PDA

View Full Version : Priqtel



4olinga
02-04-2006, 09:07
Zdraveite tiinove!Problemut mi e 4e edna priqtelka 6te zaminava za Amerika i az kato razbrah mi stana mn gadno!Ne moga da go ponesa :( :( Ne znam prosto kato si pomislq imam 4uvstvoto 4e svetut nqma da e su6tiq :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 ! §§

n0mak
02-04-2006, 09:10
Zdraveite tiinove!Problemut mi e 4e edna priqtelka 6te zaminava za Amerika i az kato razbrah mi stana mn gadno!Ne moga da go ponesa :( :( Ne znam prosto kato si pomislq imam 4uvstvoto 4e svetut nqma da e su6tiq :(


http://www.usa1234.com

Ive70
02-04-2006, 12:08
Spokoino i tova 6te mine. Ne mpje ve4no da ste zaedno, za6toto vse nqkoga ednata 6te trugne po drug put, nali?

ashly besnata
02-04-2006, 12:11
tq se nqkoga 6te e vure makar i za malko :smt006 :smt006

ComiX
02-04-2006, 12:30
Да загубиш приятел е болезнено!С нея ще продължите да държите връзка,но най вероятно животът ще ви раздели - ще се развивате в различни посоки,а това ще ви отдалечи.
И все пак има много случаи,в които прятели успяват да запазят връзката си въпреки разстоянието,въпреки новите приятели,които имат...Най.важното е да опиташ да запазиш връзката си с това момиче,щом тя ти е толково близка!Сега е много по-лесно да контактуваш с хора зад граница.Най-малкото - има интернет!
И все пак има още много пъти,когато ще се виждате!Не си я загубила. [-X

LadyDi
02-04-2006, 14:38
Zdraveite tiinove!Problemut mi e 4e edna priqtelka 6te zaminava za Amerika i az kato razbrah mi stana mn gadno!Ne moga da go ponesa :( :( Ne znam prosto kato si pomislq imam 4uvstvoto 4e svetut nqma da e su6tiq :(

Ами правилно чувство имаш, наистина светът няма да е същия. Но пък няма да се свърши. Вместо да ревеш за това, което ти взимат на ТЕБ, помисли за това, което взимат на НЕЯ. Тя оставя дом, приятели, роднини, спомени, детство... всичко, което е представлявал нейният живот до сега. Вземи се в ръце - точно в този момент трябва да си й приятелка, а не ревла, която се бои да не й вземат нещо.

PuPs1^DuPs1
02-05-2006, 18:32
Спокойно и една от моите много добри приятелки замина за Америка и аз се чувствах така, но коагато започнахме да си пишем се опознахме още повече от преди и имахме да си казваме много пожече неща отколкото преди когато бяхме постояно заедно
Не Се Отчйвай :) [-X

teenkopele
02-05-2006, 21:30
Spokoino i tova 6te mine. Ne mpje ve4no da ste zaedno, za6toto vse nqkoga ednata 6te trugne po drug put, nali?

И аз така мисля. :)

Dizi
02-05-2006, 21:37
кофти една приятелка беше адски зле след като гаджето и замина на италия дълго време не обикна друг ...но си мисля че вината беше и нейна сравняваше всички с него което много и вредеше гледай напред ако сте решили да се разделите въпреки че връзка с такова разстояние рядко продължава и се запазва дълго