PDA

View Full Version : Gadjeto mi e v kazrmata....



cvety_i_bebeto
02-02-2006, 14:37
gadjeto mi vleze v kazarmata na 05.01.,no izob6to ne iska da mi povqrva 4e sam gotova da go 4akam,KAK DA GO NAKRAM?
momi4eta-vie bihte li 4akali gadjeto si,ako xodite po4ti 2 god,ve4e...
mom4eta-6te se radvate li ako nqkooe momi4e vi 4aka da izlezete ot kazarmata..i 6te povqrva te li v lubovta i...

Game_Over_Boys
02-02-2006, 17:00
Скъпа,спокойно!Преди две години приятелят ми беше в казармата!Нашата връзка беше току що започнала!Изчаках го да излезе,защото разбрах по времето което беше вътре,че той е любовта за мен!Изчаках го,той излезе и сега сме все още заедно,обича ме се със всеки изминал ден все повече и повече!Незнам какво доверие си имате с твоя приятел,но май не е много голямо!Ако той ти има доверие и те обича,няма казармата не е никакъв проблем,напротив тя закрепва обичта и доказва много неща,за които не си си и представяла!!!Обяснимо ги тези неща!Успех! :!:

Kianna
02-02-2006, 17:18
Ima edin edinstwen nachin da go ubedish-kato go izchakash.Towa shte buda goliamo dokazwane na twoiata obich kum nego!Dano go oceni...Success ((((((;

[PITBULL]
02-02-2006, 17:30
ami normalno e da ne vqrva no 2 godini ne sa malko spox 6te ima otpuski sled kletvata pak :) 6te se vijdate i 6te razbere no vinagi 6te si misli takiva raboti

ht_7j
02-02-2006, 17:54
Gadjeto ti se pravi na absoliutna drama queen!!! Strahuva se, che shte go zabravish i sega se pravi na mnogo neshtasten i iska da gi syjalqvash, za da go izchakash naistina. Obicha te, v tova mai nqma symnenie. Ne mu se vryzvai tolkova. Izchakai go. Samo taka shte mu dokajesh, no ne mu pozvolqvai da ti se kachni na glavata vse pak.

sheherezada
02-02-2006, 18:14
2 год. това не е малко време =D>
ами разбира се на мен ако ми се случи приятелят ми да влезе в казарма ще го чакам каквото ще да става.
А това,че той не ти вярва,че ще го изчакаш - нз. може би си дала повод да си мисли така,или пък не си му показала колко го обичаш 8-[

angelski_o4i
02-03-2006, 20:32
estestveno,4e 6te go 4aka6!az s moq hodeh ot 9 meseca kogato toi vleze i si go 4akam o6te!
ima svijdaniq,na koito moje6 da hodi6
a i 6te go puskat otpuska spoko!

Лорда
02-03-2006, 22:19
мене ме чакаха .. то какво чакане е тва през ден да си навънка ??

svetla_88
02-04-2006, 10:40
аз ако съм ще го чакамлще го накарм да ми повярва че е така и ще подя където и да е да го вида за няколко часа абе то след клетвата вече ще го пускат по часто а пък ако има връзки що пък да не излиза и вс ден имам мн приятелки който гаджетата им са вътре и кво подят си вс вечер говорят си смс виждат се то не е като едно вр. :smt016