PDA

View Full Version : Какво да направя или и кажа....



02-02-2006, 15:40
Ммм значи искам да здухам или да й е гадно....Аз и казах какво чуствам ф очите а тя ми се прави на ударена...Искам малко и тя да разбере как съм се чуствал аз...Издразних се и й казах,че само ми се прави на ударена че вечно не ме е разбрала и тя ми каза ами явно не си ме оцелил в подходящтия момен...Незнам аз ли греша някъде или...??? ](*,)

Game_Over_Boys
02-02-2006, 16:42
С този метод на отмъщението до никаде няма да стигнете!Само ще я накараш да се отдръпне още повече от теб!Мисля,че е нужно да поговорите като големи хора!Имам в предвид без дразги и т.н!!!Бъди мил и напълно искрен с нея,само така ще я накараш да се замисли!Разбира се не казвам че трябва да ходиш след нея като глупак,просто с действията си и покажи,че не се отказваш лесно!Една жена обича да бъде охажвана!Може би просто ти се прави на недостъпна!Сам ще усетиш какви са чувствата й!Ако мислиш,че тя не толкова запалена колкото теб,просто я остави,тя не е твоето момиче,но ако мислиш,че има шанс не се отказвай!Успех пич! ;-)

Kianna
02-02-2006, 17:11
istina e ,che momichetata obichat da se prawiat na nedostupni,za da gi uhajwat kolko se moje poweche i da se wurtiat okolo tiah ,ama tazi mai ne prawi towa,zashtoto ako go hareswashe niamashe da se prawi na udarena tolkowa,a pone niakakuw tunuk namek shteshe da ima...wupreki,che sum momiche kazwam..aman ot cufli,deto "niamat konkurencia" i deto samite te neznaiat kakwo iskat...choweche,nameri si niakoia neudarena..! :wink: :wink:

ht_7j
02-02-2006, 18:06
...choweche,nameri si niakoia neudarena..! :wink: :wink:

I az taka vikam