PDA

View Full Version : Най-много пъти...



rosskata
02-03-2006, 09:35
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
А кой филм сте гледали най- много?
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре?

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?
Защо?

pipi`e`golqma
02-03-2006, 10:02
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
:arrow: Пипи Дългото Чорапче :lol:
А кой филм сте гледали най- много? :arrow: Титаник и Цар лъв
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали? :arrow: Mitropanos - Roza.mp3

Книгата е супер зарибяваща мн. ме кефи и пак ще я прочета :mrgreen:
Двата филма ми харесват заради историйте в тях,сЪдЪржанието и начина по който играят актьорите( в титаник)
А песента... просо е .... върха Обужавам Гръцко

А за другите незнам не съм се замисляла :roll:

CHAOS_IN_MY_MIND
02-03-2006, 11:33
Начи..
Филма е "The Mask"
http://www.beyazperde.com/images/film/1218-mask.jpg
песента е Outlandish-Aicha

а книгата е Емил от Льонеберя...

CHAOS_IN_MY_MIND
02-03-2006, 11:34
Начи..
Филма е "The Mask"
http://www.beyazperde.com/images/film/1218-mask.jpg
песента е Outlandish-Aicha

а книгата е Емил от Льонеберя...

Тези които ме дразнят са

филма Целувката на дракона щот ми е писнал

песените са много

а книгата е Под Игото

JoInTcHe
02-03-2006, 12:11
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти? :arrow: Мълчанието на агнетата
А кой филм сте гледали най- много? :arrow: Красавицата и звяра (гледам от 2годишна)
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали? :arrow: Много са Cradle of filth - Nymphetamine,Finger Eleven - Thousand mile wish, Marilyn Manson - This is the new shit и ....
Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре? :arrow: Незнам просто съм някак привързана към тях

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете? :arrow: Филми много - Hostel,Saw,Saw2,The Ring 2,House of wax и други тъпи комедийки или подобия на ужаси. Песни - просто адски много,а книга ... ми да речем Хари Потър
Защо? :arrow: Просто не ме кефят

Dr. Kazimbutt
02-03-2006, 16:05
Най-много пъти съм чел "20 000 левги под водата" на Жул Верн. Защо толкова много ми харесва ли? Защото много се кефя да чета научна фантастика. Също така, защото този роман е изпреварил времето си. Освен това Жул Верн пише много увлекателно.
Филмите, които никога няма да ми писнат, са няколко: "Бодигард", "Изкуплението Шоушенк", "Зеленият път" и "Белите не могат да скачат". Всичките имат хубав замисъл и явно заради това не ми омръзват.
Песента, на която винаги ще се кефя е Wild Thing на Хендрикс.

Не мога да кажа кой филм и коя книга не бих искал да изгледам/прочета повече, но мога да кажа за песните - всичката чалга!

rusalkata_
02-03-2006, 17:40
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?-детските приказки като малка и "Фаталната запетайка"
А кой филм сте гледали най-много?-"Титаник" и детските филмичета
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?-Мorandi-Love me

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре?-ами на детска възраст гледаш детски филмчета,пък и ми бяха любими като малка...а песента си ме кефи много...

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?-The ring,песента-на ЛП...не ми допадат просто и не са моя тип музика и филми...а книга-не се сещам такава,защото винаги подбирам готини книги за четене...
:roll:

mariella_17
02-03-2006, 18:50
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
/4ervenata 6ap4ica katomalka tolkova pati sam q slu6ala.../
А кой филм сте гледали най- много?
/titanik i maskata na zoro/
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?
ami mnogo ot pesnite na eminem, nikoga nqma da mi omraznat/[/i][/list]

ycMuBkaTa
02-03-2006, 20:10
Книга-ами детските приказки, няма значение на кой автор или народ. Чела съм ги и ги чета безброй много пъти. Просто ми харесват, намирам поука и наистина ката въображението ми да работи.
Филм-A Walk To Remember...този филм няма да ми омръзне и няма да спра да плача на него всеки път. Нямам си идея защо. Просто е филма, след който винаги си казвам : "Господи, искам и аз такава любов"
Песен - страхотни много песни съм слушала милиони пъти, просто понякога в зависимост от настроението си намирам някоя песен слагам я на рипийт и не я спирам с часове, понякога дни...МОже дори да не се и замислям какво слушам...напълно възможно е.
А в обратния вариант-мисля, че още не съм се сблъскала с тоя, което никога повече не искам да слушам/гледам/чета.

korn___
02-03-2006, 20:23
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
А кой филм сте гледали най- много?
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре?

