PDA

View Full Version : Гордея се със...



х
02-01-2006, 20:24
какво е нещото в живота си, което сте постигнали сами и с което се гордеете???

п.с. Моля да не отг. - нищо, незнам, или нещо такова.

MAFIOZO
02-01-2006, 20:28
xaxaaxxa si4ki znaqt 4e sam FUTBOLIIST dobre aide nqma se ligavq pove4e!zna4i seriozno taka da e futbolist sam i ot ima nqma 6 godini ve4e treniram i ve4e mi davat ne6to kato zaplata a kogato ni sabirat v nacionalniq otbor su6to ni davat pari a i tova lqto be6e mnogo dobro za men v profesionalno otno6enie napravixa mi transfer ot loko sf v levski gerena s tva se gordeq az

korn___
02-01-2006, 20:32
nqma napulno samostoqtelno postignati ne6ta ... za vsi4ko si ima pone malko 1 ramo pomo6t ... ina4e razbiram pove4ko ot kompove ... ama 4ak puk gordost ? :smt017 :smt104 aide 4e sum tehnik na bqla tehnika ... ne e ba6 gordost ...po skoro si e prizvanie :wink:

machoka
02-01-2006, 20:34
Достигнатите върхове в професията съм си ги постигнал с хиляди часове бачкане и съм горд /по-скоро щастлив/ от това, че се занимавам с това, което винаги съм искал и което ми доставя неземно удоволствие, повече от всичко друго на света.

бездомник
02-01-2006, 20:36
Достигнатите върхове в професията съм си ги постигнал с хиляди часове бачкане и съм горд /по-скоро щастлив/ от това, че се занимавам с това, което винаги съм искал и което ми доставя неземно удоволствие, повече от всичко друго на света.
С какво се занимаваш? :roll:

MAFIOZO
02-01-2006, 20:37
nqma napulno samostoqtelno postignati ne6ta ... za vsi4ko si ima pone malko 1 ramo pomo6t ... ina4e razbiram pove4ko ot kompove ... ama 4ak puk gordost ? :smt017 :smt104 aide 4e sum tehnik na bqla tehnika ... ne e ba6 gordost ...po skoro si e prizvanie :wink:ot ba6ta mi znam 4e sramna rabota nqma! kakvo mu e sramnoto da si izkarva6 xlqba?

mnogomili4kata-sf
02-01-2006, 20:40
Годея се с това,че съм се занимавала доста време с всевъзможни неща от сорта на това,че пеех 9 години,ходила съм на танци,бях в Младежкия червен кръст...и хиляди още неща,които са помогнали да стана това,което съм...най-много се гордея с това,че винаги упорствам и правя това,което мисля,че на мен ще ми бъде от полза,независимо от мненията на другите и досега не съм бъркала в преценките си

Dr. Kazimbutt
02-01-2006, 20:41
xaxaaxxa si4ki znaqt 4e sam FUTBOLIIST dobre aide nqma se ligavq pove4e!zna4i seriozno taka da e futbolist sam i ot ima nqma 6 godini ve4e treniram i ve4e mi davat ne6to kato zaplata a kogato ni sabirat v nacionalniq otbor su6to ni davat pari a i tova lqto be6e mnogo dobro za men v profesionalno otno6enie napravixa mi transfer ot loko sf v levski gerena s tva se gordeq az
Ти май играеш футбол за парите, а не защото ти е кеф, а?

Аз се гордея с това, че не съм продрусал и пропушил, с това, че съм индивидуалист.

korn___
02-01-2006, 20:46
nqma napulno samostoqtelno postignati ne6ta ... za vsi4ko si ima pone malko 1 ramo pomo6t ... ina4e razbiram pove4ko ot kompove ... ama 4ak puk gordost ? :smt017 :smt104 aide 4e sum tehnik na bqla tehnika ... ne e ba6 gordost ...po skoro si e prizvanie :wink:ot ba6ta mi znam 4e sramna rabota nqma! kakvo mu e sramnoto da si izkarva6 xlqba?

prav si sramna rabota nqma :!: as nikoga ne sum se sramuval da kaja 4e sum tehnik ... i 4e se interesuvam dosta ot tehnika :D rabotil sum i raboti koito sa ... edva li ne kat minior ravni kato vreda za tqloto ... rabotil sum 6laifist vuv ceh za mebeli ... kolko durvane prah i kolko boi i lakove i grundove za durvo sum izdi6al nikoi ne me e pital ... no i da me e pital sum 6tql da si kaja :)

Jamalska
02-01-2006, 20:50
Гордея се с товач,че излязох от дупката,в която бях и която ми закриваше хубавите страни на живота...Гордея се с това,че се научих да виждм детайлите и малките радости,да ги ценя и да ги тълкувам...Гордея се с това,че имам амбиция и воля да я последвам ,но ме е срам че мързела ми пречи...Гордея се също,че за момента имам страсти и мании,неща които внасят стимул във всичко което правя...няма значение какви са...но ги има...
Бля...абе аз съм мноу гордо същество...и се гордея с това,че ми пука на шапката,а на еня и пука на етикета какво си мислят околните(в границите на допустимото разбира се)

х
02-01-2006, 20:50
xaxaaxxa si4ki znaqt 4e sam FUTBOLIIST dobre aide nqma se ligavq pove4e!zna4i seriozno taka da e futbolist sam i ot ima nqma 6 godini ve4e treniram i ve4e mi davat ne6to kato zaplata a kogato ni sabirat v nacionalniq otbor su6to ni davat pari a i tova lqto be6e mnogo dobro za men v profesionalno otno6enie napravixa mi transfer ot loko sf v levski gerena s tva se gordeq az
Ти май играеш футбол за парите, а не защото ти е кеф, а?

