:

teenkopele
02-01-2006, 20:42
:cry: Лека им пръст! :cry:

Дано да не ставаме свидетели на такива неща в бъдеще!

х
02-01-2006, 21:11
колко сте наивни!
как се поддавате на манипулация!
нищо не става случайно на тоя свят!
сигурно са били наркоманки, или са дължали много пари... :smt011

IdontGiveaFuck
02-01-2006, 21:14
Да а сега сички оплюйте момичетата и кажете ,че са курви,наркоманки и не знам си кви. :?
И дори да са такива НЕ заслужават такава гадна смърт ! :x

korn___
02-01-2006, 21:17
колко сте наивни!
как се поддавате на манипулация!
нищо не става случайно на тоя свят!
сигурно са били наркоманки, или са дължали много пари... :smt011

ne vinagi e taka [-( psihari sqkakvi ... ina4e ... dano tam kadeto i da sa im du6ite da im e lek prestoq ... da bqha umreli nqkvi mutri ili prestupnici za da ne me e qd ama tva sa deca be ... :(

х
02-01-2006, 21:24
Да а сега сички оплюйте момичетата и кажете ,че са курви,наркоманки и не знам си кви. :?
И дори да са такива НЕ заслужават такава гадна смърт ! :x

аз съм "всички"? ...колко мило...

просто се убеждавам 4е медиите са не 4етвъртата, а първата власт. ако беше написано по др. на4ин, и вие щяхте да ги оплюете. на това се възмущавам. ](*,)

n0mak
02-01-2006, 21:25
Да а сега сички оплюйте момичетата и кажете ,че са курви,наркоманки и не знам си кви. :?
И дори да са такива НЕ заслужават такава гадна смърт ! :x

аз съм "всички"? ...колко мило...

просто се убеждавам 4е медиите са не 4етвъртата, а първата власт. ако беше написано по др. на4ин, и вие щяхте да ги оплюете. на това се възмущавам. ](*,)

Kakvoto i da sa napravili ako sa napravili ne6to vuob6te ne sa zaslujavali tova, vse pak sa deca.. s drugi dumi da mi kajat 4e sa narkomanki i prostitutki nqma da mi stane po hubavo ot tova, te pak sa si murtvi, utre moje da e nqkoi va6 poznat..

IdontGiveaFuck
02-01-2006, 21:27
Знаеш ли ....този цитат е от дата.бг..Там също има тема за това..прочети го :




Две момиче- едната току-що навлиза като голяма-18г. в живвота и вероятно е пълна с планове какво ще и се случи оттук-нататък.
Другата-на 15г. аз намирам това за малко момиче. Вероятно скоро за първи път се е влюбила, например. Очаква от живота нежност и любов.
Родителите им, които са ги отгледали, треперейки над всеки симптом на настинка или при всеки пробле от каквото и да е естество, свързан с тях години наред. И тъкмо ,когато вече"отдъхват", че са пораснали, че могат да пресичат сами, че "няма страшно" в един ден, някой изверг им отнема и двете.

Момичета, за които не ми се мисли какво са изживели в онези часове. Защото, нали не си представяш, че са починали едновременно. Защото едната е гледала другата и към собствения и ужас се е прибавял ужасът от това, че сестра и умира. Защото се опитай да си представиш, дори не кошмарът на изнасилването, а бавното умиране удар след удар с тъп предмет
А сега си представи родителите, които в тези два-три дни са нямали представа, че единствените им деца лежат така някъде захвърлени под небето. Че те и всички тези 120 човека, тръгнали да ги търсят, са се надявали. И са се надявали на едно- да има човеци на този свят.Да не е станало най-лошото. Каквото и да е друго, но не най-лошото.

Примитивно същество ли съм?
Смърт за такива изверги.

Цивилизован начин ли? Не се разкайват, дори целият си скапан живот да прекарат в затвора. Живеят всеки ден с мисълта, че са се "отървали"
Нецивилизованите САщ са приели цивилизовано дори разновидностите на смъртно наказание. При това пред присъстващи

Какво ще кажеш ?Дори да са били наркоманки,мислиш ли,че заслужават такава смърт?Такъв ужас?Аз не !
Никой човек не заслужава такова нещо... !

Josefinne
02-01-2006, 21:29
:cry: Toва е истинска трагедия! К'ви са тия извратени хора по света ве! Млади момичета, деца, живота е пред тях, а някой така да се отнесе с тях... ](*,)

х
02-01-2006, 21:42
Знаеш ли ....този цитат е от дата.бг..Там също има тема за това..прочети го :

Какво ще кажеш ?Дори да са били наркоманки,мислиш ли,че заслужават такава смърт?Такъв ужас?Аз не !
Никой човек не заслужава такова нещо... !

естествено 4е не! аз мразя насилието...
никъде в постовете си не съм писала 4е е трябвало така да стане! това е извратено, но нека не отхв1рляме теорията 4е и те са били извратени...или не...нямаш достатъ4но информация, разбираш ли? ами ако те са направили същото с децата на убииците си? тогава кой е изверга!? а кой трябва да умре? :smt016

IdontGiveaFuck
02-01-2006, 22:07
Може да си спорим до утре...няма проблем,ма ме мързи де. :smt016
Аз нещо не си представям родителите на две момичета да ходят да убиват чужди деца http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Май си прекалила с гледането на филми :_) :smt016 :smt016

Worthless
02-01-2006, 22:56
да почиват в мир :/

zElEnA^mAsLiNkA
02-02-2006, 19:47
Abee v dne6n0 vreme ima sqkfi ur0di ... Dneska v 4as p0 Psih0 g0v0rihme za tfa! Kak m0je 20 40veka da ne ima puka za tfa ? Vse edn0 sa bezsmyrtni i tfa na tqh ne m0je da se slu4i ... :smt009
Leka im pryst! I dan0 spravedliv0stta vystyrjestvuva! [-o<

Fena
02-02-2006, 20:08
Като стана въпрос...разбрахте ли за онова хлапе дето беше налъкцал приятеля си от Перник, че е получил присъда само 11 години ! И то за това, че е непълнолетен..тоя трябваше с камъни да го убият...най-малкото доживотна присъда.

vra4ka
02-02-2006, 20:56
Това е ужасно долно нещо.Мир на праха им.
Надявам се родителите им поне частично да преодолеят загубата.И недейте да съдите мървите всеки си има кусури,но такова нещо заслужаваш единствено ако и ти си го причинил !

&gt;@&gt;&gt;&gt;@&lt;
02-03-2006, 08:15
...но нека не отхв1рляме теорията 4е и те са били извратени...или не...нямаш достатъ4но информация, разбираш ли? ами ако те са направили същото с децата на убииците си? тогава кой е изверга!? а кой трябва да умре? :smt016
Миличка, не осъзнаваш ли, че не си в правото си да съдиш и да наричаш децата така...
ако поне малко наистина си съпричастна към случилото се ще спреш да пишеше в темата, не разбираш ли, че сега не е моментът да казваш кой бил извратен и кой не...