PDA

View Full Version : Moderated:Едната срамна устна ми е като..на някакви топченца



02-04-2006, 00:24
nz ot kakvo moje da sum bolna......no ednata sramna ustna mi e kato...na nqkakvi top4entsa...mn me e strah da kaja na maika mi ....a na ba6ta mi o6te pove4e!isklu4eno e da im kaja! :shock: .....nz kakvo da pravq.....kakvo moje da mi e pri polojenie,4e ne sum pravila sex,a samo sum mastrubirala?moje li da imam gubi4ki ili e ne6to po-slojno....molq,ako nqkoi moje da mi pomogne,6te sum mn mn mn mn blagodarna.....i,ako mislite da mi kajete"kaji na va6te!".....ne moga da go napravq.....no mn se pritesnqvam.....moga li da se opravq.....?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

pipi`e`golqma
02-04-2006, 00:30
Иди на лекар :roll: сичко там е анонимно и не е нужно да разбират вашите :wink:

02-04-2006, 07:11
taka e nai-dobre
daje ako iska6 moga da ti dam telelfon na ginekolog
otidi na pregled, za6toto az imah problem i ne otidoh polovin godina (ne iskah da kazvam na maika mi, neudobno mi be6e etc..) na koeto v momenta zabolqvaneto e hroni4no :( ne otlagai, a idi na lekar
ne e nujno maika ti da znae

miloto_girl_4e
02-04-2006, 08:41
взимаш някоя близка приятелка,за да не си самичка и отиваш на гинеколог,може пък да не е нещо сериозно,такаче споко и успех :!: :wink:

sandri4ka
02-05-2006, 11:28
abe hora i aam takiva obrazovaniq i to ot otdavna ama vie mnogo me upla6ihte, kakvo moje da e tova ,ne iskam da hodq na ginekolkog

sunny_88
02-05-2006, 14:33
spox be hora!i na men mi e taka i na dvete sramni ustni i to ot otkakto zapo4nah da se samozadovolqvam!ne e ni6to stra6no spored men!uspokoite se i napravete tova koeto smqtate za redno

02-05-2006, 17:58
:oops: hubavo az 6te otida na lekar....no pari za pregled i lekarstva....ujas!mojete li da mi kajete kolko to4no 6te mi struva tova ne6to....i eventualno da mi prepru4ate nqkoi ginekolog.....nz,ne mi se struva normalno....+ tova se pritesnqvam...za6toto imam seriozen priqtel ,koito mnogo obi4am...i me e strah da spq s nego...ako sum bolna ot ne6to....ne e redno..pone taka mislq.... :oops: