PDA

View Full Version : Imam nujda ot 4ovek do sebe si ...



FiRe_LaDy
02-04-2006, 17:43
Hi all!I az kato pove4eto si imam problemi!Moje bi moq problem ne e to4no za tozi radel,no vse pak 6te spodelq s vas tova koeto me my4i!
Vinagi sam imala 4ovek do sebe si v trudnite momenti!Vse nqkoi se e namiralo da mi pomaga i da spodelqm s nego!No mislq 4e ve4e stavam banalna s moite problemi!Prosto nqmam kysmet v posledno vreme!Skysah s gadjeto si!Imam i zdravosloven problem .. ta imenno toi me my4i mnogo! :smt013 V momenta sam na edna terapiq,koqto moje da se nare4e 4e e mnogo leka,no tepyrva zapo4va,a ve4e ne moga da izdyrja!Sled izvestno vreme 6te hodim pak pri lekarq ... i ot tam 6te se re6i kakvo da me pravqt!Strah me e mnogo,no ne spodelqm s priqtelite mi,za6toto znam 4e te 6te se pritesnqvat za men!Vijdat me 4e ne sma dobre,pravq pristapi,ne izdyrjam na naprejenie! ](*,) Idva mi da legna i da umiram! :smt009 Sega i haresvam edno mom4e,no ako si myl4ah 6te6e da mi se otrazi i re6ih da mu kaja!Okaza se 4e i toi me haresva ... Malko bil obyrkan i poiska preme za da si pomisli!Dadoh mu go,ne iskam da go pritiskam!Samo 4e ako toi ne iska da e s men ... ve4e naistina nz kakvo bih napravila!
V tozi moi slu4ei nz kakvo mojete da me posyvetvate ... no prosto imah nujda da spodelq :smt089 Tolkova sym obyrkana!Moje i da ne sym pisala mnogo svyrzano,no ve4e ne isdyrjam na tova naprejenie!Jiveq v strah da ne mi se slu4i ne6to vseki den i 4as .. dori minuta!
Sorry ako ne vi haresva temata q zatvorete!

`Death`Whore`
02-04-2006, 17:46
Нямаш ли поне 1 приятел? Или родител, с когото си близка?

FiRe_LaDy
02-04-2006, 17:51
Mnogo qsno 4e imam i to ne samo 1 a mnogo!Ama v momenta nqma nikoi pri men!Na dale4 sa tezi s koito spodelqm,a i tova mom4e e na dale4!Vinagi spodelqm s tqh si4ko,ama za tova ne moga!Znam 4e 6te se upla6at!O6te pove4e 4e moje da se uslojni polojenieto mi!Usmelih se da kaja na edin,ama toi reagira mnogo lo6o .. pritesni se!I re6ih pove4e da ne im kazvam!PO dobre e za tqh ..

FiRe_LaDy
02-04-2006, 17:52
P.S. Za rodninite!Mi te mi pomagat!Podkrepqt me postoqnno,no to tova e normalno!Te vinagi sa bile do men i sa me podkrepqli i pomagali!

Kianna
02-04-2006, 17:59
Az ne wijdam kakwo losho ima da kajesh na priatelite si?Znachi w momenta gi lujesh?Predstawi si,che niakoi ot twoite friendz e bolen/na i ne ti kazwa..wse pak ne e sramno,che imash zdrawoslowen problem!Te dori shte te podkrepiat..ne se tormozi s takuwa neshta dali da kajesh ili ne-kazwai im,hem niama da ti e gadno..nai-malkoto towa ti triabwa pri polojenie,che si i bolnichka ot neshto!I da ozdrawiawash burzo!!

`Death`Whore`
02-04-2006, 18:08
Според мен имаш нужда някой, който те обича, да те целуне, прегърне и да те успокои...