PDA

View Full Version : otchaqna sum pomognete mi ...



Love`Don't`CosT
02-04-2006, 18:14
:cry: Znaete li moje bi izobshto ne trqbva da vi pitam, shtoto ne zaslujavam, no nishto drugo ne mi ostava ,osven da poiskam suvet ot vas. Bqx... i vse oshte sum vlubena v edno momche, koeto zagubix zavinagi... as sum si vinovna, ne oprekvam nikogo. no istinata e che ne moga da jiveq bez nego. obicham go s cqloto si surchice, kolkoto i da e munichko to... Zarqzax go, mnogo gadno i as neznam zashto, bqx oburkana, slushax xorskite prikazki i sgreshix... neznam kak da si go vurna, toi iska da sme samo priqteli, a as ne moga da buda prosto priqtelka s nego, obicham go... da ... i tova me ubiva v bukvalniq smisul... pomognete mi kajete mi kakvo da mu kaja , kak da si go vurna...

Phoenix
02-04-2006, 18:32
Сърбай си попарата !

ZLA
02-04-2006, 18:36
KOgato si s nqkoi i si 6tastliv s nego vinagi 6te se namerqt hora koito da govorqt i da se opitat da vi razdelqt..zatova nikoga ne trqbva da se obra6ta vnimanie na hosrkite prikazki .....A tova kak da si go varne6 mn trudno 6te e,daje sigyrno nevazmojno..moje bi prosto trqbva da pogovorite da mu obqsni6 4e tova e bilo gre6ka 4e go obi4a6 4e si se potdala na vremenen poriv ...4e ne e trqbvalo da stava taka i t.n.t....no tova da ste zaedno pak ne zavisi samo ot tebe...moje tova 4e si go zarqzala da e pretapilo 4uvstvata vi i toi da iska da ste samo priqteli..moje sa6to taka i toi da e vliuben ve4e v dr..no mislq 4e trqbva da pogovorite mn seriozno,....apak ako ni6ty ne stane ne trqbva da strada6 i da se qdosva6 prosto otminava6 i zdrave da e ne vqrvam toi da e edinstvenoto mom4e v tozi svqt e vqrno moje da go obi4a6 no sam sigyrna 4e 6te obi4a6 i mn dr......po dobre pr ot kolkoto ni6ty..no opitai vse pak ni6ty ne gubi6..vajnoto e da mu pokaje6 4e se razkazvai6 i si osaznala gre6kata si.... :smt019

bulgarche
02-04-2006, 19:14
"kak da si go vurna"...той не е собственост!
Кажи му какво изпитваш към него, защо така си постъпила и какво искаш да е занапред.

KOTKATA_17
02-04-2006, 20:42
Malee i az bqh taka :( ama go zabravih qvno toi o6te te obi4a i s men be6e taka zatva izlez s nai-dobriq mu priqtel toi 100% 6te revnuva i daje moje da te pita za6to togava mu kaji ti re6i da sme samo priqteli i si vrutni dupeto [-X togava toi sam 6te te potursi poneje 6te e besen :smt013 togava deistvai :smt008 uspeh !!

Mikohito
02-04-2006, 21:00
Много добър план си измислила типично по момичешки но дали ще има ефект.Момчето може да харесва друга и да не станат нещата така.

LiLeNcEtOoO
02-04-2006, 21:07
mmmi ti momi4e 6to ne mi vidi6 podmisa a ili aide a 6e ti go napi6a KOGATO NQMA6 NE6TO GO ISKA6 KOGATO IMA6 NE GO CENI6 A KOGATO GO ZAGUBI6 PLA4E6 mmmmmmm da tvoq slu4a mi imla si glava na ramenete za6to si postupla taka s nego izvini mu se mnogo iskreno i mu kaji 4e osuznava6 gre6kata si (akoe taka de :P ) i da ti dade eventualno posleden 6ans :-({|=

