PDA

View Full Version : herza



blah_blah
02-02-2006, 21:35
emi horica iskam da pitam kompetentnite ot vas za tva ne6to - herza. ta, edin ot nai dobrite mi priqteli vse mi se hvali kak "4oveeek, taq sutrin kato udarih edna herza za otskok" i nqkvi takiva bullshits, v toq duh. na men mi e 4udno (tai kato az osven s koz4e i bira, s drugo ne se zanimavam) - herzata ne e li hap4e na heroinova osnova, t.e. pri nego golqmat 4ast ot sadarjanieto e metamfetamin i ima "sledi" ot heroin. ili "herza" e prosto nqkvo typo nazvanie na heroina? abe, izob6to, are nqkoi podrobno (kato na maloumna) da mi obqsni 6to e to herza. tva e! peace \/

02-02-2006, 21:37
ili "herza" e prosto nqkvo typo nazvanie na heroina?
тфа е.

blah_blah
02-02-2006, 21:38
ebati...kak togava e jiv? qvno me bazika :P

anonymous464110
02-02-2006, 21:48
estestveno 4e te buzika be kopele.i az neprekusnato obqsnqvam "dai da hodim do popa za petica herca" kogato zaciklim i se 4udim kvo da pravim ama tova e prosto 6iban LAF.herca/heroin se otnasq kakto joint/marihuana.seti li se?
aide sega se ogledai naokolo i vij ednoimennata tema ako ne6to konkretno za heroina te interesuva

anonymous464110
02-02-2006, 21:49
p.s. herca,hero,kafevoto,folio,pompata.vse su6toto.da ne pita6 i za nqkoe ot tiq ne6ta...

blah_blah
02-02-2006, 21:53
eee ebati ne6o si mn mil be. po spokoino s obi4ta pls. govori6 kato herzog ahahahaah i spoks nqa pitam za drugite - osobeno kafevoto se 4uva dosta

anonymous464110
02-02-2006, 21:56
kato kaza hercog,tva naposleduk dosta navleze za dilurite na herca...

blah_blah
02-02-2006, 22:16
mdaaa tva go znam:)) za tva ti go napisah otgore, ebati...ahahhahh

weedy eyes
02-09-2006, 21:26
hahaha opredeleno te byzika neshto tvoa chovek
herz e typo nazvanie na heroina
a za hapovete na heroinova osnova ima si gi taka e i v BG povecheto sa na heroinova osnova za syjalenie
ili exovete koito predlagat uj na amfetaminova osnova ne sa chisti to kvo li e chisto vyobshte de
ama kakto i da e tva e druga tema

02-10-2006, 11:42
матриал... тва най- долния възможен избор.

да оставим настрана бързото и силно физи4еско и психи4еско пристрастяване за момент.. "стаф"а(матриала, херца) от 4ерния пазар съдържа от 15 до 30 % диаморфин(хероин) а останалото са разни боклуци.. от смляни тухли, през аналгин та 4ак до ОТРОВА ЗА МИШКИ! :evil: (стрихнина в отровата за мишки в малки дози наподобява ефектите на хероина)
заради 4есто отровните примеси и заради неустановената концентрация на опиати в "матриала" смъртните слу4аи са твърде възможни.
Поради нелегалността на хероина и поро4ния на4ин на употреба са възможни кръвопреносни зарази като хепатит и спин.

а сега по съ6тество- хероина измества напълно естествениите мозъ4нин допамин и ендорфин от опиоидните рецептори, с времето ги уврежда и поради това мозъка намалява и дори спира производството на допамин. след стотина приема мозъка ве4е е увреден до степен никога пове4е да не може да има нормални нива на ендорфини, дори и след пълна детоксикация.
с прости думи- боцкаш се няколко месеца и никога през живота си ве4е не можеш да се усмихнеш.

хероин съм пробвал само веднъж на цигара, беше ми лошо, задушавах се и ми се гадеше..
никога пове4е не опитах.


п.с. от вси4ки дроги по света опиатите са най-
коварни, а диаморфина(херц) е 10 пъти по пристрастителен от суровия опиум.

ако никога през живота си не пробваш херц нищо интересно няма да си пропуснал, само щанса да се превърнеш в отрепка.

за сведение стимулантите(кока, амфети ) също преебават ендорфините, но дале4 по-малко , само при големи дози или при 4еста употреба.

тревата даже напротив- кара мозъка да произвежда пове4е естествени "хормони на удоволствието" и поради това не само 4е не уврежда мозука, но му помага да се възстанови след употреба на стимуланти.

психеделиците пък активират серотонинвите и други рецептори в мозъка но без да изместват естествения серотонин и без да ги увреждат.

много хора даже са отказали завинаги хероина, след като са опитали за пръв път ДМТ, ЛСД или гъбки.
:mrgreen: :idea:

ooops
02-23-2007, 22:29
am 4e to razlikata herca heroin e samo v broq bukvi xaxaxxaxa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :twisted: