PDA

View Full Version : Ми... единствената ми любов...



сЪлЗиЧкА
02-04-2006, 11:11
Ще започна отначало...Запознахме се преди може би 4 години в чата...и там се сваляхме чатихме играехме игри и т.н. ... след около година се срещнахме на 1 турнир... но тогава не ми направи никакво впечетление.. хората който ни познаваха ни базикаха но нищо друго... и ние продължихме да чатим...след половин година той дойде в моето училище и се запознахме...прекарахме 1незабравима седмица... след това свети валентин заедно... (ние сме от различни градове) беше като приказка.. после последни 2 дни заедно.. и аз смених моето училище и господи незнам какво ме прихвана! Но СКЪСАХ С НЕГО!!! Нито той нито аз знаем защо просто вдигнах телефона и му го казах и то смеейки се.... :smt009 не се смеех на него просто четях едно мн смешно изказване но.. т0гава ужасно много го нараних... и така ... след няколко месеца го видях в моя град с едно момиче... признавам бях сменила много момчета но като го видях чувството отново ме осени.... и тогава дойде лятото , панаира и тогава както си вървях и се смеех пред мен изникна той и за първи път изпитах това присвиване на стомаха незнам какво ми стана просто :? ...и така след 2 месеца отново бяхме заедно.... отново прекарахме 2 незабравими седмици , аз бях адски щастлива... но почнахме даскало и той замина.... и не се бяхме виждали чували дори чатили вече повече от 2 месеца... аз чаках да видя той кога ще ми се обади и той явно е чакал... и така.... стана супер шибано... отново много момчета повечето за една вечер нямах очи да прекарам повече време с тях.. и на една нова година до вкъщи дойде едно момче от чата.. и 2мата бяхме пиинали и се случи .. тръгнахме.. на другия ден му признах че обичам друг но... казах му че искам да ми помогне да го забравя.. и той се постара... след около месец от както започна връзката ни той ме попита забравила ли сам го.. нямаше как да му кажа истината затова казах ДА ... тогава излязох с момчето което обичах.... ии.... той хареса най добрата ми приятелка!!! и тя него!!! и на нея казах че вече не изпитвам нищо кам него и тя започна да го сваля ... с Момчето ходих 6 месеца и си мислех че го обичам ала винаги когато виден другия си спомнях любовта и ... всичко отново отначало... от 1 месец Той идва на дискотеката която и аз посещавам.. Сега ходя с друго момче.. но когато сме на дискотеката ... Снощи например играхме балади ... Аз и гаджето ми и момчето което обичам с неговото... Аз плачех и ги гледах.. но изведнъж и той ме погледна с такъв поглед изпълнен с желание..не беше подигравка не беше надсмешка ... сигурна съм че той искаше да бъде с мен нещата да бъдат обратното и тази която той прегръща да бъда аз... просто на мен ми се искаше да пусна гаджето си и да отида да се хвърля на врата на Моето момче... но не исках да го наранявам.. и като свърши баладата казах че отивам да пия и след малко се връщам на гаджето си ... нооо истината беше че неможех нито да го погледна нито да го целуна докосна.... и след половин час той ме намери на дансинга а аз му казах че не сам могла да го намеря .. и си тръгнах... просто така.. тъжно ми е защото не искам да му причинявам болка а така причинявам на себе си... но най много ме е страх да не остана сама... не искам , немога ... не искам да плача .. пред всички сЪм си изградила мнение на непукист което малко по малко се пропуква ... но... ... това е . благодаря на всички които прочетоха моята история

02-04-2006, 11:15
Айде аман от курветини. Късаш по тела с него, смееш се, сменила си много момчета...

Жал ми е

pipi`e`golqma
02-04-2006, 11:30
Ф много кофти ситуация си се поставила... ](*,) ](*,) Земи седни и се замисли какво искаш и с кого искаш да си, кого обичаш,кого желаеш и кой искаш да е до теб,защото вярвай ми ако продължаваш да играеш такива игрички с тФа момче, което казваш че обичаш, на него ще му писне да го разиграваш и няма да ти тича вечно след д-То. Седни и премисли много добре нещата и реши в краина сметка с кои искамш да бъдеш. Щото в крайна сметка ще си останеш сама. Без да ми се сърдиш,но си постъпила прямо тфа момче което обичаш, много гадно и много вярвам си го наранила ...

