PDA

View Full Version : Stanah 4ernata ovca na klasa



depresirana
02-02-2006, 13:07
ABSOLUTNO vsi4ki v klasa mi me tretirat kato glupa4ka i me karat da se 4uvstvam adski tapo vav VSEKI EDIN MOMENT OT SA6TESVUVANETO MI! 6te ymra,e ne se jivee na takova mqsto..s nikogo ne govorq,si4ki si 6u6ukat prostotii za men i se kikotqt,postavqt me v absurdni situalcii i se kefqt. IDIOTS! I az se poddavam. Pobediha me,priznavam. Kvo da napravq? :(

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

**EcKo**
02-02-2006, 13:09
Трябва да намериш общ език с тях...Ако те се правят на готини,бъди по-готина...Не се оставяй...или се премести в друго даскало и почни от начало...Без да те е срам...и се сприятелявай :D

Dr. Kazimbutt
02-02-2006, 13:22
Трябва да намериш общ език с тях...Ако те се правят на готини,бъди по-готина...Не се оставяй...или се премести в друго даскало и почни от начало...Без да те е срам...и се сприятелявай :D
Повярвай ми, ако си интелигентен, няма начин да се сприятелиш с идиоти.

Депресираната, не трябва да ти пука какво си говорят тия дебили, нищо че сте в един клас. Ще видиш, че ще срещнеш хора, които ще могат да те оценят като личност, ще държат на тебе и ще те уважават. Освен това, като те дразнят, не бива да показваш, че се засягаш, защото тогава ще започнат да го правят още по усилено. Бъди небрежна, авторитетна и ще видиш как ще им се издигнеш в очите.

**EcKo**
02-02-2006, 13:24
[quote=**EcKo**]Трябва да намериш общ език с тях...Ако те се правят на готини,бъди по-готина...Не се оставяй...или се премести в друго даскало и почни от начало...Без да те е срам...и се сприятелявай :D
Повярвай ми, ако си интелигентен, няма начин да се сприятелиш с идиоти.

quote]
И ти си прав пич...

Master_88
02-02-2006, 13:49
В който и да е клас все ще се намери по някой дразнител. Стреми се да се сприятелиш със свестните(ако има такива) и общувай с тях. За другите да не ти пука..Рано или късно си намират майстора

lina15
02-02-2006, 16:13
vednuj stane6 li 4ernata ovca nmnooogo trudno 6te se oturve6 ot tva...edno momi4e ot moq klas(ama tq napusna u-6te 6toto vsi4ki q mrazeha)ot purviq den q naro4iha i do posledno be6e nai-tupata
trqbva mnogo da se postarae6 da te haresat

white_chik
02-02-2006, 16:38
zamisli se ako ima problem v teb kak da go popravi6.A ako samo tiq ot klasa te ebavat a ima6 drugi friends s koito ti e got-prosto im tegli edna maina na tiq ot klasa ti i si jivei jivota :wink:

бездомник
02-02-2006, 16:44
Ми съвета ми е да се промениш. А как, това зависи само от теб. :wink:

korn___
02-02-2006, 16:45
just kill them :smt077 tegli im 1 maina i nedei da im se podava6 na glupostite prosto gi ignorirai =;

Phoenix
02-02-2006, 17:27
Хах, ми като се оставяш да те мачкат, аз какво да направя ?!? Светът е жестоко място, затова - всеки за себе си !

Dr. Kazimbutt
02-02-2006, 18:37
Ми съвета ми е да се промениш. А как, това зависи само от теб. :wink:
Няма смисъл да се промениш за някой, който няма да може да го оцени.

He3HauKa
02-02-2006, 22:17
Mi moje da se kaje che az i oshte edno momiche sme chernite ofci shtoto bqgame ne uchim obshto zeto sme protivopolojnost na si4kite zubari obache... prosto ne pozvolqvai da govorqt za teb taka .. otvori im usta pokaji im che nqma da gi traesh.. V klasa mi nikoi ne me haresva no i nikoi ne mi kazva nishto zashototo nemoga da pozvolq na nqkfi palqchovci da me narejdat i t.n. [-(

ycMuBkaTa
02-02-2006, 22:21
Абе я да не ти пука кво ти говорят зад гърба, макар че си е кофти, ама както те посъветваха и другите карай напред, ако можеш промени се, но все пак да не ти пука, има и други приятели освен класа

stop_the_war
02-03-2006, 07:24
абе кво ти пука, и аз съм нещо като черна овца в класа, ама кво ти пука.
не разбирам що казвате че трябва да се постарае да я харесат, ако стане като тях ще е победена :evil:

MeTaLnO_SlAdKa
02-06-2006, 15:50
ne se promenqi! ne si struva za hora koito nqma da go ocenqt! ti si si ti! Koito ne te haresva nqma 4ustvo za savur6enstvo!!! A i tfa ti e klasa vse pak...v vseki klas ima po 1 takava kato teb! pravi se 4e ne im zabelqzva6, ne pokazvai 4e si slaba! Ako ne im zabelqzva6 6te prestanat a ti 6te im pokaje6 4e ima6 dostoinstvo! Stiskam ti palci!

mamina_blaga
02-06-2006, 16:02
az pak te savetvam da ne govori6 s tqh i da ne im obra6ta6 vnimanie,vse pak ti ne jivee6 za tiq tapaci ot klasa

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:38
Ей човече.. това е живота .. една борба.. пък и не виждам какво лошо има да си черната овца... НАЛИ СИ РАЗЛИЧЕН ОТ ДРУГИТЕ в СТАДОТО . ДЕРЗАЙ и не позволявай да те тъпчат "БЕЛИТЕ" :)

fti4ka
02-10-2006, 20:12
абе кво ти пука, и аз съм нещо като черна овца в класа, ама кво ти пука.
не разбирам що казвате че трябва да се постарае да я харесат, ако стане като тях ще е победена :evil:

