PDA

View Full Version : moje li da se polu4i ne6to?



02-02-2006, 16:20
Hora,haresvam edno mom4e ot moq klas i mi se struva,4e i toi mai me haresva.az ne sam kazvala na pr. si,4e go haresvam.no te mi vikat,4e toi me haresva spored tqh i tova mnogo me obnadejdi.ina4e v u-6te sme pr,oba4e sme mnogo razli4ni kato hora.dvijim se v razl kompanii.az sam ot tiq po-zatvorenite,toi pak obratnoto.i mi se struva,4e po4ti nqmame ob6ti interesi.kato priateli se razbirame,no dali ako tragnem,moje da se polu4i ili tova,4e sme korenno razl 6te pre4i i ni6to nqma da izleze.prosto neznam dali da si ostanem samo pr ili da mu pokaja,4e ne mi e bezrazl.togava ako stane ne6to m/u nas,neznam kak 6te e.az ne moga da tragna s negovata kompaniq(te sa dosta hora ot klasa),a i ne vsi4ki me haresvat,ne moga da se natrapvam.a i ne moga da zareja priqtelkite si.ne mi se vqrva oba4e toi da iska da se otcepi ot negovite pr(i e normalno de).ta kakvo 6te me posavetvate?mnogo sme razl,priqtelite ni sa6to.znam,4e moite pr nqma da se prisaed kam negovata kompaniq,a i te nqma da ni iskat.oba4e mnogo mi se iska da hodq s tova mom4e.kakvo da pravq?

kimi_raikonen
02-02-2006, 16:24
Ако той наистина те обича и ако има любов между вас той ще се отдели от компанията си.Няма лошо да опиташ пък каквото стане.

02-02-2006, 16:41
Ima samo edin nachin da razberesh. Pokaji mu, che go haresvash. Samo ne kazvai na priqtelki...Ti poemi kontrola. Az ne bih se doverila. Ako i toi te haresva, kompanii i priqteli nqma da prechat. Chovek, koito riskuva, nikoga ne gubi.

white_chik
02-02-2006, 16:45
mnoo trudna situaciq :roll: .Nz na tvoe mqsto 6tqh da mu kaja za 4uvstvata si i ako toi su6to izpitva ne6to kum teb,togava 6e se vijdate kogato ne ste s kompniite si.Vse pak ste i v edin klas i bi trqbvalo da imate vreme edin za drug.A ako plamne lubov togava i dvete strani 6e napraqt kompromis i si4ko 6e e ok