PDA

View Full Version : МИНУТИТЕ НА НЕО/Голи Купони 2005!!!!!/



02-02-2006, 09:29
Мнoгoуважаеми Г-н Machoka....Уважавам всички в тоя форум,авторското право и цялата държава БГ,но не съм съгласен с вашите нападки и закани по мой адрес и съм длъжен да се защитя...
Ето какво сте писали Вие....преди да заключите МОЯТА тема-ГОЛИТЕ КУПОНИ 2005....

"Ловеца Нео, това ти беше един от последните постове тук. Прекали, премина всякакви граница.
Не стига, че пускаш неспирно копирани статии, като не посочваш източник... да си чувал, за авторско право.. ами и това ли трябваше да видим?
На това ли учиш тийнейджърите, едвам прохождащи в сексуалния си живот, идващи тук да потърсят съвет -> на разврат, простащина, курветина и момичетата да бъдат 'леки' такива? Срам нямаш ли? Трябваше ли те да изгледат снимките от тези гнусни оргии-бардаци, вдигащи в култ простотията и ограничеността на днешните малди пикли и наркоманизирани човекоподобни от мъжки пол?
Не си за този форум, няма на какво да научш малките деца, освен да се развалят от малки. Наглото ти отношение също не остава незабелязно. Напусни доброволно, иначе няма да ти е приятно пребиваването тук.
Край на темата. Затваря се за публикуване на материали, неподходящи за аудиоторията на този форум, плюс цензуриране на съответните."
_________________


Та драги г-не.....уважавам МОДЕРАТОРСКОТО ВИ ПРАВО...но то ви е дадено не за да обиждате и хулите някого,не за да заплашвате потребителите тук..и не да насаждате единствено Вашето мнение като ПРАВИЛНОТО....
Не съм съгласен с елементарните ви твърдения че ТЕМИТЕ ми са copy-рани,нито пък че не уважавам авторското право/Предполагам че поне сте наясно какво е Авторско право и че дори една запетайка променя целия текст и смисъл!!!/....
Не съм съгласен също с твърдението Ви че показаните от мен снимки са бардашки,прости и че участниците в тези купони/на които съм бил пряк свидетел/ са наркомани и утайки на обществото.Смея да твърдя дори че някои от участващите в тези събития са доста сериозни хора...
Та всъщност в какво точно ме обвинявате....че уча Тийновете на разврат ,наркомания и проституция ли...ако е така...значи или не сте си направили труда да прочетете заклеймените от ВАС COPY-рани мои теми....или не сте разбрали посланията в тях...
Нима сте отречете че в БГ проституцията и наркоманията съществуват,нима ВИЕ сте този който ще се справи с тоя проблем като ми кажете да напусна доброволно този форум...ОК...аз ще напусна...но не мисля че това сте реши гореспоменатите проблеми...
Нима когато се показва нещо в неговата истинска светлина то е ПОРОЧНО г-не?Не може ли всеки четейки и гледайки ЗАБРАНЕНИТЕ НЕЩА САМ ДА НАПРАВИ СВОЯ ИЗВОД...и след като заключвате ТЕМИ с РЕАЛНО съществуващи проблеми сред подрастващите,не мислите ли че не аз а вие..модераторите тук ги подтиквате да ги практикуват....пак казвам ЛОВЕЦА НЕО....във или извън този форум винаги се е стремял да помага в нета с преживяното от него самия и да ме обвинявате в наркомания напр. е смешно/А освен това и опасно-има съд за доказване на подобни твардения/...защото грешките които човек понякога допуска му носят необходямя опит,които Вие като модератор трябва да притежавате,но уви...
И след като човек е сгрешил някъде,защо да не покаже това на другите и да ги остави сами да направят своя извод!При цялото ми уважение към Вас и всички останали модератори тук мисля че изгонването или напускането МИ едва ли ще ви е от голяма полза при решаването на проблемите на подрастващото поколение....
Симптоматично е след като заключихте темата ми...колко писма получих на Лична поща с запитване за линка на прословутите снимки...ТОВА Е!!!!!


Надявам се че за разлика от Вас поне половината от потребителите тук са оценили по един или друг начин това ,което съм се стремял да кажа и направя за тоя сайт...

С уважение Loveza NEO


P.s. Dnes 03.02.2006 pravia edno uto4nenie!
Poneje TOVA E MOIATA TEMA/obarnete se kam Moderatora tuk/....Ta poneje e MOIA....
Ne mi se iska v neia da pichat hora ot tipa na LOLA ili 4oveka s 4ukovete/dori niama da mu kazvam imeto/,kakto i vsi4ki svarzani s tehnite mnenia individi!!!!
Blagodaria predvaritelno!!!!

rowzz
02-02-2006, 09:44
човек супер си прав и не мисла че без тебе и без който и да е било друг ф този форум ще се опрайм.. просто сичко опира до БГ простотията и тфа е.. мисла че някой модератор трябва да поправи грешката си доколкото е възможно и да се замисли малко над проблемите на нащо поколение.. а и както сам видя Мачока повечето постове бяха против тези мероприятия и т.н аз мисла че всеки стабилно мислещ човек на тая възраст може да направи сам избора си.. дали иска да участва в такива мероприятия и т.н на който не му харесва просто да не чете.. мисла че ловеца нео требе малко са стегне и да продължи с темите си независимо дали са копнати или не щото повечето от юзерите в teenproblem.net не флизат в други форуми..
надяам са да съм бил ясен и сичко да е било точно..

02-02-2006, 10:11
Da vidim kakvo kazva za nego Bibliotekata na LINUKS TSENTARA v BG!!!!

http://linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl?page=article&id=ideas&key=368939325&layout=clean

TheSoulOfDeath
02-02-2006, 10:56
respect!!!

Qgodka_
02-02-2006, 11:19
За пръв път да съм на 100% за мнениетo на модераторите :)
А това --> Предполагам че поне сте наясно какво е Авторско право и че дори една запетайка променя целия текст и смисъл!!!/....
е най -голямата глупост която съм чувала. Сложи в Под игото една запетайка(естествено, че ще е и граматически неправилна твойта запетайка) и кажи че е твое и променя смисъла.
Смях

P.S. да живее copy -paste :)

02-02-2006, 11:22
NEO SUX

02-02-2006, 11:26
За пръв път да съм на 100% за мнениетo на модераторите :)
А това --> Предполагам че поне сте наясно какво е Авторско право и че дори една запетайка променя целия текст и смисъл!!!/....
е най -голямата глупост която съм чувала. Сложи в Под игото една запетайка(естествено, че ще е и граматически неправилна твойта запетайка) и кажи че е твое и променя смисъла.
Смях

P.S. да живее copy -paste :)

Ami dobre....az pak ne pomnia niakoga da si bila na MOETO mnenie...a za POD IGOTO-tuk stava vapros za statii i tiahnoto talkuvane...a ne za Romani izdarjali proverkata na vremeto,stoto ne sam 4uval niakoi da e napisal roman vaz osnova na roman...no dosta hora pichat statii vaz osnova na drugi takiva...ama tai kato edva li ste razberech za kakvo ti govoria..si go spestiavam))))

Qgodka_
02-02-2006, 11:40
За пръв път да съм на 100% за мнениетo на модераторите :)
А това --> Предполагам че поне сте наясно какво е Авторско право и че дори една запетайка променя целия текст и смисъл!!!/....
е най -голямата глупост която съм чувала. Сложи в Под игото една запетайка(естествено, че ще е и граматически неправилна твойта запетайка) и кажи че е твое и променя смисъла.
Смях

P.S. да живее copy -paste :)

Ami dobre....az pak ne pomnia niakoga da si bila na MOETO mnenie...a za POD IGOTO-tuk stava vapros za statii i tiahnoto talkuvane...a ne za Romani izdarjali proverkata na vremeto,stoto ne sam 4uval niakoi da e napisal roman vaz osnova na roman...no dosta hora pichat statii vaz osnova na drugi takiva...ama tai kato edva li ste razberech za kakvo ti govoria..si go spestiavam))))

Не съм обърнала внимание на кой опонирам и на кой не, но ми покажи една от статиите "ти", която си развил въз основа на нещо. Не се е случвало. Всичко е копирано и накрая задаваш въпрос и пишеш 2-3 реда, нищо ново и твое, а още по-малко оригинално,не е развитие.
Знам за какво говориш ... елемантарност
Мнението си е мое, приеми го

vkusen
02-02-2006, 11:46
хах човека поне пуска малко по различни теми!Всяка втора тема "колко ви е голям", "кога се отворихте","ебе ли ми се или ми се ходи до кенефа"... Като не ви харесва му подминаваите темите!!! Никои не ви натиска по пъпа да ги четете