DeSiTo0o
02-04-2006, 21:19
KOgato si s nqkoi i si 6tastliv s nego vinagi 6te se namerqt hora koito da govorqt i da se opitat da vi razdelqt..zatova nikoga ne trqbva da se obra6ta vnimanie na hosrkite prikazki .....A tova kak da si go varne6 mn trudno 6te e,daje sigyrno nevazmojno..moje bi prosto trqbva da pogovorite da mu obqsni6 4e tova e bilo gre6ka 4e go obi4a6 4e si se potdala na vremenen poriv ...4e ne e trqbvalo da stava taka i t.n.t....no tova da ste zaedno pak ne zavisi samo ot tebe...moje tova 4e si go zarqzala da e pretapilo 4uvstvata vi i toi da iska da ste samo priqteli..moje sa6to taka i toi da e vliuben ve4e v dr..no mislq 4e trqbva da pogovorite mn seriozno,....apak ako ni6ty ne stane ne trqbva da strada6 i da se qdosva6 prosto otminava6 i zdrave da e ne vqrvam toi da e edinstvenoto mom4e v tozi svqt e vqrno moje da go obi4a6 no sam sigyrna 4e 6te obi4a6 i mn dr......po dobre pr ot kolkoto ni6ty..no opitai vse pak ni6ty ne gubi6..vajnoto e da mu pokaje6 4e se razkazvai6 i si osaznala gre6kata si.... :smt019

teenkopele
02-04-2006, 21:47
"kak da si go vurna"...той не е собственост!
Кажи му какво изпитваш към него, защо така си постъпила и какво искаш да е занапред.

На същото мнение съм. :)

[PITBULL]
02-04-2006, 22:26
imah podoben slu4ai sa6tiq bih kazal zarqza me biv6ata i sled kato hodi s dvama kapoti nakraq doide pri men i mi po4na da mi obesnqva 4e me obi4a i iska da e s men i da hoim pak ama to edin pat kambanata bie da si mislila kogato si slu6ala drugite i si skasala s nego nikoga ne trqq te interesuva horskoto mnenie [-X

ЛоВеРКАта
02-04-2006, 23:15
Ох мила :roll: много е гадно знам от опит :? Обясни му вси4ко искренно и от сърце!ако те разбере,това е 4овекът когото търсиш :smt008 успех и не се отчайвай :wink: Дори да не си с това мом4е,има ощще много -още не са из4езнали \:D/

MAFIOZO
02-05-2006, 09:03
spored men trqbva da si padne6 dosta pod dostoinstvoto i da se opita6 da mu dokaje6 4e toi za teb e edinstven

TheMaggie
02-05-2006, 09:07
Ami priemi parvo priqtelstvoto i posle postepenno moje da stane neshto,no ne mu se natiskai preakleno. :wink:

02-05-2006, 09:09
Ami priemi parvo priqtelstvoto i posle postepenno moje da stane neshto,no ne mu se natiskai preakleno. :wink:da we da 4aka kak li pak ne

Aaluran
02-05-2006, 10:48
Ако и той е (бил) влюбен в теб, много си го наранила, като си го зарязала заради "хорските приказки". Кажи му това, което каза и на нас - слушала си какво говорят недоброжелателни хора, била си несигурна и си сбъркала. И най-важното много съжаляваш и все още истински го обичаш. Ако не стане, не позволявай на това да те вкара в депресия. Мъжете са 47% от хората, така че едва ли ще е трудно да си намериш друг. Помни - любовта не идва веднъж в живота.

CVETELLINA
02-05-2006, 11:57
"kak da si go vurna"...той не е собственост!
Кажи му какво изпитваш към него, защо така си постъпила и какво искаш да е занапред.дам така е
:roll:

mnogomili4kata-sf
02-05-2006, 19:32
Аз така загубих най-голямата си любов...ама не бива да се отчайваш!За напред просто наистина не слушай хорските приказки...бъди приятелка с него и наистина,ако той изпитва нещо към теб ще ти даде 2ри шанс... :!: Успех!