6toto s tqh si prekarva polovinata den vse pak ne e priqtno si4ki da ti se prismivat i da te ignorirat.. nai-dobre se premesti ako ve4e ne e kusno..koi klas si? ili se opravqi sama u4i si urocite i ne misli za tqh.. na taq vuzrast o6te ne sa dorasli i za da si povdignat samo4uvstvieto namirat nqkoi na koito da mu go smajat i za jalost ti si stanala obekt na podigravkite im.. nai-vajnoto e da ne se zatvarq6 v sebe si i da ne dopuska6 da te ma4kat.. ako im se izrep4i6 nqkolko puti 6e razberat 4e ne e hubavo da se ebavat s tebe.. kolkoto pove4e si mul4i6 tolkova pove4e 6te te napadat.. az sum go prejivqla su6toto.. nosi si drehi koito ti haresvat bez da se pritesnqva6 4e sa prekaleno ekstravagantni ili sexi.. moje6 da si vikne6 nekvi gotini priqteli da te zimat sled u-6te i oneq da vidqt 4e ne si zagubenq4ka.. tova sa nai-prostite primeri koito moga da ti dam.. ina4e vsi4ko si zavisi ot teb.. nali znae6 jivotut e takuv kakuvto si go napravim

sexy_macka
02-11-2006, 13:58
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 11.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ей човече.. това е живота .. една борба.. пък и не виждам какво лошо има да си черната овца... НАЛИ СИ РАЗЛИЧЕН ОТ ДРУГИТЕ в СТАДОТО . ДЕРЗАЙ и не позволявай да те тъпчат "БЕЛИТЕ"

dam,tq e prava,kfo ti puka,ne im obrushtai vnimanie i si jivei jivota :) zamisli se...moje bi te te mrazqt zashtoto v nqkoe otnoshenie,a moje bi i vuv fsichki TI SI PO-DOBRATA !!!
moeto suvetche e DA NE TI PUKA !!! :wink:

GLeZoRanA
02-11-2006, 15:13
just kill them :smt077 tegli im 1 maina i nedei da im se podava6 na glupostite prosto gi ignorirai =; съгласна съм :) тва е начина хич да не ти дреме :)

strange__
02-11-2006, 15:48
Как няма да и пука бе...смисъл не би трябвало да е така,но като някой по цял ден те ебава за нещо ти дори да не искаш се засягаш :-k Но,тва не значи,че не можеш да им промениш мнението!Тоест те очевидно са някви много прости,но както някой каза покажи им,че не си загубенячка и когато започнат да се държат по-нормално просто пази някаква дистанция,защото вече знаеш какви са :wink: А,ако си имаш други приятели...никъв проблем!За мене решението е да ги накараш с държанието си да променят отношението си към теб,да се държат по-нормално,но когато това стане не ги допускай твърде близо до себе си [-X
П.С. Нз кой го каза...викни някви приятели в даскало,контактувай с хора от съседните класове...с една дума докажи,че си човек като всички други :D

Sapphir
02-11-2006, 20:20
az shte te posavetvam da gi stroish ;) s boi sichko stava ;P i men eno vreme neshto mi sa praeha u minaloto daskalo .. popretrepah nqkolko i gleash posle bahti respecta inache u segashnoto nikfi problemi nqqm .. :) ama ne sa ostavqi da ta tormozqt ve .. bii tam paa ako nemojesh kolkot mojesh :P

veseto
02-13-2006, 19:19
В съседния ни клас има същата ситуация с едно момиче.Моят съвет е да се преместиш в друг клас, в който ше започнеш всичко отначало.Не си заслужава да оставаш при тия идиоти [-X

mnogomili4kata-sf
02-13-2006, 19:27
И моят съвет е да не се променяш...бъди себе си!И най-хубаво си намери ново даскало и нова среда

hristiqn
02-14-2006, 06:54
vij sq i mene tui ma tretiraha s 1 moi fr ama kat gi po4ne6 gi zatapva6 vsqka sec :smt014 6te ti zavijdat i se nekoi 6te ti stane fr . sq v moq klas si4ki sa s mene i sre6tu edin koito pruv zapo4naa me ebaa

Dr. Kazimbutt
02-14-2006, 11:50
vij sq i mene tui ma tretiraha s 1 moi fr ama kat gi po4ne6 gi zatapva6 vsqka sec :smt014 6te ti zavijdat i se nekoi 6te ti stane fr . sq v moq klas si4ki sa s mene i sre6tu edin koito pruv zapo4naa me ebaa
Приятели, които ти завиждат, не са никакви приятели. Освен ако завистта не е благородна, а много ме съмнява че ще е такава...

strange__
02-14-2006, 18:20
vij sq i mene tui ma tretiraha s 1 moi fr ama kat gi po4ne6 gi zatapva6 vsqka sec :smt014 6te ti zavijdat i se nekoi 6te ti stane fr . sq v moq klas si4ki sa s mene i sre6tu edin koito pruv zapo4naa me ebaa
ХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХ :lol: :lol: :lol:
Извинявай,но просто не се сдържах!Ти тряа си мега зле бе :shock: Заради такива като тебе вечно има "черни овци"...мисля,мисля и не мога да го измисля,как така след като си преживял нещо такова можеш след тва да обявиш тея хора за свои приятели,а и на сичкото от горе да унижаваш някой друг както тебе са те унижавали :!: Бегай бе...ебати хората има :smt097 И кво толко се е ебавал с тебе тоя,който сега ти унижаваш и тъпчеш?!МОЛЯ да ми бъде обяснено като на малоумна :shock: