PDA

View Full Version : Obicham q ,NO ...



PiSanCho
02-02-2006, 14:34
Priwet na wsichki qki tiinove ot tuk ;:)

Az sym momche student i da si priznaq winagi na pyrwo mqsto bqh postavql ucheneto,dokato ne se poqvi TQ ](*,) i da q opisvam i da ne q ,to nqma smisyl,shtoto kato si wluben ,mishenata za tebe e idealnata i iedinstvenata,nali taka? :roll: No wijdame se rqdko,a uj sme ot edin grad ..no az kakto spomenah ucha nagore i vednyj mesechno se vryshtam za den dva i taka prez nqkolko meseca se wijdame wednyj,no kogato sme zaedno sme si mnogo dobre,znam i che tq me haresva (pochti 90 % sym siguren w towa) ,obache razstoqnieto ni deli ,a i sega kato trqbva da zamina za chujbina na studentska brigada shte se vidim sled polowin godina ;( nz kakwo da prawq ,kak da i obqsna ,che q hareswam,ma tq ne bi mi powqrwala kato se ima w predwid che se wijdame rqdko ,wednyj i kazah ,a tq ne moje si wluben w chowek ,s kogo se wijdash 7-8 pyti godishno :( kakwo da prawq ,kak da postypq :-s ne iskam ,a i nemoga q zabrawq :| Blagodarq O:)

cvety_i_bebeto
02-02-2006, 14:44
mi 4estno da ti kaja nz,kak da postapi6 oba4e,ako q obi4a6 i tq te obi4a-raztoqnieto..ne trqbva da e problem-za6toto kogato iska6 ne6to,nqma kakvo da te spre...sorry ama,ako e problem dori samo za ediniq zna4i ne mu puka osobenno mnogo,dali 6te e s teb..

peperud4icata
02-02-2006, 14:54
abe razstoqnieto si e problem i to golqm.kolkoto i da se obi4ate,vse pak to si e fakt... ina4e spored men i kaji vsi4ko tova koeto 4uvstva6 kam neq...

miracul
02-02-2006, 15:43
еми бате виждам, че много я обичах и каквито съвети да ти даваме тука ти неможеш все пак да се откажеш от ученето..ако бях на твое място бих поговорил с нея да и признам, че е обичам и ако тя ме обича времето и разтоянието няма да бъдат такъв проблем....все пак ако те обича истиснки би те изчакала нали ?
айде успех брато и дано сичко се оправи!

ht_7j
02-02-2006, 17:10
Kaji i vsichko, koeto ti teji na sarceto malko predi da zaminesh. Poiskai i snimka, dori i da imash veche...daje si napravete snimka zaedno. Pishi i chesto, kazvai i che si gledash snimkata i ti lipsva...i taka....az sym v chujbina i se vijdam s gadjeto mi samo lqtoto. Lipsvame si, no ne sme se ostavili..."All you need is love" kakto e kazal John Lennon

FiRe_LaDy
02-02-2006, 19:06
Am i az bqh taka s moq priqtel!Ne se vijdahme 4esto ... na sedmicata vednyj!I nakraq ne izdyrjah!Samo se izmy4vah.Kazah mu 4e ne moje da prodyljava taka.ili 6te se vijdame po 4esto ili kysame.I taka skysahme!Sega mnogo stradam,no po dobre taka :roll:
Ta ili skysai s neq ili ... prosto trqvba da sviknete taka,koeto ne e nikak lesno!Ot koeto moje da vyzniknat i problemi :smt014

02-02-2006, 22:12
vzemi q pri sebe si ,kvo tolko trudno ima?ili e pod 14-15g?

IKisseDAGirL
02-03-2006, 07:02
Kaji i vsichko, koeto ti teji na sarceto malko predi da zaminesh. Poiskai i snimka, dori i da imash veche...daje si napravete snimka zaedno. Pishi i chesto, kazvai i che si gledash snimkata i ti lipsva...i taka....az sym v chujbina i se vijdam s gadjeto mi samo lqtoto. Lipsvame si, no ne sme se ostavili..."All you need is love" kakto e kazal John Lennon
ахам :wink: показвай й колко много значи тя за теб,прави й някакви подаръчета:) направи малкото дни,през които сте заедно, забавни и разнообразни - води я на красиви места, изненадай я с нещо - така те ще станат незабравими за нея :oops:

KOTKATA_17
02-03-2006, 10:13
еми бате виждам, че много я обичах и каквито съвети да ти даваме тука ти неможеш все пак да се откажеш от ученето..ако бях на твое място бих поговорил с нея да и признам, че е обичам и ако тя ме обича времето и разтоянието няма да бъдат такъв проблем....все пак ако те обича истиснки би те изчакала нали ?
айде успех брато и дано сичко се оправи!
da tova e mn dobre da napravi6 :smt017 uspeh :wink: