PDA

View Full Version : 21 godishe s momi4enca



blqqh
02-03-2006, 06:39
da pitam tova normalno li e?- imam edin priqtel,koito se ebe s 14 godisni nqkade.Az samata mu kazvam da zareje tiq malkite,i da si hvane po seriozni.A toi e na 21.Skoro mi se obqsnqvashe kak gadjeto mu-koeto predi 2 dni navarshi 14 god. bila golqma mrusnica.Prosto neznam kfo da mu kaja pove4e.spored men tova ne e za dobre.Ta toi e myj a te ..toku 6to im e doshal cikyla i se ebat s nekfi batkovci :roll:

MAFIOZO
02-03-2006, 07:12
emi az si go obqsnqvam sledniq na4in! takiva golemi BATKOVCI xodqt s malki razporetini za6toto poradi prostata pri4ina 4e ne mogat da si nameriqt po golqma seriozna priqtelka 6toto sa umstveno izostanali i nezanqt kak da svalqt 1 momi4e (kakto e v slu4eq) primerno na 18 ili 19 a poneje tupite malki momi4enca o6te neznaqt za kakvo stava na vupros i si mislqt 4e kato sa s BATKO e super i kato im kaje 1 put obi4am te i 25 4asa v denono6tieto mu puskat

bathman1
02-03-2006, 09:03
tova e pedofiliq i se nakazva ot zakona

02-03-2006, 09:05
quote="blqqh"]da pitam tova normalno li e?- imam edin priqtel,koito se ebe s 14 godisni nqkade.Az samata mu kazvam da zareje tiq malkite,i da si hvane po seriozni.A toi e na 21.Skoro mi se obqsnqvashe kak gadjeto mu-koeto predi 2 dni navarshi 14 god. bila golqma mrusnica.Prosto neznam kfo da mu kaja pove4e.spored men tova ne e za dobre.Ta toi e myj a te ..toku 6to im e doshal cikyla i se ebat s nekfi batkovci :roll:[/quote]

Kaji mu na tvoia poznat da doide pri PAtriarh NEO i da se izpoviada))))Kak moje takiva nesta-momi4etata na 14 god...a i na 24 dori..triabva da paziat devstvenostta si)))) :smt018

He3HauKa
02-03-2006, 09:06
tova e pedofiliq i se nakazva ot zakona
8-[

Aaluran
02-03-2006, 09:12
tova e pedofiliq i se nakazva ot zakonaТочно така. Освен това, при тази разлика в годините е и изнасилване(независимо дали са се съгласили или не).

pipi`e`golqma
02-03-2006, 09:49
:evil: :evil: Верно си е педофилия ама и малките пикли та глупави и нямат акЪл в главата :evil:
По темата: можеш да му кажеш примерно че ако някоя се оплаче в полицията могат да го вкарат в затвора за блудство над непълнолетен :-k

02-03-2006, 10:05
:evil: :evil: Верно си е педофилия ама и малките пикли та глупави и нямат акЪл в главата :evil:
По темата: можеш да му кажеш примерно че ако някоя се оплаче в полицията могат да го вкарат в затвора за блудство над непълнолетен :-k

mai se vjivia prekaleno))))

pipi`e`golqma
02-03-2006, 10:11
:evil: :evil: Верно си е педофилия ама и малките пикли та глупави и нямат акЪл в главата :evil:
По темата: можеш да му кажеш примерно че ако някоя се оплаче в полицията могат да го вкарат в затвора за блудство над непълнолетен :-k

mai se vjivia prekaleno))))

Ми ядосвам се щот не са 1 или 2 момичета така... 80% от момичетата водят такъв живот ... Апак и тои не мисли ли ... нз кфо разбиране имат тея хора ... :roll: :roll:

02-03-2006, 10:25
Малките чукантии ходят при батковците и им се слагат... какво да ги правиш като не се занимават с наборчетата си... а батковците ко им пука? шляпат си наред малки шаври които им е гот и въобще не се оплакват черпят ги кафета ала бала в кола ги повозят малко и вече голямата работа...един ще им каже много си малка не ставаш... 2ри... а третия ще я плясне няма отърване.Както продължава ще почнат и на по 10 години да се пляскат... пази Боже Просто не знам как ще се предотврати днешните батковци моралисти са малко... и все повече намаляват...накъде отива света #-o :-k

П.П
Ей малки шаври поне като са пляскате гледайте да има предпазни средства. :!:

П.П2 Сорка за ужасния правопис... :oops:

П.П3 ПииЗ Араунд дъ уорлд [-o<

[PITBULL]
02-03-2006, 10:30
emi az si go obqsnqvam sledniq na4in! takiva golemi BATKOVCI xodqt s malki razporetini za6toto poradi prostata pri4ina 4e ne mogat da si nameriqt po golqma seriozna priqtelka 6toto sa umstveno izostanali i nezanqt kak da svalqt 1 momi4e (kakto e v slu4eq) primerno na 18 ili 19 a poneje tupite malki momi4enca o6te neznaqt za kakvo stava na vupros i si mislqt 4e kato sa s BATKO e super i kato im kaje 1 put obi4am te i 25 4asa v denono6tieto mu puskat

ima dve mneniq ednoto e kato na MAFIOZO a drugoto e 4e toi ne e vinoven oniq mar6i malki si imat glava na ramenete i da si mislqt i ne sa parvite znam edin ot moq grad i e palen kapot do sq ne sam go vijdal s po golqma ot 14 15 moje bi a toi e kam 21 22 kadrovak xax kfo vi razpravqm sme6na iztoriq to ako po golemi trqq hodqt s po malki az trqq hodq s 6 7 godi6ni

niki_borisov
02-03-2006, 10:54
:evil: :evil: Верно си е педофилия ама и малките пикли та глупави и нямат акЪл в главата :evil:
По темата: можеш да му кажеш примерно че ако някоя се оплаче в полицията могат да го вкарат в затвора за блудство над непълнолетен :-k
Това е абсолютно вярно.. тудно ще се утърве ако някое момиче или родителите му се оплачат в поцията...

ima dve mneniq ednoto e kato na MAFIOZO a drugoto e 4e toi ne e vinoven oniq mar6i malki si imat glava na ramenete i da si mislqt i ne sa parvite znam edin ot moq grad i e palen kapot do sq ne sam go vijdal s po golqma ot 14 15 moje bi a toi e kam 21 22 kadrovak xax kfo vi razpravqm sme6na iztoriq to ako po golemi trqq hodqt s po malki az trqq hodq s 6 7 godi6ni
Не си прав. Едно момиче на 14год. в повечето случаи не може да разсъждава над това което прави и иска :!: ,и ской го прави. Самата истина е,че на повечето момичета още на 13 години ги избиват хормоните и им се доеб*а.. И в един момент,примерно на 14 просто не издържат,побъркват се от желание някой да ги на*бе, и когато това стане,не могат да спрат,всичко е хормони,то за това има толкова 14-15годишни кур*и,които се чукат с който им падне.. :!:

бездомник
02-03-2006, 10:59
А ти защо реши да ни питаш, защо не се обърна към компетентниите органи?

1235jdas
02-03-2006, 13:26
sichko tova e po vina an roditelite .. i za tova che puskat malkite si putenca po na 10 godini da odqt po diskoteki
zashtoto pred diskotekite sedat .. po 10-tina 20/30 godinishni ciganora i kato vidat skompriikite i opa edno kafence edno sokche vodchica ala bala i posle qla pile az shte karam do vas a setete se kak produljava istoriqta .. to purviq put e zora posel vobshte ne im puka s koit im padne eto i za tova stavat onezi inzasilvaniq ne e nujno da vi napomnqm za dvete momicheta koito naskoro bqha ..ubiti .. no vinata e an roditelite i na obshtestvoto zashtoto dokato malkite mursi se rashojdat sled 10h taka shte e no az ako sum edin roditel .. nikoga nqma da si pusna detete kolkoto i ogranicheno da e .. !

white_chik
02-04-2006, 06:34
az skoro navur6ih 15 i naistina imam mnoo priqtelki koito hodqt s 20-25 gidi6ni i nali gi pitam 6to we i te ami 6toto na6te vrusnici ne razbirat ni6to ot seriozna vruzka i lubov
hahahahahhahahaa absolutno sum suglasna 4e momi4etata sa si vinovni.Kvo se praqt na interesni.Tehen problem si e 4e stavat kurvi i na po 20 ve4e nema 4ovek koito da ne gi e minal

red_rose
02-04-2006, 09:51
Това,че момчетата на по 15 още не са узрели за сериозни връзки, не означава, че ние трябва да се напъхаме при батковците ей така за кефа.Абе животът е пред нас, на кой му трябва сериозна и твърде ангажираща връзка още не 14 - на мен лично не! Вместо да си ходя по дискотеки и да купонясвам с приятели, аз трябва да изпълнявам желанията на някакъв батко, който ще ми забрани да излизам с приятели.И накрая той като много се привърже към теб, може да поиска и да се ожените, а на теб да ти кипи кръвта за живота навън.А тия дето се захващат с 20-годишни,че и повече накрая ще разберат каква грешка правят.

п.п много ясно,че има изключения, така че не ми се нахвърляйте, ако вашата втъзка е продължила повече от година :-k

neshtu
02-04-2006, 10:28
:) interesna tema. problema maj idva i ot dvete strani
devojkite na 14-15 pochvat da tyrsqt neshto poveche ot igra na gonenica i iskat momchetata da zabelqzvat che te sa porasnali. e ... momchetata na 14-15 se interesyvat poveche ot futbol otkolkoto ot jeni maj.. dajte im oshte 1 godinka i sichko shte si doide na mqstoto, no ne :)
devojkite neiskat da chakat. poqvqva se nqkoj hubav batko i te si go haresvat. hubaviq batko ot svoq strana pyk tyrsi neseriozna vryzka shtoto na 21 ne mu se iska da osyznava che veche trqbva da e porasnal dosta. zatova devojkite mu pomagat da se chuvstva po-malak :)toj shtoto neshte da zagubi tova chuvstvo im svalq zvezdi i t.n. za da im pokaje che uj gi haresva mnogo. a momichetata si mislqt che toj shtom e golqm nachi ot nego moje da ochakvat istinsko obvyrzvane. dori ne e izkliucheno da se vliubqt. i batkoto kato si poiska sex -> poluchava.
e ima i dosta drugi obqsneniq i nqkoi ot tqh ste gi dali... no tova po moi nabliudeniq. ima malki mryznici deto sa chuli che da pravish sex e mnogo qko neshto i taka shte stanat istinski jeni. ama pyk ima i dvojki s razlika v vyzrastta 5-6-7 godini koito sa si dobre zaedno. i ako sydq po sebe si tova e napylno vyzmojno. no i vse pak na 14 mi se struva che izobshto ne e razumna vyzrast za momiche da pravi sex.

IdiOtKa
02-04-2006, 11:03
emi az si go obqsnqvam sledniq na4in! takiva golemi BATKOVCI xodqt s malki razporetini za6toto poradi prostata pri4ina 4e ne mogat da si nameriqt po golqma seriozna priqtelka 6toto sa umstveno izostanali i nezanqt kak da svalqt 1 momi4e (kakto e v slu4eq) primerno na 18 ili 19 a poneje tupite malki momi4enca o6te neznaqt za kakvo stava na vupros i si mislqt 4e kato sa s BATKO e super i kato im kaje 1 put obi4am te i 25 4asa v denono6tieto mu puskat
и аз сам на това мнение ... :smt012

`Death`Whore`
02-04-2006, 11:06
Тези на неговата възраст са прекалено умни, за да се оставят един мъж да ги ебе, както иска, да се хвали постоянно и да ги заебе.

teenkopele
02-04-2006, 11:21
emi az si go obqsnqvam sledniq na4in! takiva golemi BATKOVCI xodqt s malki razporetini za6toto poradi prostata pri4ina 4e ne mogat da si nameriqt po golqma seriozna priqtelka...

:wink:

02-04-2006, 20:39
absolytno saglasna sam s MAFIOZO.no o6te ne6to ima 60g koito hodqt s 20g moje da sa dqdovci ama imat pari4ki :P i sam sigurna 4e to4no teq deto se pravqt na golemi moralistki kato vidqt laskava kola i o4ite im izska4at plus tva kvo lo6o ima da hodi6 s 14g 6tom na 4oveka mu haresva kvo se mesite ne moga da razbera 8) az sam na 18 ama i s 35g sam hodila ama 6to nqkoi ne mi kaje ne6to v o4ite vseki sam si izbira s koi da hodi vajnoto e da se 4ystva6 dobre

malkoto_kurve
02-04-2006, 22:23
добре какво лошо има в това едно момиче на такава възраст да си има по-голям приятел. Пък и от това всеки взима по нещо. На мен ми е хубаво с него, защото не е като идиот като съучениците ми дето само с глупости се занимават, пък и на него му е хубаво, защото му доставям удоволствие. Пък и може да направиш на приятеля си хубаво не само със секс, ами може също така и със френска любов. Няма нищо лошо, пък и е възбуждащо :)

California
02-04-2006, 23:07
добре какво лошо има в това едно момиче на такава възраст да си има по-голям приятел. Пък и от това всеки взима по нещо. На мен ми е хубаво с него, защото не е като идиот като съучениците ми дето само с глупости се занимават, пък и на него му е хубаво, защото му доставям удоволствие. Пък и може да направиш на приятеля си хубаво не само със секс, ами може също така и със френска любов. Няма нищо лошо, пък и е възбуждащо :)
Като се абстрахирам от факта как звучи ника ти бих искала да те попитам нещо...предполагаш ли приятеля ти колко други курви "плющи" докато ти сваля звезди на теб?

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:10
не говори така, той не е такъв! :(

California
02-04-2006, 23:14
И аз така си помислих...
Ся, ако си се регнала за да гледаш сеири и да се ебаваш с нас хубаво, ама ако не...
От къде знаеш, че "не е такъв"?

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:17
И аз така си помислих...
Ся, ако си се регнала за да гледаш сеири и да се ебаваш с нас хубаво, ама ако не...
От къде знаеш, че "не е такъв"?

ами защото е мил с мен и прекарваме адски много време заедно и просто едва ли има време да се занимава с други момичета, още повече че щом му давам това от което се нуджае, за какво да има други?

California
02-04-2006, 23:19
Крайно време беше гилдията да започне да се подкрепя...оф, айде стига,няма да се заяждам...

По темата - само за инфо да попитам като говорите за големи батковци и малки пикли, коко според вас е "нормалната" възрастова граница??Щото има разлика между момиче на 13 и моче на 20 и момиче на 17 и момче на 23 например.. :smt017

California
02-04-2006, 23:20
И аз така си помислих...
Ся, ако си се регнала за да гледаш сеири и да се ебаваш с нас хубаво, ама ако не...
От къде знаеш, че "не е такъв"?

ами защото е мил с мен и прекарваме адски много време заедно и просто едва ли има време да се занимава с други момичета, още повече че щом му давам това от което се нуджае, за какво да има други?
Извинявай, нишо лично, но имаш още доста да видиш от живота (както и аз)...
Какво му даваш ти?

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:34
ами както казах всичко от което има нужда, дори затова да ме наричат курва.

California
02-04-2006, 23:35
ами както казах всичко от което има нужда, дори затова да ме наричат курва.
Всичко? Нима? Даваш му всичко в чисто физически аспект нали?

freeman
02-04-2006, 23:36
ами както казах всичко от което има нужда, дори затова да ме наричат курва.
Ти не усети ли, че досега абсолютно нищо не ни попита, каза конкретно или обясни! Във всички твои постове ти се "фукаш" или по-точно излагаш и то без стил! :?

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:36
Защо си мислиш че му давам всичко само във физически аспект

California
02-04-2006, 23:37
Кажи ми на колко години сте и ще ти отговоря...

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:40
аз съм на 13 а той на 19. Ама това няма значение, важно е това какъв е отделния човек. Не може като ти кажа на колко години съм и да ми кажеш каква съм, просто не ме познаваш за да ми правиш такива определения..

California
02-04-2006, 23:47
Ами...не виждам до момента да съм "ти правила определения"...
Добре, аз съм с 5 години по-голяма от теб...за тези 5 години се опитах да опозная от части(подчертавам от части) мъжката психика...и знаеш ли какво разбрах? Разбрах, че един мъж не се нуждае само и единствено от секс и сладки приказки...Когато той има проблеми ти можеш ли да му дадеш някакъв вид подкрепа, макар и само морална?
За да създадеш една сериозна връзка се иска доста повече...
Прекарвате много време заедно, много е мил с теб...и това каква гаранция е, че ти като се прибереш вечерта у вас да си лягаш (понеже едва ли ходиш по цели нощи навън след като си на 13) той не отива в кварталната дискотека за да накара друга да си мисли "че не е такъв и се държи мило с нея"? Изобщо знаеш ли колко коварни могат да са мъжете ако поискат??

П.С. Ся да не ме изкарате мъжемразка!
:roll:

malkoto_kurve
02-04-2006, 23:51
силно вярвам че приятелят ми не е такъв какъвто ти каза че можел да бъде

California
02-04-2006, 23:54
силно вярвам че приятелят ми не е такъв какъвто ти каза че можел да бъде
Отказвам се....

California
02-04-2006, 23:58
Калифорния, аз просто смятам, че не си попаднала на подходящия човек. :wink:
От година и половина имам връзка с човек по-голям от мен с 5 години! Това ли означава, че не съм попаднала на подходящ?
С тази разлика обаче, че НЕ съм на 13...

malkoto_kurve
02-05-2006, 00:08
Калифорния, знаеш ли че ми писна хората да се опитват да ми наливат акъл и да ме смятата за някаква еблива пикла без мозък! Много ти е лесно да казваш какво може да е и какво може да не е. Е естествено хубаво е да седиш и наредаш отстрани... Знаеш ли какво започвам да си мисля? Да сравнение с вас сме наистина курви, но живота май е една голяма курва, към която ако обърнеш гръб и ти го нацепват :evil: опитах се да бъда мила и да се разберем като хора ама явно им е мн интересно на някои да гледат сеир и да подстрекават... И както казах че живота е курва, така искам да уточня че тъй или иначе като съм на 13 - ДА, имам приятел - ДА, ходим къде ли не - ДА, правим какво ли не -ДА, в крайна сметка какво тръгвам да търся приятелска помощ от една зажадняла за секс кака, която освен да се опитва да изкара другите непросветени и слепи .... По хубаво както казвате вие да съм курва, ама поне да получавам това което искам, от колкото да седя постоянно над чужди проблеми и да се опитвам да си разрешя проблемите на гърба на другите. Предлагам ти Калифорния да си облечеш дрешките както е сега 2 часа, да се обуеш и да излезеш навън, да си хванеш първия който видиш, да те счупи от секс и тогава да се върнеш със бистър ум и задоволени копнежи и да си продължим разговора. Не знам ама живота не се крепи само на моралните ти проповеди, така че си взимай поука!

Нямам за цел да обиждам никого, но просто ми писна да нагрубявате и да се мислите за най-добрите, най-просветените и най-компетентните в тази област!

ПОЗДРАВИ НА SABI

California
02-05-2006, 06:17
Явно, че няма да се разберем...Тая вечер отивам на гарата, че а дано да изкарам и некой лев...

smotla
02-05-2006, 08:51
хмммм незнам защо но всяко малко момиче си мисли че е супер да си с батко, след като той само те използва за да те изебе,защото знае че си още малкаа и на можеш да разсъждаваш разумно.Да няма нищо лошо да си с по голям от теб,но ако знаеш какво искаш,как да си го поискаш и как да му откажеш когато той поиска нещо,но все пак не е нормално на 13 години да говориш как можеш да задоволиш желанията на един батко,това говори само за това че или той лъже много добре или че ти си доста наивна>Не искам да обидя никого,но все пак замисли се,защото колкото и искрен да ти изглежда може да те лъже по най-добрия начин.УСПЕХ.[color=indigo] O:)

zeleni_o4i
02-05-2006, 10:50
nqkoi kaza che roditelite sa vinovni - spored men e taka, no samo donqkude :roll: . vse pak edin suvesten roditel se griji deteto mu da poluchava nqkakvi moralni cennosti, no v pove4eto sluchai decata pravqt vsichko impulsivno i ne obmislqt posledstviqta.

Dorianchety
02-05-2006, 19:08
az ne go namiram za tolkfa izvrateno,kfo tolkoz...ta v momenta 14-15 godishnite sa na
"moda",a i tfa si e tqhna raota :!:

California
02-05-2006, 22:46
евала...
показа се колко си велика...
скоро ще разбереш, че Кали е била права... защото твоя уникален батко ще си намери друга..
или я пробвай да не му пускаш 2-3 седмици и да искаш да те води насам- натам и да те черпи...
но без секс, свирки или каквото и да е...
тогава ще разбереш колко струва любовта ви... :smt006
Ама тя със всеки един пост се закопава все повече и повече...

Мда вярно е, че сега 14-15 годишните са "на мода"...А защо? Защото за една платена сметка в кафене и возене до тях с кола играят по свирката на всеки който поиска...

lainagovna
02-05-2006, 23:00
яко развратноооооо


@pendulum-masochist-sour.mp3

malkoto_kurve
02-06-2006, 08:27
Калифорния и така да е и какво от това? Получавам това от което имам нужда за момента. По-добре от колкото само да търся най-подходящия момент за да го получа

California
02-06-2006, 08:36
Калифорния и така да е и какво от това? Получавам това от което имам нужда за момента. По-добре от колкото само да търся най-подходящия момент за да го получа
Ето тук вече коментара е излишен...

[C][S][K][A]
02-06-2006, 08:42
Хахахах бих го пребил :)

Death_F
02-06-2006, 09:06
Аммм...аз когат бях на 15 ходих с един на 21 ... ама не сме правили секс с него пък и то не беше кой знае кфа връзка...ама все пак си ходехме... :-k

Leave`S Eyes
02-06-2006, 12:24
emi az si go obqsnqvam sledniq na4in! takiva golemi BATKOVCI xodqt s malki razporetini za6toto poradi prostata pri4ina 4e ne mogat da si nameriqt po golqma seriozna priqtelka 6toto sa umstveno izostanali i nezanqt kak da svalqt 1 momi4e (kakto e v slu4eq) primerno na 18 ili 19 a poneje tupite malki momi4enca o6te neznaqt za kakvo stava na vupros i si mislqt 4e kato sa s BATKO e super i kato im kaje 1 put obi4am te i 25 4asa v denono6tieto mu puskat

Съгласна съм с това мнение....друг е въпроса ,че той явно е искал девствено момиче ,което като на познава друг партньор няма да му кръшка и да го усети ако е зле в леглото... :-k ](*,) ...и все пак 14 години са много малко та тя е още малолетна :smt011

malkoto_kurve
02-06-2006, 12:50
Аммм...аз когат бях на 15 ходих с един на 21 ... ама не сме правили секс с него пък и то не беше кой знае кфа връзка...ама все пак си ходехме... :-k

Виждаш ли колежке Калифорния... може пък не иска от мен само да си отварям краката...

California
02-06-2006, 12:56
Аммм...аз когат бях на 15 ходих с един на 21 ... ама не сме правили секс с него пък и то не беше кой знае кфа връзка...ама все пак си ходехме... :-k

Виждаш ли колежке Калифорния... може пък не иска от мен само да си отварям краката...
А ти не каза ли сама в един от предните постове, че "му даваш всичко" както във физически аспект, така и във всякакъв друг(което ме съмнява)? Нещо май започваш сама да си противоречиш... :smt017

sh3_1s_7h3_0n3
02-06-2006, 15:19
Imam edin priqtel koito e na po4ti 25 i syshto spi s 14-15-16godishni i kato go pitah zashto i ne sa li prekaleno malki za nego otgovoryt beshe: Da 4ukam 29godishna det kat si go vkaram i shte mi pravi te4enie li? Malkite sa po-tesni pyk i sami se natiskat pri batkovci.

Ne sym syglasna s nego i nevednyj sym mu go kazvala. No pyk i tez 'momichenca' nqmat li mozyk v glavata si.vseki sam otgovarq za postypkite si. te 12godishnite se e*at a kakvo ostava za ostanalite...
Pedofiliq ili ne takiva neshta syshtestvuvat. oshte pove4e ostanah grymnata kogato razbrah 4e nqkfa na 16god si ima PRIQTEL na 43...JENEN...

No Comment! ](*,) [-X :-k

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-06-2006, 16:54
da pitam tova normalno li e?- imam edin priqtel,koito se ebe s 14 godisni nqkade.Az samata mu kazvam da zareje tiq malkite,i da si hvane po seriozni.A toi e na 21.Skoro mi se obqsnqvashe kak gadjeto mu-koeto predi 2 dni navarshi 14 god. bila golqma mrusnica.Prosto neznam kfo da mu kaja pove4e.spored men tova ne e za dobre.Ta toi e myj a te ..toku 6to im e doshal cikyla i se ebat s nekfi batkovci :roll:

shte stapi na krivo nekoi pat i shte ima posle da si bie glavata u stenata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Worthless
02-06-2006, 16:58
Аз съм имал връзка с 27 годишен! Беше адски забавен тип! Разсмиваше ме, караше ме да се чувствам специялна, водеше ме на специялни места и ме возеше на мотора си! Беше чудесен човек! :wink:ти на колко си бе? като ти гледам аватара не си на повече от 13 ](*,) ](*,) ](*,)
по темата - приятелят ти е педофил...

Wife^of^goD
02-06-2006, 17:43
така... аз не прочетох всички мнения но горе-долу ми стана ясно за какво иде реч.Значи във моето училище се провежда СИП с цел да се подобрят знанията на днешната младев относно секса, отношенията между половете и всичко останало свързано с тези теми.Онзи ден ан една от сбирките обсъждахме точно тази тема и поради тази прочина аз не съм съгласна с мнението че ако си на 21 и се чукаш с 14 това е педофилия.Не е защото педофилията е при по-голяма разлика например той е на 60 а тя е на 13 тогава съм съгласна но замислете се родителите ви колко разлика имат в годините? Разликата м/у 21 и 13 е точно 7 години това не е чак такава разлика.замислете се... имам приятели на които подителите имат по 20 години разлика.Това педофилия ли е?? :smt018

deidiy
02-06-2006, 19:05
te takiva kat nego izbilat nekvi kompleksi.
6oto ne mogat da si hvanat momi4e na tqhnata vazrast i za tva hodqt pri malkite pikli na koito kat im kaje6 4e imat nai krasivata usmivka sa gotovi na vsi4ko(az li4no ne sam saglasna na takova ne6to [-X
PP.e estestveno ne vsi4ki momi4eta na po 13/14/15godini se vrazvat ama za sajelenie pove4eto sa nekvi pa4avri. :-k ](*,)