PDA

View Full Version : Vsichko svyrshva v samota ..



Atika
02-03-2006, 20:49
Ne go obicham i toi men ne, sviknah s nego i toi s men, darjah se perfektno i toi s men. Ne sme se karali za nishto , bqha idealni 2 meseca. Dnes reshihme che nqma trypka i neshto lipsva, ni napred ni nazad i dvamata sme go mislili pone ot sedmica che vsichko svyrshva.. ednakvi mneniq ,vsichko idealno, razdelqme se kato priqteli i shte ostanem priqteli .. A ZASHTO TOGAVA ME BOLI ..

Disorder
02-03-2006, 20:56
Zashtoto si mu otdelila dva meseca ot jivota si, zashtoto vytreshno si se nadqvala che moje toi da e momcheto za teb, zashtoto oshte ne si osyznala ili ne iskash da priznaesh pred sebe si che e poveche ot svikvane, ili prosto zashtoto malko ili mnogo sled vsqka razdqla boli nezavisimo dali si q iskala ili ne. Shte ti mine nai-veroqtno, no ti trqbva vreme. Gledai napred.

SweetBunny
02-03-2006, 21:04
Za6toto si sviknala da si ima6 priqtel, 4ovek, koito da te razbira i podrepq, koito e mil i nejen s teb.
I vupreki tova ne ste se obi4ali 8-[ prosto silnata I KRASIVA lubov se sre6ta rqdko. Opitai se da si nameri6 drug :-) otna4alo 6te ti e trudno, za6toto 6te si samotna!
No kusmet :smt004

teenkopele
02-03-2006, 22:12
Сигурно заради моментите,които сте имали и сте прекарали,докато сте били заедно.
:wink:

LadyDi
02-04-2006, 14:34
Ne go obicham i toi men ne, sviknah s nego i toi s men, darjah se perfektno i toi s men. Ne sme se karali za nishto , bqha idealni 2 meseca. Dnes reshihme che nqma trypka i neshto lipsva, ni napred ni nazad i dvamata sme go mislili pone ot sedmica che vsichko svyrshva.. ednakvi mneniq ,vsichko idealno, razdelqme se kato priqteli i shte ostanem priqteli .. A ZASHTO TOGAVA ME BOLI ..

Защото не знаеш какво искаш :!:

svetla_88
02-04-2006, 15:55
защата го обичаш вътрешно и не можеш да га забравиш ако го виждаш често или с друга :-k

ZLA
02-04-2006, 18:24
защата го обичаш вътрешно и не можеш да га забравиш ако го виждаш често или с друга :-k

podkrepqm tova mnenie..mislq 4e vatre6no v sebe si go obi4a6 i ne iska6 vsi4ko da prikliu4i...kogato zagubi6 4ovek koito obi4a6 boli.. :smt019

bulgarche
02-04-2006, 19:16
И аз бях така...само че 2 месеца и 1 седмица ;)
Нормално е...свикнала си с него и ти липсва...може да не изпитваш нищо повече от приятелски чувства (не толкова силни, за да сте заяедно), но сега е по-различно от преди

LadyDi
02-04-2006, 19:20
защата го обичаш вътрешно и не можеш да га забравиш ако го виждаш често или с друга :-k

podkrepqm tova mnenie..mislq 4e vatre6no v sebe si go obi4a6 i ne iska6 vsi4ko da prikliu4i...kogato zagubi6 4ovek koito obi4a6 boli.. :smt019

Хм, не е задължително. Може да е просто собственическо чувство. Да й е хубаво като знае, че не я обича, но е с нея, защото не може без нея. Ама сега като го вижда с друга, разбира, че е заменима и си иска предишните позиции... Това съвсееееееем не е любов. Още по-малко вътрешна.

Atika
02-04-2006, 21:53
защата го обичаш вътрешно и не можеш да га забравиш ако го виждаш често или с друга :-k

podkrepqm tova mnenie..mislq 4e vatre6no v sebe si go obi4a6 i ne iska6 vsi4ko da prikliu4i...kogato zagubi6 4ovek koito obi4a6 boli.. :smt019

Хм, не е задължително. Може да е просто собственическо чувство. Да й е хубаво като знае, че не я обича, но е с нея, защото не може без нея. Ама сега като го вижда с друга, разбира, че е заменима и си иска предишните позиции... Това съвсееееееем не е любов. Още по-малко вътрешна.

Tc, stana cql roman .. koi vaubshte reshi che ima druga , koi reshi che i na nego ne mu e kofti che se radelihme ?? Mnogo vi blagodarq za mneniqta .. no nqkoi sa kraino nekompetentni i ne svarzani s temata ..

LadyDi
02-05-2006, 18:00
Атика, просто не знаеш какво искаш. Това е моето мнение по темата, написала съм го един път. Не може хем да не обичаш някого, хем да те боли че го губиш. Свикнала си с него, хубаво, и това го има в много от връзките. Защо сте се разделили тогава :?:
И сигурна ли си, че те боли :?: Винаги, когато губиш нещо, усещаш празнота. Но не винаги тази празнота е болка. Да не би да бъркаш понятията :?:

ht_7j
02-05-2006, 18:31
Zashtoto ti se iska da ne go obichash, zashtoto znaesh, che toi teb ne obicha. Reshi kakvo iskash i go goni. Inache naistina vsichko shte svyrshi sys samota.

ashly besnata
02-05-2006, 19:14
za6to li za6toto tvurde dulgo vreme si go obi4ala kato pove4e ot priqtel i sega nemoje6 da svikne6 sus priqtelskite 4uvstva

Siseetoo
02-05-2006, 20:37
Priqtelstvoto moje da zavurshi s Lubov... No Lubovta s Priqtelstvo - NIKOGA! [-X

piFka_LP
02-05-2006, 20:59
Priqtelstvoto moje da zavurshi s Lubov... No Lubovta s Priqtelstvo - NIKOGA! [-X
da i kolkoto da ste se razdelili s priqtelski 4ustva uka nemoje povqrvai mi :)ot li4en opit go znam ti si sviknala s nego puk sega si suma.... :smt005