Аз се гордея с това, че не съм продрусал и пропушил, с това, че съм индивидуалист.


помолих за сериозна тема, но отново има просташки мнения... а ако си сериозен-жалко...беше ми симпати4ен :smt012

Worthless
02-01-2006, 20:56
xaxaaxxa si4ki znaqt 4e sam FUTBOLIIST dobre aide nqma se ligavq pove4e!zna4i seriozno taka da e futbolist sam i ot ima nqma 6 godini ve4e treniram i ve4e mi davat ne6to kato zaplata a kogato ni sabirat v nacionalniq otbor su6to ni davat pari a i tova lqto be6e mnogo dobro za men v profesionalno otno6enie napravixa mi transfer ot loko sf v levski gerena s tva se gordeq az
Ти май играеш футбол за парите, а не защото ти е кеф, а?izvinqvai ama az mislq s tova da si izkarvam xlqba!!!
Добре. Може след време да зацепиш, че парите не са най-важното нещо в живота.не са, но се чудя... какво ще правиш ако трябва да плащаш данъци, да плащаш сметки и да гледаш дете... тфа без пари ли ше го правиш?
а иначе... гордея се с това, че винаги се старая да постигна целите си... и че повечето пъти успявам :РрР (то пък едната гордост...)

tra^la^la
02-01-2006, 21:06
Гордея се...мии не знам...още не съм постигнал нищо особенно сериозно в този живот(но имам още много да живея и да градя)...все още уча...Може би...горд съм с приятелите си...че ме смятата за хбуав човек...че имам истински приятели...че наистина се радвам когато съм с тях...това з амен е важно...едно от най-важните неща...СЪщо...че не ми пука...не обръщам внимание на глупостите...карам както ми харесва...:mrgreen:Радоост...

Worthless
02-01-2006, 21:07
xaxaaxxa si4ki znaqt 4e sam FUTBOLIIST dobre aide nqma se ligavq pove4e!zna4i seriozno taka da e futbolist sam i ot ima nqma 6 godini ve4e treniram i ve4e mi davat ne6to kato zaplata a kogato ni sabirat v nacionalniq otbor su6to ni davat pari a i tova lqto be6e mnogo dobro za men v profesionalno otno6enie napravixa mi transfer ot loko sf v levski gerena s tva se gordeq az
Ти май играеш футбол за парите, а не защото ти е кеф, а?izvinqvai ama az mislq s tova da si izkarvam xlqba!!!
Добре. Може след време да зацепиш, че парите не са най-важното нещо в живота.не са, но се чудя... какво ще правиш ако трябва да плащаш данъци, да плащаш сметки и да гледаш дете... тфа без пари ли ше го правиш?
а иначе... гордея се с това, че винаги се старая да постигна целите си... и че повечето пъти успявам :РрР (то пък едната гордост...)i az mislex da napi6a tova no o6te sam na 15 godini i mi e mnogo dale4e za jenene kamoli za deteможе да е далече, но... тряя да гледаме реалистично на нещата все пак...
БДУ пропуснах да добавя, че се гордея с това, че от някфо заблудено лапе станах човек, който знае значението на нещата, човек, който... просто умее да обмисля сутиацийте, да преценява последствията от дадена постъпка... оф и аз нз как да се изразя :smt012 е с тфа не се гордея, никога не намирам точните думи... ам БДУ не мисля много трезво, когато просто не искам (а това е 90% от времето... просто искам да виждам нещата от веселата страна \:D/ )БДУ

Гордея се с товач,че излязох от дупката,в която бях и която ми закриваше хубавите страни на живота...Гордея се с това,че се научих да виждм детайлите и малките радости,да ги ценя и да ги тълкувам...нещо подобно имаше и при мен... просто все намирах некфи минуси на живота, и нито един плюс.... ма излязох от тая депресия и сега даже ми е по-трудно да намеря минусите на живота :smt017

Roxy
02-01-2006, 23:43
че ме приеха където искам,че взех FCE,че се научих да пускам пералня :-D иначе съм много непохватна и за нищо не ме бива :shock:

anonymous464110
02-02-2006, 00:12
s vsi4ko v jivota mi se gordeq.imam 6epa verni priqteli,the fewer the better,imam prekrasna jena,moga da se zanimavam s tova s koeto iskam - muzika muzika muzika,u4a si vis6eto uspe6no po specialnost koqto iskah,izdurjam se sam,jiveq sam,sledvam si postavenite mi prioriteti i ne sujalqvam za ni6to.