PDA

View Full Version : Moderated:Преди 2-3 години зарязах едно момче и оттогава ..



jsda
02-03-2006, 13:34
zdraveite teen,iskam da se opra do vas za edno mnenie,za6toto az samata e moga da go razbera!
zna4i,predi 2-3 godini zarqzah edno mom4e i ot togava imam 4uvstvoto,4e sam prokalnata,za6to li-ami kolkoto i mom4eta da me haresvat,dori i az da gi haresvam nqmam smelostta da tragna s tqh,imam 4uvstvoto 4e vseki naranqvam i predpo4itam priqtelstvoto.A taka izliza,4e nikoga nqma da si imam otnovo priqtel,v glavata mi na parvo mqsto vinagi stoqt porajeniqta ot tova,koeto 6te napravq,za6toto pri men e taka,4e kolkoti da sam luda po edno mom4e-tragna li s nego ... krai!! i tarsq na4in da go zareja,tova e vinagi i ve4e imam 4uvstvoto,4e vseki naranqvam ... kajete spored vas za6to se polu4ava taka,4e othvarlqm vsqko edno mom4e?!?! :smt010


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Aaluran
02-03-2006, 18:14
Защо се опитваш да ги зарежеш? Виждаш и лошите им страни, панираш се то идеята за обвързване или просто губиш интерес към тях?

Dr. Kazimbutt
02-03-2006, 19:17
Защо се опитваш да ги зарежеш? Виждаш и лошите им страни, панираш се то идеята за обвързване или просто губиш интерес към тях?
Защо я питаш? Не виждаш ли, че не знае какво иска?

Aaluran
02-03-2006, 19:21
Има два варианта:
1)Ззнае отговорите и ще ми ги каже. Ще разбера и може би ще мога да и помогна.
2)Не знае отговорите. Ще се запита и (може би) ще ги открие и със тях отговора на въпроса във поста и.

Това са ми надеждите поне.