02-02-2006, 11:46
За пръв път да съм на 100% за мнениетo на модераторите :)
А това --> Предполагам че поне сте наясно какво е Авторско право и че дори една запетайка променя целия текст и смисъл!!!/....
е най -голямата глупост която съм чувала. Сложи в Под игото една запетайка(естествено, че ще е и граматически неправилна твойта запетайка) и кажи че е твое и променя смисъла.
Смях

P.S. да живее copy -paste :)

Ami dobre....az pak ne pomnia niakoga da si bila na MOETO mnenie...a za POD IGOTO-tuk stava vapros za statii i tiahnoto talkuvane...a ne za Romani izdarjali proverkata na vremeto,stoto ne sam 4uval niakoi da e napisal roman vaz osnova na roman...no dosta hora pichat statii vaz osnova na drugi takiva...ama tai kato edva li ste razberech za kakvo ti govoria..si go spestiavam))))

Не съм обърнала внимание на кой опонирам и на кой не, но ми покажи една от статиите "ти", която си развил въз основа на нещо. Не се е случвало. Всичко е копирано и накрая задаваш въпрос и пишеш 2-3 реда, нищо ново и твое, а още по-малко оригинално,не е развитие.
Знам за какво говориш ... елемантарност
Мнението си е мое, приеми го


ami ok de...sled kato s елемантарност predstaviach sebe si..niamam nisto protiv...

Phoenix
02-02-2006, 11:54
Снимките, бих казал са много назидателни и показват страшната действителност ! Всеки с нормална мозъчна дейност би се отвратил и съответно заклеймил такива деяния ! Снимковия материал влияе много повече отколкото думите ! Нека всички гледат какви боклуци има сред младежта ! Не мисля, че такива снимки могат да насочат някой в грешна посока, тъй като ако ти си боклук (или си решил да станеш прошляк) нищо не може да те спре !
А, който е съгласен с такива пошлости, то непременно той е сбъркан психически (съответно трябва да бъде пратен в лагер, но това си е само мое мнение)!

Посетителите на тийна смятам не си играят с плюшени зайчета или на жмичка ! Тука повечето са толкова "напред" с материала, че чак се плаша ! (става дума за малолетната част)
Както имаше една приказка "Малка, ама знае", или другата: "малка, ама с големи възможности"
Мале, как бих ви хвърлил една гора бой !

Qgodka_
02-02-2006, 11:54
Но не аз имам такъв пост от модераторите :)
хахахаха
Като пораснеш психически ще си говорим
Айде и по - спокойно .... намери си някоя статиика за релакс :)

02-02-2006, 11:58
Но не аз имам такъв пост от модераторите :)
хахахаха
Като пораснеш психически ще си говорим
Айде и по - спокойно .... намери си някоя статиика за релакс :)

skapa moia neorientirana maloletke....
Tova e poslednoto koeto ti pisha i pove4e ne smiatam za nujno da se zanimavam s ograni4enata ti persona..ta iskam da ti kaja...

Molia te...please....zai4e...NE DISKUTIRAI pove4e MOITE temi..OK!!!!! :lol:

Qgodka_
02-02-2006, 12:08
Хахахаха поне изразявам мое мнение :) и са ми "интересни" темите ти и затова пиша, а и ти се връзваш, защо да не те дразня, тогава хахахаха
Аз малолетни освен теб не виждам :)
Дишаааааай ...... издишаааааааай
Как се връзваш само хахахаха. Може би ще пораснеш някой ден и ти :) ако е благосклонна съдбата и към такива като теб :)

Пиши на кирилица, "грамотнико" хахахаха :)

02-02-2006, 15:10
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

02-02-2006, 16:44
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

Vij skapa...toku sto se razbrah s MACHOKA...da ne se zanimavam s gluposti...a TIP jena/vapreki 4e sadeiki ot Avatara ti napr,mi e trudno da te nareka taka/kakvato si ti..po skoro me razsmiva,otkolkoto nesto drugo..taka 4e ako obi4ach...gledai v svoia dvor..OK!!!

02-02-2006, 16:45
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

Vij skapa...toku sto se razbrah s MACHOKA...da ne se zanimavam s gluposti...a TIP jena/vapreki 4e sadeiki ot Avatara ti napr,mi e trudno da te nareka taka/kakvato si ti..po skoro me razsmiva,otkolkoto nesto drugo..taka 4e ako obi4ach...gledai v svoia dvor..OK!!!

бездомник
02-02-2006, 16:48
Незная за какви голи снимки стана въпорос, но ако може, Нео, моля те прати ми ги на ЛС. та да се порадвам и аз. :mrgreen:
Пп. пускай все така готини теми, да не ти пука какво мислят модераторите! Те са си най-обикновени шибани юсери колкото всички останали! :mrgreen:

02-02-2006, 16:51
Незная за какви голи снимки стана въпорос, но ако може, Нео, моля те прати ми ги на ЛС. та да се порадвам и аз. :mrgreen:
Пп. пускай все така готини теми, да не ти пука какво мислят модераторите! Те са си най-обикновени шибани юсери колкото всички останали! :mrgreen:

Ne stava bate....Prieh Pravilata na Moderatora tuk...
T.e....niama snimki.... [-X Niama i NEO temi...otsega natatak ste 4etete temi ot roda na...

!!!!!коя топка ви е по голяма!!!!! ili....
!!!!!
!!!!!Имате ли си план за чикиите?!!!!
Kvo da se pravi :roll:

02-02-2006, 16:55
хъх...трудно ти е да ме наречеш жена?
ми наричай ме както си искаш тогава...
разбрахме, че си по-путка от мене...

02-02-2006, 16:58
хъх...трудно ти е да ме наречеш жена?
ми наричай ме както си искаш тогава...
разбрахме, че си по-путка от мене...

dobre IGUMENKE!!!!!Ot dnes taka ste te nari4am spezialno teb.... :mrgreen:

I poneje vijdam 4e te vle4e Piarsinga....prepora4vam ti goresto da si slojich edin koito da zakop4ae gornata s dolnata ti ustna!!!! :wink:
taka ste si oste po-krasiva!!!!

lainagovna
02-02-2006, 18:42
NEO SUXмного даже

rowzz
02-02-2006, 18:52
хъх...трудно ти е да ме наречеш жена?
ми наричай ме както си искаш тогава...
разбрахме, че си по-путка от мене...
аве тъпа овцо бостанското плашило на село е по яко от тебе ма.. скиай са кфа си овца.. цялата в обеци и тем подобни лайна.. ограничена и за себе си най яката кака.. искам само да ти кажа само едно..
prepora4vam ti goresto da si slojich edin koito da zakop4ae gornata s dolnata ti ustna!!!

02-02-2006, 18:58
дам...добре че си ми
доста под нивото и няма да те
напсувам :-D :-D

rowzz
02-02-2006, 19:02
дам...добре че си ми
доста под нивото и няма да те
напсувам :-D :-D
незнам кой човек е под нивото на кварталната курва окичена с 15 кила ламарини в форма на конски мъде..

02-02-2006, 19:06
тц тц...как може да говориш така
за майка си бе...

rowzz
02-02-2006, 19:08
тц тц...как може да говориш така
за майка си бе...
айде бе мойто момиче развихри са малко.. искам да чета псувни от дама "анти гол купон"..

Worthless
02-02-2006, 19:16
е темата си беше верно под всякфа критика... дори нарушава законите на българия ](*,)
а [ЦСКА]ф0р3в3р и нео според мене тука вече си врат носа там където не им е ралта... ако ще и със 100 кг обици да е вас тфа кфо ви ебе не моа да разбера ф случая?

ch0c0late
02-02-2006, 19:17
Awe na vas mai vi trqbva forum "skandali i drugi podobni". ;) Ne razbirate li,4e horata sa razli4ni i e normalno da imat razli4no mnenie i otno6enie kum ne6tata ot jivota.E...ako si nqmate druga rabota-karaite se.No mislq,4e tazi tema vze da stava glupava s va6ite skandali.Az li4no ne zastavam na nikoe mnenie,za6toto nito sum vidqla snimkite, nito puk mislq,4e imam pravo da kazvam kvo da ima v foruma i kakvo ne.Tei 4e-opravqite se! :roll: :wink:

02-02-2006, 19:20
тя темата и със и без наште скандали...
все е глупава;)

machoka
02-02-2006, 22:34
Считам, че сме се разбрали с НЕО, но ето все пак какво му написах на ЛС:

Позволи да преминем на 'ти'.

Този форум трябва да служи на малките деца за пример. Не трябва да ги подтиква към масови сексуални актове, не трябва да ги подтиква към наркомания. Ти толерираш първото. Имай си собствено мнение, нямам нищо против, но не го налагай е не убеждавай в него останалите. Защото мен и още няколко големи тук няма да заблудиш, но какъв пример ще дадеш на 12 годишни момиче, решило да види 'как вървят нещата из сексуалния живот на днешните и наборки'? Да тръгне по подобни купони?

Не, тук трябва да ги научим на морал, а той отсъства от подобни сексуални хаотични купони и контакти. Тези снимки, които постнахте не са подходящи за малки деца, защото не им дават пример на подражание, подходящ за тяхната възраст. Като станат над 20, нека правят каквото искат. Но докато тук има непълнолетни и повечето дори малолетни деца, то те няма да гледат развратни сценки, бидейки убеждавани, че видиш ли, това е нещо 'нормално за съвременния тийн'. И така да е - то не е правилно, сигурен съм какви ще са последствията, ако баща види 13 годишната си седмокласничка в подобни пози и сцени в подобни снимки. Повярвай ми, няма да се зарадва.

Не те гоня от форума, а ти казвам да постваш тук по предназначение. Ако се промениш, заповядай пиши си колкото ти душа сака. Ако продължаваш тези убеждения да ги налагаш във всяка своя тема - няма да го бъде. Виж колко е простичко.

Що се отнася за авторските права, ще проява толеранс. Но това, което правиш не е редно и се замисли. Най-малко от етична гледна точка е редно да споменаваш сайта/източника, от който е копирана статията. По други интернет форуми подобни на твоите теми, без посочени такива се заключват и не след дълго изтриват.

02-03-2006, 08:39
хах даже първия пост на Нео е написан на кирилица и се различава от стила, който показва със следващите си постове..
относно авторското право и запетайките мога да кажа- ХАХХАХАХА
личи си колко си запознат...



бтв това, че банда чекиджии са ти писали за линк към снимките за да събират материал какво точно означава??

Ami NEO zatova e NEO...ima mnogo liza i sam prezenia koe da pokaje))))

02-03-2006, 10:47
Считам, че сме се разбрали с НЕО, но ето все пак какво му написах на ЛС:

Позволи да преминем на 'ти'.

Този форум трябва да служи на малките деца за пример. Не трябва да ги подтиква към масови сексуални актове, не трябва да ги подтиква към наркомания. Ти толерираш първото. Имай си собствено мнение, нямам нищо против, но не го налагай е не убеждавай в него останалите. Защото мен и още няколко големи тук няма да заблудиш, но какъв пример ще дадеш на 12 годишни момиче, решило да види 'как вървят нещата из сексуалния живот на днешните и наборки'? Да тръгне по подобни купони?

Не, тук трябва да ги научим на морал, а той отсъства от подобни сексуални хаотични купони и контакти. Тези снимки, които постнахте не са подходящи за малки деца, защото не им дават пример на подражание, подходящ за тяхната възраст. Като станат над 20, нека правят каквото искат. Но докато тук има непълнолетни и повечето дори малолетни деца, то те няма да гледат развратни сценки, бидейки убеждавани, че видиш ли, това е нещо 'нормално за съвременния тийн'. И така да е - то не е правилно, сигурен съм какви ще са последствията, ако баща види 13 годишната си седмокласничка в подобни пози и сцени в подобни снимки. Повярвай ми, няма да се зарадва.

Не те гоня от форума, а ти казвам да постваш тук по предназначение. Ако се промениш, заповядай пиши си колкото ти душа сака. Ако продължаваш тези убеждения да ги налагаш във всяка своя тема - няма да го бъде. Виж колко е простичко.

Що се отнася за авторските права, ще проява толеранс. Но това, което правиш не е редно и се замисли. Най-малко от етична гледна точка е редно да споменаваш сайта/източника, от който е копирана статията. По други интернет форуми подобни на твоите теми, без посочени такива се заключват и не след дълго изтриват.

G-n Machoka,ne pozvoliavam na hora,koito ne me poznavat i vapreki tova me opredeliat da mi govoriat na TI....ta i az smiatah 4e sme se razbrali..oba4e iavno ne sme....
taka 4e ste e PERFEKTNO...da vzemete g-ne da ZAKLU4ITE VSI4KITE MI TEMI!Taka ste spestite na DEZATA DA SE OGRAMOTIAT..PONE MALKO :smt018

Vsastnost....napravo gi CENZURIRAITE,za po sigurno!!!!

arrr
02-03-2006, 10:48
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

първово в тоя форум не влизам и може и да има 90% анти-нео, но ти казвам, че в българия има много повече от хората в тоя форум и съм сигурен, че повече от половината им се гледат цици и задници, поради простата причина, че това е нормална човешка потребност! И не мисля, че като ти се гледат полови органи има нещо нередно в човека. можеш да се обръщаш към мен с думата "комплексар" само ако ме познаваше добре! Да писах лс, з-то искам да видя какви са тези купони, на които не съм отишъл, не защото просто "искам да гледам задници", но искам да видя какво прави "днешната младеж" добро или лошо аз искам да видя линк-а. Още повече, че съм навършил пълнолетие, който не иска да гледа цици да не влиза в сайта!

02-03-2006, 11:10
ахам...
няма да е зле НЕО да отиде на психиатър, защото говоренето за себе си в трето лице издава някои сериозни отклонения...


в една стара твоя тема един гост беше написал нещо яко за теб... ще взема да го потърся...

PI4....ti spezialno napravo me udivliavach!!!Ne ti li omrazna da se zanimavach s men be 4ovek,niamach li si patka da si igraech...Ako tolkova te kasae moiata persona..da vzema da ti izpratia AVTOBIOGRAFIATA SI na mail...za da sprech s prostotiite si..

machoka
02-03-2006, 11:23
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

първово в тоя форум не влизам и може и да има 90% анти-нео, но ти казвам, че в българия има много повече от хората в тоя форум и съм сигурен, че повече от половината им се гледат цици и задници, поради простата причина, че това е нормална човешка потребност! И не мисля, че като ти се гледат полови органи има нещо нередно в човека. можеш да се обръщаш към мен с думата "комплексар" само ако ме познаваше добре! Да писах лс, з-то искам да видя какви са тези купони, на които не съм отишъл, не защото просто "искам да гледам задници", но искам да видя какво прави "днешната младеж" добро или лошо аз искам да видя линк-а. Още повече, че съм навършил пълнолетие, който не иска да гледа цици да не влиза в сайта!

Само че 'всички хора в България' са над 18 и си носят отговорнист. Тук няма да се разпространяват подобни материали, вече споменах, поради под 18 годишните потребители, които са по-голям процент от половината потребители.

г-н Loveza NEO,
Трябва ли аз да Ви банван, след като съм Ви помолил най-учтиво за нещо? Когато аз дойда във Вашия форум, ще се държа така, както Вие определете за подходящо за тамошната обстановка. Банват се хора, които не подбират от дума. Вие ми изглеждате по-схватлив, нима е необходимо насилствено да Ви се ограничава достъп, при положение, че просто може да се вслушате в моя съвет? Покажете, че сте широко скроен човек и най-важното -> разбран.

02-03-2006, 11:40
мачок, ЕВАЛА!
време беше някой да спре тъпата тема
нео, едно 90% от форума те мислят за
тъпак и комплексар.е тфа ако не ти
говори нещо...то да беше един човек,
ама са повече, повярвай ми.
никой няма нужда от тъпите ти
КОПИРАНИ теми.
получил си ЛС-та с молба за линка от
същите комплексари като тебе дет искат
да видят цици и задници.

първово в тоя форум не влизам и може и да има 90% анти-нео, но ти казвам, че в българия има много повече от хората в тоя форум и съм сигурен, че повече от половината им се гледат цици и задници, поради простата причина, че това е нормална човешка потребност! И не мисля, че като ти се гледат полови органи има нещо нередно в човека. можеш да се обръщаш към мен с думата "комплексар" само ако ме познаваше добре! Да писах лс, з-то искам да видя какви са тези купони, на които не съм отишъл, не защото просто "искам да гледам задници", но искам да видя какво прави "днешната младеж" добро или лошо аз искам да видя линк-а. Още повече, че съм навършил пълнолетие, който не иска да гледа цици да не влиза в сайта!

Само че 'всички хора в България' са над 18 и си носят отговорнист. Тук няма да се разпространяват подобни материали, вече споменах, поради под 18 годишните потребители, които са по-голям процент от половината потребители.

г-н Loveza NEO,
Трябва ли аз да Ви банван, след като съм Ви помолил най-учтиво за нещо? Когато аз дойда във Вашия форум, ще се държа така, както Вие определете за подходящо за тамошната обстановка. Банват се хора, които не подбират от дума. Вие ми изглеждате по-схватлив, нима е необходимо насилствено да Ви се ограничава достъп, при положение, че просто може да се вслушате в моя съвет? Покажете, че сте широко скроен човек и най-важното -> разбран.

G-N MODERATORE....
i dvamata dobre znaem za kakvo govorehme....i ostanah dosta u4uden ot porednata zaklu4ena moia tema...no kakto i da e...iavno vie ste rechili 4e NEO vi drazni....OK!!!!Oba4e ne se pritesniavaite..kakto kazah...pove4e temi niama da ima vav VASHIA forum/moje bi ste go privatizirali-koi znae!/Ne e nujno da mi davate BAN g-ne,tai kato taka ili ina4e ottuk natatak niama da imate kakvo MOE da TRIETE,ZAKLU4VATE i CENZURIRATE!!!!
Pojelavam Vi da ste vse taka bditelen kato moderator,no ne samo spriamo men.... [-X :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 DANO TOZI PAT STE ME RAZBRALI PRAVILNO!!!!

бездомник
02-03-2006, 11:42
,
Трябва ли аз да Ви банван...

Аха!!! Форумна новина! Аз мислех, че само админи могат да банват! Или просто нагло надвишаваш правата си? :-s

machoka
02-03-2006, 12:01
,
Трябва ли аз да Ви банван...

Аха!!! Форумна новина! Аз мислех, че само админи могат да банват! Или просто нагло надвишаваш правата си? :-s

Правилно, малко надвиших правомощията си тук, за коеот се извинявам.

02-03-2006, 12:03
,
Трябва ли аз да Ви банван...

Аха!!! Форумна новина! Аз мислех, че само админи могат да банват! Или просто нагло надвишаваш правата си? :-s

Правилно, малко надвиших правомощията си тук, за коеот се извинявам.


Bate poneje me opredeli kato 4ovek razbirast ot duma..mi se ste da ti varna jesta..no predi tova ste ti kaja...hubavo e da merich s ednakav arshin tuk spriamo vsi4ki...taka 4e vzemi se v raze!!!!Ina4e riskuvach sled vreme toia sait kade na shega kade na maitap naistina da stane MANASTIR s POSLUSHNICI....

02-03-2006, 12:17
Аз предлагам веднъж и за винаги раздела "секс" да се сложи като "секс - моля, съдържанието е предназначено за пълнолетни" както е в доста форуми. Това може да не ограничи достъпа, но поне ще дава ясен знак какво е условието: То е да си пълнолетен! Не ме разбирайте погрешно, не съм консервативен, просто не ми харесва да виждам подобни безмислени дискусии. Ако секса по закон е определен като подходящ само за пълнолетни, е хубаво на това да се обраща внимание и тук.

02-03-2006, 12:21
Poneje TOVA E MOIATA TEMA....
Ne mi se iska v neia da pichat hora ot tipa na LOLA ili 4oveka s 4ukovete/dori niama da mu kazvam imeto/,kakto i vsi4ki svarzani s tehnite mnenia individi!!!!
Blagodaria predvaritelno!!!!

machoka
02-03-2006, 12:24
Нима по този начин искаш да отхвърлиш градивна критика и да наложиш едно илюзорно поле за еднородни интереси и схващания?

02-03-2006, 12:24
Аз предлагам веднъж и за винаги раздела "секс" да се сложи като "секс - моля, съдържанието е предназначено за пълнолетни" както е в доста форуми. Това може да не ограничи достъпа, но поне ще дава ясен знак какво е условието: То е да си пълнолетен! Не ме разбирайте погрешно, не съм консервативен, просто не ми харесва да виждам подобни безмислени дискусии. Ако секса по закон е определен като подходящ само за пълнолетни, е хубаво на това да се обраща внимание и тук.

Perfektno kazano..blagodaria ti!!!

бездомник
02-03-2006, 12:27
Аз предлагам веднъж и за винаги раздела "секс" да се сложи като "секс - моля, съдържанието е предназначено за пълнолетни" както е в доста форуми. Това може да не ограничи достъпа, но поне ще дава ясен знак какво е условието: То е да си пълнолетен! Не ме разбирайте погрешно, не съм консервативен, просто не ми харесва да виждам подобни безмислени дискусии. Ако секса по закон е определен като подходящ само за пълнолетни, е хубаво на това да се обраща внимание и тук.

Perfektno kazano..blagodaria ti!!!
Това съм аз Льо Клер. Не се бях регнал. :smt023

02-03-2006, 12:29
Obrastam se kam vsi4ki...
Kolkoto i da se pravim 4e niakoi nesta ot jivota gi niama..TE SASTESTVUVAT....i po dobre za vseki ot NAS da se sblaska s tiah po otrano,za da uspee da se otarsi navreme....
Neslu4aino kazvat 4e OPITA e vsi4ko....
I 4e ZABRANENOTO e NAI-SLADKO!!!!
I kolkoto i da mi zaklu4vat i triat temite tuk nesta ot roda na СЕКСА,ГРАДА,ПОРОКА......sa si na dneven red,a onezi deto si vaobraziavat 4e gi niama....../ili 4e triabva da pazim niakoi individi na na bebechka vazrast ot tiah-A KAKVO PRAVIAT TAKIVA INDIVIDI V FORUM ZA SEX SE PITAM?/....... vse niakoga ste oprat do...МАНАСТИРА!!!No TAM....ne vinagi ima proshka!!!!! :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X

machoka
02-03-2006, 12:35
Obrastam se kam vsi4ki...
Kolkoto i da se pravim 4e niakoi nesta ot jivota gi niama..TE SASTESTVUVAT....i po dobre za vseki ot NAS da se sblaska s tiah po otrano,za da uspee da se otarsi navreme....
Neslu4aino kazvat 4e OPITA e vsi4ko....
I 4e ZABRANENOTO e NAI-SLADKO!!!!
I kolkoto i da mi zaklu4vat i triat temite tuk nesta ot roda na СЕКСА,ГРАДА,ПОРОКА......sa si na dneven red,a onezi deto si vaobraziavat 4e gi niama vse niakoga ste oprat do...МАНАСТИРА!!!No TAM....ne vinagi ima proshka!!!!! :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X

Но не толкова рано, колкото е средната възрастова граница тук. Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота, просто няма да стане. Тук ще възпитаме у тях една култура на сексуалност, която бива потъпкана и липсва в голите ти, разхайтени купони.

Дай да им покажем и човешки изрващения, снимки на педофили и некрофили, садистични материали.. за да ги 'подготвим за живота'.. хъммм?
:evil:

бездомник
02-03-2006, 12:36
Секса е най-нормалното и човешко в този свят, модераторите грешат за това, че те съдят. Преди всичко уважавам това, че пускаш разнообразни теми. Преди всичко все пак си ги пуснал тук след като си ги прочел и си решил, че са интересни.И не съм съгласен за авторсото право. Никъде не пише, че всеки пост е защитен с авторки права. Такова нещо просто няма! Нима всички ние потъпкваме авторските права като се цитираме?!

02-03-2006, 12:36
Obrastam se kam vsi4ki...
Kolkoto i da se pravim 4e niakoi nesta ot jivota gi niama..TE SASTESTVUVAT....i po dobre za vseki ot NAS da se sblaska s tiah po otrano,za da uspee da se otarsi navreme....
Neslu4aino kazvat 4e OPITA e vsi4ko....
I 4e ZABRANENOTO e NAI-SLADKO!!!!
I kolkoto i da mi zaklu4vat i triat temite tuk nesta ot roda na СЕКСА,ГРАДА,ПОРОКА......sa si na dneven red,a onezi deto si vaobraziavat 4e gi niama vse niakoga ste oprat do...МАНАСТИРА!!!No TAM....ne vinagi ima proshka!!!!! :smt018 [-X :smt018 [-X :smt018 [-X

Но не толкова рано, колкото е средната възрастова граница тук. Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота, просто няма да стане. Тук ще възпитаме у тях една култура на сексуалност, която бива потъпкана и липсва в голите ти, разхайтени купони.

Дай да им покажем и човешки изрващения, снимки на педофили и некрофили, садистични материали.. за да ги 'подготвим за живота'.. хъммм?
:evil:

VIj...po4vam da se iadosvam ve4e naistina...
kaji mi togava ti spezialno na kakvo si gi nau4il..

02-03-2006, 12:37
Секса е най-нормалното и човешко в този свят, модераторите грешат за това, че те съдят. Преди всичко уважавам това, че пускаш разнообразни теми. Преди всичко все пак си ги пуснал тук след като си ги прочел и си решил, че са интересни.И не съм съгласен за авторсото право. Никъде не пише, че всеки пост е защитен с авторки права. Такова нещо просто няма! Нима всички ние потъпкваме авторските права като се цитираме?!

Ami dobar vapros....

бездомник
02-03-2006, 12:38
Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота...
А имат ли работа да ровят в раздел "секс"? Моля, искам отговор веднаж за винаги!

02-03-2006, 12:39
Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота...
А имат ли работа да ровят в раздел "секс"? Моля, искам отговор веднаж за винаги!

NE SE HABI..NIAMA DA POLU4ICH OTGOVOR!!!!

02-03-2006, 12:39
VIj...po4vam da se iadosvam ve4e naistina...
kaji mi togava ti spezialno na kakvo si gi nau4il..
виж..почваш да ставаш тъп и
банален наистина.
не разбра ли, че ТУК нямат място
снимки на курви дето си сочат
циците и т.н.?колко още време
ще занимаваш целия форум с глупостите
ти, щото на мен вече ми писна.

02-03-2006, 12:40
едно е да даваш съвети и да помагаш на хората във форума, друго е да нападаш и обиждаш и да пропагандираш "нещата от живота"
и понеже темата е твоя... човека с чуковете ще се старае да не пише много по нея...


но прави разлика между помощ и това, което ти правиш...


ако някой попита как да направи нещо или се обърне с въпрос никой няма да има против на базата на опита си да му дадеш съвет...

4UDESNO..NAPRAVI MI TAIA USLUGA DA NE PICHECH TUK...
BLAGODARIA PREDVARITELNO!!!

02-03-2006, 12:40
Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота...
А имат ли работа да ровят в раздел "секс"? Моля, искам отговор веднаж за винаги!
Това е форум за оказване на ПОМОЩ
на тийнеджъри!!!Не за показване на
курвенски снимки!

machoka
02-03-2006, 12:43
VIj...po4vam da se iadosvam ve4e naistina...
kaji mi togava ti spezialno na kakvo si gi nau4il..

Когато ми се отдаде възможност, ще ги науча на това, което трябва да знаят за възрастта си.

бездомник
След, като това е 'тийн форум' се счита, че че почти максималната възрастова граница е до 18-19 години, което от своя страна предразполага едно 80 % да са под 18.

Какво значи дали 'имали работа да ровят в секс раздел'? Той за това е направен, за да им помогне, когато има въпрос около този вид полови контакти, не да ги развращава у малки и да насажда у тях чувството, че безхаберието на многобройни полови контакти с непознати партньори е нещо нормално /за възрастта им!!!/.
А това дали по принцип е нормално - за мое съжаление в днешно време е така, но нищо не мога да направя. Но децата да се учат от малки на това, просто няма начин.

т. 2 - ако нещо не ви ясно около авторските права, има си закони - прочетете ги. Аз няма да обяснявам.

бездомник
02-03-2006, 12:57
Е, поне е сигурно, че света активно подпомага изпростяването на младежта и нейната масова "проебавация"(ако мога така да се изразя)на крехка възраст със и или без помоща на НЕО или подобни форуми като този. Благодаря за вниманието и все пак дано за напред да разграничавате т.4 и порографското съдържание от това с поучителна цел! :wink:

02-03-2006, 13:08
VIj...po4vam da se iadosvam ve4e naistina...
kaji mi togava ti spezialno na kakvo si gi nau4il..

Когато ми се отдаде възможност, ще ги науча на това, което трябва да знаят за възрастта си.

бездомник
След, като това е 'тийн форум' се счита, че че почти максималната възрастова граница е до 18-19 години, което от своя страна предразполага едно 80 % да са под 18.

Какво значи дали 'имали работа да ровят в секс раздел'? Той за това е направен, за да им помогне, когато има въпрос около този вид полови контакти, не да ги развращава у малки и да насажда у тях чувството, че безхаберието на многобройни полови контакти с непознати партньори е нещо нормално /за възрастта им!!!/.
А това дали по принцип е нормално - за мое съжаление в днешно време е така, но нищо не мога да направя. Но децата да се учат от малки на това, просто няма начин.

т. 2 - ако нещо не ви ясно около авторските права, има си закони - прочетете ги. Аз няма да обяснявам.

E da..no dokato/spored teb/doide vreme da im pokazvach nestata....te ve4e niama da sa v toia forum be MACHOK!!!!
A za AVTORSKOTO PRAVO..dadoh link..ta ne e zle i ti da popro4etech nesto...
A osven tova ako ne si 4ul naskoro imache delo v Strasburg za nesto ot toia sort i poznai koi go spe4eli_)))) :lol:

02-03-2006, 13:10
Да ни посещават 12-13 годишни деца и ти да ги учиш 'от рано' какъв е живота...
А имат ли работа да ровят в раздел "секс"? Моля, искам отговор веднаж за винаги!
Това е форум за оказване на ПОМОЩ
на тийнеджъри!!!Не за показване на
курвенски снимки!

a s teb privarshih...
I SE NADIAVAM DA NE TE VIJDAM V TAIA TEMA PONE!!!!

02-03-2006, 13:12
a s teb privarshih...
I SE NADIAVAM DA NE TE VIJDAM V TAIA TEMA PONE!!!!
и как по-точно ще ми забраниш?
това, да те светна само, е ФОРУМ
всеки пише където си поиска.не виждам
начин да ми забраниш да изразя личното
си мнение.

бездомник
02-03-2006, 13:12
Това е форум за оказване на ПОМОЩ
на тийнеджъри!!!Не за показване на
курвенски снимки!
Моля, моля, [-X простотията и курварлъка са дар божи и няма нищо срамно в т'ва. Който има интерес, нека пооправи форума. Та както казах, да има поне ясно разграничаване на нещата кое е позволено и кое не. =D> Ако сексуалните теми и целия радел е под критика, то вече предложих как да се преименува.

02-03-2006, 13:21
a s teb privarshih...
I SE NADIAVAM DA NE TE VIJDAM V TAIA TEMA PONE!!!!
и как по-точно ще ми забраниш?
това, да те светна само, е ФОРУМ
всеки пише където си поиска.не виждам
начин да ми забраниш да изразя личното
си мнение.

Mi ne moga da ti zabrania..samo te pomolih u4tivo...
I ako ne si razbrala..oste vednaj dokazvach...dosta nesta otnosno sebe si... :lol:

02-03-2006, 13:32
Моля, моля, [-X простотията и курварлъка са дар божи и няма нищо срамно в т'ва. Който има интерес, нека пооправи форума. Та както казах, да има поне ясно разграничаване на нещата кое е позволено и кое не. =D> Ако сексуалните теми и целия радел е под критика, то вече предложих как да се преименува.
е как може да има ясно разграничаване
на позволено и непозволено при наличието
на теми "гол купон уау колко е готино всички
ходете по такива купони, напивайте се и се
ебете с който ви падне"

Който има интерес, нека пооправи форума.
еми мачока явно има интерес.ама кфо
да праиш кат някои хора просто не разбират
кое е подходящо за аудиторията на форума и
само се оплакват

02-03-2006, 13:37
Цензура!
Обида към потребител.
.: machoka :.

G-n Machoka...ti ve4e me vze na podbiv mai...
Ami sastia TOIA POTREBITEL/LOLA/,kato govori za ebane i KURVI,ne vijdam zenzura..zasto taka be Moderatore!!!!!

02-03-2006, 16:10
Закон за авторското право (http://law.dir.bg/reference.php?f=zapsp-93)


поне споменавай източника на информацията и статиите си...
иначе е плагиатство да претендираш, че са твои произведения (неупоменаването на автор и източник съдържа такова волеизявление)

G-n VSEZNAIKO....predi da vadich zakoni mi kaji pro4ete li LINKA za AVTORSKO pravo daden ot men!!!!

02-03-2006, 16:36
Първата гола дискотека в Европа става факт в идния петък вечерта, когато в каталонското градче Корнеай ще бъде открит подобен клуб. В него ще се забранява носенето на каквито и да са дрехи. Одеждите предварително ще се оставят на специални гардероби в преддверието на дискотеката. След това танците, закачките, пиенето и другите неща ще стават по евино/адамово одеяние. Първоначално клубът ще бъде отворен за голи танци веднъж месечно. Но по Коледа ще прерасне на седмично забавление. Вестник "Ел периодико" от Барселона пояснява, че не е нужно посетителите да членуват в някоя нудистка организация, за да влязат в дискотеката. Напоследък Испания се утвърждава като страната с най-силно нудистко движение в Европа, което привлича и огромен брой туристи. В края на лятото голите купони станаха мода в тази южна държава. Правят се обиколки на Средиземно море с кораби, но без дрехи. Организират се нуди състезания по бягане.

Opsss...daaa...в.Стандарт :lol:
NEO-oko.....Bih kazal samo 4e ne sme na Iztok...a sme sled Orienta....pone po mantalitet!!!! :smt018

NEO-OKO TM :arrow:

02-04-2006, 09:47
НЕО-око провери за Вас.....

Порно звезди от цяла Източна Европа се събират на голямо еротично шоу в София. Събитието ще трае четири дни - от 22 до 25 март като разбира се ще се провежда през ноща.http://www.teenproblem.net/forum
Сред ВИП гостите ще са унгарската съблазнителкаhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumДжиджи Стийл, румънката Деа, Джинджър Девил, Ясмин Роуг, Титус Стийл.Сред участничките ще има и три българки, но техните имена за сега остават в тайна.
Няма да бъдат допускани лица под 18 години, тъй като ще се прави демонстрация на секс-продукти. Снимането на горещите дами ще бъде позволено.
Дамите сред посетителите също няма да останат разочаровани. Специално за тях ще има мъжко еротично шоу.

NEO-OKO TM :arrow:

02-04-2006, 10:44
Ot dnes s specialnoto razrechenie na g-n MACHOKA,zapo4va publikuvaneto tuk na interesni nestiza ot vsiakakv sort i kalibar!Rubrikata se kazva MINUTITE NA NEO i vseki e dobre doshal,nezavisimo ot tova v kakvi otnochenia sme s nego...))))Nadiavam se da Vi e interesno...... [-X

NEO-OKO TM :arrow:

02-04-2006, 11:01
Дигиталните Библиотеки

Търсите книги по социална психология на английски език, но не знаете какво точно да изберете ? Този проблем вече не съществува, тъй като интернет компанията Google ви предлага своето решение – въведете ключовата дума “социална психология” и пред очите ви на мига се появяват…696http://www.teenproblem.net/forum000 страници, съдържащи информация по зададената от ВАС тема. Невероятно, нали ?
Литературата е на път да стане следващият продукт след музиката и филмите, използван масово през компютъра. Интернет-гигантите Google, Аmazon и Microsoft обявиха в началото на ноември миналата година плановете си за предоставяне на книги онлайн. Архивите с литература не са нещо ново за глобалната мрежа. Когато с това се заемат огромни корпорации обаче, смисълът вече получава друго измерение. Непосредствена промяна в начина, по който разбираме и използваме книгите, е налице.
Oще преди година Google обявиха намерението си да направят всички книги на света достъпни през интернет. Учените и любителите на класическа и съвременна литература посрещнаха съобщението с възторг. Издателите се възмутиха. Независимо от това компанията е дигитализирала към момента стотици хиляди художествени произведения. Това, че голямата интернет компания безплатно предоставя за четене произведения с изтекли авторски права, не пречи на никого. Проблемът е, че тя дава възможност за търсене по дума или фраза и в текстовете на новоиздадени книги. Тях обаче потребителят не може да чете, а получава само търсеното заглавие и няколко изречения от текста.
Идеята на Google е, че това само би подтикнало човек евентуално да си купи въпросната творба. Търсачката все пак дава и възможност на праводържателите да й съобщят, ако не искат тя да дава достъп до книгите им. Представете си обратния вариант - да се издири всеки от милионите автори, техни наследници или издателства – малко трудно за реализиране.
Докато неодобрението на издателските къщи не е изненада, отпорът на академичните среди и правителствата на някои европейски страни е неочакван. Начело с Франция срещу идеята на Google се бунтуват Германия, Италия, Испания, Унгария, и Полша. Те са на мнение, че дигитализирането на книги от американски библиотеки ще допринесе за налагането на американската култура по целия свят, а това би довело до маргинализиране на литературата по целия свят.
По същото време компанията на Бил Гейтс Мicorosft подписа споразумение с националната библиотека на Великобритания, една от най-големите в света, според което софтуерният гигант може да качи в интернет сто хиляди книги, или около 25 милиона страници текст. Така корпорацията се надява да настигне конкурентите си, които я изпреварват значително в тази област.
Само ден след Google и Microsoft с новина излизат и Amazon – най-големият интернет магазин в света. Те казват, че ще позволят на читателите да си купуват страници, глави или цели произведения в дигитален формат. Интернет магазинът предлага съвсем друг подход и отдавна е спечелил на своя страна големите издатели. Аmazon възнамерява да дигитализира голяма част от книгите, които продава и на хартия. Ако има желание, човек може да поръча и прочете онлайн само част от произведението - страница или глава например. Част от парите, получени от това, отиват при собствениците на авторски права. Това е и разликата с Google, които нямат намерение да си плащат.
Остава отворен въпросът дали хората наистина искат да четат книги от мониторите си. Всички проучвания показват, че докато научна литература често се чете в интернет, последните бестселъри задължително се купуват на хартия. За да спечелят, онлайн книгите трябва да добавят стойност - да станат мултимедийни, интерактивни, т.е. по-интересни от хартиения си вариант. Какво ли ще се случи ?

Автор: Иван Беров
NEO-OKO TM :arrow:

Funky_Soul
02-04-2006, 12:17
Oh,obur6tam se kum Machoka...Chovek,ne vijdam kak v edin forum bi mogul da vuzpita6 po kakuvto i da e na4in(bilo to seksualen) razni deca na po 12-13 godini.Za taq rabota si ima RODITELI,te mogat i sami da razgovarqt s decata si koe e pravilno i koe ne,kakto i samite deca si imat priqteli,s koito da diskutirat tezi vaprosi kakto i drugi.Li4no za men toq forum e adski bezmislen,ottuk rqdko moje6 da polu4i6 smislen suvet ili otgovor na pitane,za tova si ima pak povtarqm,kakto priqteli taka i specializirani mesta(seksulozi,psiholozi i t.n.)Drugoto,koeto me vulnuva e,4e ste sednali da se karate vuv nqkakuv FORUM,kadeto sa pusnali tema s goli materiali,a vsqka ve4er po televiziqta puskat kade kade po-skandalni raboti....Decata da ne bi da gledat,a samo sedat vuv foruma?Otnosno NEO,ne vijdam kuv e smisula da govori6 za sebe si v 3to lice,tova i na men mi se vijda glupavo,NO 4oveka sus svoqta tema nadali 6te ubedi nqkoi teen na 12-13 godini,4e trqbva da probva ot ne6tata ot jivota,kato masovi orgii.Davam ti primer vednaga,az ako postna tema s nqkuv narkoman deto se drusa i kaja "ei hora,da probva6 heroin e vse edno da polu4i6 nai-gotiniq si orgazum i da go umnoji6 mnogokratno" i kvo?Polovinata useri 6te me napsuvat,drugata polovina 6te mi kajat,4e sum lud i nikoi nqma da trugne da se bocka samo za6toto az sum kazal taka,ne misli6 li?

lainagovna
02-04-2006, 14:04
тоя Loveza NEO кво само си пише мислейки че някой чете :-s

02-06-2006, 09:21
тоя Loveza NEO кво само си пише мислейки че някой чете :-s

abe LILIPUT...stavach smechen s komentarite si za temite mi..nai malkoto zastoto TI samia parvi gi 4etech!!!! :lol:

Davidoff
02-06-2006, 17:10
nali 6te6e da si hodi6 we NEO? badi maj, napusni s dostoinstvo,a stiga si se obiasniaval

02-07-2006, 09:01
nali 6te6e da si hodi6 we NEO? badi maj, napusni s dostoinstvo,a stiga si se obiasniaval

Abe Vie s Nik4etata Davidoff,Karelia,Marlboro i t.n....sto ne si E...E P.....A M...A...))))))))))
Ne si ti 4oveka deto ste mi kaje kakvo da pravia be selski..... 8)

02-07-2006, 10:27
Милиони мъже по света са се възхищавали на нейното вълшебно тяло и сигурно са се питали, как ли поддържа царицата на твърдото порно тази фантастична фигура….. При нужда Тереза прибягвала само до една единствена диета. Използвала я винаги преди снимки, особено ако имала излишни килограми. Тя отслабвала, представете си, с...пържоли и вино! Сигурен съм, че сте много петимни да се запознаете с диетата на Тереза....

Ето я и нея:

ЗАКУСКА
Една чаша портокалов сок
Две твърдо сварени яйца
ОБЯД
Една чаша портокалов сок
Една пилешка пържола от 150- 200 гр., подправена само с бял пипер и изпечена на скара. След изпичането месото се подправя допълнително с малко калиева сол и лимонов сок. Сервира се върху листа от зелена маруля.
1 чаша сухо червено вино.
ВЕЧЕРЯ
Една чаша портокалов сок
Пилешка пържола, изпечена на скара (досущ като тази, приготвена за обяд).
1 чаша сухо червено вино
Пийте вода, чай и кафе без захар в неограничени количества. Колкото повече, толкова по- добре. Както вече казах: ако приложите тази диета в продължение на 2 дни, ще свалите цели 3 килограма! Без никакви усилия!


P.s.От електронното издание на вестник “Билд” узнах наскоро, че и известната манекенка Хайди Клум използва тази диета. Тя се хранила цели 30 дни по този начин и успяла да свали 16 килограма! Ето това е вече истинско чудо. Ядеш, пиеш, веселиш се и… отслабваш!

NEO-OKO TM :arrow:

02-07-2006, 10:33
Доскоро полуграмотни докторчета ни будалкаха, че кафето, пиенето и пушенето са нещо много, много лошо. Тези “пороци” били уж рискови фактори, които ни поболяват и вкарват без време в гроба.
Ако за миг се съгласим с ПРЕДПОЛОЖЕНИЕТО, повтарям, ПРЕДПОЛОЖЕНИЕТО, че споменатите “пороци” са рискови фактори, то аз веднага ще възразя, че един рисков фактор в никакъв случай не е и не може да бъде предиктор, т. е. ПРИЧИНА!
Истината е една: връзката между кафето и болестите никога, никъде и от никого не е била доказана. Напоследък се случи точно обратното.
Една актуална студия на Харвардския медицински институт, за която съобщава в един от броевете си най- авторитетното медицинско списание в света The Lancet, доказва недвусмислено, че пиенето на кафе може да ни предпази от ред опасни заболявания! Изследванията са извършвани, междувпрочем, в продължение на 20 години с хиляди доброволци.
Кафето, този набеден от нашите знахари грешник, най- неочаквано се озова в ролята си на наш верен помощник и приятел. Ето от какво ни предпазва кафето:
1. Тези, които редовно пият кафе, почти никога не боледуват от рак на дебелото черво! Те не страдат и от стомашни язви.
2. Кафето рязко намалява опасността от диабет.
3. То облекчава чувствително астматичните пристъпи.
4. Кофеинът е едно от най- добрите липотропни вещества. Той топи подкожните мазнини и ни дарява със сила, защото разграждането на мазнините по правило води до прилив на енергия.
5. Кофеинът подобрява чувствително и мозъчната дейност. След консумацията само на едно единствено кафе мозъчната ни дейност се подобрява с 10- 15 %. Освен това кофеинът влияе крайно благотворно върху концентрацията и мозъчните клетки.
6. Кофеинът предпазва освен това мозъчните клетки от дегенеративни процеси и е нашият най- верен съюзник в борбата срещу болестта на Паркинсон.
7. Кафявата течност е един от най- добрите естествени антидепресанти (след алкохола и тютюна!).
8. Редовното пиене на кафе рязко намалява риска от образуване на жлъчни камъни.
9. Кафето стимулира храносмилането и ускорява метаболизма. Трябва да го пием и преди, и след ядене.
10. Изпиването на две чаши кафе дневно ни предпазва от заболявания на черния дроб и най- вече от рака на черния дроб!
Не на последно място трябва да спомена, че редовното пиене на кафе спира косопада дори и при наследствено обременените мъже!
Какво да кажем за фенолните съединения, които се съдържат в кафето, и имат изразено антиоксидантно действие?
Изследването на Харвардския университет доказва освен всичко друго, че изпиването на 4 големи чаши кафе на ден (300 милиграма кофеин) е напълно безвредно във всяко едно отношение.
Консумацията на кафе не се препоръчва обаче на бременни жени, на хора със отворени стомашни язви и на изявени хипертоници. В тези случаи кафето би могло да предизвика все пак нежелателни странични ефекти.
Какво излиза? Излиза, че е прав онзи мъдрец, който твърди, че всички болести са измислени от докторите…

NEO-OKO TM :arrow:

02-07-2006, 10:40
Скъпи потиснати колеги и съратници мъже!
Най-накрая имаме нещо черно на бяло!
Дните, в които жените ни обясняваха, че не ни разбират, са вече преброени!
Изпращаме ви мощен инструмент за да го предадете на вашите жени така, че те да могат да го прочетат и-надяваме се-да могат да ни разберат!
Скъпи жени, госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н.,
1. Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор!
2. Ако искате нещо, то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости. Ние не разбираме деликатните, заобиколни въпроси. Намеците не работят при нас-също и очевидните такива! Просто кажете това, което искате!
3. Когато задавате въпрос, на който не очаквате отговор, не се учудвайте че получавате отговор, който не искате да чуете.
4. Ние сме прости. Когато ви молим да ни подадете филийка хляб, ние нямаме предвид нищо по-различно от това, което ви казваме. Това не е упрек, че хлябът не е на масата. Няма нито скрити тълкувания, нито обвинения! Ние наистина сме прости.
5. Ние сме прости. Няма никакъв смисъл да ни питате за какво си мислим. В 96,5% от времето ние си мислим за секс. Не, ние не сме нерези, това просто ни харесва най-много!
6. Ние сме прости. Понякога ние не мислим за вас. И в това няма нищо лошо. Молим да свикнете с тази мисъл. И да не ни питате за какво си мислим, освен ако не сте готови да водите разговор за политика, икономика, философия, поркане, цици, задници и/или коли.
7. Петък/Събота/Неделя=плюскане=приятели=ф тбол пред телевизора=бира=лоши маниери. То е като пълнолунието или приливите и отливите-неизбежно.
8. Пазаруването не ни доставя удоволствие. И никога, никога няма да ни достави удоволствие!
9. Когато излизаме някъде, трябва да знаете че каквито и парцали да сте сложили отгоре си, те ви стоят чудесно. Кълнем се!
10. Имате достатъчно дрехи и обувки. Сълзите са изнудване! Това, че ще се разорим, не може да бъде доказателство за нашата любов.
11. Повечето мъже имат по три чифта обувки. Повтаряме: ние сме прости. Как изобщо стe стигнали до идеята, че би могло да ни хрумне кои точно обувки измежду вашите 30 чифта ще ви стоят най-добре?
12. Простите отговори като “Да” или “Не” са напълно достатъчни, и то без значение какви са въпросите!
13. Ако имате проблем, ни помолете да ви помогнем да го разрешите. Не ни молете да ви съчувстваме, както правят това вашите приятелки.
14. Главоболие, което трае 8 седмици, не е никакво главоболие. Вървете на лекар!
15. Ако сме казали нещо, което може да бъде изтълкувано по два различни начина, единият от които ви обезпокоява или ви прави нещастни, ние сме имали предвид другото тълкувание!
16. ВСИЧКИ мъже виждат само в 16 цвята. Прасковата е плод, а не цвят!
17. А що за цвят е кайсията (каисията?) и как, по дяволите, се пише тази дума?!?
18. Бирата ни харесва по същия начин, по който на вас ви харесват чантите. Вие не го разбирате. Ние също не го разбираме.
19. Когато ви питаме дали “има нещо” и вие ни отговаряте “не”, ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.
20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.
21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата!

NEO-OKO TM :arrow:

02-07-2006, 17:15
spored razli4ni hora triabva da se otkajem ot VSI4KO..sexa bil zabranen,kafeto ni trovilo,alkohola sasto....e togava zasto da jiveem be hora)))))Vij ima nesta/kato narkotizite i zigarite-TVARDO PROTIV TIAH SAM/,KOITO NAISTINA E BEZUMNO DA UPOTREBIAVAME.... [-X

lainagovna
02-10-2006, 14:49
Обида към потребител!
.: machoka :.

veselka
02-10-2006, 17:33
едно е да даваш съвети и да помагаш на хората във форума, друго е да нападаш и обиждаш и да пропагандираш "нещата от живота"
и понеже темата е твоя... човека с чуковете ще се старае да не пише много по нея...


но прави разлика между помощ и това, което ти правиш...


ако някой попита как да направи нещо или се обърне с въпрос никой няма да има против на базата на опита си да му дадеш съвет...

4UDESNO..NAPRAVI MI TAIA USLUGA DA NE PICHECH TUK...
BLAGODARIA PREDVARITELNO!!!

Pylnoletna sam i po princip otdavna e minala vazrastta v koqto moje nqkoi da mi vliqe 4rez mnenie,snimki i t.n.,oba4e koi znae kak edno dete 6te go vazprieme tva. + tva ima dostata4no depresirani momi4eta 4e v stremeja si da stanat "populqrni" da probvat i ot tova,koeto qvno(az ne sam vidqla,no ot mneniqta taka razbrah) ima na tozi sait.vqrno,te mogat i sami da si namerqt takiva sait4eta no tai kato tova e sait za pomo6t na teenove,koito na vsi4koto otgore biva cenzuriran ot golemi hora,te veroqtno biha si pomislili 4e tova ne samo ne e neredno,no i e prepora4itelno...

Ne jelaeh da zaemam poziciq po spora NEO - machoka,uba4e mnou me izdrazni tva kak NEO kazva (ili are POMOLVA) nqkoi da ne pi6e v negovata tema.Mi 6i ma izvinqva6 mnou NEO,oba4e ve4e nqkoi ti go kaza(ne moa se setq koi)-foruma e mqsto kadeto se diskutira! tva mu e ideqta-da sabere6 mneniq za i protiv...vqrvam 4e si ma razbrau...ili pone kakto kazva : (pro4eti mi podpisa) \:D/

veselka
02-10-2006, 17:51
тоя Loveza NEO кво само си пише мислейки че някой чете :-s

Mi az li4no go haresvam pove4e kato se kara s nqkoi...po-huai raoti govori,nqkak smisleni...pyk tiq temi deto gi copy-paste...malko boza si padat,sqka6 sli6am parvite 15 min ot 6outo na slavi
[-(

veselka
02-10-2006, 18:05
Скъпи потиснати колеги и съратници мъже!
Най-накрая имаме нещо черно на бяло!
Дните, в които жените ни обясняваха, че не ни разбират, са вече преброени!
Изпращаме ви мощен инструмент за да го предадете на вашите жени така, че те да могат да го прочетат и-надяваме се-да могат да ни разберат!
Скъпи жени, госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н.,
1. Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор!
2. Ако искате нещо, то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости. Ние не разбираме деликатните, заобиколни въпроси. Намеците не работят при нас-също и очевидните такива! Просто кажете това, което искате!
3. Когато задавате въпрос, на който не очаквате отговор, не се учудвайте че получавате отговор, който не искате да чуете.
4. Ние сме прости. Когато ви молим да ни подадете филийка хляб, ние нямаме предвид нищо по-различно от това, което ви казваме. Това не е упрек, че хлябът не е на масата. Няма нито скрити тълкувания, нито обвинения! Ние наистина сме прости.
5. Ние сме прости. Няма никакъв смисъл да ни питате за какво си мислим. В 96,5% от времето ние си мислим за секс. Не, ние не сме нерези, това просто ни харесва най-много!
6. Ние сме прости. Понякога ние не мислим за вас. И в това няма нищо лошо. Молим да свикнете с тази мисъл. И да не ни питате за какво си мислим, освен ако не сте готови да водите разговор за политика, икономика, философия, поркане, цици, задници и/или коли.
7. Петък/Събота/Неделя=плюскане=приятели=ф тбол пред телевизора=бира=лоши маниери. То е като пълнолунието или приливите и отливите-неизбежно.
8. Пазаруването не ни доставя удоволствие. И никога, никога няма да ни достави удоволствие!
9. Когато излизаме някъде, трябва да знаете че каквито и парцали да сте сложили отгоре си, те ви стоят чудесно. Кълнем се!
10. Имате достатъчно дрехи и обувки. Сълзите са изнудване! Това, че ще се разорим, не може да бъде доказателство за нашата любов.
11. Повечето мъже имат по три чифта обувки. Повтаряме: ние сме прости. Как изобщо стe стигнали до идеята, че би могло да ни хрумне кои точно обувки измежду вашите 30 чифта ще ви стоят най-добре?
12. Простите отговори като “Да” или “Не” са напълно достатъчни, и то без значение какви са въпросите!
13. Ако имате проблем, ни помолете да ви помогнем да го разрешите. Не ни молете да ви съчувстваме, както правят това вашите приятелки.
14. Главоболие, което трае 8 седмици, не е никакво главоболие. Вървете на лекар!
15. Ако сме казали нещо, което може да бъде изтълкувано по два различни начина, единият от които ви обезпокоява или ви прави нещастни, ние сме имали предвид другото тълкувание!
16. ВСИЧКИ мъже виждат само в 16 цвята. Прасковата е плод, а не цвят!
17. А що за цвят е кайсията (каисията?) и как, по дяволите, се пише тази дума?!?
18. Бирата ни харесва по същия начин, по който на вас ви харесват чантите. Вие не го разбирате. Ние също не го разбираме.
19. Когато ви питаме дали “има нещо” и вие ни отговаряте “не”, ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.
20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.
21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата!

NEO-OKO TM :arrow:

Brau! Mnou huu Neo! I ti vednaj da copne6 nqkoq qka tema.kvi sa tiq bozi deto si nahakal tuka?

02-10-2006, 20:16
a we NEO - ti kato si prost i ne znae6 kaka da se dyrji6 s edno momi4e, hubawo, ama za kwo ni slaga6 wsi4kite pod 1 kleimo
i mejdu drugoto si ebati grandomana
Qgodka_ - respect

scorpiass
02-10-2006, 20:50
[size=18][b]Така ЛовезаНео
Да започнем с темите ти,нестига,че са банални,на латиница,КОПИРАНИ,не посочваш източник,след копнатия текст напишеш едно изречение и айде готова е темат и се повтарят

След Това>Ей научи се да пишеш във форума ве ,пишат ли се по 1000 поста един след друг ве,може ли да си толкова прост ве,незнаеш ли кво е едит!

Absconding
02-10-2006, 21:26
Само едно ще ви кажа - още с влизането в този форум вие по идея се съгласявате с правилата му и съответно и с всички админи, модератори и т.н. Ако не ви харесва нещо, ако не сте съгласни с нещо - хубаво, изразете си мнението. Но нужно ли да правите такава трагедия и да занимавате целия форум с глупавите ви конфликти. Ако ще още 100 страници да изпишете, очевидно до консенсус няма да стигнете. НЕО, може би е време да спреш да се правиш на неоправдан и да се замислиш, че ти тук не си нищо повече от един нормален user и съответно никой не е длъжен да се съобразява с теб. И какво значи "това е мойта тема".. Ти какъв се явяваш в цялата картинка - Господ!? Казваш, че "учтиво молиш" еди кой си да не пише по темата ти. Учтиво щеше да е, ако го беше казал един път, а не непрекъснато да го повтаряш. Защо някой от форума да се съобразява с молбата на човек, който не познава? Всеки пише, където намира за удачно.

Само да добавя.. НЕО, понеже се направи на интересен и не позволи на маchoka да ти говори на "ти".. аз да те попитам.. Защо тогава ТИ му говориш на "бате"!?

Master_88
03-17-2006, 14:59
Мн яко заглавие ам тая тема " МИНУТИТЕ НА НЕО". Незнам защо ама ми е малко смешно тва "МИНУТИТЕ НА НЕО" :D

machoka
03-17-2006, 15:01
Авторът е вече с бан, темата се обезмисля.

Приятен ден на всички.