PDA

View Full Version : kak go provokirate da vi zagovori



02-03-2006, 16:42
toi me haresva na men mi e simpati4en oba4e e mnogo sramejliv...kak da go provokiram da me zagovori pryv
az se opitvam ama toi kato me vidi i po4va da se sramuva ne iska da vleze v staqta v koqto sym...

Kianna
02-03-2006, 17:00
zagowori go 1wa shtom znaesh,che te hareswa,ama e sramejliw..dosta po-lesno she se zemete [;

бездомник
02-03-2006, 17:02
Ти пък откъде рещи, че те харесва? Бе тъпи деца! Иди го питай!

rusalkata_
02-03-2006, 17:26
ооофффф... :x тея много срамежливите много ме дразнят...и аз не съм самата "отвореност",но чак пък да се крият от срам и червят като домати...така никога няма да си хванат гаджета... :roll:

air_J
02-03-2006, 17:37
Абе, останаха ли още момичета като теб, които чакат винаги момчето да направи първата стъпка? :shock: :smt017 Ти в кой свят живееш? Не си ли осведомена, че в 21 век момичетата са активната страна, и те свалят, те заговарят, те правят първата крачка и т.н. :smt017

Aaluran
02-03-2006, 17:59
Абе, останаха ли още момичета като теб, които чакат винаги момчето да направи първата стъпка? :shock: :smt017 Ти в кой свят живееш? Не си ли осведомена, че в 21 век момичетата са активната страна, и те свалят, те заговарят, те правят първата крачка и т.н. :smt017Намирам изказването за малко крайно, но и аз си нямам идея защо живеем в миналото. Ако го харесваш кажи му, няма да умреш (много бързо :D ). Защо пък само мочетата да са активната страна? Вие момичетата усти нямате ли?

WILD__BOY
02-03-2006, 20:04
хаха
да се морим - няма да заговоря някое момиче ако я харесвам камо ли сега.

02-03-2006, 20:27
Ти пък откъде рещи, че те харесва? Бе тъпи деца! Иди го питай!
toi se izpusna

strawberry
02-04-2006, 07:56
Ем щом знаеш,че те харесва но се срамува ти първа трабва да действаш. :) А не очаквай да ти влезне в стаята,ако класати е кат моя-влезне ли чужд човек в стаята го изхвърлят с ритници...А на нега ако му се случи такова нещо щом сега е срамежлив оллелелел какво ще стане... :? Такаче моят съвет е ти 1-ва да действаш.Не е нужно да се придържаме към старите обичаи момчето да е инициатора. :!: Модата на това е отдавна отминала.Казвам ти го от личен опит :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
02-04-2006, 08:15
и от какъв зор трябва той да е активната страна?!
какво ти пречи ти да го заговориш,ти да го поканиш да излезнете!?
не виждам никакъв проблем,а и ти сама казваш,че той е срамежлив .. значи може и никога да не те огрее той да те покани да излезнете някъде.. :?