PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Има ли вероятност да ме харесва?



ot4aqna
02-04-2006, 16:40
tova e istoriqta mi:
zna4i blizo 2 godini haresvam edno mom4e i edna "priqtelka" mu kaza za 4uvstvata mi toi po4na da me otbqgva i kogato az nai posle se re6ih da mu se vklu4a i prosto da go nakaram da izlezeme da se opoznaem i taka..vklu4ih mu se predstavih mu se a toi se otnese s prenebrejenie ni6to prosto kaza da mu se mahna ot glavata (s 2 godini po golqm e)znam 4e mnogo momi4eta go haresvat no az naistina go obi4am :cry: i taka sled tva s moq akal re6ih da mu se vklu4a pak i s moq "umen" akal se predstavih za drugo momi4e nqkakva izmislena saotvetno toi po4na da se darji super s men mnogo mu be6e haresal haraktera mi tova mi povtarq6e i iska6e da se sre6nem pri koeto az otkazvah kaza mi 4e me haresva i ne go interesuva van6niq vid no az ne iskah i po4na da mi pra6ta celuvki az ne mojeh pove4e da go laja koq sam i mu kazah istinata pri koeto toi reagira ujasno i po4na da me psuva az mu se izvinih no toi ne prie obqsnih mu za6to bqh prenudena da go napravq za6toto iskah da me opoznae a toi ne iska6e :cry: a dori ne mi dade 6ans toi otnovo me prenebregna tova stana monaloto lqto i kato zapo4nahme godinata az pak mu se vklu4ih kazah mu koq sam i toi kaza da se omitam men mnogo me narani i zaplakah az seki den pla4eh no nqmah sili pak da mu priznaq lubovta si mina malko vreme i toi po4na da me gleda mnogo minava6e pokrai men gledahme se obra6te6e se sled men edin den go vidqh kak me nabludava6e dokato se opravqh nqkolko pati idva pri brat mu (az sam v na brat mu klasa)i se me gleda6e v discotekata sa6to az bqh usetila nqkaksi 4e me haresva6e i sabrah smelost i pak mu se vklu4ih s nadejdata 4e pone fr moje da ostanem priqteli no toi ne zapo4na da se zaqjda i da me obijda a az samo mu kazah da prestane bqh bezsilna edna ubida ne mojeh da mu kaja i samo pla4eh pak otnovo salzi :cry: :cry: :cry: a na sledva6tiq den pak me gleda6e po nqkaksi mnogo stramen na4in i use6tah 4e sqka6 iska6e da mi kaje ne6to i sled vreme se be6e pisal sad v 4ata az mu se vklu4ih i go pitah za6to taka i toi lubov zapoznahme se i pak ne mojeh da mu kaja koq sam za6toto znam kak 6te postapi ako nau4i a az iskah da sme pone priqteli i tova mi stiga6e dori tova :cry: i go izlagah pak kato se predstavih za po golqma toi mi povqrva i si 4atihme cqla ve4er dadoh mu po6tata si daje se predstavih za kaka mi koqto e ot sofiq :cry: na sledva6tiq den mi be6e pisal v po6tata 4e mu bilo mnogo qko da si 4atim bila sam strahotna i mai se bil vlubil i az kato vlqzah pak si 4atihme sled vreme pak po4na da pra6ta celuvki az ne go 4uvstvah svoi poneje tova ne bqh az a nqkoq izmislena se me kara6e da se sre6nem kaza 4e pla4e 4e mu e mnogo tajno i si razkri si4ki taini kaza 4e ne6to ot vatre go karalo da mi ima doverie :cry: i se bqhme razbrali v ponedelnik da se vidime i az 6tqh da mu kaja koq sam i v nedelq ve4erta toi mi se obadi i me napsuva i kaza 4e si4ko razbral pri koeto az mu se molih kazah 4e vsi4ko 6te mu obqsnq i takiva i v ponedelnik kato me vidq samo me gleda6e ni6to ne napreavi i posle minah otzad (toi tam hodi da pu6i) i toi po4na da me psuva samo 4e kaza samo ei kurvo i sprq negoviq priqtel me dovar6i az se razplakah molih go no toi ne vidq me 4e pla4a i celiq se usmihna :cry: az mnogo se natajih i tova stava6e seki den nanasq6e golemi rani v sarceto mi a az nqmah silata da mu kaja i edna duma samo go molih da prestane za6toto 6te me dovar6i i toi nakara edna priqtelka da me vklu4i v ob6t 4at s nego i toi po4na da i kazva 4e q obi4a a 4e men ne i da me obijda posle az se qdosah i si kazah dokoga i mu se vklu4ih popitah go za6to toi kaza 4e sama znam kakvo sam bila postignala kato sam go izlagala i takiva opitah se da mu obqsnq no toi ne 4u ne razbra :cry: umirah ot bolka :cry: za6to mu be6e da mi se vklu4va v 4ata za6to posle pak prodalji s obidite kato mineh po4va6e da se pravi (toi e po4ti nai izvestnoto mom4e v u4ili6te) a v discotekata negovite priqteli kato gi nqma6e toi me gleda6e i pla4e6e a az ni6to ne mojeh da mu kaja nqkaksi use6tah 4e me haresva no.... postepenno i moite priqtelki kazaha 4e me haresva no az neznam :cry: ne moga da povqrvam i znam 4e ne e istina :cry: :cry: :cry: to4no toi li 4e za6to?mojete li da mi dadete savet?kajete mi kakvo da pravq?ima li veroqtnost da me haresva? :cry: pomognete molq vi :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