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?
Защо?

knigata det sum 4el nai-mnogo puti e edna knijka za avtomati4ni peralni ... ina4e mnogo se radvam na elin pelin i osobeno na geracite :) ina4e pesenta det nai mnogo sum slu6al e moje bi ... KoRn-Here To Stay ... ot mesec ne sum q slu6am poneje sum vluben no ina4e q slu6am na den pone po 10 puti ...taq pesen mi promeni jivota ...ina4e za film ... Constantine

a obratnoto ... za kniga opredeleno...podqvolite kak mrazq poluprovodnicite :evil: za film ... pi4 kade mi e kolata ... a pesen ...nqma takava mai ... to sa mnogo mnogo takiva pesni ... ojasno mnogo dori =;

xandria
02-03-2006, 20:24
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти? Trqbva da e Karlson mislq..
А кой филм сте гледали най- много?Dirty Dancing 2
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?Evergrey-I'sorry

Защо?Mi afctirali sa v opredelena 4ast ot jivota mi,i sa stanali 4ast ot mene i 4yvstvata mi s vremeto

6ifarat na leonardo i vsi4ko na dan brown-toolkova e posredstveno 4e....
Filmi..dosta tupi sum gledala ama ne gi pomnq to4no 6tot sa tupi:))

the_fallen_angel
02-03-2006, 20:41
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
:arrow: Harry Potter.Всяка поне по 10 пъти.
А кой филм сте гледали най- много?
:arrow: Lord of the ring 1
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали? :arrow: System of a down-Question и Disturbed & Korn-Forsaken.

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре? :arrow: Книгата и филма ми харесват,а песните ми напомнят много неща.

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете? :arrow: Филм:Doom-ебати тъпотията.Книга:Малкия принц-скука.
Защо?

rosskata
02-03-2006, 20:57
Сега и аз да си кажа... Тая тема ми хрумна, когато прочетох за 2347451853645 път "Стас и Нели" на
Хенрик Сенкевич... Може да е детска книга, но е страхотна и мога да си я чета всеки ден... :-D
Също толкова пъти съм чела "Обратният път" на Ремарк...
Най-много съм гледала Цар Лъв,Гепи и Изкуплението Шоушенк :roll:
За песен- Dream On - Aerosmith... \:D/

Не бих искала пак да чета... Някои криминални романи, защото не са интересни като знаеш интригата... Също и
Моето детство на Максим Горки- не си причинявайте това!!
За филм- всички ужаси дето съм гледала... И повечето комедии тип Американски пай и Голямото
напушване :smt009

Sweety-Tweety
10-24-2006, 16:36
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?
Хари Потър и затворника от Азкабан.Няма втора като нея и затова само нея чета.
А кой филм сте гледали най- много?
Хари Потър 2 и Трите Властелина на пръстените.Просто са най-интересните филми,които съм гледала.
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?
Be without you-Marry J. Blage Много ме разчувства.
Кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?
Нужните неща(филм)Мамино детенце(книга)Която и да е чалга песен.

Smiley_Girl
10-24-2006, 16:43
Коя е книгата, която сте чели най- много пъти? "Хари Потър"
А кой филм сте гледали най- много? "Гадни момичета"
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали? Alice Cooper-Poison :smt007

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре? То беше малко като дрога за мене...защо - просто се зарибих/откачих тотално

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете? Филм - не се сещам
Книга - Дон Кихот - има супер изнервящи дълги речи на тоя :smt013 и много пъти както си чета просто съм захвърляла книгата с псувни;а и не ме интресува кво става с някъв откачалник :evil:
Песен - Cris Isaak(ако се пише така)-Wicked Game - просто ми бърка в мозъка,не мога да я трая :smt019

die_die_my_darling
10-24-2006, 16:46
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти?-memoarite na 1 gei6a
А кой филм сте гледали най- много?-Teksasko klane,4istili6teto,cradle of fear
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?-Green day-Waitin

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре?

