PDA

View Full Version : Задръстен, прост и пълен луузър.



нещастник
02-03-2006, 22:19
Прекалено съм задръстен.:( Понякога се чувствам пълен тъпанар, смотан и шибан нещастник. Никога не съм имал гадже и съм пълен. Никой не ме харесва и се чувствам провал. Вече скоро ще прехвърля 16, а оше не съм докослвал момиче! :oops: :(Това естествено не е нормално. Вече се колебая дали някога изобщо ще намеря някой, който да ме хареса... Та искам да ви питам има ли някой друг такъв като мене, който никога не е имал гадже и е пълен луузър. Аз съм за съжаление и от одавна съм се убедил в това! :(


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

`Death`Whore`
02-03-2006, 22:22
Аз се целувах за пръв път малко преди да навърша 16 и също се чувствах грозна. Бях задръстена, не излизах, общувах само с едно момиче извън училище.
Щом си пълен, тренирай. Тичане, например...

нещастник
02-03-2006, 22:27
Е за мене оправия няма. :( Просто съм се убедил, че каквото и да променям в себе си, винаги си оставам същия луузър. Мама му! Защо не мога да бъда готин, харесван...? :(

Бате Иво
02-03-2006, 22:31
пфф бил дебел .. опаковката не е важна бе пич ;)
важното е що за човек си !

`Death`Whore`
02-03-2006, 22:33
Тогава защо споменаваш, че си пълен? Сам признаваш, че проблемът е вътре в теб. Не мисля, че можем да ти помогнем, щом си настроен толкова зле към себе си.

нещастник
02-03-2006, 22:33
пфф бил дебел .. опаковката не е важна бе пич ;)
важното е що за човек си !
Знам, добър човек съм, поне така чувствам аз, но съм много сдухан. И никога не съм бил готин. Никога момиче не ме е харесесало, сякаш съм единствения човек, който
е на толкоз години и не е докосвал момиче. И ако проблема не е в мен, то незная къде може да е...

Бате Иво
02-03-2006, 22:34
Тогава защо споменаваш, че си пълен? Сам признаваш, че проблемът е вътре в теб. Не мисля, че можем да ти помогнем, щом си настроен толкова зле към себе си.

за да те харесват другите , първо ти треа да се харесваш ;)

нещастник
02-03-2006, 22:36
Тогава защо споменаваш, че си пълен? Сам признаваш, че проблемът е вътре в теб. Не мисля, че можем да ти помогнем, щом си настроен толкова зле към себе си.
Не съм до толкова зле настроен към себе си. Зная, че ако само не се променя няма кой да ми помогне. Просто исках да разбера дали съм единствения... Просто така глупаво ми се стече живота... Без изтински приятели и приятелки...

`Death`Whore`
02-03-2006, 22:36
"Сдухан" просто се отнася за темперамента и общителността ти. Няма защо да се притесняваш. Надявам се да осъзнаеш някой ден, че тези, които са "готини", всъщност са много зле и не искаш да си като тях.

red_rose
02-03-2006, 22:36
Е за мене оправия няма. :( Просто съм се убедил, че каквото и да променям в себе си, винаги си оставам същия луузър. Мама му! Защо не мога да бъда готин, харесван...? :(

Не може да си готин и харесван, защото си си го втълпил.Тука въпросът опира и до психиката.Как да те забележи някой, ако ти сам не направиш усилие.Недей да стоиш в ъгъла,защото мислиш,че другите са нещо по- само защшото са по-слаби или по-красиви.Нямам впредвид да се надуеш, защото ще е смешно.Просто се опитай да се радваш на живота, на себе си такъв, какъвто си.Няма смисъл да си натрапваш идеята,че си луузър ](*,) докато сам не промениш живота си нищо няма да ти падне от небето.И по-нагоре казаха,че можеш да започнеш с упражнения, много добра идея.Ходи на фитнес и създай у себе си и у другите впечатление, че искаш нещо ново и по-добро за себе си.И чак след като осъзнаеш,че няколко килограма в повече не пречат никому, ще откриеш момиче,което да ти го докаже.Успех и горе главата :wink:

нещастник
02-03-2006, 22:36
Благодаря ви за отговорите! Вие сте истински хора! :wink:

Бате Иво
02-03-2006, 22:39
Зная, че ако само не се променя няма кой да ми помогне. Просто исках да разбера дали съм единствения... Просто така глупаво ми се стече живота... Без изтински приятели и приятелки...

търси ги никой няма да дойде у вас ;) колко си живял ? 15-16 години ? споко пич тва е временно ;)

`Death`Whore`
02-03-2006, 22:40
За гаджета ли говорим или за приятели?

pipi`e`golqma
02-03-2006, 22:44
Еми първо престани да се мислиш за нещо по малко от другите ти си човек както всички нас, не си сривай самочувствието и достойнството до земята [-X . Второ започни да общушаш с хората повеча със съучениците си да разберат че искаш да си до някфа степен приятел с тях. Трето намери си приятели компания започни да излизаш сприятелявай се с повече хора .. И щом смяташ че си пълен запоцхни да ходиш на фитнес спортуваи.. и сичко ще стане ОК :wink:

`Death`Whore`
02-03-2006, 22:46
Приятели не се "намират", компания се намира.

air_soul
02-03-2006, 22:52
за да не си луузър за другите, не мисли за себе си като за такъв. Външният вид се променя лесно и не е той проблема, ако някой те избягва...вгледай се по-дълбоко и потърси проблема в себе си.

nekaduren
02-03-2006, 22:53
споко бе пич и аз бях така до средата на 16 годишна възраст после се целунах за първи път првих секс за първи път и първо сериозно гадже 3 в 1 неочаквано добра комбинация :lol: а сега вече ще правя 18 и имах няколко не сериозни връзки след първата и сега пак сериозна с момичето на моя живот :smt007 така че споко всичко ще дойде с времето не бързай :) а и аз бях пълен ама почнах да тренирах и поотслабнах е не съм фиданка нямам плочки ама поотслабнах :) така че спок спортувай живей си живота не бързай за никъде и всичко ще се нареди :)

lina15
02-03-2006, 22:54
Благодаря ви за отговорите! Вие сте истински хора! :wink:ee 4ovek az kato gledam kolko seriozno pi6e6,ti prosto si se depresiral ot ne6to i sega po4va6 da preuveli4ava6.Aide spoko pi4 6te izlezne6 ot tazi kriza,i 6te vidi6 4e jivota e hubav i 4e se 4uvstva6 dobre i udobno v tvoqta koja!Ne se pritesnqvai plus tva znae6 li kvo kazvat "4e kogato si mlad i mnogo haresvan-kato stane6 na godini za jenene ve4e nikoi ne te haresva,a kogato kato maluk si groznovat-kato porasne6 stava6 hubav
"groznoto patence"spoko vsi4ko 6te se opravi

elize
02-04-2006, 01:40
Ne se predavai,kogato nai-malko o4akva6 6te sre6tne6 istinski priqteli,koito 6te te haresvat zaradi tova koeto si vsa6tnost.Znam,4e zvu4i kato kli6e,no e to4no taka.Trqbva da vqrva6 v sebe si,za6toto ako ti ne si povqrva6,nikoi drug nqma da go napravi vmesto teb.Usmihvai se pove4e i znai,4e vinagi ima nadejda:)

Oyama
02-04-2006, 06:36
Само да отбележа че дебелината лесно се оправя :mrgreen: от личен опит го знам.

WILD__BOY
02-04-2006, 07:22
Ще ти кажа нещо което дори и Слави каза - човек който едва ли е останал без жена.

"Първо един мъж трябва да го бива в нещо, да е способен и уверен. Да може да успява в начинанията си. После да е грижовен и постоянен. И едва след това идва и като екстра да е красив."

Спортувай повече и намери призванието си. Всичко идва след това :)

Sunshine_daisy
02-04-2006, 16:39
Na4i vij sq, vsi4ko, ama absoliutno vsi4ko idva ot psixi4eskata naglasa.I o6te ne6to - dokato TI ne se xaresa6 sam, NIKOI nqma da te xaresa!Trqbva da zastane6 pred ogledaloto i da si kaje6 "az sym krasiv!" Dori i da ne go vqrva6!Kazvai go 4esto! I se usmixvai!Zapo4ni da se xaresva6 dori i sas nedostatycite ti, za6toto NIKOI NE E IDEALEN! Az predi 1 godina bqx pulna looser-ka, ama pulna! Vsi4ki me tup4exa i ma4kaxa, za6toto nqmax samo4yvstvie i bqx kompleksarka.Nqmax i kap4ica ego! I xorata znaexa tova i se vazpolzvaxa ot men! No ve4e NE!Ne me interesyva mnenieto na xorata za6toto az VQRVAM V SEBE SI!I prosto zapo4nax da se xaresvam! A tova 4e si pulen vaob6te ne trqbva da te pritesnqva prosto zapo4ni sport ili ne6to takova!A ako naprimer e ot nepravilna obmqna na ve6testvata ili ne6to takova prosto ne se pritesnqvai za6toto v sveta ima pove4e xora s nadnormeno teglo,otkolkoto slabi taka 4e vaob6te da ne ti puka ot tova! Taka 4e poslu6ai me- zapo4ni da se xaresva6 i si izbii vsqkakvi kompleksi ot glavata - vqrvai v sebe si! Tova e! Yspex, pregru6tam te i te celyvam!

02-05-2006, 03:07
1.Темата не е за този раздел;
2.Спри да се комплексираш от килограмите. Промени облеклото си, прическа там ако трябва, поведението ти трябва да излъчва увереност, начина по който говориш също е важен и т.н. Не си едиственият в такова положение. И аз бях така за известно време (преди много време) но отминава...на приятелите ми въобще не им прави впечатление. В момента съм 187см и 59кг. Да не мислиш че приятелката ми обръща голямо внимание(е кара ми се от време на време че не ям много :? )....!? Много голям "+" е да умееш да се шегуваш със себе си и недостатъците си - полезно е, пробвай!

02-07-2006, 11:49
Прекалено съм задръстен.:( Понякога се чувствам пълен тъпанар, смотан и шибан нещастник. Никога не съм имал гадже и съм пълен. Никой не ме харесва и се чувствам провал. Вече скоро ще прехвърля 16, а оше не съм докослвал момиче! :oops: :(Това естествено не е нормално. Вече се колебая дали някога изобщо ще намеря някой, който да ме хареса... Та искам да ви питам има ли някой друг такъв като мене, който никога не е имал гадже и е пълен луузър. Аз съм за съжаление и от одавна съм се убедил в това! :(


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


Пич виж кво ще ти кажа-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО тръгни на фитнес.С това няма да се решат всичките ти проблеми но поне ще си вдигнеш самочувствието( от лличен опит го знам тва).Аз също си мислех че съм пълен луузър ама тръгнах на фитнес и вече се чуствам като малък бог :wink: Проблемите които имаш ще ти се струват глупави а след една две години(при доста сериозни тренировки) няма да можеш да се отървеш от мацки :-D :-D :-D Тъй че вслушай се в съвета ми и няма да сбъркаш!!!

blackbutterfly
02-10-2006, 01:30
hm... mnogo mi e interesnoi da znam... sega davate saveti i ste mili kam nego a ako go sre6tnete nqkoi den na ulicata i ne znaete 4e e toi kak 6te se darjite s nego???>>> ne se zaqjdam... ne se samnqvam v vas ... no i ne vi poznavam... ne e samo negov problema a otno6enieto i predrasadacite na drugite hora sa6to... savet kam "ne6tastnika" kogato vidi6 4e nqkoi e dobar s teb i te haresva i te zagovarq badi ednakvo dobar i ne pozvolqvai toi da ostane s vpe4atlenieto 4e ti se misli6 za ne6tastnik za6toto ina4e toi nqma da iska da ob6tuva pove4e s teb... a kogato nqkoi se podigrava opitai se da go ignorira6 za6toto negovoto mnenie ne trqbbva da e ot zna4enie za teb. tova koeto e ot zna4enie e da si dobar 4ovek i da bade6 sebe si... btw gledal li si filma Forest Gump??? vij go... moje da ti haresa...

Dr. Kazimbutt
02-10-2006, 07:23
Всичко опира и до нагласата. Не може постоянно да си повтаряш "аз съм шибаняк, аз не ставам за нищо" и да бъдеш готин.