PDA

View Full Version : Заслужава ли си да хода с нея???



02-04-2006, 06:53
Заслужава ли си да хода с нея???
Нон стоп ми рпави някви проблеми,ревнува ме,идва пред нас и прави сценки.Дали си заслужава да хода с такъв човек.Да наистина ще правим секс,но пък тя ми циври като излезнем.Не ми дава да се виждам с приятелите си...

WILD__BOY
02-04-2006, 07:13
Хахаха ако изтраеш всичко това за едно ебане си глъпак :) Или си погови с нея и я постави на място или и бий чука!

sladka_blondi
02-04-2006, 07:48
Aве тая сигурно те побърква.По-добре вземи си намери едно свестно момиче. :smt016

miloto_girl_4e
02-04-2006, 07:58
мани я тая :!:
заради единия секс търпиш толкова унижения,скандали,ограниче ния?! :shock:
намери си друга мацка,която пак ще ти дава секс,но и свобода :!:

Oyama
02-04-2006, 07:59
Aве тая сигурно те побурква.По-добре вземи си намери едно свестно момиче. :smt016
Ама преди това я наеби едно здраво. :lol: Или се изгаври нещо с нея, примерно направи се че ще я ебеш ама като си легнете си се завий с одялото и си заспинкай :smt044 на другия ден и кажи че нещо не те кефи. Много мразя жени дето искат да ме откъсват от приятелите дееба. :mrgreen:

02-04-2006, 08:25
Аххахаха :-) :-) ти смятай... не бе човек! Въобще не си заслужават такива глезорани.. много мразя ей! Тя щом сега се държи така..ами ако когато си легнете е още по-ужасна? С коментари от сорта :arrow: "Е кво?Това ли беше?" или "Ауу.. разкарай се от там,скубеш ме!" и т.н. и накрая знаеш ли как ще свършат нещата? :arrow: С култувата фраза:"Еми мило.. днес ме боли главата много..."
И тогава наистина ще съжаляваш,че си си губил времето! Така че моя съвет е--> КЛЪЦ КЛЪЦ :twisted: :twisted: :twisted:

02-04-2006, 08:32
a e aз съм спал с нея веднъж и всичко беше ок,защото на мен ми беше за първи път и ми влезна в положение...не ми прави някви такива неудобни забележки.Просто понякогаи прищраква съчмата и започва да ми прави циркове

02-04-2006, 08:45
хм.. еми тогава :arrow: Welcome to the real world!
Никой не е перфектен. [-X Друг е въпроста доколко си готов да й приемаш прищевките.Само ти можеш да си прецениш дали държиш достатъчно на нея,за да преглътнеш с надеждата всичко да утихне рано или късно... :|

Oyama
02-04-2006, 08:47
a e aз съм спал с нея веднъж и всичко беше ок,защото на мен ми беше за първи път и ми влезна в положение...не ми прави някви такива неудобни забележки.Просто понякогаи прищраква съчмата и започва да ми прави циркове
Ее щом ти е първата ще ти е трудно да я скъсаш поради очевидни причини, ама ще се наложи.

He3HauKa
02-04-2006, 09:25
Kato ostavish sexa na edna strana si pomisli dali haresvash momicheto vapreki tiq cirkove zashtoto ako i napraish zabelejka ako e tochna shte te razbere ako ne .... moish spokoino da i biish shuta :-s

02-04-2006, 09:28
уф харесвам е...проблема е ,че съм и правил скандал и бяхме стигнали почти до раздяла.Уж всичко беше ок,но в продължение на 2 седмици и ето отново същия цирк

02-04-2006, 13:42
ако те ревнува- бягай докато е време!!
п.с. по света има 3500 000 000 жени, не си струва заради някаква такава да береш ядове.

De_mikke
02-04-2006, 14:23
Mi az ako bqh takava isterichna kuchka,kvat q opisa chak shtqh da si se chudq kak ne si me zarqzal oshte

IdiOtKa
02-04-2006, 15:03
Mi az ako bqh takava isterichna kuchka,kvat q opisa chak shtqh da si se chudq kak ne si me zarqzal oshte
определено ..тая явно ня кво да праи по цял ден ...и е супер вманиа4ена ... :smt006