PDA

View Full Version : SHTE BOLI LI ????/



LiLeNcEtOoO
02-01-2006, 22:19
takaaaaaa 6te mi vadqt slivicite skoro s mextna upoika ta iskam da pitam 6te me bolili 6te usetq li ne6ta dos ega pitah poznati te mi kazaha 4e nqma da usetq ni6to no vse pka da vi popitam i vas i neka da pi6at samo horo deto sa im izvadeni MERSI PREDVARITELNO :oops: :oops: :oops:

`Death`Whore`
02-01-2006, 22:31
А тази месна упойка в сливиците ли ще ти я бият?

LiLeNcEtOoO
02-01-2006, 22:38
XAXAXA MI MISLA 4E E NAKADE NA GURLOTO LEL NEZNAM I A ZKADE ZA TOVA PITAM GORE DOLU KVO 6E PREDSTAVLQVA MALKO MI PRITESNENO :cry: :cry: :cry:

DrSmurph
02-01-2006, 22:44
Opredeleno shte te boli do kum 1 sedmica sled tonsilektomiiata.

Just_One_Girl
02-01-2006, 22:51
Аз бях доста мъничка като ми ги вадиха... някъде на 3-4 :) Не помня толкова да ме е боляло, ама знам че доктора горкия много го боля :lol: Хубаво го бях оритала... още ме помни :smt019

`Death`Whore`
02-01-2006, 23:11
То боли и да ти забият игла в гърлото.

Master_88
02-02-2006, 07:07
Не искам да те плаша но каквато и упойка да ти сложат ще те боли. Разликата е дали ще е много или по-малко. После 1-2 седмици също ще ти е гадно

02-02-2006, 07:34
Малоумници сте всичките!какво си давате тапите мнения!На мен като ми ги вадиха ми сложиха маска и заспах,след 2 часа се сабудих и само ме дереше гарлото,дори вечерта ме изписаха.Само че не трябва някаде месец да ядеш ядки и трябва да хапваш сладолед.То дори не ти ги вадят,а ги старжат нещо такова!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

`Death`Whore`
02-02-2006, 07:36
Не обиждай, а чети какво е написал авторът. Присъстваше думата "месна", а месната упойка е с инжекция.

02-02-2006, 12:25
mislq 4e gorniqt fr e prav.IZOB6TO NE BOLI . zaspivash za nqkolko 4asa i posle te zipisvat stra6no burzo.ako 6tete mi vqrvaite ,no si spomnqm a i sa mi kazvali 4e kato se vru6tahme s kolata na su6tata ve4er PQH !!!

02-03-2006, 21:52
С местна упойка няма да боли! :) :wink: Аз като се сетя как ми ги махнаха на мен ми става лошо само ми пръснаха от някакво червено шишенце уж да ми замръзят гърлото а то толкова болеше :?

ImaNewbie
02-03-2006, 21:56
На мене като ми ги вадиха боля все едно ми наливат горещо олио в гърлото и квичах като заклан ама ще го преживееш все някак,няма как

Death_F
02-04-2006, 11:30
Мацка определно е много неприятно даше ужасно!!!Аз бях на 12-13 когат ми ги извадиха и направо ми разклати психиката пък и моя доктор беше някъф злобюл...имаше едном момче и той ни вика на нас "Кой иска да гледа как ще му бръкна с тая игла в черапа" беше ужасно след тфа само кисело мляко и сладолед ...абе забавно е след тфа ама по време на прозедурата е гадничко и ти бият упйката право ф устата аве ужас! ](*,)

SweetBunny
02-04-2006, 11:40
:smt010 :smt087 :smt009 Be6e edin ot nai-ujastnite mi dni, pomnq go sqka6 be6e v4era...no bqh na 6godini, vupreki tova mnogo qsno pomnq vsi4ko...be6e edin ko6maren petuk, 8chasa sutrinta i mi izvadiha TRETETA SLIVICA BEZ NIKAKVA UPOKOIKA, za6toto imah nqkfi alergii i ima6e problemi...i doktora mi burka6e 6-7puti s nqkfo ogromno metalno ne6to v gurloto 8-[ i az trqq6e da pluq nqkfi stranni obrazovaniq (t.e. slivicata da pluq) i kruv plueh adski mnogo :smt089 :smt095 :smt107 BE6E UJASTNO, posle nqkolko dena trqq6e da piq samo voda i mi se vie6e svqt :smt009 mnogo zle bqh...
No ne iskam da te pla6a i iskreno se nadqvam pri teb da nqma problemi i da ne te boli 4ak tolkova :smt048

Софи
02-06-2006, 14:13
Местната упойка е възможно най-болезненото нещо на Света! Преди месец ми правиха местна упойка на палеца на крака и щях да умра от болка. Крещях и плачех, а доктора ми каза, че съм се държала като бебе. Иглата обаче беше забита до кокал и ми беше много весело! :twisted: Крака ми още е син от убожданията... надявам се теб да не те боли, защото мястото не е чак толкова чувствително.
В местната упойка е огромната болка, после докато те оперират не боли, ама упойката...

ImaNewbie
02-06-2006, 16:30
Местната упойка е възможно най-болезненото нещо на Света! Преди месец ми правиха местна упойка на палеца на крака и щях да умра от болка. Крещях и плачех, а доктора ми каза, че съм се държала като бебе. Иглата обаче беше забита до кокал и ми беше много весело! :twisted: Крака ми още е син от убожданията... надявам се теб да не те боли, защото мястото не е чак толкова чувствително.
В местната упойка е огромната болка, после докато те оперират не боли, ама упойката...
Ем тфа е щото си наистина бебе и на мене са ми били на 3 места такава упойка и е само 2-3 секунди болка...

MoRsKa_nimfa
02-14-2006, 12:12
oooo q stiga ste plashili momi4eto...paranoici takiva!!!az deto na bolka ne tarpq ...mahalli sa mi i trite slivici i s mesna i s zamrazqvane...neriatno e useshtaneto ...no ne boli tolkova ...nqma da moje da govorish izv. vreme i shte karash na sok4eta i nqma da hodish na daskalooo =D> ne sa pritesnqvai izobshto...ne e za umirane...samo BEZ PANIKA!

sladYR
02-14-2006, 16:21
milichka,vadili sa mi slivicite i moa da ti kaja che boli..spoko..shte ti mine kato na kuchka

Jerrybg
02-16-2006, 19:37
takaaaaaa 6te mi vadqt slivicite skoro s mextna upoika ta iskam da pitam 6te me bolili 6te usetq li ne6ta dos ega pitah poznati te mi kazaha 4e nqma da usetq ni6to no vse pka da vi popitam i vas i neka da pi6at samo horo deto sa im izvadeni MERSI PREDVARITELNO :oops: :oops: :oops:
Naprao nqma se zhivee ot bolka po dobre zemi se hvarli ot 5 etaj :lol: po malko 6te te zaboli :twisted:

Tupac Shakur
02-16-2006, 19:50
Ми значи на сестра ми наскоро и вадиха сливиците(Тя е на 18,наще не се усетили по-рано ли,нз)и тя ми каза че не боляло,обаче като я видях след упойкатааааа...
И ядеше само някви буламачи няколко дена след като й ги извадиха... :| Абееееее...Кофти работа

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 20:04
било супер гадно...

02-17-2006, 08:07
ooo mili4ka.predi 10 dni mi gi izvadiha vav okrajna sas mestna upoika.i az zadadoh v4era sa6tata tema ama za sled mahane.xaxa.mi slagat te na edin stol.i ti biqt injekciq parvo na ednata slivica,za6toto se naduva mnogo i ti zaema cqloto garlo.edinstveno use6ta6 injekciikata kato ti q biqt i to z amalko.spokoino.slivicata ti stava ogromna i po4va da ti se gadi i da tragva6 da povra6ta6.za tova ni6to ne trqbva da si qla i pila sled 9 4asa predi6niq den.ve4erta.vadeneto stava za 7 min ob6to i na dvete slivici.ostavat te za edna no6t vav bolnicata.sled kato te pusne upoikata si boli.trqbva da ispie6 litar i polovina te4nostti zadaljitelno prez parviq den.mnogo e trudno pieneto.stra6no mnogo boli.naistina nqma kvo da se lajem.na men dnes mi e 10 den ot kakto mi gi mahnaha.i o6te me boli.leko e no si boli.qde6 ka6i4ki,bulion4eta.studeni ne6ta trqbvat za parvite 3 dni.az oba4e sam takava bazla 4e o6te si qm ka6i4ki.a momi4eto koeyto be6e do men ot 6 den si qde parjoli i gluposti.taq gag ne izdade i vav bolnicata.ebati 4oveka.pi6i mi molqte kato ti gi izvadqt molqte.a i ne moje6 da govori6 parviuq den.az ne mojeh 4 ili 5.to moje de ama mnogo boli.

amaliq
02-17-2006, 08:08
tova bqh az otgore.:)