LadyDi
02-04-2006, 17:12
Не, не и не. Все още не мога да повярвам, че изчетох всичко :!:
Както и да е, май съм единствена, за това давам по същество.
Много погрешно е, че си започнала всичко с лъжа. Двойно по-погрешно е, че си продължила с лъжите. С две думи, искам да ти кажа, че историята ви е обречена. Абсурд е да сте заедно. А дори да сте заедно, тогава със сигурност няма да сте щастливи. А ти, освен всички глупости, дето си ги свършила до сега, ами и тичаш след него като послушно паленце, молиш му се, плачеш и го караш да се чувства горд от това, че те е разстроил. Абе, те хората са измислили много хубав лаф по тоя повод и мисля, че е дошъл момента и ти да го използваш: "Майната им на другите - аз обичам себе си"

Kianna
02-04-2006, 17:44
kato za nachalo da ti kaja pishi po po-malko,super mnogo hora niama da go poglednat,zashtoto e adski dulgo..
po temata:ti nikoga li ne si se zamisliala za sebe si?za swoeto samochustwie?ami ostawai go toia,za kakwa liubow goworim?toi ne ti e kazal edna swiastna duma?a ti go lujesh puk..wuobshte wsichko e adski oburkano..wzemi se zalubi s niakoe momche deto otnosheniata wi she sa po-normalni..

Death^Forever
02-04-2006, 17:45
Аз също съм на мнение, че не може да сте заедно, при положение, че на него му е било приятно да те вижда тъжна и ти се е присмивал, а ти си го лъгала. Плюс това само с харесване не може да сте истински гаджета, ако въобще той те харесва, което на мен ми прилича на илюзия. Ако има такова нещо, то е, защото,както сама казваш - когато си се представяла за друга едва ли не се е влюбвал в теб. Съвет да го забравиш няма да ти давам, едва ли можеш. Но след време ще разбереш колко излишни сълзи си похабила с този човек, въпреки че сега по-скоро би противоречила на това. Пък и не вярвам да е останал с добри впечатления от това, че не узнава от теб за чувствата ти, а от някаква си твоя приятелка и вместо да поговори с теб, те отбягва. Изживей си всички тези емоции, все някога ще излезеш от това. Макар че може би има неща, които дори и времето не може да заличи, това ще те направи поне малко по-силна и подготвена за пътя напред...

IdiOtKa
02-04-2006, 18:08
така ..зна4и про4етох вси4ко бе6е ми интересно ...
само да попитам абе вие на колко години сте бе .... на тоя пи4 му давам наи много 8 клас ....даже доста по малак ...6ото незнам колко оограни4ено тря да е тва мом4е за да псува моми4е ... както и да е ..да вярно е и ти няма6 право да го заблуждава6 ..ама тои тап ли е се пак в IRc си има IP ..освен ако не си с спуф или прокси .. както и да е ...се пак не ви давам пове4е от 7-8 клас ....

IKisseDAGirL
02-05-2006, 09:50
абе момиче, ти имаш ли си достойнство?!! като четох как си се унижавала пред него не можах да повярвам направо!! как е възможно да се оставиш някой да те тъпче така :?: :evil: :!: осъзнай се и престани да тичаш след задника на тоя разглезен лигльо дето е решил, че целия свят работи за него! :idea:
вместо да го накараш да слезе от облаците и да види, че не е нищо повече от останалите, ти си подхранвала още повече самочувствието му и той се е имал едва ли не за Господ-Бог :x Как ще се оставиш г-дин "Вижте-Кой-Съм-Аз" да те мачка и да прави с теб каквото си иска??
Според мен тоя отворко се нуждае от един голям бой :wink: Ти сама каза, че той имал много момичета - защо си се превърнала в една от многото?! Стегни се, вирни нос и си кажи "край" на всички унижения и сълзи. Следващия път като го видиш недей да се втурваш да се молиш в краката му, а прояви малко сила и гордост - бъди пренебрежителна, студена и безчувствена - всичко, което е бил той преди за теб :!: :!:

P.S. Sorry за бурната и невъздържана реакция, обаче много се дразня на ей такива надути и недорасли индивиди, дето са решили, че идват от Марс! :P :D

Aaluran
02-05-2006, 10:41
Първо, пишеш много дълги постове, без да ги оформяш графично и второ, пишеш на латиница. Много трудно се чете така.

Сега по въпроса. Най-вероятно не те харесва. Не би се държал така с теб, ако те харесваше, освен ако не е идиот. И в двата случая не си струва да се унижаваш заради него. Значи, ако те харесва, значи си го обидила много жестоко с лъжите си, и то няколко пъти и затова се държи така.

Независимо дали те харесва или не той не те заслужава след това държание с теб и ти не го заслужаваш след всичките тези лъжи. Зарежи тая работа.

white_chik
02-05-2006, 11:01
i az edvam go iz4etoh.Ami kvo da ti kaja 6tom toi tolko puti te e odrqzul ne vijdam 6to o6te se samozalugva6.Moje bi te gleda samo za da te drazni.Puk i edno gledane moje ni6to da en zna4i.Na tvoq mqsto 6tqh da mu teglq edna miana i prosto da si jiveq jivota.6to ne probva6 da trugne6 s nekoe mom4e ot daskaloto i da vidi6 kva 6e e reqakciqta mu (e tva e mnoo kurvenska rabota ama ako ima6 nekoi friend koito 6e se navie).Az opredeleno smqtam 4e ne te haresva. :-k