PDA

View Full Version : Moderated: Имам два въпроса - 1. Пениса не ми се забелва...



Ivan4o Bez Mariika :)
02-04-2006, 12:31
plzZz pomognete imam edin dva vyprosa moje i da ima nqkude iz foruma otgovorite na moite vyprosi no pone az ne gi namerih ta da minem po sy6testvo

1 . Penisa mi ne se zabelva kogato e v erekciq no moga da go zabela dokrai oba4e kato go pusna i kojata se vry6ta obratno v nqkoi slu4ai vse edno "zapecva" i stiga do sredata i si sedi taka dokato ne q izdyrpam
2 . Mojete li da mi obqsnite kogato se otvori momi4e kak da se razbere 4e e otvoreno ? na kolko dylboko se namira cipata koqto trqbva da se razkysa ? a i ako imate snimki da pokajete plzzZz
tova e mersi pradvaritelno i se nadqvam da mi otgovorite

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Ivan4o Bez MariiKa :)
02-04-2006, 19:14
^npocTo^a3^f^ az prosto 6oty si misleh 4e taq e zakliu4ena i za t`fa pusnah druga :)kakto i da e :)

Ta nqKoi Moje Li dA Mi poMogne ????????

smile for me ;-)
02-04-2006, 19:36
Имаш фимоза. Прочети за това повече във форума, разрови се! Лесно ще се отървеш от това, само трябва да те оперират! Успех!

kurabiika
02-05-2006, 09:11
Нямаш фимоза, както ти казаха, споко!Щом можеш да си забелваш пениса в еректирало състояние нямаш проблем, дори и да трябва сам да издърпваш кожичката!По втория въпрос - точно снимка не бих могла да ти намеря, но девствената ципа се намира на около 6см от входа на влагалището,а момиче може да разбереш, че е отворено когато пениса влиза докрай без проблем.

Ivan4o Bez MariiKa :)
02-05-2006, 10:49
10x mnogo a samo da popitam o6te ne6to zna4i ako si mislq 4e sym q razkysal cipata i zapo4na da "rabotq" s penisa i se okaje 4e ne e skysana s penisa li da prodylja ili otnovo s prysti ? :) malko e typi4ko vypros4eto no i az sym si typi4yk :)

02-14-2006, 12:48
Нямаш фимоза, както ти казаха, споко!Щом можеш да си забелваш пениса в еректирало състояние нямаш проблем, дори и да трябва сам да издърпваш кожичката!По втория въпрос - точно снимка не бих могла да ти намеря, но девствената ципа се намира на около 6см от входа на влагалището,а момиче може да разбереш, че е отворено когато пениса влиза докрай без проблем.

аз страдам от нещо подобно- нямам проблем да забеля кожичката, но после ми е трудно да я върна :|
Понякога трябва да го намокря за да успея
Проблем ли е това и как се решава? :?

ReDoNe
02-25-2006, 23:00
Ммм дам ... И аз имам този вид заболяване .. Ако вобще е заболяване де ... Но пуснах тема и ми казаха че не е проблем. Така се и надявам да е :roll: Ще се възползвам от тази тема и пак ще попитам би ли могло това да е проблем пи по нататачния ми полов живот. :smt017