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?
film-prizra4en korab(bahmu lignqta)
knigata-an ot fermata griin geibal(ili ne6to ot toq rod)
pesen-mi nz kak se kazva ma e 1 mazna 4alga
Защо?

soul
10-24-2006, 18:26
Най-четена книга-"Под игото"(при всяко четене в мен изникват нови емоции) и приказките на Братя Грим(приказките са най-вълшебното и в същото време най-поучителното четиво)
Филм-"Мъже на честта","Обществото на мъртвите поети","Патриотът"
Песен-не мога да определя,много са

Не са ми харесали:
книга-"Дон Кихот"(идеята може да е добра,но ми беше толкова трудно да я прочета...)
филм-"Убийците на старата дама"
песен-мнооого са

scion_of_Storm
10-24-2006, 18:38
Книга- Небесният огън/Корона от мечове/всички други от поредицата "Колелото на времето", Песента за огън и лед и 3те книги, 4 само веднъж съм я чел, Сага за войната на разлома съм ги чел всички по много пъти...
Филм-Не обичам особено филми, рядко гледам...
Песни- Прекалено са много, като навлизах в метъла- Cradle of filth- Nymphetamine fix, а сега- Ensiferum-Into the battle, Elvenking- On the morning dew, Thyrfing- Over the hills and far away, Windir-Todeswalzer...още доста :)

~Munika
10-24-2006, 18:49
Книга-Под Игото
Филм-Барзи и яростни 1
песен-Savage Garden - To The Moon And Back
:roll: :roll: :roll:

white_chik
10-24-2006, 19:56
Книгата :arrow: Джаки Колинс - "Шансове"
Филм :arrow: Хъни
Песен :arrow: Bon Jovi - Always

Филмът,който не искам повече да гледам не си спомням как се казваше,но беше с Дженифър Анистън и беше ама пълната тъпотия накрая свърши е така,без завръзка и следователно без развръзка.
Книгата - няма такава,като тръгна да чета нещо винаги ми харесва
Песен - Една дива чалга,май се казваше "Баклавата" - леле,няма такава песен

NiKOLAN
10-24-2006, 21:10
най много съм чел... една книжка за оцветяване в детската градинка

филм... много са но матрицата и бързи и яростни 1 май съм ги гледал най много, обикновено н егледам повече от един път нещо, евентуално ако е като мементо го гледам няколко пъти докато му хвана най накрая снисъла. или ако съм гледал някой филм кто малък и ми е бил тъп (применро кей пакс) го гледам и сега за да го разбера.

песна: много са


дето мразя
книги: няма книга която да мразя, щото няма книга дето да съм прочел
филми: пфф както казах 99% от филмите с реитинг под 6.0......10 от imdb
мп3:сяква чалга, метъл, поп и други бози нещо започва да не ми се пише.

AliceSw
10-25-2006, 11:43
най мн съм 4ела "Пипи дългото 4орап4е" и "Хари Потър и огненият бокал"
филмът е "Властелина на пръстените - Задругата на пръстена" и "Гарванът"
песните са мн, но май Nirvana - Drain you, Heart-Shaped box и Cradle of filth - Nymphetamine

ненавиждам една книжка на немски - "Trotzdem hab' ich meine Traume" (караха ни да я превеждаме в 9-ти клас) ](*,)
](*,) филмът, който не мога да понасям е "Американски пай" и " Един Не-тъп Американски филм"
песента е Токио Дрифт :smt078 - не зная на кой е

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-25-2006, 12:11
КОя е книгата, която сте чели най- много пъти? uroci po celuvane (4ela sum q celi 2 puti :D )
А кой филм сте гледали най- много? magistrala 60 (e tuk 4isloto e po dobro.. kum 16 puti sum go gledala :P )
КОя песен сте слушали 56412829568 пъти и пак бихте слушали?Cannibal Corpse - Skull Full Of Maggots

Защо? Какво ви харесва в тях, или просто мислите че от втория път се разбира и осмисля по-добре? po princip mrazq da gledam ili 4eta neshto pove4e ot vednuj.. prosto kato 4eta kniga po princip q 4eta dostatu4no vnimatelno i zapomnqm dori i replikite na geroite.. i nqkak pri vtoriq pro4it ili gledane mi stava ... bezinteresno :?

И обратното, кои е филма/ книгата/ песента, който/която никога повече не искате да видите/слушате/четете?
Защо? kniga.. hm... tiq deto ni gi davat v daskalo.. napravo ... nz kude mi burkat (nqkoi ot tqh de) filma .. ami imashe edin "umiram ot glad" ne mi haresa [-X a pesenta... imam si cqla papka v kompa s takava muzika (to vutre ima 3 pesni de) Pink - Stupid girls i Dido - Hewewithme ne iskam izobshto i da gi 4uam :smt017

koalka
10-25-2006, 13:36
Филми и книги чета и гледам по един път.А за песни-всичките на Евънесънс си ги слушам всеки ден и не ми омръзват.