02-04-2006, 11:40
ми аз знам кого обичам и с кого искам да бъда но той ме поздрави с песента не сичко е пари на кобака и просто...: ето текста

1. Трудно е, когато няма кой да те разбере,
имаш нужда от любов, знаеш това много добре
не можеш да ядеш,не можеш да спиш,
нито можеш да си обясниш.
Какво стана - с него си, а искаш мен,
казах ли ти един ден
и това ще стане, но сълзите ти
летят в гърдите ми, едва ли биха могли
да разтопят в този ад аз живея
и се питам какво не и давах на нея.
За тебе бяха дни за мен години,
обаждаш ми се с думите, прости ми.
Имаше любовта ми, предпочете парите
сега искаш назад да върнеш дните.
Никои не може да направи това ,
както никой не може да купи любовта!Ъъъ

Припев:
Където и да си,винаги ще те боли
ще осъзнаеш ти,че не всичко в живота се купува с
пари!Ъъ
Където и да си,винаги ще те боли
ще осъзнаеш ти,че не всичко в живота се купува с
пари!Ъъ

2. Затваряш очи, виждаш моето лице
чуваш моя глас, твоето сърце,
за мойте ръце жадува както твоето тяло,
в мислите ти ние сме едно цяло.
Кажи ми, кой целува докосва,
по-добре от мен и нежно те ядосва кой?
Беше с теб, когато твойте приятели
се оказаха твой предатели!
Бях беден тогава, но се чувствах богат
в твойте очи аз имах целия свят
Показвах ти как и бях готов(Ъъ)
(Какво) да прецакам живота си за твойта любов!
Няма да забравя какво ти ми причини
и не искам да знам защо
Твоя шанс отдавна отлетя.
Нима сега разбра че това не е игра!Ъъ

Припев:...

3. За последен път погледни ме,
не ме търси, остави ме, прегърни ме!
Не забрави моето име
и от съзнанието си заличи ме.
Открий ме, но е прекалено късно
как да ти кажа ти постъпи мръсно!
Бъди щаслива със скъпите си дрехи,
с лъскавите неща желая ти успехи

Припев:... 2х

:smt017

pipi`e`golqma
02-04-2006, 11:46
Еми bEbsS тогава реши с кои искаш да си и с избраня от теб поговори...

`Death`Whore`
02-04-2006, 11:46
КАКТО КАЗАХА ВЕЧЕ, ПОВЕДЕНИЕТО ТИ Е КУРВЕНСКО! КУРВЕНСКО Е ДА ЗАРЕЖЕШ НЯКОЙ ПО ТЕЛЕФОНА! КУРВЕНСКО Е ДА НЕ ЗНАЕШ ЗАЩО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е ДА СЕ ХИЛИШ, ДОКАТО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е СЛЕД ТОВА ДА СМЕНИШ 100 МОМЧЕТА! КУРВЕНСКО Е И ДА РЕШИШ, ЧЕ ПАК ИСКАШ ДА СЕ ГАВРИШ С МОМЧЕТО!

ЗАМИСЛЯЛА ЛИ СИ СЕ ДАЛИ НЕ ГОВОРЯТ ЗА ТЕБ, КАТО ЗА "КУРВАТА НА ГРАДА"?

pipi`e`golqma
02-04-2006, 11:48
КАКТО КАЗАХА ВЕЧЕ, ПОВЕДЕНИЕТО ТИ Е КУРВЕНСКО! КУРВЕНСКО Е ДА ЗАРЕЖЕШ НЯКОЙ ПО ТЕЛЕФОНА! КУРВЕНСКО Е ДА НЕ ЗНАЕШ ЗАЩО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е ДА СЕ ХИЛИШ, ДОКАТО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е СЛЕД ТОВА ДА СМЕНИШ 100 МОМЧЕТА! КУРВЕНСКО Е И ДА РЕШИШ, ЧЕ ПАК ИСКАШ ДА СЕ ГАВРИШ С МОМЧЕТО!

ЗАМИСЛЯЛА ЛИ СИ СЕ ДАЛИ НЕ ГОВОРЯТ ЗА ТЕБ, КАТО ЗА "КУРВАТА НА ГРАДА"?

И ти си много прав/а така си е ...

ashly besnata
02-04-2006, 12:05
`Death`Whore` написа:
КАКТО КАЗАХА ВЕЧЕ, ПОВЕДЕНИЕТО ТИ Е КУРВЕНСКО! КУРВЕНСКО Е ДА ЗАРЕЖЕШ НЯКОЙ ПО ТЕЛЕФОНА! КУРВЕНСКО Е ДА НЕ ЗНАЕШ ЗАЩО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е ДА СЕ ХИЛИШ, ДОКАТО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е СЛЕД ТОВА ДА СМЕНИШ 100 МОМЧЕТА! КУРВЕНСКО Е И ДА РЕШИШ, ЧЕ ПАК ИСКАШ ДА СЕ ГАВРИШ С МОМЧЕТО!

ЗАМИСЛЯЛА ЛИ СИ СЕ ДАЛИ НЕ ГОВОРЯТ ЗА ТЕБ, КАТО ЗА "КУРВАТА НА ГРАДА"? pomisli si kolko mnogo 6e go narani6 bate az prez tezi izminali 3 godini hodq s gadjeto si ot 7 klas i si ni e mnogo dobre!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt014 :smt014 :smt019 :smt019 Ne e hubavo taka

MaPuXyaHa
02-04-2006, 12:42
Аз ако бях на мястото на тва момче и ми се измееш по телефона докато ме късащ щях да ти тегля една голяма майничка !Вземи порасни малко и тогава ни говори за любов щото явно не знаеш какво е !Твоето е само колкото да си начешеш крастата!
А и БДУ забрави да кажеш на колко си години

02-04-2006, 13:30
на 16 съм пф кво а напрая кат на 13 сЪм имала толкос акЪл в главата че да направя това!

SummeRLove08
02-04-2006, 13:45
Знаеш ли на теб ти трябва този урок: с никой няколко месеца!Просто ги отрязваш!За да ти дойде акЪла и най-накрая да разбереш с кого the fuck да бъдеш!

ChoCoLAte_
02-04-2006, 13:46
Много кофти история...ами както вече ти казаха доста, просто седни и си помисли с кого искаш да бъдеш и спри да ги разиграваш..не е мн приятно нито за тебе, камо ли пък за тях..предполагам, че още можеш да оправиш нещата , но не продължавай така, защтото ще дойде и момента в който вече ще си безсилна.. :smt018 Пожелавам ти късмет!

He3HauKa
02-04-2006, 14:02
Az pak shti kaja che vsi4ko se vrashta taka che prosto ne naranqvai tezi koito te obichat :smt019 .. Ne se vazpolzvai ot chustvata im shtoto drugite momcheta ne sa ti vinovni nishto che neznaesh kakvo iskash ili po tochno kogato go imash go razvalqsh.. :smt013 Obshto zeto sama si si vinovna [-(

IKisseDAGirL
02-04-2006, 14:19
не е страшно, че си го правила преди, страшното е, че продължаваш да го правиш! първата грешка може да бъде простена, но когато тя започне да се повтаря многократно.. :roll: :?
престани да се страхуваш от самотата - всеки човек има малка нужда от нея, а и какво печелиш като се забъркваш с толкова момчета? :arrow: абсолютно нищо! ставаш все по-объркана, незнаеш какво искаш, измъчваш и себе си, и тях. Да не говорим за лошата слава, която вероятно си си спечелила :shock: и за какво е всичко - само и само да не си сама :?
а това момче.. не си ли се замисляла, че може да не иска да е с теб точно защото се страхува, че ще стане един от списъка с многото :roll: А ти направила ли си нещо, с което да го увериш, че няма да е така? - Не. Дори си го накарала да се убеди в точно обратното късайки с него по толково глупав и безмислен начин :evil:
Аз, колкото и да обичам някого, много бих се замислила дали да се събера с него, след като той ми се е подиграл така гадно - все пак всеки човек си има гордост :!:
Най-добре отиди някъде съвсем сама, където никой няма да те обезпокои, и добре размисли над всичко случило се - открий грешката си и сериозно се помъчи да я поправиш :idea:
И престани да използваш хората :!: това, че ти си наранена, съвсем не значи, че трябва на свой ред да караш всички да страдат, замисли се :wink:

`Death`Whore`
02-04-2006, 14:59
Аз на 13 спрях да играя с барбита, а ти си се натискала /не знам дали си правила секс/ с различно момче всяка вечер в продължение на...1-2 години.

CVETELLINA
02-04-2006, 16:26
Аз на 13 спрях да играя с барбита, а ти си се натискала /не знам дали си правила секс/ с различно момче всяка вечер в продължение на...1-2 години.пффф ми така си е ](*,) леле ,ужас :!: много объркана история, еми аз мисля, че трябва да останеш сама за няколко месеца и да си помислиш добре кво точно искаш, че като гледам май и ти самата не си много наясно... :-k :-k

Phoenix
02-04-2006, 16:29
По-дълго не можа ли да го напишеш ?!? А по-тъпо ?!?
Дребните ти проблеми не ме интересуват, още по-малко щом всичко е по твоя вина !
А това, че бих ти фърлил една гора бой, няма да коментирам !

^Pretty{}Girl^
02-04-2006, 16:43
ama ti si v ebahti typoto polojenie

bahti ofcata si da zarejesh ei taka mom4eto koeto obi4ash posle gluposti da sa praish na kurva pff....
bahti ofcata si !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

LadyDi
02-04-2006, 17:02
Изобщо няма да коментирам идиотските и комплексарски постове, които прочетох до тук. Ако нямате какво да я посъветвате, задръжте селския си манталитет за себе си. Момичето не е пуснало темата си, за да я наричате "курва", "тъпа овца" и род такива. Вие какво :?: Надживели сте курвенските номера:?: Вие сте по-възвишени, вие не допускате грешки :?:
О, хайде, моля ви се. Нека невинният да хвърли първия камък.

А ти, девойко недолюбена, която си пуснала темата, имаш едно единствено разрешение :arrow: спри да се занимаваш с момчета. Ясно е, че объркваш конците, защото не знаеш какво искаш. Вземи се в ръце, помисли и осъзнай какво точно желаеш. А не да заебеш сега това момче, дето е лудо влюбено в теб, да хукнеш след онзи първия и след 1 седмица да четем тема: "Моля помогнете, оставих го заради бившия, ама сбърках".
Мисли :!: Това е най-важното. Да можеш да мислиш и да прецениш какво искаш.
Хайде, успех, стискам ти палци.

IdiOtKa
02-04-2006, 18:33
.. пред всички сЪм си изградила мнение на непукист което малко по малко се пропуква ... но... ... това е . благодаря на всички които прочетоха моята история
да знам кво е ..и аз сам изградила са6тото мнение за себе си пред вси4ко :)

Kianna
02-04-2006, 18:43
"nqkolko momcheta" li kak se beshe izrazila..lelelelel ti samo s mene ne si hodila be?shto si mislish,che momcheto edin put kato te e haresalo i mojesh da prawish kakwoto si iskash s nego?ti samata neznaesh kakwo i kogo iskash?stoi si sama dokato se osuznaesh!-pone ne luji wsichki drugi,taka kakto lujesh samata sebe si!

Aaluran
02-05-2006, 11:36
Еми не знам за момчето, което обичаш, но ще ти кажа как аз бих реагирал. Първо ако някое момиче ме зареже по телефона СМЕЕЙКИ СЕ няколко часа просто ще лежа в стаята си и ще се чудя какво е станало. После няма да знам какво да правя - излиза, че тя никого не ме е харесвала, а само си е играла с мен. Не мисля, че нещо би ме наранило повече от това.

Мразя да използвам такива изрази, ама това наистина са курвенски номера, съвсем сериозно говоря. Според мен, той все още има чувства към теб, но мисли, че ти е безразличен. Моят съвет е не го наранявай повече. отиди при него, искрено му се извини за УЖАСНОТО си държание и се надявай да ти прости някога. Ако това стане, не го зарязвай така НИКОГА!!! Или това, или го остави на мира. Достатъчно си се гаврила с него.

А за това дето ходиш да се ч***ш с разни типове на 13 години просто няма да говоря.

02-06-2006, 11:14
никЪде не сЪм споменавала за секс! вие си го измислихте самички! Просто на дискотека като ходя се киСскаМе кво толкова ... :x

Имам още един въпрос и ако можете ми отговорете , ако не не ми казвайте че съм курва и подобни защото никак не ми помагате! Какво да му кажа да отида при него и да го помоля да ми прости за всичко което съм му причинила , а ако той ми се изсмее в лицето просто ще си умра на място кво да напрая ако не му дреме за мене и почне да разпрая после на ляво и на дясно и да стана за смях на целия град ](*,)

TheMaggie
02-06-2006, 11:20
не е страшно, че си го правила преди, страшното е, че продължаваш да го правиш! първата грешка може да бъде простена, но когато тя започне да се повтаря многократно.. :roll: :?
престани да се страхуваш от самотата - всеки човек има малка нужда от нея, а и какво печелиш като се забъркваш с толкова момчета? :arrow: абсолютно нищо! ставаш все по-объркана, незнаеш какво искаш, измъчваш и себе си, и тях. Да не говорим за лошата слава, която вероятно си си спечелила :shock: и за какво е всичко - само и само да не си сама :?
а това момче.. не си ли се замисляла, че може да не иска да е с теб точно защото се страхува, че ще стане един от списъка с многото :roll: А ти направила ли си нещо, с което да го увериш, че няма да е така? - Не. Дори си го накарала да се убеди в точно обратното късайки с него по толково глупав и безмислен начин :evil:
Аз, колкото и да обичам някого, много бих се замислила дали да се събера с него, след като той ми се е подиграл така гадно - все пак всеки човек си има гордост :!:
Най-добре отиди някъде съвсем сама, където никой няма да те обезпокои, и добре размисли над всичко случило се - открий грешката си и сериозно се помъчи да я поправиш :idea:
И престани да използваш хората :!: това, че ти си наранена, съвсем не значи, че трябва на свой ред да караш всички да страдат, замисли се :wink:

rowzz
02-06-2006, 11:34
проблема е че нищо не разбрах..

[C][S][K][A]
02-06-2006, 14:20
Ъъъ ебаси филма....и къф ти е въпроса?аЪгаХГ

pinK_Baby
02-06-2006, 15:16
Изобщо няма да коментирам идиотските и комплексарски постове, които прочетох до тук. Ако нямате какво да я посъветвате, задръжте селския си манталитет за себе си. Момичето не е пуснало темата си, за да я наричате "курва", "тъпа овца" и род такива. Вие какво :?: Надживели сте курвенските номера:?: Вие сте по-възвишени, вие не допускате грешки :?:
О, хайде, моля ви се. Нека невинният да хвърли първия камък.

А ти, девойко недолюбена, която си пуснала темата, имаш едно единствено разрешение :arrow: спри да се занимаваш с момчета. Ясно е, че объркваш конците, защото не знаеш какво искаш. Вземи се в ръце, помисли и осъзнай какво точно желаеш. А не да заебеш сега това момче, дето е лудо влюбено в теб, да хукнеш след онзи първия и след 1 седмица да четем тема: "Моля помогнете, оставих го заради бившия, ама сбърках".
Мисли :!: Това е най-важното. Да можеш да мислиш и да прецениш какво искаш.
Хайде, успех, стискам ти палци.

Замисли се над това мнение и също и върху поста на valantain_love ... Аз мисля по същия начин и бих те посъветвала точно това...Остани малко без момче , за да осъзнаеш какво точно искаш... Не се страхувай от самотата... Понякога тя може да е много полезна и да ти помогне да осъзнаеш много неща , а също и да те научи да цениш хората , които го заслужават...Всеки прави грешки...Наистина ако искаш да ти помогнем тук от форума се вслушай в тези две мнения!Адски верни са... Успех и от мен :)

RoSsY88
02-06-2006, 15:31
Бъди с човека,който обичаш...знаеш ли толкова мн момчета съм сменила,но винаги в сърцето ми остана онова момче,с което се запознах в чата,в което се влюбих...Но никога няма да бъда с него,защото макар,че мн ме обичаше и двамат сме от различни градове и просто наще не ме пускат и той ме забрави.Рискувай...бъди с любовта си,а не с някой дру.Не трябва да те боли,не трябва да страдаш.И ти заслужаваш да си щастлива 8-[

chestra_f
02-06-2006, 18:46
КАКТО КАЗАХА ВЕЧЕ, ПОВЕДЕНИЕТО ТИ Е КУРВЕНСКО! КУРВЕНСКО Е ДА ЗАРЕЖЕШ НЯКОЙ ПО ТЕЛЕФОНА! КУРВЕНСКО Е ДА НЕ ЗНАЕШ ЗАЩО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е ДА СЕ ХИЛИШ, ДОКАТО ГО ЗАРЯЗВАШ! КУРВЕНСКО Е СЛЕД ТОВА ДА СМЕНИШ 100 МОМЧЕТА! КУРВЕНСКО Е И ДА РЕШИШ, ЧЕ ПАК ИСКАШ ДА СЕ ГАВРИШ С МОМЧЕТО!

ЗАМИСЛЯЛА ЛИ СИ СЕ ДАЛИ НЕ ГОВОРЯТ ЗА ТЕБ, КАТО ЗА "КУРВАТА НА ГРАДА"?i az mislq taka

chestra_f
02-06-2006, 18:53
[quote="Анонимко"]никЪде не сЪм споменавала за секс! вие си го измислихте самички! Просто на дискотека като ходя се киСскаМе кво толкова ... :x
maleeeeeeeeeeeeeeee basi i kurvenskata istoriq bna 13 si se kiss maleee i s koito ti padne 4atkala si si s nqkoi i hop lelel ami trugni i smen 6toto sum si gubila vremeto s tvoita i storiq [-X

`Death`Whore`
02-06-2006, 19:02
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш. Нормалните момичета подбират.

LiLeNcEtOoO
02-06-2006, 20:06
aman kurvi v toq jivot sama si si vinovna to sega ti se vru6ta taka neka tie aa mejdu drugoto vij mi podmis aili aide ot men da mine KOGATO NQMA6 NE6TO GO ISKA6 KOGATO IMA6 NE GO CENI6 KOGATO GO ZAGUBI6 PLA4E6

ashly besnata
02-07-2006, 07:13
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш. Нормалните момичета подбират.Death`Whore taka si e zemi se zamisli kvo pravi6

Primetime
02-07-2006, 07:59
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш. Нормалните момичета подбират.Death`Whore taka si e zemi se zamisli kvo pravi6
Професионалистките подбират.Нормалните момичета се целуват само с гаджетата си :D

ashly besnata
02-07-2006, 08:00
taka si e

Primetime
02-07-2006, 08:03
taka si e
:D

rosskata
02-07-2006, 19:59
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш.

Малеее. По твоята логика всички излязаха курви...
Не виждам къде точно момичето е казало, че не подбира. :?:
Плюс това всеки човек се развива различно, на 13 аз не играех с барбита отдавна... Не мога да разбера
какво морално удовлетворение може да ви доставя да обиждате и замеряте с лайна човек, който иска
съвет... [-( Още повече човек, когото не познавате...

LadyDi
02-07-2006, 20:28
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш.

Малеее. По твоята логика всички излязаха курви...
Не виждам къде точно момичето е казало, че не подбира. :?:
Плюс това всеки човек се развива различно, на 13 аз не играех с барбита отдавна... Не мога да разбера
какво морално удовлетворение може да ви доставя да обиждате и замеряте с лайна човек, който иска
съвет... [-( Още повече човек, когото не познавате...

Курвенското може да го носиш в себе си, не е необходимо да се чукаш с всеки, за да си вътрешно курва. И да, по тая логика, повечето жени сме курви. Както и повечето мъже, защото (нека си признаем честно) и те владеят курвенските номера.
И наистина е леко курвенско това, което е направило момичето. Но си права, че нямаме право да я съдим, защото съм убедена, че никой от нас не е безгрешен. А за да критикуваш някого така, трябва ти никога да не си го правил, да не ти е минавало през ума и в общи линии да можеш да се закълнеш, че никога няма да го направиш.

Стюлит
02-07-2006, 22:39
На всички, които подхвърляха онези смислени епитети -> Уважаеми, на оная си работа ги разправяйте тия.

Сълзичке, твоята история със скъсването по телефона ми прилича на ония случаи, когато на човек много му се приисква да направи нещо безразсъдно - да пипне оголен електрически кабел, да изпие някоя отрова, или, ако е нависоко, да скочи, да сед хвърли в бездната. Ти си скочила. И те е заболяло. И него го е заболяло. Преживелиците с другите момчета са били донякъде начин да избягаш. Време е да се завърнеш.

Тук добре те съветват да останеш за момент сама и да се замислиш, но ти май много добре знаеш с кого искаш да бъдеш. Останал съм с впечатлението, че можеш да бъдеш искрена. Според мен остава ти само едно - да отидеш при този, когото трябва, и да бъдеш искрена с него. Покажи му какво чувстваш към него, към случилото се и към постъпките си. Тогава може да се 'съживите' наново и заедно, със зарастващи рани, да се опитате да тръгнете по старому. Ако пък се случи обратното - той да бъде прекалено горд, и на двама ви ще бъде мъчително да се разделите като 'стари приятели'. Че после ще разправя наляво и надясно - няма да го направи, най-малкото защото гордостта ще му попречи. Дори и някой да научи и да се усъмни в изградената ти репутация на непукист - к'во ти пука :)

За последно - не ни слушай много-много. В любовта не трябва да се водиш по дочути или заучени норми и формули, нито пък да слушаш навиците си, инстинктите, разума. Единствено следвай повелите на сърцето.

voinika
02-07-2006, 23:04
На всички, които подхвърляха онези смислени епитети -> Уважаеми, на оная си работа ги разправяйте тия.

[-X

`Death`Whore`
02-08-2006, 17:52
Ти можеш да си курва и ако си девствена, момиче. И го показва това, че си се целувала с много момчета, от което следва, че не подбираш.

Малеее. По твоята логика всички излязаха курви...
Не виждам къде точно момичето е казало, че не подбира. :?:
Плюс това всеки човек се развива различно, на 13 аз не играех с барбита отдавна... Не мога да разбера
какво морално удовлетворение може да ви доставя да обиждате и замеряте с лайна човек, който иска
съвет... [-( Още повече човек, когото не познавате...
Добре де, ти ако всяка вечер в продължение на 1 година се целуваш с различно момче, това значи, че си си паднала по около 300 момчета от местата, на които ходиш. Вярно, че Дон Жуан каза, че харесва всички жени, но в живота не може да е така.

И ще ви кажа едно - щом човек споделя на всеослушание /или в случая - пише във форум/ лични неща, той не може да очаква само положителни неща. Можем да обсъждаме и да изказваме мнението си за нея, защото има свобода на словото.

02-08-2006, 18:55
На тая дето изказа последното мнение: Ми ти си много умна бе, сяка вечер с различен не значи наистина всяка!!!! много се праиш на умна .... ти сяка вечер ли си навън с момчета, не излизаш ли с момичета със семейството. просто имах предвид че смених достатЪчно много за кратко време и вече ми писна от това и сега го разбирам ... не искам да е така и не съм си създала мнение за някаква!!! да сме ясни!!! бахти опортюниста дет си

mnogomili4kata-sf
02-08-2006, 19:39
Много кофти история...ами както вече ти казаха доста, просто седни и си помисли с кого искаш да бъдеш и спри да ги разиграваш..не е мн приятно нито за тебе, камо ли пък за тях..предполагам, че още можеш да оправиш нещата , но не продължавай така, защтото ще дойде и момента в който вече ще си безсилна.. :smt018 Пожелавам ти късмет!

ДАаам....точно...
Така става,че ние хората сме си виновни за всичко...начинът е занапред да не допускаш такива неща да се случват